Reklama na e-Konkursy.info

Konkursowiczki w ciąży

Gość

Cytuj wiadomość#4756904 sobota, 15 październik 2011, 02:46:33
oj tam nie przesadzajcie , cukier słodzik konserwanty - można popaść w paranoje emotka Grunt to zdrowy rozsądek - ja w każdej ciąży i jadłam serki i lody i ogóry i jak mialam parcie to i kubeł z KFC , nie raz walnełam szklane pepsi, piłam kawę ( z rozsądkiem) a nawet maczałam jęzora w piwku pana męża jak dostawałam nagłego ślinotoku.
Trolle som zdrowe żywotne wyjątkowo i nic im nie brakuje. Można prawie wszystko byle nie popadać ze skrajności w skrajność. emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#4756908 sobota, 15 październik 2011, 02:48:44
aj marielu... nikt nie popada w przesadę emotka

to raczej producenci tego wszystkiego papadają, bo kiedyś można było zjeść coś ze smakiem, a teraz co??

parówki bez mięsa! cielęce z 3% zaw. cielęciny

i inne tego typu perełki

sama piję colę, jak mnie żołądek męczy emotka
albo jak mam ochotę, ale nie za dużo, i do tego pół na pół z wodą i do tego cytryna

0 0

katrin22

Cytuj wiadomość#4756948 sobota, 15 październik 2011, 03:12:34
Wniosek z tego jest jeden- Wszystko w granicach rozsądku jest dozwolone, bo przecież tego się nie je wszystkiego codziennie, a nie każdy ma czas i siłę, by samemu wszystko hodować i przygotowywać.
A tak na marginesie, moja bratowa miała wujka, który żył, że tak się wyrażę BIO, EKO i to go raczysko dopadło, czyli nic nie jest oczywiste w życiu, wiadomo, że chemia szkodzi i trzeba starać się jej unikać, ale do końca nikt od tego się nie uchroni.

A u mnie znów pęcherz- Urosept słaby, ale liczę na to, że da radę. Nie wychodzę z domku by nie narażać się na zimno, jak dobrze, że mężuś z rana zapalił w centralnym i mi pozostało tylko dokładanie do pieca.

Mam pytanie z innej beczki, jaka powinna być temperatura w pomieszczeniu, gdzie przebywa noworodek, i jakie kupić chusteczki do pupci, bo większość jest od 1miesiąca.

tyrande1991, mam nadzieję, że dzieciątko jest silne i zniesie wszystko.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4756963 sobota, 15 październik 2011, 03:18:23
od 1 miesiąca znaczy że od urodzenia, dziecko mając jeden dzień zaczyna 1 miesiąc życia emotka chusteczki w/g upodobań, ja preferowałam z balsamem omijałam te z oliwką. Marka? bez znaczenia

ja jestem zwolenniczką chłodniejszych pomieszczeń ( mimo protestów babć) Postaw na intuicję ona rzadko zawodzi emotka

0 0

katrin22

Cytuj wiadomość#4756978 sobota, 15 październik 2011, 03:25:43
marielu napisał(a):

od 1 miesiąca znaczy że od urodzenia, dziecko mając jeden dzień zaczyna 1 miesiąc życia emotka chusteczki w/g upodobań, ja preferowałam z balsamem omijałam te z oliwką. Marka? bez znaczenia

ja jestem zwolenniczką chłodniejszych pomieszczeń ( mimo protestów babć) Postaw na intuicję ona rzadko zawodzi emotka

dzięki marielu nie pomyślałam o tym od 1miesiaca emotka emotka , a blondynką nie jestem heh.
No właśnie, nie chcę biednego dziecka przegrzać, bo potem gdy wyjdzie na powietrze, to infekcja murowana.

