Reklama na e-Konkursy.info

Jogobella

|< << < 116 117 118 119 120 121122 123 124 125 126 >

ondine

Cytuj wiadomość#6388541 czwartek, 10 sierpnia 2017, 20:03:33
Pytanie pewnie padło wiele razy, ale potrzebuję pilnej informacji, może ktoś poratuje! Czy przy wypłacie gotówki z bankomatu z karty na 25 lecie Jogobelli potrąci mi w Spółdzielczym jakąś prowizję czy wybiorę całe 200 zł? Jeśli w międzyczasie znajdę odpowiedź - dam znać emotka
Będę wdzięczna!
0 0

maryam

Cytuj wiadomość#6388542 czwartek, 10 sierpnia 2017, 20:08:20
ondine napisał(a):

Pytanie pewnie padło wiele razy, ale potrzebuję pilnej informacji, może ktoś poratuje! Czy przy wypłacie gotówki z bankomatu z karty na 25 lecie Jogobelli potrąci mi w Spółdzielczym jakąś prowizję czy wybiorę całe 200 zł? Jeśli w międzyczasie znajdę odpowiedź - dam znać emotka Będę wdzięczna!

W bankomatach Citi handlowy nie pobierają opłat. - info z forum
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6388551 czwartek, 10 sierpnia 2017, 20:41:28
maryam napisał(a):

ondine napisał(a):

Pytanie pewnie padło wiele razy, ale potrzebuję pilnej informacji, może ktoś poratuje! Czy przy wypłacie gotówki z bankomatu z karty na 25 lecie Jogobelli potrąci mi w Spółdzielczym jakąś prowizję czy wybiorę całe 200 zł? Jeśli w międzyczasie znajdę odpowiedź - dam znać emotka Będę wdzięczna!

W bankomatach Citi handlowy nie pobierają opłat. - info z forum

Bardzo Ci dziękuję!
0 0

pawelski

Cytuj wiadomość#6393530 wtorek, 22 sierpnia 2017, 21:39:00
Na odwrocie karty jest data i jeszcze możesz sprawdzić na stronie.Nie pamiętam nazwy tej strony ale w papierach które przysłali z kartą jest napisane.
0 0

wrrrryyy

Cytuj wiadomość#6462135 niedziela, 11 lutego 2018, 11:38:30
Aktualną Jogobelle - tę z kartami i lodówkami, robi ta sama agencja, która robiła konkurs urodzinowy?
Już nie pamietam, kto zajmował sie Urodzinami  emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6462143 niedziela, 11 lutego 2018, 12:18:41
wrrrryyy napisał(a):

Aktualną Jogobelle - tę z kartami i lodówkami, robi ta sama agencja, która robiła konkurs urodzinowy?

nie

wrrrryyy

Cytuj wiadomość#6462144 niedziela, 11 lutego 2018, 12:21:06
edzia21 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

nie

Dziękuje  emotka
0 0

rat

Cytuj wiadomość#6462153 niedziela, 11 lutego 2018, 13:29:25
I znowu w galerii jogobella... to było. było, oooo i to też było i tak do usranej śmierci te same motywy ....

pawelski

Cytuj wiadomość#6462249 niedziela, 11 lutego 2018, 21:39:07
Te karty mają te same co w zeszłym roku.Chyba rozdają te których wcześniej nie przyznali.
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6462251 niedziela, 11 lutego 2018, 21:41:26
rat napisał(a):

I znowu w galerii jogobella... to było. było, oooo i to też było i tak do usranej śmierci te same motywy ....

No ale widać jak dzieci porosły przez ten rok emotka

wrrrryyy

Cytuj wiadomość#6462270 niedziela, 11 lutego 2018, 23:36:43
kermit napisał(a):

rat napisał(a):

No ale widać jak dzieci porosły przez ten rok emotka

I tak pewnie będą ciągnąć długie lata emotka Aż dzieci powiedzą  "matka stuknij sie w głowe".
Choć jak widać po galerii pojawiły się konkursowe "brzuszki", wiec nowe pokolenie nadchodzi emotka

smakujewino

Cytuj wiadomość#6462277 poniedziałek, 12 lutego 2018, 00:34:33
Pani od malowideł już jest! co dopiero zgarnela w guseppe Iphone, a teraz ma smaka na lodówkę.. 

asantesana

Cytuj wiadomość#6462279 poniedziałek, 12 lutego 2018, 00:55:12
smakujewino napisał(a):

Pani od malowideł już jest! co dopiero zgarnela w guseppe Iphone, a teraz ma smaka na lodówkę.. 

A Ty masz smaka na wino i nikt Ci nie mówi, że dopiero piłeś  emotka  

FBpawel10

Cytuj wiadomość#6462288 poniedziałek, 12 lutego 2018, 07:13:34
smakujewino napisał(a):

odzywa się osoba, która cały czas robi zdjęcia na podłodze... np ubierając się np. w różowego jednorożca na guseppe czy doczepiając sobie papierowe skrzydła przez pół roku na każdy konkurs...

oleczka3222

Cytuj wiadomość#6462294 poniedziałek, 12 lutego 2018, 08:04:31
FBpawel10 napisał(a):

smakujewino napisał(a):

odzywa się osoba, która cały czas robi zdjęcia na podłodze... np ubierając się np. w różowego jednorożca na guseppe czy doczepiając sobie papierowe skrzydła przez pół roku na każdy konkurs...

