Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

ktosiu

Cytuj wiadomość#6767045 niedziela, 28 luty 2021, 11:48:07
Cieszę się, że w moje życie powoli wkracza normalność emotka   A najbardziej cieszą mnie bardzo dobre wyniki badań, bo zdrowie mnie trochę postraszyło w ostatnim czasie i miałam trzy dość nerwowe tygodnie. W dodatku lekarka zapobiegliwie zabroniła mi uprawiania sportu, no ale na szczęście to już nieaktualny zakaz emotka , choć jeszcze parę badań muszę wykonać. Tak więc dziś odrobina joggingu, a we wtorek lekki trening. Poza tym, wiosna idzie, a z nią fryzjer, kosmetyczka, mycie okien na świat i ogólny optymizm  emotka  

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6767123 niedziela, 28 luty 2021, 20:59:10
Dziś cieszę się z wczorajszej udanej imprezki z okazji 60- tych urodzin mojej mamy.Drugim powodem do zadowolenia jest piętnaście lat spędzonych na tym forum!Ekstra, że niektorych z Was mialam przyjemność poznać osobiście:) Gdy zobaczyłam, że mój dzisiejszy wpis o 15- leciu konkursowania zalajkowalo ponad 70 osób, zaczelam się zastanawiac, czy ja aby w tym wpisie nie poinformowałam o wygranym aucie czy wielkiej kasie z lotto, ha,ha:)

FBilona

Cytuj wiadomość#6767135 niedziela, 28 luty 2021, 22:49:46
"Podróże w czasie" lokalna strona, trochę zdjęć z historią. Wspomnienia, wspomnienia. Oglądałam Bożnicę żydowską rozebrana przez Niemców. Parę ujęć, tak sobie zamarzyłam, że nagle zobaczę swojego taty zdjęcie. Mało realne i nagle odjęło mi mowę. Tata idzie wprost na mnie. Rok 1940 idzie przez pusty plac po Bóżnicy gdzie w dzieciństwie bawiłam się na ogródkach Jordanowskich.. Popłakałam się. Jestem wdzięczna osobie, Która zaniosła fotografie do redakcji gazety. Czuję teraz taką moc jakby mi mówił, że traumatyczne przeżycia ostatniego roku  będą blaknąć jak negatyw. To jedno z niewielu z młodości taty. 

FBilona

Cytuj wiadomość#6771953 czwartek, 25 marzec 2021, 11:17:44
Cieszę się że słoneczka, cieplutko i rajd po ogródku. Prawie wyrywamy sobie narzędzia. 

Gość domiiwolk

Cytuj wiadomość#6772011 czwartek, 25 marzec 2021, 14:16:55
Cieszę się bo lato coraz bliżej 

sssylwiaaa

Cytuj wiadomość#6772811 wtorek, 30 marzec 2021, 14:45:24
Jak ja uwielbiam takie dni jak dzisiejszy! Jest cieplutko, słonecznie, do tego pierwsze wiosenne kwiaty juz pojawiają się na mojej rabatce  emotka Sekator i grabie poszły w ruch a za chwilkę warzywniak będziemy robić  emotka  Nie potrzebuje wygranych by czuć się jakbym wygrała  emotka  To również idealny sposób na oderwanie się od niepokojących wiadomości w tv. Mam nadzieję że macie tak samo  emotka

atyde25

Cytuj wiadomość#6776046 piątek, 16 kwiecień 2021, 19:51:11
Znalezionego  przez przypadek kapselka Heinekena.Wygląda na "świeży".Kod przyjęło oby jutro nie odrzuciło emotka
joan 0

joan

Cytuj wiadomość#6776050 piątek, 16 kwiecień 2021, 20:31:21
atyde25 napisał(a):

Znalezionego  przez przypadek kapselka Heinekena.Wygląda na "świeży".Kod przyjęło oby jutro nie odrzuciło emotka

Thx za wpis, mam kilka cudzasów w kurtce, zapomniałam o nich całkowicie emotka
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6777506 niedziela, 25 kwiecień 2021, 11:54:15
Ciesze się ze pojawił się konkurs z orzeszkami które bardzo lubie i na pewno zagram. W koncu nie jakieś batoniki  emotka
0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6777509 niedziela, 25 kwiecień 2021, 12:15:28
Cieszę się, że już na pewno wiosna za progiem. Wiem z pierwszej ręki. Od mrówek. Od lat co roku obudzone grasują w mojej kuchni. Tak sobie razem żyjemy, w symbiozie.Przy czym w pewnym momencie podejmują decyzję, że się wyprowadzaja. To taki mój zwiastun wiosny. Dzisiaj znikły 

