Reklama na e-Konkursy.info

Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?

as32572

Cytuj wiadomość#6712162 piątek, 26 czerwiec 2020, 10:58:08
halliday napisał(a):

dzisiaj w kauflandzie lody 1+1 czyli można kupić kaktusy shake w dobrej cenie.
https://www.faceb.../?type=3&theater

a te Kaktusy wchodza w promocje? Bo mam wyslac brata a dzownilam na infolinie i nie wiedza jakie lody bora udzial a zdjecie jest tylko pogladowe,wiec powiedzieli ze nie mozna sie nim sugerowac, tylko tym co bedzie napisane na polce w sklepie.
Inna sprawa,ze pewnie ich wogole nie bedzie w sklepie emotka
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6712168 piątek, 26 czerwiec 2020, 11:14:34
as32572 napisał(a):

halliday napisał(a):

a te Kaktusy wchodza w promocje? Bo mam wyslac brata a dzownilam na infolinie i nie wiedza jakie lody bora udzial a zdjecie jest tylko pogladowe,wiec powiedzieli ze nie mozna sie nim sugerowac, tylko tym co bedzie napisane na polce w sklepie.

Są dwa rodzaje kaktusów.Te shake i zwykłe - oba w podobnych opakowaniach.Muszą być shake do loterii.U mnie w Kauflandzie na początku były tylko te zwykłe, teraz nie wiem, bo dawno nie byłam.W innych sklepach wszystkie kaktusy shake, które kupiłam miały na patyku kod do loterii- więc pewnie  wszystkie shake go mają.

halliday

Cytuj wiadomość#6712401 sobota, 27 czerwiec 2020, 15:48:29
FBbeata7 napisał(a):

as32572 napisał(a):

halliday napisał(a):

Są dwa rodzaje kaktusów.Te shake i zwykłe - oba w podobnych opakowaniach.Muszą być shake do loterii.U mnie w Kauflandzie na początku były tylko te zwykłe, teraz nie wiem, bo dawno nie byłam.W innych sklepach wszystkie kaktusy shake, które kupiłam miały na patyku kod do loterii- więc pewnie  wszystkie shake go mają.

pewnie chodziło o promocje 2 w cenie 1 czy te lody wchodzą w tej promocji, a nie jak konkursowe wyglądają.
Dzisiaj i jutro w auchanie jest promocja na wybrane piwo że przy zakupie 12szt płacimy za 6szt. Niby max 24szt na paragon. Więc w tej promocji wchodzi Heineken 0,5l za 1,50zł/szt

bonitta

Cytuj wiadomość#6712504 niedziela, 28 czerwiec 2020, 15:26:37
W Biedronce pojawiła się Rodowita w cenie 0,99 zł za dużą butelkę. 

halliday

Cytuj wiadomość#6712525 niedziela, 28 czerwiec 2020, 19:21:17
Od jutra w lidlu z aplikacją lidl plus do 1.07 drugi lód 80% taniej.
Można zakupić max 4 lody na aplikacje/paragon.
Na zdjęciu jest lód kaktus shake zielony lecz bez napisu shake.
0 0

stalowiak1979

Cytuj wiadomość#6713696 czwartek, 2 lipiec 2020, 20:05:00
Witam. gdzie jest najtanszy produkt Belvity?
0 0