Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

|< << < 184 185 186 187 188 189190 191 192 193 194 > >> >|

Mysia

Cytuj wiadomość#6341829 wtorek, 4 kwietnia 2017, 10:54:59
mundek2004 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Nawet nie strasz, bo ja wszystkie puste paczki wyrzuciłam! Kod wchodzi to paczka ląduje w koszu emotka

przejrzałem szybko regulamin i nic takiego nie znalazłem

Tak rozmyślam tylko biorąc pod uwagę ostatnią promocję, ale mówię o sytuacji gdy ktoś wysyła ogromne ilości zgłoszeń i może wzbudzić tym podejrzenie agencji i chęć sprawdzenia czy rzeczywiście tyle Laysów zjadł i Pepsi wypił emotka

bethan

Cytuj wiadomość#6341836 wtorek, 4 kwietnia 2017, 11:01:52
Mysia napisał(a):

chęć sprawdzenia czy rzeczywiście tyle Laysów zjadł i Pepsi wypił

Na szczęście jeszcze tego wymogu nie reguluje regulamin. Zatem oświadczam, że nie zjadłam ani pół czipsa i nie wypiłam ani mililitra Pepsi emotka Koszulki wygrałam.
Mysia 0

Gość

Cytuj wiadomość#6341837 wtorek, 4 kwietnia 2017, 11:04:16
cb656 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a): Zwłaszcza, że ja jestem taka "piłkarska", że do dziś mam problem ze zrozumieniem spalonego:P

Wyobraź sobie, że jesteś w sklepie i próbujesz upolować upragnioną sukienkę. Masz już całe naręcze ciuchów, z którymi biegniesz do kasy, ale nie masz jeszcze tej upragnionej. Dookoła mnóstwo innych klientek, podobnie jak ty, poluje na tę samą kieckę. Nagle z przymierzalni wychyla się przyjaciółka, wołając, że właśnie ma tę jedyną. Biegnie do ciebie, chcąc ci ją podać...

Nie gmatwajmy sytuacji emotka Mam na myśli owo niepotrzebne naręcze. Bijemy się o miejsce przy kasie, bo za 5 minut zamykają sklep, a obsługa jest bezlitosna - obsłuży tylko tych, którzy zdążą przed godziną zero emotka (to moja autorska wersja)
Piłka to jest ta sukienka. Cel: dotrzeć do kasy przed innymi. Kasa to bramka.
Póki jest tak, że ze wszystkich przymierzalni biegną klientki w kierunku kasy, jest uczciwie, bo wszystkie mają teoretycznie te same szanse i powinna zwyciężyć ta, która jest najsprytniejsza, ominie zwinnie pozostałe i najszybciej stanie przy kasie.
I teraz sytuacja spalonego (nieuczciwe zagranie). Blisko kasy jest koleżanka bez żadnej sukienki. Ty jej swoją sukienkę rzucasz nad głowami innych klientek, kolezanką ją łapie i blokuje innym dotarcie do kasy.
To jest zagranie nie fair, "spalony" emotka

ahahaha jesteście najlepsi! Dziękuję Wam dobrzy ludzie emotka
1 0

specjal

Cytuj wiadomość#6341852 wtorek, 4 kwietnia 2017, 11:12:09
bethan napisał(a):

Mysia napisał(a):

chęć sprawdzenia czy rzeczywiście tyle Laysów zjadł i Pepsi wypił

Na szczęście jeszcze tego wymogu nie reguluje regulamin. Zatem oświadczam, że nie zjadłam ani pół czipsa i nie wypiłam ani mililitra Pepsi vemots/tongue.gif Koszulki wygrałam.