FBilona

Cytuj wiadomość#6778802 niedziela, 2 maj 2021, 19:51:56
Cieszę się, że pada. Uwielbiam deszcz. Zakładam płaszcz przeciwdeszczowy, kaloszki i spacer albo zbieram wodę. Gdy jeździłam z dzieckiem do sanatorium to pamiętam, że lekarz gdy była dżdżysta pogoda kazal chodzić leśna drozka nad morzem. W dzieciństwie wszystkie dzieci grasowały w kałużach. Fajnie 
rene 0

domika

Cytuj wiadomość#6778804 niedziela, 2 maj 2021, 20:24:57
fineessa napisał(a):

Ciesze się ze pojawił się konkurs z orzeszkami które bardzo lubie i na pewno zagram. W koncu nie jakieś batoniki  emotka

Też sie cieszę bo są pyszne emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6778821 niedziela, 2 maj 2021, 22:38:14
Co to za konkurs z tymi orzeszkami?
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6778871 poniedziałek, 3 maj 2021, 13:33:27
Z tego, że w końcu zaczęło padać* emotka , bo już sucho było jak diabli. emotka Jeszcze niech tylko ciepło się zrobi, i może wreszcie w ogrodzie wszystko się ruszy... Z chwastami na czele, niestety. emotka

*- "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia", jak wiadomo...

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6778877 poniedziałek, 3 maj 2021, 14:18:14
cudaczek121 napisał(a):

Co to za konkurs z tymi orzeszkami?

Domyślam się że o to chodzi: https://www.e-kon...h-do-zgryzienia.html
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6779754 piątek, 7 maj 2021, 15:10:51
Kupiłam dziś sobie mój upatrzony odkurzacz pionowy Dreame v11. Jestem mega szczęśliwa, bo w obecnym stanie z brzuchem  emotka  ciężko mi się odkurzło. Jupi.  emotka

inska

Cytuj wiadomość#6779756 piątek, 7 maj 2021, 15:23:20
dzisiaj się cieszę, z odkrycia niewysłanego paragonu z dove i wyszło, że nie to, że tak kiepsko mi poszło tylko go nie wysłałam... to z niewyspania w ostatnich tygodniach chyba emotka

cieszę się, że już prawie mam czas na konkursy od tego momentu jak ostatnio zamknęli przedszkola, chyba przed Wielkanocą ledwie żyłam a w tym tygodniu wreszcie się wyspałam i mogłam chociaż pomyśleć o jakiś zgłoszeniach a nie tylko zaznaczania w czym zagram ...  
cieszę się, że pojawiły się konkursy z nagrodami w postaci rowerów.
cieszę się, ze ikea zrobiła wysyłkę za 1 zł więc nie muszę tam jechać i zaoszczędzę czas,

aaa i wielkie cieszenie się moje było przez ostatni czas z konkursu u jacobsa - nie wymagał intelektualnego wkładu a produkt zawierał kofeinke emotka  bez tej loterii to chyba bym całkiem straciła ducha do grania, a tak przetrwałam emotka

maa

Cytuj wiadomość#6780978 czwartek, 13 maj 2021, 07:36:19
Cieszę się że moje życie powoli zaczyna wracać na "normalne" tory, dziś widzę światełko w tunelu i z nadzieją patrzę w przyszłość ...

nanajka81

Cytuj wiadomość#6781081 czwartek, 13 maj 2021, 12:58:57
wraithbeauty napisał(a):

A ja się cieszę bo za tydzień dostanę pierwsza dawkę Pfizera emotka

a ja już po pierwszej dawce. niewiem czemu ludzie się tak bronią przed tą szczepionką?

nitka310

Cytuj wiadomość#6781196 czwartek, 13 maj 2021, 18:46:03
nanajka81 napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

A ja się cieszę bo za tydzień dostanę pierwsza dawkę Pfizera emotka

a ja już po pierwszej dawce. niewiem czemu ludzie się tak bronią przed tą szczepionką?

Mnie też to zastanawia. We wtorek miałam pierwszą dawkę Pfizera, w nocy spałam dobrze, nie miałam gorączki, w środę nie mogłam podnieść do góry ręki bo czułam dyskomfort i to wszystko, dzisiaj już nawet nie pamiętam o szczepionce emotka  W mojej rodzinie, 90 % po pierwszej dawce 10 % po dwóch emotka  nie chce się zaszczepić tylko z 5 osób więc myślę że jest ok emotka