Reklama na e-Konkursy.info 18.09.19 20:03:56

Lay's

|< << < 106 107 108 109 110 111112 113 114 115 116 > >> >|

marcepan1983

Cytuj wiadomość#6311818 wtorek, 17 styczeń 2017, 14:09:23
wysyłka nagród do 26 maja - komin na wakacje będzie jak znalazł emotka emotka żenujące te nagrody, ale pewnie trafili na jakaś mega promocje w chinach emotka emotka
0 0

noisy0000

Cytuj wiadomość#6311824 wtorek, 17 styczeń 2017, 14:11:22
marcepan1983 napisał(a):

wysyłka nagród do 26 maja - komin na wakacje będzie jak znalazł emotka emotka żenujące te nagrody, ale pewnie trafili na jakaś mega promocje w chinach emotka emotka

Zawsze podają długi termin a nagrody przychodzą w ciągu ok 2 tygodni emotka

Swoją drogą niektórzy zaczynają się jąkać podając swoje imiona i nazwiska w zgłoszeniu emotka  np Pani Allicja i Kamilla  emotka

mc22

Cytuj wiadomość#6311841 wtorek, 17 styczeń 2017, 14:37:48
marcepan1983 napisał(a):

o tym samym pomyślałam czytając maila emotka mroźne lato się zapowiada emotka
andii 0

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6311846 wtorek, 17 styczeń 2017, 14:47:44
Kurczę miałam w mojej opinii rewelacyjne zdjęcie, a tu nawet komina nie mam emotka  Stąd moje pytanie czy ktoś sprawdzał czy wszyscy laureci 1 etapu byli zwycięzcami kominów? Łudzę się, że od razu postanowili mu przyznać telefon nie jakiś tam komin  emotka
Ps: Czy wygrywacie zgłoszeniami wysłanymi również wieczorem albo w nocy? Bo tak myślę, może za późno wysłam i się już limit nagród an ten dzień skończył?
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6311847 wtorek, 17 styczeń 2017, 14:51:10
stokrotka238 napisał(a):

Kurczę miałam w mojej opinii rewelacyjne zdjęcie, a tu nawet komina nie mam emotka  Stąd moje pytanie czy ktoś sprawdzał czy wszyscy laureci 1 etapu byli zwycięzcami kominów? Łudzę się, że od razu postanowili mu przyznać telefon nie jakiś tam komin  emotka
Ps: Czy wygrywacie zgłoszeniami wysłanymi również wieczorem albo w nocy? Bo tak myślę, może za późno wysłam i się już limit nagród an ten dzień skończył?

dziś wygrałam pierwszy komin, było to moje drugie zgłoszenie - oba wysyłałam późnym wieczorem, jak zawsze do Lidii i wielu innych konkursów. więc pora raczej nie ma znaczenia.  :)
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6311848 wtorek, 17 styczeń 2017, 14:51:33
stokrotka238 napisał(a):

Niestety bez komina nie masz szans na telefon emotka
Wybierają najlepsze 100 zgłoszeń dziennie, bez względu na godziny zgłoszeń.
Może trochę przekombinowałaś na tym zdjęciu? Zastanów się co mogło im się nie spodobać...

cc_investigator

Cytuj wiadomość#6311851 wtorek, 17 styczeń 2017, 14:58:10
stokrotka238 napisał(a):

Z moich doświadczeń (wygrywam kominy, nie wygrałam aparatu, nie specjalizuję się w foto)
1. nie lubią zdjęć kontrowersyjnych, nie docenili "pomysłów" w takich zdjęciach, ani wykonania - na zdjęciu nie było uśmiechu
2. kominy można dostać za przeróbki graficzne
3. wygrywają i zdjęcie "do nosa" i te z całą głową
4. potrafią nie dać komina za zdjęcia zwierzaków
5. łatwiej jest dostać za zdjęcie z promiennym uśmiechem
6. wygrywają zdjęcia z wszystkich godzin od rana do nocy

I uwaga, mam wrażenie, ze oglądają te zdjecia, bo to co mi nie wygrało ma wspólny mianownik emotka

ania1

Cytuj wiadomość#6311852 wtorek, 17 styczeń 2017, 14:59:25
stokrotka238 napisał(a):

To, że coś jest rewelacyjne w twojej opinii nie oznacza ze rewelacyjne będzie dla innych emotka

noisy0000

Cytuj wiadomość#6311854 wtorek, 17 styczeń 2017, 15:00:50
stokrotka238 napisał(a):

Zawsze możesz się pochwalić zdjęciem, forumowicze chętnie ocenią emotka
0 0

cc_investigator

Cytuj wiadomość#6311856 wtorek, 17 styczeń 2017, 15:04:13
A po co? Żeby Avanti połączyło jeszcze nazwisko z nickiem forumowym? emotka
Toż to cenniejsza wiedza, niż pesel z numerem dowodu, razem wzięte emotka

lola.lola

Cytuj wiadomość#6311858 wtorek, 17 styczeń 2017, 15:06:59

nataszka

Cytuj wiadomość#6311859 wtorek, 17 styczeń 2017, 15:16:24
lola.lola napisał(a):

