Reklama na e-Konkursy.info

Jogobella

|< << < 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6467125 niedziela, 25 lutego 2018, 12:30:34
wycior napisał(a):

..wysłałem zdjęcie w piątek..czy przychodzi jakaś informacja ?..nic nie dostałem-może ktoś życzliwy mi podpowie..?

nic nie przychodzi, przynajmniej do mnie nie przyszło
0 0

wycior

Cytuj wiadomość#6467134 niedziela, 25 lutego 2018, 13:36:14
..dziękuję dobra duszyczko..!!

violka88

Cytuj wiadomość#6467177 niedziela, 25 lutego 2018, 17:17:04
@gnieszk@ napisał(a):

violka88 napisał(a):

a ja mam pytanie dotyczące konkursu fotograficznego z jogobella
wczoraj kupiłam jogurty ale nie miałam czasu wysłać zgłoszenia - a jak dziś przeczytałam  że wczoraj skończył się III etap i zastanawiam sie czy ten wczorajszy paragon mogę użyć w IV etapie???? emotka

Można. Pytałam o to.
"Skoro data zakupu mieści się w ramach czasowych trwania konkursu, to może Pani dokonać zgłoszenia, do czego zachęcamy i życzymy powodzenia."

dziękuję za informację emotka

Mysia

Cytuj wiadomość#6467180 niedziela, 25 lutego 2018, 17:39:57
infatne napisał(a):

Mysia napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Ale żenujące... Ile zdjęć w jogobelli to TE SAME foty co wrzucone na monster muncha, którym tandetnie i bezczelnie podmieniono produkt konkursowy w jakimś Paint. 

jak zawsze, niedługo sama zacznę tak robić  emotka

Edit: dobra to jest już niesmaczne, jak 3 raz tą samą badziewną fotę widzę - właśnie zajrzałam do galerii

Brak mi słów, ja naprawdę nie wiem co tacy ludzie mają w głowie emotka a co do Monstera przeglądanie galerii sprawia mi ból emotka oczywiście są też fajne zdjęcia emotka

Sa fajne ale zauwaz, ze one nie wygrywaja ! Ja nie wiem co ta komisja ma w glowie. A fotki sa z painta bo wlasnie wiekszosc takich wygrywa !! Poziom tego konkursu jak dla mnie jest zanujacy.... 

Zrobiłam dziś coś na poziomie Monstera bo jeszcze mam 2 paragony. Zdjęcie w 5 minut, głupie i bez większego sensu emotka tylko jeszcze muszę znaleźć drugie 5minut na painta.. emotka emotka

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6467225 niedziela, 25 lutego 2018, 21:11:44
Coś w tym jest - gdy poświęciłam 10 minut - wpadła stówka, po poświęceniu 2h - figa z makiem. 
Cóż monster ma swój poziom i nie ma co tam robić zbyt ładnych zdjęć, może tylko wymyślne emotka
Mysia 0

kinzao

Cytuj wiadomość#6467294 poniedziałek, 26 lutego 2018, 09:39:11
Straszne jest to, że trzeba zaniżać poziom zdjęć żeby coś wygrać. Ja swojej 'pracy' wstydziłem się pokazać żonie hahaha emotka
A te painty na fotkach... oczy mi krwawią jak gdziekolwiek coś takiego widzę a w monster jest to na 98% fotek emotka Jogobella wcale dużo lepiej nie wygląda. I bilans taki - do Jogobelli poświęcony czas na 2 całkiem ładne fotki i 1 taką w miarę i klops - nic. A monster - żenada maks, paint i stówka.

emotka

infatne

Cytuj wiadomość#6467307 poniedziałek, 26 lutego 2018, 10:26:58
kinzao napisał(a):

Straszne jest to, że trzeba zaniżać poziom zdjęć żeby coś wygrać. Ja swojej 'pracy' wstydziłem się pokazać żonie hahaha emotka
A te painty na fotkach... oczy mi krwawią jak gdziekolwiek coś takiego widzę a w monster jest to na 98% fotek emotka Jogobella wcale dużo lepiej nie wygląda. I bilans taki - do Jogobelli poświęcony czas na 2 całkiem ładne fotki i 1 taką w miarę i klops - nic. A monster - żenada maks, paint i stówka.

emotka

To ja na jogobelle nie narzekam. Myślę, że miałam bardzo dobry pomysł i wpadła karta.
W monsterze przejrzałam galerię i naprawdę współczuje tym ludziom który się napracowali, a wygrywa jakiś koleś który podpala chrupka..... Nawet patrząc na laureatów to wiele z grupy 100 zł jest lepsza od nagród 2 stopnia.... Z drugiej strony wiadomo, że nie warto się wysilać wiec przez przypadek można coś wygrać emotka

infatne

Cytuj wiadomość#6467309 poniedziałek, 26 lutego 2018, 10:30:34
infatne napisał(a):

kinzao napisał(a):

emotka

To ja na jogobelle nie narzekam. Myślę, że miałam bardzo dobry pomysł i wpadła karta. 0 painta i mam nadzieję, że komisja pozostanie na fali Dobry pomysł 0 painta. Jednak prac jest bardzo dużo więc nie łatwo wygrać. 
W monsterze przejrzałam galerię i naprawdę współczuje tym ludziom który się napracowali, a wygrywa jakiś koleś który podpala chrupka..... Nawet patrząc na laureatów to wiele z grupy 100 zł jest lepsza od nagród 2 stopnia.... Z drugiej strony wiadomo, że nie warto się wysilać wiec przez przypadek można coś wygrać emotka

