Reklama na e-Konkursy.info

Dziś nic nie wygrałem! To już było!

agusiamajusia

Cytuj wiadomość#6749515 czwartek, 3 grudzień 2020, 13:54:46
Watku napisałam list do Ciebie i zostawiłam na parapecie. Za parę dni Mikołaj przecież jest. Spróbujesz zagadać i postarać się ?? emotka
0 0

witegz

Cytuj wiadomość#6749516 czwartek, 3 grudzień 2020, 14:00:00
Lipa straszna....  emotka  
0 0

kasik76

Cytuj wiadomość#6749518 czwartek, 3 grudzień 2020, 14:02:21
Książęce  emotka   emotka  
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6749529 czwartek, 3 grudzień 2020, 14:27:38
Tak źle, to chyba ostatnio było w marcu  emotka  Porażka goni porażkę. 
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6749540 czwartek, 3 grudzień 2020, 14:57:55
anaesth napisał(a):

Tak źle, to chyba ostatnio było w marcu  emotka  Porażka goni porażkę. 

U mnie też. Nawet szklanek emotka
0 0

martul

Cytuj wiadomość#6749617 czwartek, 3 grudzień 2020, 20:47:07
emotka emotka emotka emotka
0 0

mountain

Cytuj wiadomość#6749717 piątek, 4 grudzień 2020, 11:51:13
Ach ten Grudzień emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6749756 piątek, 4 grudzień 2020, 13:33:27
Nic ostatnio nie wygrywam, obserwuję tylko,że ludzie rzucają się na każdą, nawet najmniejszą, najdziwniejszą nagrodę- na facebooku pod postami konkursowymi zgłoszeń mnóstwo, a nagród kilka.W loterie powoli przestają wierzyć, podobnie jak w kreatywne konkursy- bo kto by przeczytał  te tysiące zgłoszeń przychodzących codziennie, np w Heinekenie.Chyba przerzucę się na totolotka-przynajmniej kilogramów od promowanych słodyczy mi nie przybędzie.

rufus

Cytuj wiadomość#6749758 piątek, 4 grudzień 2020, 13:36:03
FBbeata7 napisał(a):

Nic ostatnio nie wygrywam, obserwuję tylko,że ludzie rzucają się na każdą, nawet najmniejszą, najdziwniejszą nagrodę- na facebooku pod postami konkursowymi zgłoszeń mnóstwo, a nagród kilka.W loterie powoli przestają wierzyć, podobnie jak w kreatywne konkursy- bo kto by przeczytał  te tysiące zgłoszeń przychodzących codziennie, np w Heinekenie.Chyba przerzucę się na totolotka-przynajmniej kilogramów od promowanych słodyczy mi nie przybędzie.

powiedziałbym dziesiątki tysięcy.  emotka

fiona25

Cytuj wiadomość#6749775 piątek, 4 grudzień 2020, 14:21:26
Smutno mi grudniu, rozstrzygają kolejne konkursy, a ja zawsze z pustymi rękami...chyba powinnam sie wpisać w wątku o wkurzaniu, bo juz powoli zaczyna mnie wkurzać ten niefart...w dodatku jak już coś mi się trafi to zawsze jest to ciut od tego o czym marzę...albo druga nagroda,albo trzecia...nigdy pierwsza... To jak w szkole, kiedy na sprawdzianie brakowało pół punkta do piątki  emotka  albo do tego ,żeby w ogóle sprawdzian zaliczyć  emotka  No i ten mail wczorajszy o negatywnej weryfikacji 3 nagród...bo jak już coś trafiłam to w takiej loterii, gdzie mogę wygrać tylko raz... Ech ciężki losie konkursowicza...
0 0

agusiamajusia

Cytuj wiadomość#6749780 piątek, 4 grudzień 2020, 14:33:31
Mikołaj będzie bez prezentu dla mnie żadnego buuu emotka
0 0

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6749820 piątek, 4 grudzień 2020, 16:13:16
czy jest sens dalej grac i tracic nerwy jesli wygra sie w 1 konkursie na 10 lub 15 w ktorych sie wzieło udział???  emotka
i to zeby jeszcze w tym 1 wygrać coś konkretnego to NIE- tylko nagrody II lub III rzedu o wartosci zazwyczaj około 100zl  emotka
ja wszystko rozumiem, ze konkurencja duza, ze kazdy chce wygrać, ale szczerze to straciłam już wiarę we własne pomysły i mozliwosci  emotka
Kiedys potrafiłam 1 zgłoszeniem wygrać nagrodę główną, teraz rzadko wygrywam chociazby nagrode dodatkową. 
Chyba pora ZREZYGNOWAC i ODEJŚĆ dopoki troche kasy zostało w portfelu, nim wszystko stracę na konkursowe paragony.  emotka
Dziękuję za możliwość publicznego wyżalenia się  emotka
P.S. Na wyniki od Smolara z czekoladowego konkursu i od Albedo z szamponami juz nawet nie czekam - od razu zaklepuję sobie wpis w tym wątku. 
nkba 0

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6749860 piątek, 4 grudzień 2020, 20:54:59
kameleon1982 napisał(a):

czy jest sens dalej grac i tracic nerwy jesli wygra sie w 1 konkursie na 10 lub 15 w ktorych sie wzieło udział???  emotka
i to zeby jeszcze w tym 1 wygrać coś konkretnego to NIE- tylko nagrody II lub III rzedu o wartosci zazwyczaj około 100zl  emotka
ja wszystko rozumiem, ze konkurencja duza, ze kazdy chce wygrać, ale szczerze to straciłam już wiarę we własne pomysły i mozliwosci  emotka
Kiedys potrafiłam 1 zgłoszeniem wygrać nagrodę główną, teraz rzadko wygrywam chociazby nagrode dodatkową. 
Chyba pora ZREZYGNOWAC i ODEJŚĆ dopoki troche kasy zostało w portfelu, nim wszystko stracę na konkursowe paragony.  emotka
P.S. Na wyniki od Smolara z czekoladowego konkursu i od Albedo z szamponami juz nawet nie czekam - od razu zaklepuję sobie wpis w tym wątku. 