Mysia

Cytuj wiadomość#6341853 wtorek, 4 kwietnia 2017, 11:12:31
cb656 napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Nawet nie strasz, bo ja wszystkie puste paczki wyrzuciłam! Kod wchodzi to paczka ląduje w koszu 

Ja tak samo wyrzucam emotka Bo skoro nigdy wcześniej nie chcieli opakowań to po co mam mieć górę śmieci w domu  emotka

emotka
To teraz czarny scenariusz: wyobraźcie sobie, że Organizator żąda przysłania skanu dwóch konkretnych kodów do zwycięskiego zgłoszenia. Dajmy na to, że innych nie potrzebuje.
Znajdźcie w koszu z tysiącem zachomikowanych kodów te dwa właściwe emotka Powodzenia emotka

spoko skoro regulamin sprawdzony to nie ma co sobie wyobrażać nawet emotka ale trzeba dokładnie sprawdzać te regulaminy, różnie bywa emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6341867 wtorek, 4 kwietnia 2017, 11:36:52
Ja mam lepszy scenariusz..Zalozmy,ze wpisujecie kody z nakretek i je wyrzucacie.Po cxym ktos je znajduje chce na nie wziac udzial,a ze sa zuzyte pisze do organizatora,ze posiada kody ale sa wykorzystane i co wtedy?Dla formalnosci ja swohe trzymam vl
0 0

specjal

Cytuj wiadomość#6341872 wtorek, 4 kwietnia 2017, 11:41:25
chochliczka napisał(a):

Ja mam lepszy scenariusz..Zalozmy,ze wpisujecie kody z nakretek i je wyrzucacie.Po cxym ktos je znajduje chce na nie wziac udzial,a ze sa zuzyte pisze do organizatora,ze posiada kody ale sa wykorzystane i co wtedy?Dla formalnosci ja swohe trzymam vl

maria1980

Cytuj wiadomość#6341875 wtorek, 4 kwietnia 2017, 11:48:36
chochliczka napisał(a):

No i agencja chyba raczej powinna to olać  , bo przecież gdyby ktoś kupił otwarta Pepsi to raczej nie bedzie jej pił tylko pójdzie do sklepu z reklamacja,ze ktoś sobie ja "łykną" tudzież wlał coś do niej lub dosypał. 
Zawsze jak ktoś sie boi takiej sytuacji może przed wyrzuceniem zdrapać kod z nakrętki emotka  

defed

Cytuj wiadomość#6341878 wtorek, 4 kwietnia 2017, 11:52:11
Wyniki do 21 dnia juz są emotka

maria1980

Cytuj wiadomość#6341879 wtorek, 4 kwietnia 2017, 11:55:46
defed napisał(a):

Wyniki do 21 dnia juz są emotka

emotka
0 0

mountain

Cytuj wiadomość#6341881 wtorek, 4 kwietnia 2017, 11:58:30
konkurs nie dla mnie tyle zgłoszeń i wielkie nic emotka
0 0

FBpawel4

Cytuj wiadomość#6341882 wtorek, 4 kwietnia 2017, 12:01:38
Wyniki są, wygraliśmy 3 koszulki na 28 zgłoszeń. Kiepska średnia, ale zawsze to coś. Poczekamy jeszcze na ogłoszenie zwycięzców tygodnia, jednak już podjęliśmy decyzję, że czas zakończyć przygodę z konkursami. W sumie....warto było. Zawsze to jakieś nowe doświadczenia, jedne fajne, inne mniej, jak w życiu emotka

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6341887 wtorek, 4 kwietnia 2017, 12:10:15
synk napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Wyniki są, wygraliśmy 3 koszulki na 28 zgłoszeń. Kiepska średnia, ale zawsze to coś. Poczekamy jeszcze na ogłoszenie zwycięzców tygodnia, jednak już podjęliśmy decyzję, że czas zakończyć przygodę z konkursami. W sumie....warto było. Zawsze to jakieś nowe doświadczenia, jedne fajne, inne mniej, jak w życiu emotka

bardzo dobra średnia, myślę że jedna z wyższych wśród grających

też myślę, że to dobry wynik 
przecież zgłoszeń są zapewne tysiące

FBpawel4

Cytuj wiadomość#6341890 wtorek, 4 kwietnia 2017, 12:14:53
synk napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Dla nas to lekka ...porażka. W sumie to dużo "efortu" nie kosztuje, ale jednak trzeba kupić te Laysy, Pepsi a potem, chcąc nie chcąc, zjeść a to niezbyt zdrowa żywność (nie jest to choćby sławetne sushi:) ). Poza tym (pół żartem, pół serio) nie będziemy zabierać szans stałym konkursowiczom, którzy swój udział traktują bardzo poważnie. I jeszcze jedno: inne formy "integracji" wychodzą nam znacznie lepiej, choć później czasem boli głowa emotka
0 0

