Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

malutka456

taalvikki

Cytuj wiadomość#6698069 wtorek, 21 kwiecień 2020, 02:24:06
dziś cieszę się z przyjaźni! pierwszej prawdziwej w życiu!  emotka

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6698152 wtorek, 21 kwiecień 2020, 12:45:10
Rano dostałam maila od ubezpieczyciela mojego samochodu, że ponieważ jest teraz mniej aut na drogach, a co za tym idzie - mniej wypadków, wypłacą mi i pozostałym swoim klientom 25 funtów emotka

forrrum

Cytuj wiadomość#6698243 wtorek, 21 kwiecień 2020, 14:49:31
Cieszę się, że umiem jeszcze dostrzegać podobieństwa (nie)zamierzone... emotka

kropka-82

Cytuj wiadomość#6698367 środa, 22 kwiecień 2020, 03:06:23
Witam!
Po długiej 10-cio miesięcznej przerwie - wracam do gry  emotka emotka emotka

nitka310

Cytuj wiadomość#6698455 środa, 22 kwiecień 2020, 12:26:57
Dostarczonej nagrody z konkursu Jordan w C4, na paragonie miałam jeden kupiony produkt ale odeslalam formularz i zdjecie paragonu ze świadomością że raczej się nie uda, a tu... niespodzianka, myslalam ze dostane zestaw produktow, okazuje sie ze to walizka, która... już jest w domu;)

defed

Cytuj wiadomość#6698608 środa, 22 kwiecień 2020, 21:37:52
Widzieliście przed paroma minutamu te lecące w kosmos satelity Starlinki na niebie? Conajmniej 40 przeleciało, gdy obserwowałam niebo z balkonu, nie wiem ile w sumie, w pobliżu Wenus. Wow! Cudowny widok, przejrzyste dziś niebo. Jutro ponoć ma być powtórka, ale nie wiem o której godzinie, trzebaby poszukać. Magiczne wydarzenie, jak zaćmienie czy cuś...  emotka

aurorcia

Cytuj wiadomość#6698611 środa, 22 kwiecień 2020, 21:45:48
defed napisał(a):

Widzieliście przed paroma minutamu te lecące w kosmos satelity Starlinki na niebie? Conajmniej 40 przeleciało, gdy obserwowałam niebo z balkonu, nie wiem ile w sumie, w pobliżu Wenus. Wow! Cudowny widok, przejrzyste dziś niebo. Jutro ponoć ma być powtórka, ale nie wiem o której godzinie, trzebaby poszukać. Magiczne wydarzenie, jak zaćmienie czy cuś...  emotka

Wczoraj też leciały emotka

kropka-82

Cytuj wiadomość#6698613 środa, 22 kwiecień 2020, 21:50:45
aurorcia napisał(a):

defed napisał(a):

Wczoraj też leciały emotka

Dajcie znać jak będzie znana godzina jutro emotka  też chętnie "postoję" na balkonie emotka

chochliczka

Cytuj wiadomość#6698621 środa, 22 kwiecień 2020, 22:10:13
Szkoda,ze nie powiedzialyscie wczesniej,nie slyszalam o tym,a tez bym chetnie poogladala:)

defed

Cytuj wiadomość#6698650 czwartek, 23 kwiecień 2020, 07:27:49
chochliczka napisał(a):

Szkoda,ze nie powiedzialyscie wczesniej,nie slyszalam o tym,a tez bym chetnie poogladala:)

Szkoda, że w Tv nie spotkałam się ani razu z tą informacją, tylko korona to, korona tamto... Przypadkiem na to trafiłam, patrząc sobie w gwiazdy wieczorem. Mąż coś tam z rana słyszał od kumpla, ponoć w radiu wspominali. Ale przypomniał sobie dopiero jak zobaczył - dzięki temu wiedzieliśmy co to i nie panikowalismy, że to nalot kosmitów emotka

Dziś Starlinki znowu mają być puszczanie. Będą widziane nad PL od g. 20.40 do północy. Najwyżej nad horyzontem będą w godz.21.30 - 22.30. Zależy gdzie kto mieszka. Jak niebo będzie czyste, znowu będę sobie obserwować, tylko tym razem nie w piżamie, nie na boska i z ciepłą herbatką, bo wczoraj zmarzłam  emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6698651 czwartek, 23 kwiecień 2020, 07:39:24
defed napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Szkoda, że w Tv nie spotkałam się ani razu z tą informacją, tylko korona to, korona tamto... Przypadkiem na to trafiłam, patrząc sobie w gwiazdy wieczorem. Mąż coś tam z rana słyszał od kumpla, ponoć w radiu wspominali. Ale przypomniał sobie dopiero jak zobaczył - dzięki temu wiedzieliśmy co to i nie panikowalismy, że to nalot kosmitów emotka

