Reklama na e-Konkursy.info

Konkursowiczki w ciąży

nanajka81

Cytuj wiadomość#6175064 niedziela, 20 marzec 2016, 12:03:07
phi ja pomiedzy skurczami sie wqrzalam ze to tak dlugo trwa, podlaczyli oxy i juz nie mialam sily sie wqrzac emotka poszlo raz dwa emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6175066 niedziela, 20 marzec 2016, 12:08:10
nanajka81 napisał(a):

phi ja pomiedzy skurczami sie wqrzalam ze to tak dlugo trwa, podlaczyli oxy i juz nie mialam sily sie wqrzac emotka poszlo raz dwa emotka

Mi poszło dopiero po drugiej dawce oxy  emotka , a że wcześniej nie rodziłam, nie wiedziałam w sumie czego się spodziewać. Na szczęście położna wiedziała: usłyszała moje jedno jedyne tego dnia wielkie KU*WA! i przybiegła ze zbawiennymi słowami "o, pani zaraz urodzi" emotka
0 0

agusia147

Cytuj wiadomość#6175126 niedziela, 20 marzec 2016, 17:31:44
dolly napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

benasia napisał(a):

ja przy córce 6 mies. Wymiotowalam codziennie i tez musialam brać leki na wymioty, przy synu bylo lżej emotka

tak z ciekawosci zapytam: jakie to sa leki na rzyganie?
i z innej beczki: jakie witaminy lekarka polecila wam do jedzenia?

Syropy hamujące odruch wymiotny
Omegamed optima forte DHA lub samo optima DHA sa swietne, ale dosyc drogie

Dał mi TORECAN - działa! Dziś jeszcze pawia nie było emotka  Podobno jest jeszcze PREVOMIT.

defed napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Mi poszło dopiero po drugiej dawce oxy  emotka , a że wcześniej nie rodziłam, nie wiedziałam w sumie czego się spodziewać. Na szczęście położna wiedziała: usłyszała moje jedno jedyne tego dnia wielkie KU*WA! i przybiegła ze zbawiennymi słowami "o, pani zaraz urodzi" emotka

Na mnie OXY przy trzecim nie działała emotka  Ruszyło po jakimś zastrzyku - wcześniej zero bólu - dosłownie nic.
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#6175198 niedziela, 20 marzec 2016, 21:59:31
ja tez bralam Torecan na wymioty.- miare pomoglo emotka . A witaminki bralam femibion Natal z kwasami omega.
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6175273 poniedziałek, 21 marzec 2016, 10:08:53
a ja brałam prenatal bo jest w nim najwięcej -  spośród wszystkich witamin na rynku - żelaza a u mnie były straszne braki właśnie żelaza.
0 0

agusia147

Cytuj wiadomość#6175881 wtorek, 22 marzec 2016, 20:46:56
Ja mam wyniki badań dobre jak nigdy w ciągu całego mojego życia - szok po prostu. No i mamy 8 tygodni emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6175902 wtorek, 22 marzec 2016, 21:22:23
agusia147 napisał(a):

Ja mam wyniki badań dobre jak nigdy w ciągu całego mojego życia - szok po prostu. No i mamy 8 tygodni emotka

Super! emotka  Ciąża to magiczny stan! Ach te zdrowe włosy i paznokcie... Szkoda, że 4 miesiące po porodzie czas pryska  emotka  Ja mam tak dużo baby hair, że ostatnio jak byłam podciąć końcówki, fryzjerka myślała, że miałam jakiś czas temu grzywkę  emotka   emotka
0 0

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6175906 wtorek, 22 marzec 2016, 21:27:28
agusia147 napisał(a):

Super, tak trzymaj! emotka
0 0

dorcia

Cytuj wiadomość#6180592 wtorek, 5 kwiecień 2016, 22:57:01
Dziewczyny, czy są wśród Was, te, które rdziły w Warszawie w ciągu ostatnich paru miesięcy? 
Szukam szpitala, gdzie urodzić (nie chcę tam gdzie rodziłam pierwsze dziecko). 
Będę wdzięczna jakby co o wiadomośc na priv
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6180617 wtorek, 5 kwiecień 2016, 23:59:57
marzennia111 napisał(a):

Wiem że znajdę tu doświadczone MAMY, które podpowiedzą jaką matę edukacyjną kupić 

my mielismy tiny love z lusterkiem i zawieszkami Moj gdy byl maly nie chcial lezec dopierogdy siedzial to mial dodoatkowe zabawki i spedzal tam z 20 min na dzien. Bardziej polecam lezaczek;)
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6180618 środa, 6 kwiecień 2016, 00:03:42
i skoro sie juz tu odezwalam to sie pochwale.ze u mnie 32 tydzien ciazy i drugi  syn.Narazie bezimienny:(
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6180656 środa, 6 kwiecień 2016, 09:25:39
bc14 napisał(a):

marzennia111 napisał(a):

