Reklama na e-Konkursy.info

dzis mam urodzinki

takaja86

Cytuj wiadomość#6703340 sobota, 16 maj 2020, 09:15:18
bruce napisał(a):

Pół wieku... Szmat czasu. I żeby choć mi rozumu przybyło, ale nie...  emotka  Zapraszam, Kochani, na mój wirtualny torcik i życzę, abyśmy jak najwięcej takich tortów codziennie zgarniali. emotka

Z okazji urodzin, które są raz w roku,Niechaj będą szczęśliwe i pełne uroku.
Składam Tobie szczere urodzinowe życzenia,
Aby się spełniły najskrytsze marzenia. 

Niechaj los Tobie sprzyja, niosąc powodzenie,
idź przez życie z dobrocią w sercu, z ludźmi, których kochasz, z poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia,
niech każdy obrót kalejdoskopu życia
przynosi Ci radość.
emotka

domika

Cytuj wiadomość#6703341 sobota, 16 maj 2020, 09:35:43
bruce napisał(a):

Pół wieku... Szmat czasu. I żeby choć mi rozumu przybyło, ale nie...  emotka  Zapraszam, Kochani, na mój wirtualny torcik i życzę, abyśmy jak najwięcej takich tortów codziennie zgarniali. emotka

Spełnienia wszystkich marzeń emotka emotka  
rene, bruce 0

nelunia

Cytuj wiadomość#6703399 sobota, 16 maj 2020, 18:21:21
bruce napisał(a):

Samych szczęśliwych chwil i jak najwięcej nagród. A torcik, pyszota, tak na bogato emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6703434 niedziela, 17 maj 2020, 06:28:04
bruce napisał(a):

Wszystkiego co najlepsze. Aby każdy dzień był pozytywny i pełen uśmiechu emotka  
rene, bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6703438 niedziela, 17 maj 2020, 08:19:08
W "Podziękowaniach" jest teraz inna zasada zamieszczania postów, zatem tutaj bardzo serdecznie podziękuję za życzenia i - z wzajemnością - dużo zdrowia, pomyślności w konkursach i nie tylko  emotka  oraz spełnienia marzeń dla Wszystkich Was!  emotka emotka emotka

alaalicja

Cytuj wiadomość#6703688 poniedziałek, 18 maj 2020, 15:30:05
Spełnienia marzeń i dużo zdrówka
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6712697 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 14:45:13
Czy z okazji urodzin, można mieć skasowanego karniaka?  emotka