Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

|< << < 120 121 122 123 124 125126 127 128 129 130 > >> >|

violetta

Cytuj wiadomość#6317783 czwartek, 2 lutego 2017, 20:05:26
monisss napisał(a):

violetta napisał(a):

czy dzisiaj działa już formularz zgłoszeniowy lay's Carrefour?
https://usmiechlays.pl/#formularz
bo u mnie dalej nic

o to samo miałam pytać! już pewna nie jestem czy 1 zgłosenie poszło...
a przychodzi zwrotka jak się wysle zgloszneie?

u mnie cały czas komunikat o błędzie
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6317785 czwartek, 2 lutego 2017, 20:06:10
monisss napisał(a):

violetta napisał(a):

bo u mnie dalej nic

Chciałam się zapytać Avanti "o so chozi?" poprzez formularz kontaktowy na konkursowej stronie, ale on także nie działa i wyskakuje ten sam komunikat o błędzie. Napisałam bezpośrednio na maila Avanti - jak odp. to dam znać  emotka

monisss

Cytuj wiadomość#6317788 czwartek, 2 lutego 2017, 20:09:28
defed napisał(a):

monisss napisał(a):

violetta napisał(a):

bo u mnie dalej nic

Chciałam się zapytać Avanti "o so chozi?" poprzez formularz kontaktowy na konkursowej stronie, ale on także nie działa i wyskakuje ten sam komunikat o błędzie. Napisałam bezpośrednio na maila Avanti - jak odp. to dam znać  emotka

a jakiekolwiek zgłoszenie udało Ci się wysłać? albo komukolwiek ?bo już nie wiem czy miałam fatamorganę, że poszło czy naprawdę mi się udało?;)
0 0

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6317803 czwartek, 2 lutego 2017, 21:02:07
czy wysłacie na siebie zdjęcia kogoś z rodziny, czy raczej tylko swoje? Bo nie wiem czy mogę wysłać fotkę taty grając na mnie?
0 0

anneks1

Cytuj wiadomość#6317804 czwartek, 2 lutego 2017, 21:09:40
stokrotka238 napisał(a):

czy wysłacie na siebie zdjęcia kogoś z rodziny, czy raczej tylko swoje? Bo nie wiem czy mogę wysłać fotkę taty grając na mnie?

U mnie pies wygrał, jego raczej o zadnie nie spytam, czy mogę emotka

angelika1701m

Cytuj wiadomość#6317805 czwartek, 2 lutego 2017, 21:19:13
stokrotka238 napisał(a):

wysłałam taty z nadzieją, że nie będzie się oglądał w przyszłości na regałach supermarketów emotka

lola.lola

Cytuj wiadomość#6317973 piątek, 3 lutego 2017, 10:23:25
Dziś defiladowałam sobie przez Warszawę w wygranym kominie (założyłam go do intensywnie zielonej kurtki i jak dla mnie jest spoko), w metrze na trasie Marymont - Pole Mokotowskie kilka osób dziwnie mi się przyglądało przez co zastanawiałam się czy rozpoznają ten komin emotka  czy po prostu jego kolor przykuwa uwagę   emotka  

Muszę przyznać, że mimo wszystkim hejtom jestem z niego zadowolona  emotka

defed

Cytuj wiadomość#6317976 piątek, 3 lutego 2017, 10:32:20
monisss napisał(a):

defed napisał(a):

monisss napisał(a):

violetta napisał(a):

bo u mnie dalej nic

a jakiekolwiek zgłoszenie udało Ci się wysłać? albo komukolwiek ?bo już nie wiem czy miałam fatamorganę, że poszło czy naprawdę mi się udało?;)

mi za każdym razem pojawia sie komunikat o błędzie... a otrzymana wiadomość od Avanti mnie zbiła z stropu:

Dziękujemy za kontakt i zainteresowanie konkursem. Niezmiernie nam przykro, iż napotkała Pan trudności ze zgłoszeniem. Szanowny Panie, uprzejmie informujemy, iż zgłoszenia do konkursu wpływają, a stronahttps://usmiechlays.pl/ działa poprawnie. Oczywiście chcemy jednak zweryfikować każdy sygnał i prosimy o informacje z jakiej przeglądarki Pan korzysta, a jeśli to możliwe print screen ekranu z błędem.
Prosimy spróbować dwóch rozwiązań:
- w obecnie używanej przeglądarce wyczyścić historię przeglądania i spróbować ponownie,
- spróbować skorzystać z innej przeglądarki.
___
U mnie ten sam problem pojawia się w Chromie i Mozilli
0 0

madlette

Cytuj wiadomość#6317984 piątek, 3 lutego 2017, 10:44:56
lola.lola napisał(a):

Dziś defiladowałam sobie przez Warszawę w wygranym kominie (założyłam go do intensywnie zielonej kurtki i jak dla mnie jest spoko), w metrze na trasie Marymont - Pole Mokotowskie kilka osób dziwnie mi się przyglądało przez co zastanawiałam się czy rozpoznają ten komin emotka  czy po prostu jego kolor przykuwa uwagę   emotka  

Ja widziałam wczoraj Panią w centrum Krakowa w tym uroczym kominie, 100% Lay'sowy, bo wystawała metka emotka  Nie mogłam się nie uśmiechnąć emotka

monisss

Cytuj wiadomość#6317991 piątek, 3 lutego 2017, 10:49:29
defed napisał(a):

monisss napisał(a):

defed napisał(a):

monisss napisał(a):

violetta napisał(a):

bo u mnie dalej nic

mi za każdym razem pojawia sie komunikat o błędzie... a otrzymana wiadomość od Avanti mnie zbiła z stropu:

Dziękujemy za kontakt i zainteresowanie konkursem. Niezmiernie nam przykro, iż napotkała Pan trudności ze zgłoszeniem. Szanowny Panie, uprzejmie informujemy, iż zgłoszenia do konkursu wpływają, a stronahttps://usmiechlays.pl/ działa poprawnie. Oczywiście chcemy jednak zweryfikować każdy sygnał i prosimy o informacje z jakiej przeglądarki Pan korzysta, a jeśli to możliwe print screen ekranu z błędem.
Prosimy spróbować dwóch rozwiązań:
- w obecnie używanej przeglądarce wyczyścić historię przeglądania i spróbować ponownie,
- spróbować skorzystać z innej przeglądarki.
___
U mnie ten sam problem pojawia się w Chromie i Mozilli

co ty... no to ja nie mogę puścić.. kurczę blaszka napisałam do nich ciekawe co odpiszą...
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6317992 piątek, 3 lutego 2017, 10:50:36
lola.lola napisał(a):

to może i ja swój wyciągnę emotka bardzo fajny ten komin, ja tylko żałuję, że nie inny kolor.. 

paula9891

Cytuj wiadomość#6317997 piątek, 3 lutego 2017, 10:51:45
monisss napisał(a):

lola.lola napisał(a): Dziś defiladowałam sobie przez Warszawę w wygranym kominie (założyłam go do intensywnie zielonej kurtki i jak dla mnie jest spoko), w metrze na trasie Marymont - Pole Mokotowskie kilka osób dziwnie mi się przyglądało przez co zastanawiałam się czy rozpoznają ten komin emotka  czy po prostu jego kolor przykuwa uwagę   emotka  

to może i ja swój wyciągnę emotka bardzo fajny ten komin, ja tylko żałuję, że nie inny kolor.. 

Ja też noszę, bo jest cieplutki emotka
A ciepełko, jak wiadomo, jest zimą najważniejsze i nawet nie przejmuję się tym kolorem emotka

wioleczka83

Cytuj wiadomość#6318002 piątek, 3 lutego 2017, 10:54:37
paula9891 napisał(a):

monisss napisał(a):

lola.lola napisał(a): Dziś defiladowałam sobie przez Warszawę w wygranym kominie (założyłam go do intensywnie zielonej kurtki i jak dla mnie jest spoko), w metrze na trasie Marymont - Pole Mokotowskie kilka osób dziwnie mi się przyglądało przez co zastanawiałam się czy rozpoznają ten komin emotka  czy po prostu jego kolor przykuwa uwagę   emotka  

Ja też noszę, bo jest cieplutki emotka
A ciepełko, jak wiadomo, jest zimą najważniejsze i nawet nie przejmuję się tym kolorem emotka

ja tez zauważyłam , ze ten komin przyciąga uwagę zarówno mężczyzn jak i kobiet

kammaro

Cytuj wiadomość#6318005 piątek, 3 lutego 2017, 11:12:25
Ja jestem jakaś dziwna chyba, bo mi się ten kolor podoba emotka  Idealnie pasuje do moich musztardowych traperków  emotka

olunka

Cytuj wiadomość#6318008 piątek, 3 lutego 2017, 11:15:58
kammaro napisał(a):

Ja jestem jakaś dziwna chyba, bo mi się ten kolor podoba emotka  Idealnie pasuje do moich musztardowych traperków  emotka

mnie tez się podoba, dzisiaj dostałam i ubieram do szarego płaszcza, tylko by sie takie rękawiczki albo czapka przydały, może napiszemy do Avanti i doslą:)

Gość

Cytuj wiadomość#6318009 piątek, 3 lutego 2017, 11:17:24
olunka napisał(a):

kammaro napisał(a):

mnie tez się podoba, dzisiaj dostałam i ubieram do szarego płaszcza, tylko by sie takie rękawiczki albo czapka przydały, może napiszemy do Avanti i doslą:)

Wlasnie myslalam wczoraj ze fajne byłyby rekawiczki z tego samego materialu i czapa. Tylko czpa nie taka zwykla a np z pomponem
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6318010 piątek, 3 lutego 2017, 11:17:46
kammaro napisał(a):

Mi się kolor tez podoba emotka Nie wygrałam jeszcze więc nie dotykałam tego kominka emotka ale nie poddaję się! Też chcę przyciągać uwagę emotka emotka

Gość

Cytuj wiadomość#6318012 piątek, 3 lutego 2017, 11:19:01
monisss napisał(a):

co ty... no to ja nie mogę puścić.. kurczę blaszka napisałam do nich ciekawe co odpiszą..

u mnie ze Slimjeta idzie. Fajna i szybka przeglądarka tak w ogóle emotka

W temacie komina: o tak, jest milusi i cieplusi. Tylko trochę w nim wyglądam, jak ABS = Absolutny brak szyi
0 0

mvrcia

Cytuj wiadomość#6318016 piątek, 3 lutego 2017, 11:23:34
Też noszę! Bardzo spoko! emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6318018 piątek, 3 lutego 2017, 11:23:53
monisss napisał(a):

co ty... no to ja nie mogę puścić.. kurczę blaszka napisałam do nich ciekawe co odpiszą...

Daj znać czy cos nowego napisali.  emotka Mam 3 przeglądarki, w każdej to samo okno, od 3 dni się wkur...
|< << < 120 121 122 123 124 125126 127 128 129 130 > >> >|