Witam emotka  
Ja powoli tez trace wiare w wygrana.Ja nie wygrałam od 28 czerwca i jestem zalama,ale sie nie poddaje,chodz w dodatku padł Mi tablet,laptop,samochód .Konkursowe dno juz osiagnelam i teraz moze byc tylko lepiej  emotka głowa do góry  emotka Życzę Tobie i sobie wielu wygranych.

warcik

Cytuj wiadomość#6749876 piątek, 4 grudzień 2020, 21:57:44
Nie mam osobistego Mikołaja, więc muszę sobie sama coś miłego wygrać. Wątku, Ty nigdy nie zawodzisz, spraw by konkursowy Mikołaj do mnie dotarł:-)

jola29k

Cytuj wiadomość#6749878 piątek, 4 grudzień 2020, 21:58:18
Nic nic nic i znowu nic 
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6749957 sobota, 5 grudzień 2020, 14:24:39
kameleon1982 napisał(a):

Tak odnośnie tracenia pieniędzy. Myślę, że kupuję na konkursy zbyt dużo rzeczy, których normalnie bym nie kupiła, a jak przeglądam moje tegoroczne wygrane to wychodzi na to, że najlepsze (najcenniejsze) wpadły za zakup produktów, których realnie potrzebowałam - woda Magnesia (kupuję ją od dawna), proszek Lovela (tu wpadł robot sprzątający warty 2200zł), płatki Corn Flakes, maszynki do golenia BIC, tabletki do zmywarki Somat. Chyba czas przyjąć taką taktykę - szkoda pieniędzy na to, czego się nie potrzebuje. Szlag mnie trafiał, jak musiałam wykorzystać zapas tabletek Finish, których zakupiłam zapas, żeby mieć szansę na zmywarkę do nowego mieszkania. Zmywarki nie wygrałam (ba, nawet produktów nie wygrałam, ale to i dobrze), a z kiepskim produktem męczyłam się przez wiele tygodni. Nigdy więcej! emotka A i tak najfajniej wygrywa się w konkursach niepromocyjnych emotka
Nie ma co się poddawać. Chyba nigdy nie miałam takiego dłuższego plateau, żeby cały czas wpadały nagrody. Ciągle są góry i doliny. Najczęsciej jak się odgrażam, że po tylu porażkach kończę z konkursami, to wtedy wpada coś fajnego i gram dalej emotka Chyba czas się trochę poodgrażać emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6749963 sobota, 5 grudzień 2020, 15:02:21
kameleon1982 napisał(a):

trzeba wierzyć emotka Ja już trochę zmądrzałam i nie kupuję nic na siłę i po to aby mieć szansę. Czasem się zdarzy taki zakup ale już coraz mniej. Kasy szkoda. Konkursowiczów-profesjonalistów jest coraz więcej więc konkurencja straszna, poza tym smutne jest to że grają oni o wszystko to co później po prostu sprzedają a nie że im potrzebne. Pociesza mnie fakt że na większości z tych gadżetów, które wygrali nie zarobią bo po prostu nikt normalny im ich nie odkupi po takich cenach jakie chcą. Świat konkursowy zrobił się bardzo smutny.

jola1500

Cytuj wiadomość#6749995 sobota, 5 grudzień 2020, 19:23:35
joasiajulia napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Witam emotka  
Ja powoli tez trace wiare w wygrana.Ja nie wygrałam od 28 czerwca i jestem zalama,ale sie nie poddaje,chodz w dodatku padł Mi tablet,laptop,samochód .Konkursowe dno juz osiagnelam i teraz moze byc tylko lepiej  emotka głowa do góry  emotka Życzę Tobie i sobie wielu wygranych.

jola1500

Cytuj wiadomość#6749997 sobota, 5 grudzień 2020, 19:27:46
.. Liczyłam na tablet... Bo potłukłam - nie dostałam, laptop - kupiłam, padła mi komórka -  właśnie cieszę się nowym nabytkiem. Cieszy mnie jednak fakt nawet tych drobnych nagród bo mam przyjemność dawania. Nie zapycham się Nutella więc sprezentowałam, i słuchawki bezprzewodowe obdarowałam bliskich.... Ciekawe czy Mikołaj mnie.. Jakoś nagrodzi...??? . Może on nie ma przyjemnosci w dawaniu prezentów dla mnie??  emotka emotka
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6750003 sobota, 5 grudzień 2020, 19:43:16
zanim wyślę zgłoszenie, to trochę "pochucham" na nie w tym wątku.
Karlsbad - my się tak lubimy w kreatywnych, to może i bez problemu polubimy się w loteriach? Rok zacząłeś 2k w Milce, to skończ tą Skodą.
0 0