Wiem że znajdę tu doświadczone MAMY, które podpowiedzą jaką matę edukacyjną kupić 

my mielismy tiny love z lusterkiem i zawieszkami Moj gdy byl maly nie chcial lezec dopierogdy siedzial to mial dodoatkowe zabawki i spedzal tam z 20 min na dzien. Bardziej polecam lezaczek;)

u nas maty nie przeszly. Ani corka ani teraz syn lezec nie chcieli, na 3 maty pozyczone od szwagierki zadna im nie przypadla do gusu.
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6180660 środa, 6 kwiecień 2016, 09:29:39
bc14 napisał(a):

i skoro sie juz tu odezwalam to sie pochwale.ze u mnie 32 tydzien ciazy i drugi  syn.Narazie bezimienny:(

Gratulacje! emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6180754 środa, 6 kwiecień 2016, 12:32:34
Mysia napisał(a):

bc14 napisał(a):

Gratulacje! emotka

to jeszcze tylko 8 tygodni i koniec prawie przespanych nocy emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6180892 środa, 6 kwiecień 2016, 15:32:39
jak siedzi w lezaczku to i na macie poleży:) moj w lezaczku siedział 7 min jak miał 3 miesiace i płakał dosłownie z zegarkiem w ręku;) zawsze możesz kupić jakąś używke albo poszukac promocji -w Tesco od czwartku przecenia marke Fisher Price -30%
0 0

budryska

Cytuj wiadomość#6181000 środa, 6 kwiecień 2016, 19:45:39
bc14 napisał(a):

O, a u mni też synek i 31 tydzień ciąży emotka W ogóle jakiś urodzaj na chłopców. Wśród koleżanek w ciąży tylko jedna spodziewa się córeczki.

Co do maty i leżaczka ja mam FP z tej serii o dżungli. Córeczka bardzo lubiła. W leżaczku był grzechoczący lew i panda (chyba - mam zapakowany w szafie), a na macie mniej chętnie leżała. Dowieszałam jej więcej zabawek, jak się nudziła.
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6181020 środa, 6 kwiecień 2016, 20:44:13
marzennia111 napisał(a):

bc14 napisał(a):

marzennia111 napisał(a):

synek ma skończone dwa m-ce leżaczek już mamy emotka z FP i sprawdza się super (nawet na Święta do Rodziców z nami pojechał) tylko zaczynamy mieć obawy czy nie spędza w nim zbyt dużo czasu. Jako świeża mama boje się żeby nie miał jakiś problemów  z kręgosłupem itp. dlatego pomyślałam że na macie mógłby dla odmiany leżeć

moj w lezaczku w ciagu dnia spal, jak byl zakatarzony to i w nocy, nie dalo sie go inaczej uspokoic/uspac, obecnie ma 8 miesiecy i nic mu nie dolega tzn nic z kregoslupem, a lezaczek zamienilismy na wozek emotka spi jak malowany, corka tez tak zasypiala, nic jej nie dolega. A mata edukacyjna wg mnie to strata pieniedzy, chyba ze jakas uzywka aczkolwiek u mnie zadna z 3 mat dzieci nie byly zainteresowane.
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6181028 środa, 6 kwiecień 2016, 21:20:34
Przede wszystkim polecam matę na planie okręgu/kwadratu - mam prostokątną. Mały ma pół roku i służyła mu tylko od 2 do 5 miesiąca, potem zaczął się obracać i przekręcać i mata straciła sens. Gdyby miał większą, to spokojnie mógłby ją jeszcze trochę używać.
0 0

agusia147

Cytuj wiadomość#6182316 niedziela, 10 kwiecień 2016, 21:22:27
dorcia napisał(a):

Dziewczyny, czy są wśród Was, te, które rdziły w Warszawie w ciągu ostatnich paru miesięcy? 

Niestety nie pomogę, ale na FB na grupach mamusiowych dziewczyny Ci doradzą. Ja wiem, że teraz chcę rodzić w domu narodzin na Żelaznej. Ostatnie dziecko rodziłam poza Warszawą. I powiem Ci że w takiej chwili szpital jest mało ważny emotka
0 0

dorcia

Cytuj wiadomość#6187039 czwartek, 21 kwiecień 2016, 15:05:03
agusia147 napisał(a):

dorcia napisał(a):

Niestety nie pomogę, ale na FB na grupach mamusiowych dziewczyny Ci doradzą. Ja wiem, że teraz chcę rodzić w domu narodzin na Żelaznej. Ostatnie dziecko rodziłam poza Warszawą. I powiem Ci że w takiej chwili szpital jest mało ważny emotka

Dzieki.
Pierwsze dziecko rodziłam w szpitalu, drugie też w szpitalu będzie- mam nadzieje,że zdążę emotka
A co to za grupy na fb?
0 0