primaballerina

Cytuj wiadomość#6341893 wtorek, 4 kwietnia 2017, 12:16:39
FBpawel4 napisał(a):

synk napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Dla nas to lekka ...porażka. W sumie to dużo "efortu" nie kosztuje, ale jednak trzeba kupić te Laysy, Pepsi a potem, chcąc nie chcąc, zjeść a to niezbyt zdrowa żywność (nie jest to choćby sławetne sushi:) ). Poza tym (pół żartem, pół serio) nie będziemy zabierać szans stałym konkursowiczom, którzy swój udział traktują bardzo poważnie. I jeszcze jedno: inne formy "integracji" wychodzą nam znacznie lepiej, choć później czasem boli głowa emotka

Jesteście moimi bohaterami! Ja nadal nic, ale ciągle w grze. W tych potyczkach piłkarsko-chipsowych czuję się tak mocna jak drużyna z Wysp Owczych. Gratulacje wielkie! emotka  
0 0

FBpawel4

Cytuj wiadomość#6341901 wtorek, 4 kwietnia 2017, 12:23:37
apoccalipsa napisał(a):

synk napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Właśnie to nas przeraża, tysiące zgłoszeń...Spirala się tak mocno nakręciła, że wygrać teraz będzie coraz trudniej. To "road to nowhere", jakieś kupowanie kodów, kosmiczne ilości zgłoszeń. To przecież przestaje być zabawą a staje się poważną ...grą. Dokąd to prowadzi?
0 0

FBpawel4

Cytuj wiadomość#6341903 wtorek, 4 kwietnia 2017, 12:25:25
cb656 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

(pół żartem, pół serio) nie będziemy zabierać szans stałym konkursowiczom, którzy swój udział traktują bardzo poważnie.
I jeszcze jedno: inne formy "integracji" wychodzą nam znacznie lepiej, choć później czasem boli głowa emotka

emotka
Dla takich upodobań jest cała grupa konkursów promocyjnych "+18" emotka

Ta koncepcja nam się bardzo podoba. Jeśli coś znajdziemy z chęcią popróbujemy a jak wygramy to zdegustujemy. Koszulek niestety wypić się nie da! C2H5OH To jest to, co takie "tygrysy" jak my lubią najbardziej emotka emotka emotka
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6341904 wtorek, 4 kwietnia 2017, 12:26:22
FBpawel4 napisał(a):

Dokąd to prowadzi?

To the hell  emotka  Highway to hell.

Gość

Cytuj wiadomość#6341926 wtorek, 4 kwietnia 2017, 13:11:46
FBpawel4 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

synk napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Właśnie to nas przeraża, tysiące zgłoszeń...Spirala się tak mocno nakręciła, że wygrać teraz będzie coraz trudniej. To "road to nowhere", jakieś kupowanie kodów, kosmiczne ilości zgłoszeń. To przecież przestaje być zabawą a staje się poważną ...grą. Dokąd to prowadzi?

Bo dla części konkursowiczow to po prostu praca - sprzedają wygrane i dokladaja kase do domowego budżetu. Dlatego tak śmiertelnie poważnie czasami jest pod wynikami. Niby zabawa, ale jednak przegrana oznacza ileś tam $ mniej na koncie...Pozdro z Mordoru:)

ksantypa

Cytuj wiadomość#6341929 wtorek, 4 kwietnia 2017, 13:14:30
Mam pytanie -udało sie mi wygrać pierwsza koszulkę-@ to przysyłają od razu czy po jakimś czasie od ogłoszenia wyników?
0 0

|< << < 184 185 186 187 188 189190 191 192 193 194 > >> >|