szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Konkursy

Lay's

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310595
    eliotness

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 162
    Z nami od: 05.12.2016
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

mvrcia napisał(a): Przykro, moje zdjęcie było super kreatywne a nie ma ani komina ani telefonu
    Trzeba próbować dopiero pierwsze rozstrzygnięcia I stopnia emotka  
    Najgorsze jest to, że wygrałem szalik w I ETAPIE i nie mogę już grać w kolejnych. Może żonie się poszczęści.

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310600
    kajeczka

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2311
    Z nami od: 24.08.2006
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

mvrcia napisał(a): Przykro, moje zdjęcie było super kreatywne a nie ma ani komina ani telefonu
    każdy ma takie zdanie na temat swego zdjęcia  emotka  , ale to jury wybiera czy coś... emotka  

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310602
    monisss

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1580
    Z nami od: 17.06.2016

Powrót do góry

u mnie też ;( a wysłaliśmy kreatywne zdjęcia.. ehhh

szukam swojej życiowej drogi...

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310605
    Claudia77

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 379
    Z nami od: 19.05.2014
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

eliotness napisał(a): Najgorsze jest to, że wygrałem szalik w I ETAPIE i nie mogę już grać w kolejnych. Może żonie się poszczęści.
    ale telefon chyba jeszcze możesz ? czy jak już jest szalik to i po telefonie...chyba nie jeśli dobrze regulamin zrozumiałam
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310606
    monisss

Ranga numer 4

Powrót do góry

po wynikach sądzę, że nie wygrały uśmiechy...

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310607
    eliotness

Ranga numer 2

Powrót do góry

Claudia77 napisał(a):
    eliotness napisał(a): Najgorsze jest to, że wygrałem szalik w I ETAPIE i nie mogę już grać w kolejnych. Może żonie się poszczęści.
    ale telefon chyba jeszcze możesz ? czy jak już jest szalik to i po telefonie...chyba nie jeśli dobrze regulamin zrozumiałam
    Jeżeli wygrane zgłoszenia (kominy) z I ETAPU będą brane pod uwagę w kolejnych to mam szansę.
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310612
    mdepfs

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 626
    Z nami od: 03.08.2015
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

przez tak zwanych "wyjadaczy konkursowych" czuję, że każdy konkurs to walka z wiatrakami emotka

I make my own luck.
    "Można odwiedzić jedno miejsce wiele razy, ale za każdym razem widzieć je inaczej"

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310613
    cc_investigator

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4808
    Z nami od: 13.08.2011
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

monisss napisał(a): po wynikach sądzę, że nie wygrały uśmiechy...
    Po nazwiskach?
    Chyba zartujesz...
    Prawda jest taka, ze nie dowiemy sie co wygralo, jesli ktos z wygranych nie opisze, a mysle, ze to nie nastapi, chyba, ze ktos z forumowiczow sie zlamie. A kominy wygrywaly rozne: usmiechy, twarze, przerabiane graficznie, zwierzaki.
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310615
    cc_investigator

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4808
    Z nami od: 13.08.2011

Powrót do góry

mdepfs napisał(a): przez tak zwanych "wyjadaczy konkursowych" czuję, że każdy konkurs to walka z wiatrakami emotka
    A co to znaczy wyjadacz konkursowy... Bo ja np. Ciebie zakodowalam jako dobra w foto.
    Probujecie zwalic na kogos wine, a tak serio, kominy wygralo 700 osob, a aparatow byl 10. Ludzie policzcie.
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310617
    monisss

Ranga numer 4

Powrót do góry

cc_investigator napisał(a):
    Po nazwiskach?
    Chyba zartujesz...
    Prawda jest taka, ze nie dowiemy sie co wygralo, jesli ktos z wygranych nie opisze, a mysle, ze to nie nastapi, chyba, ze ktos z forumowiczow sie zlamie. A kominy wygrywaly rozne: usmiechy, twarze, przerabiane graficznie, zwierzaki.
    napisałam, że sądzę - to moje zdanie emotka nikt mi nie musi wierzyć. widziałam nie raz prace tych osób. przynajmniej kilku z nich w wielu konkursach i nie sądzę, żeby czyjś "goły" uśmiech wystarczył na telefon emotka podejrzewam, że wykazali się nie lada kreatywnością i sporym zasobem czasu, żeby się do tego przygotować. fajnie by było jakby ktoś tak plus minus napisał. kominów było sporo to różne zdjęcia wybierali. 