A widzieliście? emotka

http://usmiechnijsiezlays.lays.pl/csr

super emotka

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6311862 wtorek, 17 styczeń 2017, 15:21:41
cc_investigator napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Z moich doświadczeń (wygrywam kominy, nie wygrałam aparatu, nie specjalizuję się w foto)
1. nie lubią zdjęć kontrowersyjnych, nie docenili "pomysłów" w takich zdjęciach, ani wykonania - na zdjęciu nie było uśmiechu
2. kominy można dostać za przeróbki graficzne
3. wygrywają i zdjęcie "do nosa" i te z całą głową
4. potrafią nie dać komina za zdjęcia zwierzaków
5. łatwiej jest dostać za zdjęcie z promiennym uśmiechem
6. wygrywają zdjęcia z wszystkich godzin od rana do nocy

I uwaga, mam wrażenie, ze oglądają te zdjecia, bo to co mi nie wygrało ma wspólny mianownik emotka

Dziękuję za bardzo wyczerpującą odp, może rzeczywiście przekombinowałam...
ania1 napisał(a):

To, że coś jest rewelacyjne w twojej opinii nie oznacza ze rewelacyjne będzie dla innych emotka

Wiem o tym, to moja subiektywna opinia
noisy0000 napisał(a):

Zawsze możesz się pochwalić zdjęciem, forumowicze chętnie ocenią emotka

Zobaczę, ale jeśli już to na pw i to w przyszłym tyg, bo  spróbuje je wysłać jeszcze raz, może delikatnie poprawione. Bo tak sobie myśle, że w zeszłym tyg to moze mieli czas dokładnie oglądać te zdjęcia, ale dziś dali wyniki z 6 dni, a że im sie nazbierało fotek to mogli wybierać losowo...

paula9891

Cytuj wiadomość#6311866 wtorek, 17 styczeń 2017, 15:32:08
stokrotka238 napisał(a):

a że im sie nazbierało fotek to mogli wybierać losowo...

Raczej nie...
Avanti lubi prostotę + dobry pomysł. Spróbuj się do tego zastosować.
Życzę powodzenia emotka

noisy0000

Cytuj wiadomość#6311871 wtorek, 17 styczeń 2017, 15:51:39
paula9891 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Raczej nie...
Życzę powodzenia emotka

Ja jestem ciekawa czy wygrywają tylko szczere uśmiechy prezentujące pełne uzębienie emotka  W końcu można się ładnie/uroczo/niewinnie uśmiechnąć nie pokazując ząbków  emotka
W każdym razie tak jak wspominałam, moja koleżanka zgarnęła Samsunga prostym zdjęciem pięknego, śnieżnobiałego uzębienia  emotka  także szybka wizyta u dentysty i S7 gwarantowane  emotka

mountain

Cytuj wiadomość#6311875 wtorek, 17 styczeń 2017, 16:03:22
my juz mamy blokade na nazwiska emotka  a przynajmniej tak mi sie wydaje
0 0

cc_investigator

Cytuj wiadomość#6311891 wtorek, 17 styczeń 2017, 16:36:50
noisy0000 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Raczej nie...
Życzę powodzenia emotka

Ja jestem ciekawa czy wygrywają tylko szczere uśmiechy prezentujące pełne uzębienie emotka  W końcu można się ładnie/uroczo/niewinnie uśmiechnąć nie pokazując ząbków  emotka
W każdym razie tak jak wspominałam, moja koleżanka zgarnęła Samsunga prostym zdjęciem pięknego, śnieżnobiałego uzębienia  emotka  także szybka wizyta u dentysty i S7 gwarantowane  emotka

uroczy uśmiech bez widocznych zębów też wygrywa komin emotka

mc22

Cytuj wiadomość#6311892 wtorek, 17 styczeń 2017, 16:50:45

noisy0000 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Raczej nie...
Życzę powodzenia emotka

uroczy uśmiech bez widocznych zębów też wygrywa komin emotka

Brak uśmiechu też wygrywa komin emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6311909 wtorek, 17 styczeń 2017, 17:25:38
noisy0000 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Raczej nie...
Życzę powodzenia emotka

nie kalkuluje się emotka

ja natomiast zastanawiam się nad inną kwestią. otóż przez 2 dni z rzędu wysyłałam zgłoszenia uczciwie na siebie, bo na zdjęciach była albo moja twarz, albo moja z inną osobą. i teraz - pierwszego z tych dni zgarnęłam komin, a w mojej opinii drugie zdjęcie było fajniejsze. wiem, że, według regulaminu, nic już ono nie ugra. tylko zastanawiam się, jak mam dalej grać? wysyłać swoje foty podając dane innych osób /czego nienawidzę/? czy już po prostu muszę odpuścić konkurs?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6311911 wtorek, 17 styczeń 2017, 17:29:50
Ciekawe czy wygrywają usmiechy z co drugim zębem?
0 0
|< << < 106 107 108 109 110 111112 113 114 115 116 > >> >|