Jestem,jestem  emotka
Dzieci rosną, praca wre... Czasem czytam i nie wierzę, że cyt. "Ta od malowidel" znowu coś zmalowala.  emotka
Szczególnie śmiesznie jest wejść i poczytać niektóre wpisy,jak uda się coś wygrać. Wtedy larum, to było,biedne dzieci,znów maluje,skąd ona ma takie duże kartki,zaraz tamta wstawi na koniec konkursu jakaś malowanke,znowu wygrala,znowu chce wygrac,znowu bierze udział... emotka
Piszcie sobie co tam chcecie, na mnie to wrażenia nie robi. 
Każdy ma swój czas, swoje życie,swoją rodzinę i niech nim/nią  się zajmie a nie ciągle narzeka,marudzi i obsmarowuje innych. 

monisss

Cytuj wiadomość#6462297 poniedziałek, 12 lutego 2018, 08:18:02
oleczka3222 napisał(a):

FBpawel10 napisał(a):

smakujewino napisał(a):

Jestem,jestem  emotka
Dzieci rosną, praca wre... Czasem czytam i nie wierzę, że cyt. "Ta od malowidel" znowu coś zmalowala.  emotka
Szczególnie śmiesznie jest wejść i poczytać niektóre wpisy,jak uda się coś wygrać. Wtedy larum, to było,biedne dzieci,znów maluje,skąd ona ma takie duże kartki,zaraz tamta wstawi na koniec konkursu jakaś malowanke,znowu wygrala,znowu chce wygrac,znowu bierze udział... emotka
Każdy ma swój czas, swoje życie,swoją rodzinę i niech nim/nią  się zajmie a nie ciągle narzeka,marudzi i obsmarowuje innych. 

bo wygrywasz to masz hejterów.. widziałam zdjęcie - podziwiam emotka ile czasu Ci zajmuje przygotowanie się do zdjęcia? ja tam zwyczajnie czasu nie mam .. emotka ale nawet jakbym miała to na pewno bym tak nie umiała emotka chyba lepiej,że wygrywa ktoś z talentem plastycznym a nie ktoś kto wstawia plagiaty?! ... 

oleczka3222

Cytuj wiadomość#6462304 poniedziałek, 12 lutego 2018, 08:35:46
monisss napisał(a):

oleczka3222 napisał(a):

FBpawel10 napisał(a):

smakujewino napisał(a):

Jestem,jestem  emotka

bo wygrywasz to masz hejterów.. widziałam zdjęcie - podziwiam emotka ile czasu Ci zajmuje przygotowanie się do zdjęcia? ja tam zwyczajnie czasu nie mam .. emotka ale nawet jakbym miała to na pewno bym tak nie umiała emotka chyba lepiej,że wygrywa ktoś z talentem plastycznym a nie ktoś kto wstawia plagiaty?! ... 

Dziękuję  emotka
Moje "slynne" emotka  malunki robię na raty.
 Jak mam chwilę czasu to maluje i bardzo,bardzo to lubię  emotka  od dziecka brałam udział w różnych konkursach plastycznych i tak mi zostało.  emotka
Oj tam,zaraz ktoś napisze że ciągle plagiaty wstawaim,albo że ciągle to samo dodaje bo...... jest rysunek,bo jestem ja,bo są moje dzieci,bo jesteśmy cała rodzina emotka  zabroncie mi w ogóle istnienia, a już na pewno malowania!!! Hahaha  emotka   emotka emotka

paula9891

Cytuj wiadomość#6462322 poniedziałek, 12 lutego 2018, 09:00:10
Ja praktycznie nie biorę udziału w zdjęciowych, bo z aparatem mi nie po drodze, ale gdziekolwiek nie bierzesz udziału, to każdy zawistny.
To, że wygrałeś dwie nagrody, to, że znów ten sam pomysł, to, że za dużo wygrywasz, to że dużo osób z jednej miejscowości... Bo z porażką trzeba umieć się pogodzić i przyjąć na klatę, że wybrali kogoś, kto ich zdaniem był lepszy. I nie ważne, czy wygrał dwa razy, czy tym samym pomysłem, następnym razem musisz postarać się bardziej i tyle.

FBilona

Cytuj wiadomość#6462328 poniedziałek, 12 lutego 2018, 09:31:45
FBpawel10 napisał(a):

smakujewino napisał(a):

Też używam swoich zrobionych "malowideł" w wielu konkursach. Ja nie umiem rysować więc jak już coś stworzę godnego uwagi toż to w moich oczach prawdziwy skarb. Dziwne byłoby wykorzystać na jeden konkurs , przecież papier, farby, kredki itp za darmo nie są.

lale3ka

Cytuj wiadomość#6462358 poniedziałek, 12 lutego 2018, 10:29:26
Wzięłam udział i ja w I etapie i stwierdzam, że nie mam szans, a co etap poprzeczka będzie wyższa emotka  Gratuluje pomysłowości co poniektórym emotka  Podziwiam Panią, która wylała sobie "kubeł" jogurtu na głowę i z tego powodu jest taka szczęśliwa, niektórym dziwne rzeczy sprawiają radość  emotka
|< << < 116 117 118 119 120 121122 123 124 125 126 >