0 0

benasia

Cytuj wiadomość#4756981 sobota, 15 październik 2011, 03:29:20
ja mam kupiony zapasik pampersów chusteczek -tych zielonych i pamarańczowych -mi odpowiadają emotka
potem się dokupi jak się skończą emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4756984 sobota, 15 październik 2011, 03:30:19
katrin22 napisał(a):

(...) nie chcę biednego dziecka przegrzać (...)

jakie tam biedne , ma porządny kapitał w postaci troskliwej mamy emotka
0 0

katrin22

Cytuj wiadomość#4756985 sobota, 15 październik 2011, 03:31:02
benasia napisał(a):

ja mam kupiony zapasik pampersów chusteczek -tych zielonych i pamarańczowych -mi odpowiadają emotka

Właśnie czytałam, że mamy polecają Z Pamerrs Sensitive, Nivea Baby, i Bambino.
0 0

katrin22

Cytuj wiadomość#4756988 sobota, 15 październik 2011, 03:34:20
marielu napisał(a):

katrin22 napisał(a):

(...) nie chcę biednego dziecka przegrzać (...)

jakie tam biedne , ma porządny kapitał w postaci troskliwej mamy emotka

Troskliwej na pewno, ale kompletnie niedoświadczonej.
Zauważyłam u siebie syndrom zakładania gniazda
Zawsze byłam luzakiem, na wszystko zawsze miałam czas, i wszelkie porządki czekały do jutra, a teraz mi odbiło, codziennie syzyfowa praca, zamiast leżeć i odpoczywać, to ja cięgle myślę co muszę zrobić, by zdążyć, jakiś obłęd emotka
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#4756989 sobota, 15 październik 2011, 03:37:02
katrin22 napisał(a):

benasia napisał(a):

Właśnie czytałam, że mamy polecają Z Pamerrs Sensitive, Nivea Baby, i Bambino.

moja siostra takie uzywała i małej nic nigdy nie było. Zreszta jak co to i tak mama zużyje emotka
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#4756997 sobota, 15 październik 2011, 03:39:55
moje gniazdo jest prawie skończone (w tym tyg napewno zakończe jego budowanie) ale bym musiała się spakować do szpitala -gromadze co mi potrzebne ale w co ja mam to spakować biorąc pod uwagę że nie mało tego... emotka
0 0

katrin22

Cytuj wiadomość#4757019 sobota, 15 październik 2011, 03:54:59
benasia napisał(a):

moje gniazdo jest prawie skończone (w tym tyg napewno zakończe jego budowanie) ale bym musiała się spakować do szpitala -gromadze co mi potrzebne ale w co ja mam to spakować biorąc pod uwagę że nie mało tego... emotka

Ja torbę mam już prawie spakowaną, brakuje mi tylko środków higienicznych typu wkłady połogowe, czy wkładki laktacyjne, ale wystarczy jedna wizyta w aptece.
Mam 3 koszule nocne, nie wiem, czy to starczy, bo po cc dłużej się leży. Wiadomo w razie czego mężuś coś dowiezie, ale i tak czuję, że ciągle mi czegoś brakuje.
Ciuszki dla bobaska do szpitala poprasowane i przygotowane, ale nie wiem ile będzie ich trzeba, bo lekarz coś nabąkiwał, że leży się około tygodnia.
Za tydzień się wszystko okaże, czy się obróciło, chociaż pod żebrami czuję takie twarde, i nie wiem, czy dupka czy główka, kopniaków nie czuję tylko takie pukanie w dole i od żebrami, przydałoby się domowe USG hehe
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4757021 sobota, 15 październik 2011, 03:55:59
katrin22 napisał(a):