0 0

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6467638 poniedziałek, 26 lutego 2018, 22:23:39
no weźcie już nie wrzucajcie tych ujęć z lodówki emotka
rat 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6467677 wtorek, 27 lutego 2018, 09:14:26
Jak tak Was czytam... postarałam się w dwóch etapach Jogobelli, dumna jestem i z pomysłu i z wykonania, pracy trochę też było, a pewnie figę z makiem dostanę emotka . Z drugiej strony dobrze trochę się psychicznie nastawić na porażkę, mniej boli emotka
0 0

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6467850 wtorek, 27 lutego 2018, 14:44:57
mietowa napisał(a):

Jak tak Was czytam... postarałam się w dwóch etapach Jogobelli, dumna jestem i z pomysłu i z wykonania, pracy trochę też było, a pewnie figę z makiem dostanę emotka . Z drugiej strony dobrze trochę się psychicznie nastawić na porażkę, mniej boli emotka

Twoja przegrana (jeśli byłaby) to i  tak mniej będzie boleć, bo ją rekompensują inne wygrane emotka
0 0

karmelowakrowka

Cytuj wiadomość#6528612 sobota, 15 września 2018, 07:29:42
W konkursie "Daj się ponieść owocowej kreatywności" przy wysyłaniu zgłoszenia za każdym razem wyskakuje mi komunikat "Ups coś poszło nie
tak"...
Czy tylko ja mam taki problem?

Pisałam w czwartek do organizatorów ale nie dostałam odpowiedzi.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6528613 sobota, 15 września 2018, 07:33:00
karmelowakrowka napisał(a):

W konkursie "Daj się ponieść owocowej kreatywności" przy wysyłaniu zgłoszenia za każdym razem wyskakuje mi komunikat "Ups coś poszło nie
tak"...

Hej 
ja mam ten sam problem od wtorku... nie działa na żadnej przeglądarce ani po wyczyszczeniu ciasteczek. Pisałem emaila ale nie dotarł bo jakiś błąd wyszedł... nie wiem czy ok mają emaila na stronie ale wraca. Pisałem na Facebooku. Szukają problemu ale nie wiedzą co jest nie tak emotka  napisz do nich na fb. Niech wiedzą ze jest więcej osob... 

karmelowakrowka

Cytuj wiadomość#6528614 sobota, 15 września 2018, 07:38:41
pioge7 napisał(a):

tak"...

Hej 
ja mam ten sam problem od wtorku... nie działa na żadnej przeglądarce ani po wyczyszczeniu ciasteczek. Pisałem emaila ale nie dotarł bo jakiś błąd wyszedł... nie wiem czy ok mają emaila na stronie ale wraca. Pisałem na Facebooku. Szukają problemu ale nie wiedzą co jest nie tak emotka  napisz do nich na fb. Niech wiedzą ze jest więcej osob... 

Tak zrobię, dzięki za odpowiedź emotka
Mam nadzieję, że naprawią bo chciałam wysłać zgłoszenie na aktualny etap...
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6528617 sobota, 15 września 2018, 08:02:21

pioge7 napisał(a):

tak"...

Hej 

to samo im napisałem... ale czekam na razie. Watpię żeby przez weekend coś załatwili 
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6528626 sobota, 15 września 2018, 09:17:10
pioge7 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tak"...

Hej 

to samo im napisałem... ale czekam na razie. Watpię żeby przez weekend coś załatwili 

Mail nie dziala od 1 etapu. Na prv na fb odpowiada w weekendy ale naprawia po weekendzie. W 1 etapie twierdzili ze prace sa zaakcpetowane a byly caly czas w zakladce do moderacji. Po weekendzie naprawili dopiero to i prace sie pojawily w galerii
0 0

karmelowakrowka

Cytuj wiadomość#6528628 sobota, 15 września 2018, 09:47:50
kawazczekolada napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tak"...

Hej 

Mail nie dziala od 1 etapu. Na prv na fb odpowiada w weekendy ale naprawia po weekendzie. W 1 etapie twierdzili ze prace sa zaakcpetowane a byly caly czas w zakladce do moderacji. Po weekendzie naprawili dopiero to i prace sie pojawily w galerii

W zakładce "w moderacji" nie mam nic a próbowałam już chyba ze 20 razy wysłać
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6528631 sobota, 15 września 2018, 09:54:53

kawazczekolada napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tak"...

Hej 

W zakładce "w moderacji" nie mam nic a próbowałam już chyba ze 20 razy wysłać

pewnie jest błąd kolejny... Niestety ale coś dużo błędów ma ten konkurs emotka
0 0

karmelowakrowka

Cytuj wiadomość#6528643 sobota, 15 września 2018, 10:43:52
Udało mi się wysłać. Przełączyłam się na hotspot z telefonu i poszło.
0 0
|< << < 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126