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310619
    eliotness

Ranga numer 2

Powrót do góry

Dobra dawać dzień 8. Walczymy dalej.
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310620
    izak1000

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2005
    Z nami od: 17.10.2012

Powrót do góry

Po nazwiskach?
    Chyba zartujesz...
    Jedna osoba jest mi dobrze znana i podejrzewam,że fotka też była ciekawa ( stały uczestnik konkursów foto i nie tylko).
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310621
    Claudia77

Ranga numer 2

Powrót do góry

eliotness napisał(a):
    Claudia77 napisał(a):
    Jeżeli wygrane zgłoszenia (kominy) z I ETAPU będą brane pod uwagę w kolejnych to mam szansę.
    Jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę II Stopnia, jedną Nagrodę I Stopnia oraz jedną Nagrodę Główną w czasie trwaniacałego Konkursu - czyli jest szansa na jeden komin, jeden telefon lub jedną wycieczkę ( o tym akurat nawet nie marzę choć i telefon już stał się poza zasięgiem)
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310622
    mdepfs

Ranga numer 3

Powrót do góry

mdepfs napisał(a): przez tak zwanych "wyjadaczy konkursowych" czuję, że każdy konkurs to walka z wiatrakami emotka
    A co to znaczy wyjadacz konkursowy... Bo ja np. Ciebie zakodowalam jako dobra w foto.
    Probujecie zwalic na kogos wine, a tak serio, kominy wygralo 700 osob, a aparatow byl 10. Ludzie policzcie.
    nie zwalam na nikogo winy, nie mówię, ze ja zawsze muszę wygrywać, ale ciągle przewijają się te same nazwiska.. tylko tyle emotka  Z matematyki jestem całkiem dobra, wiem ile to jest 700 do 10 , ale i tak pojawiły się mi nazwiska bardzo dobrze znane emotka

I make my own luck.
    "Można odwiedzić jedno miejsce wiele razy, ale za każdym razem widzieć je inaczej"

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310623
    Mysia

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 815
    Z nami od: 23.05.2014
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

Ja probuje dalej emotka  

"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310624
    Claudia77

Ranga numer 2

Powrót do góry

mdepfs napisał(a): nie zwalam na nikogo winy, nie mówię, ze ja zawsze muszę wygrywać, ale ciągle przewijają się te same nazwiska.. tylko tyle  Z matematyki jestem całkiem dobra, wiem ile to jest 700 do 10 , ale i tak pojawiły się mi nazwiska bardzo dobrze znane
    to może i dobrze bo I tura extra dobrych konkursowiczów w foto poszła czyli może szanse są... ale się łudzę ja naiwna emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310625
    mdepfs

Ranga numer 3

Powrót do góry

Mysia napisał(a):
    Ja probuje dalej emotka  
    wiadomix emotka

I make my own luck.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310627
    nelunia

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 794
    Z nami od: 12.02.2015

Powrót do góry

monisss napisał(a):
    Po nazwiskach?
    Chyba zartujesz...
    napisałam, że sądzę - to moje zdanie emotka nikt mi nie musi wierzyć. widziałam nie raz prace tych osób. przynajmniej kilku z nich w wielu konkursach i nie sądzę, żeby czyjś "goły" uśmiech wystarczył na telefon emotka podejrzewam, że wykazali się nie lada kreatywnością i sporym zasobem czasu, żeby się do tego przygotować. fajnie by było jakby ktoś tak plus minus napisał. kominów było sporo to różne zdjęcia wybierali. 
    Właśnie, bo wiemy, że w konkursie na zdjęcie uśmiechu, piękny uśmiech nie wygra emotka  lepszej nagrody.

Nie cel jest ważny, ale droga do celu.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310629
    mattadore

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 613
    Z nami od: 15.05.2015

Powrót do góry

Claudia77 napisał(a):to może i dobrze bo I tura extra dobrych konkursowiczów w foto poszła czyli może szanse są... ale się łudzę ja naiwna emotka
    Nie nastawiałbym się pod tym kątem, bo oni jeszcze mają matki, ojców, siostry, chłopaków i na nich też grają emotka  :P Bo trzeba nabrać nagród jak najwięcej emotka  :P
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310639
    Claudia77

Ranga numer 2

Powrót do góry

mattadore napisał(a):
    Claudia77 napisał(a):to może i dobrze bo I tura extra dobrych konkursowiczów w foto poszła czyli może szanse są... ale się łudzę ja naiwna emotka
    Nie nastawiałbym się pod tym kątem, bo oni jeszcze mają matki, ojców, siostry, chłopaków i na nich też grają emotka  :P Bo trzeba nabrać nagród jak najwięcej emotka  :P
    oj tam oj tam zaraz tacy zachłanni by byli.... emotka

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.