Wniosek z tego jest jeden- Wszystko w granicach rozsądku jest dozwolone

dokładnie emotka

ja właśnie zeżarłam łososia skandynawskiego z rtęcią, domowe frytki z ziemniaków od babci - oczywiście na dziwnym oleju emotka i do tego zdrowe, dobre brokuły ^^ bilans powinien być idealny emotka ;)

a coś mam jakiś zmartwiony dzień emotka rozkłada mnie przeziębienie, boli mnie jelito i w ogóle podbrzusze jakieś takie dziwne... a do tego pobolewa mnie coś tam w środku - głęboko... jakby szyjka macicy czy coś - nie wiem bo nigdy mnie tam tak nie bolało emotka jeszcze się brzdąc nie chce ruszać.. kopnął by gdzieś to bym się uspokoiła...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4757027 sobota, 15 październik 2011, 03:58:26
e nie pakujcie tony rzeczy, i tak każdego dnia zawita tatuś, babcia itd... i w razie co doniesie emotka

0 0

avatea

Cytuj wiadomość#4757032 sobota, 15 październik 2011, 04:02:18
marielu napisał(a):

e nie pakujcie tony rzeczy, i tak każdego dnia zawita tatuś, babcia itd... i w razie co doniesie emotka

no chyba, że ze szczęścia nie będzie w stanie iść;)różnie to z tatusiami po porodzie bywa;)
0 0

katrin22

Cytuj wiadomość#4757042 sobota, 15 październik 2011, 04:06:31
dianek napisał(a):

katrin22 napisał(a):

dokładnie emotka

ja właśnie zeżarłam łososia skandynawskiego z rtęcią, domowe frytki z ziemniaków od babci - oczywiście na dziwnym oleju emotka i do tego zdrowe, dobre brokuły ^^ bilans powinien być idealny emotka ;)

a coś mam jakiś zmartwiony dzień emotka rozkłada mnie przeziębienie, boli mnie jelito i w ogóle podbrzusze jakieś takie dziwne... a do tego pobolewa mnie coś tam w środku - głęboko... jakby szyjka macicy czy coś - nie wiem bo nigdy mnie tam tak nie bolało emotka jeszcze się brzdąc nie chce ruszać.. kopnął by gdzieś to bym się uspokoiła...

A ja właśnie jem gołąbki od teściowej, po raz pierwszy w życiu mąż od niej przywiózł coś gotowego, i jeszcze sernika dała emotka
Jak to się mówi- chyba czyjś pies zdechł emotka
A moje relacje synowa- teściowa są neutralne, tolerujemy się, i wszyscy są zadowoleni.

avatea nie strasz, ja swojemu powiem, że może zacząć świętować w granicach rozsądku, by na drugi dzień nie było promili we krwi heheh
0 0

avatea

Cytuj wiadomość#4757046 sobota, 15 październik 2011, 04:07:53
katrin22 napisał(a):

dianek napisał(a):

katrin22 napisał(a):

dokładnie emotka

A ja właśnie jem gołąbki od teściowej, po raz pierwszy w życiu mąż od niej przywiózł coś gotowego, i jeszcze sernika dała emotka
Jak to się mówi- chyba czyjś pies zdechł emotka
A moje relacje synowa- teściowa są neutralne, tolerujemy się, i wszyscy są zadowoleni.

avatea nie strasz, ja swojemu powiem, że może zacząć świętować w granicach rozsądku, by na drugi dzień nie było promili we krwi heheh

nie straszę - tylko znam z podwórka jak to się kończy - w tym względzie większość facetów jest niereformowalna;)

0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#4757054 sobota, 15 październik 2011, 04:11:10
czemu pies zdechł?? emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#4757066 sobota, 15 październik 2011, 04:17:06
no bez przesady , większość tatusiów lata jak z pęcherzem na każde zawołanie, pucuje chatę, niańczy starsze dzieci i puchnie z dumy emotka
0 0

agusia147

Cytuj wiadomość#4757089 sobota, 15 październik 2011, 04:27:03
dianek napisał(a):

katrin22 napisał(a):

dokładnie emotka

i SMACZNEGO emotka Ja tam mam nałoga co się Cola zwie. Pytałam nawet lekarza czy mogę go czasem karmić, a on mi powiedział, że wszystko w umiarze, więc nie będę sobie żałować.
0 0