Jogobella

|< << < 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6466593 piątek, 23 lutego 2018, 09:14:43
Ale żenujące... Ile zdjęć w jogobelli to TE SAME foty co wrzucone na monster muncha, którym tandetnie i bezczelnie podmieniono produkt konkursowy w jakimś Paint. 
0 0

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6466781 piątek, 23 lutego 2018, 14:08:49
zezowaty_kot napisał(a):

Ale żenujące... Ile zdjęć w jogobelli to TE SAME foty co wrzucone na monster muncha, którym tandetnie i bezczelnie podmieniono produkt konkursowy w jakimś Paint. 

jak zawsze, niedługo sama zacznę tak robić  emotka

Edit: dobra to jest już niesmaczne, jak 3 raz tą samą badziewną fotę widzę - właśnie zajrzałam do galerii

Mysia

Cytuj wiadomość#6466840 piątek, 23 lutego 2018, 16:32:12
zielonooka85 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Edit: dobra to jest już niesmaczne, jak 3 raz tą samą badziewną fotę widzę - właśnie zajrzałam do galerii

Brak mi słów, ja naprawdę nie wiem co tacy ludzie mają w głowie emotka a co do Monstera przeglądanie galerii sprawia mi ból emotka oczywiście są też fajne zdjęcia emotka

violka88

Cytuj wiadomość#6466844 piątek, 23 lutego 2018, 16:39:50
a ja mam pytanie dotyczące konkursu fotograficznego z jogobella
wczoraj kupiłam jogurty ale nie miałam czasu wysłać zgłoszenia - a jak dziś przeczytałam  że wczoraj skończył się III etap i zastanawiam sie czy ten wczorajszy paragon mogę użyć w IV etapie???? emotka
0 0

infatne

Cytuj wiadomość#6467090 niedziela, 25 lutego 2018, 02:10:44
Mysia napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Brak mi słów, ja naprawdę nie wiem co tacy ludzie mają w głowie emotka a co do Monstera przeglądanie galerii sprawia mi ból emotka oczywiście są też fajne zdjęcia emotka

Sa fajne ale zauwaz, ze one nie wygrywaja ! Ja nie wiem co ta komisja ma w glowie. A fotki sa z painta bo wlasnie wiekszosc takich wygrywa !! Poziom tego konkursu jak dla mnie jest zanujacy.... 
Mysia 0

wycior

Cytuj wiadomość#6467097 niedziela, 25 lutego 2018, 09:06:19
..wysłałem zdjęcie w piątek..czy przychodzi jakaś informacja ?..nic nie dostałem-może ktoś życzliwy mi podpowie..?
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6467120 niedziela, 25 lutego 2018, 12:13:56
violka88 napisał(a):

wczoraj kupiłam jogurty ale nie miałam czasu wysłać zgłoszenia - a jak dziś przeczytałam  że wczoraj skończył się III etap i zastanawiam sie czy ten wczorajszy paragon mogę użyć w IV etapie???? emotka

Można. Pytałam o to.
"Skoro data zakupu mieści się w ramach czasowych trwania konkursu, to może Pani dokonać zgłoszenia, do czego zachęcamy i życzymy powodzenia."

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6467125 niedziela, 25 lutego 2018, 12:30:34
wycior napisał(a):

..wysłałem zdjęcie w piątek..czy przychodzi jakaś informacja ?..nic nie dostałem-może ktoś życzliwy mi podpowie..?

nic nie przychodzi, przynajmniej do mnie nie przyszło
0 0

wycior

Cytuj wiadomość#6467134 niedziela, 25 lutego 2018, 13:36:14
..dziękuję dobra duszyczko..!!

violka88

Cytuj wiadomość#6467177 niedziela, 25 lutego 2018, 17:17:04
@gnieszk@ napisał(a):

violka88 napisał(a):

Można. Pytałam o to.
"Skoro data zakupu mieści się w ramach czasowych trwania konkursu, to może Pani dokonać zgłoszenia, do czego zachęcamy i życzymy powodzenia."

dziękuję za informację emotka

Mysia

Cytuj wiadomość#6467180 niedziela, 25 lutego 2018, 17:39:57
infatne napisał(a):

Mysia napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Sa fajne ale zauwaz, ze one nie wygrywaja ! Ja nie wiem co ta komisja ma w glowie. A fotki sa z painta bo wlasnie wiekszosc takich wygrywa !! Poziom tego konkursu jak dla mnie jest zanujacy.... 