Dziś Starlinki znowu mają być puszczanie. Będą widziane nad PL od g. 20.40 do północy. Najwyżej nad horyzontem będą w godz.21.30 - 22.30. Zależy gdzie kto mieszka. Jak niebo będzie czyste, znowu będę sobie obserwować, tylko tym razem nie w piżamie, nie na boska i z ciepłą herbatką, bo wczoraj zmarzłam  emotka

Ja coś czytałam na FB niedawno, ale wyjść mi się nie chciało.  emotka
0 0

forrrum

Cytuj wiadomość#6698654 czwartek, 23 kwiecień 2020, 07:48:26
defed napisał(a):

Dziś Starlinki znowu mają być puszczanie. Będą widziane nad PL od g. 20.40 do północy. Najwyżej nad horyzontem będą w godz.21.30 - 22.30. Zależy gdzie kto mieszka.

Przeloty wszystkich satelitów Starlink

donia7

Cytuj wiadomość#6698657 czwartek, 23 kwiecień 2020, 08:08:13
Szkoda, że wczoraj nie wiedziałam, bym wygoniła dzieci, żeby popatrzyły. Człowiek niby siedzi na tym necie, a nie wie, co się dzieje na świecie emotka
defed 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6698664 czwartek, 23 kwiecień 2020, 09:08:30
Cieszę się, że przez ostatni tydzień schudłam 2 kg  emotka  szaleństwo  emotka

nitka310

Cytuj wiadomość#6698681 czwartek, 23 kwiecień 2020, 10:24:06
pikawka napisał(a):

Teraz schudnąć to jest naprawdę wyczyn emotka  ja od kilku dni jeżdżę po kilka km dziennie z synem bo inaczej po tym wszystkim bym się nie wytoczyla z domu. W tamtym roku przejechalam na rowerze prawie tysiąc km, ale to dlatego że nie miałam prawa jazdy. Teraz z wygody i z oszczędności czasu wybieram samochód, a tył rośnie emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6698683 czwartek, 23 kwiecień 2020, 10:34:35
nitka310 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Teraz schudnąć to jest naprawdę wyczyn emotka  ja od kilku dni jeżdżę po kilka km dziennie z synem bo inaczej po tym wszystkim bym się nie wytoczyla z domu. W tamtym roku przejechalam na rowerze prawie tysiąc km, ale to dlatego że nie miałam prawa jazdy. Teraz z wygody i z oszczędności czasu wybieram samochód, a tył rośnie emotka

Ja jestem na diecie. Mam rozpisany każdy posiłek. Co, ile wagowo itp. Choruje na niedoczynność tarczycy i Hashimoto i niestety ostatni rok był dla mnie słaby. Waga poszła w górę. Ale teraz planuje wrócić do formy. Małymi krokami  emotka  
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6698697 czwartek, 23 kwiecień 2020, 11:15:28
pikawka napisał(a):

2 kg to naprawdę duzo w tydzień. Szacun emotka  Ja niby ze stresów mało jem, ale i tak waga w miejscu stoi. Tez mam problemy z hormonami, moze dlatego? Ale ile ja bym dala,zeby w tydzien 2 kg  zrzucic fajnie emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6698706 czwartek, 23 kwiecień 2020, 11:27:05
chochliczka napisał(a):

pikawka napisał(a):

2 kg to naprawdę duzo w tydzień. Szacun emotka  Ja niby ze stresów mało jem, ale i tak waga w miejscu stoi. Tez mam problemy z hormonami, moze dlatego? Ale ile ja bym dala,zeby w tydzien 2 kg  zrzucic fajnie emotka

Polecam Ci dietę bebio.pl chodakowskiej. Mój m prswie 20 kg schudl. Ja dopiero od tygodnia jestem na niej. 

bruce

Cytuj wiadomość#6698775 czwartek, 23 kwiecień 2020, 16:02:16
pikawka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Polecam Ci dietę bebio.pl chodakowskiej. Mój m prswie 20 kg schudl. Ja dopiero od tygodnia jestem na niej. 

Super, gratulacje! emotka Też o czymś takim muszę pomyśleć, bo na razie....  emotka emotka