Zrobiłam dziś coś na poziomie Monstera bo jeszcze mam 2 paragony. Zdjęcie w 5 minut, głupie i bez większego sensu emotka tylko jeszcze muszę znaleźć drugie 5minut na painta.. emotka emotka

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6467225 niedziela, 25 lutego 2018, 21:11:44
Coś w tym jest - gdy poświęciłam 10 minut - wpadła stówka, po poświęceniu 2h - figa z makiem. 
Cóż monster ma swój poziom i nie ma co tam robić zbyt ładnych zdjęć, może tylko wymyślne emotka
Mysia 0

kinzao

Cytuj wiadomość#6467294 poniedziałek, 26 lutego 2018, 09:39:11
Straszne jest to, że trzeba zaniżać poziom zdjęć żeby coś wygrać. Ja swojej 'pracy' wstydziłem się pokazać żonie hahaha emotka
A te painty na fotkach... oczy mi krwawią jak gdziekolwiek coś takiego widzę a w monster jest to na 98% fotek emotka Jogobella wcale dużo lepiej nie wygląda. I bilans taki - do Jogobelli poświęcony czas na 2 całkiem ładne fotki i 1 taką w miarę i klops - nic. A monster - żenada maks, paint i stówka.

emotka

infatne

Cytuj wiadomość#6467307 poniedziałek, 26 lutego 2018, 10:26:58
kinzao napisał(a):

Straszne jest to, że trzeba zaniżać poziom zdjęć żeby coś wygrać. Ja swojej 'pracy' wstydziłem się pokazać żonie hahaha emotka
A te painty na fotkach... oczy mi krwawią jak gdziekolwiek coś takiego widzę a w monster jest to na 98% fotek emotka Jogobella wcale dużo lepiej nie wygląda. I bilans taki - do Jogobelli poświęcony czas na 2 całkiem ładne fotki i 1 taką w miarę i klops - nic. A monster - żenada maks, paint i stówka.

emotka

To ja na jogobelle nie narzekam. Myślę, że miałam bardzo dobry pomysł i wpadła karta.
W monsterze przejrzałam galerię i naprawdę współczuje tym ludziom który się napracowali, a wygrywa jakiś koleś który podpala chrupka..... Nawet patrząc na laureatów to wiele z grupy 100 zł jest lepsza od nagród 2 stopnia.... Z drugiej strony wiadomo, że nie warto się wysilać wiec przez przypadek można coś wygrać emotka

infatne

Cytuj wiadomość#6467309 poniedziałek, 26 lutego 2018, 10:30:34
infatne napisał(a):

kinzao napisał(a):

emotka

To ja na jogobelle nie narzekam. Myślę, że miałam bardzo dobry pomysł i wpadła karta. 0 painta i mam nadzieję, że komisja pozostanie na fali Dobry pomysł 0 painta. Jednak prac jest bardzo dużo więc nie łatwo wygrać. 
W monsterze przejrzałam galerię i naprawdę współczuje tym ludziom który się napracowali, a wygrywa jakiś koleś który podpala chrupka..... Nawet patrząc na laureatów to wiele z grupy 100 zł jest lepsza od nagród 2 stopnia.... Z drugiej strony wiadomo, że nie warto się wysilać wiec przez przypadek można coś wygrać emotka

0 0

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6467638 poniedziałek, 26 lutego 2018, 22:23:39
no weźcie już nie wrzucajcie tych ujęć z lodówki emotka
rat 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6467677 wtorek, 27 lutego 2018, 09:14:26
Jak tak Was czytam... postarałam się w dwóch etapach Jogobelli, dumna jestem i z pomysłu i z wykonania, pracy trochę też było, a pewnie figę z makiem dostanę emotka . Z drugiej strony dobrze trochę się psychicznie nastawić na porażkę, mniej boli emotka
0 0

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6467850 wtorek, 27 lutego 2018, 14:44:57
mietowa napisał(a):

Jak tak Was czytam... postarałam się w dwóch etapach Jogobelli, dumna jestem i z pomysłu i z wykonania, pracy trochę też było, a pewnie figę z makiem dostanę emotka . Z drugiej strony dobrze trochę się psychicznie nastawić na porażkę, mniej boli emotka

Twoja przegrana (jeśli byłaby) to i  tak mniej będzie boleć, bo ją rekompensują inne wygrane emotka
0 0
|< << < 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128