Reklama na e-Konkursy.info 16.09.19 10:20:54

Lay's

|< << < 204 205 206 207 208 209210 211 212 213 214 > >> >|

Jasminum

Cytuj wiadomość#6346746 piątek, 14 kwiecień 2017, 18:34:57
luko922 napisał(a):

Kurcze, co tu zrobić, żeby ten telewizor wygrać..  emotka

Ja pisałem żartobliwie. Nawet kluby z 3 lig Polskich zawarłem. Pepsi i Lay's- któreś z nich w haśle obowiązkowo

rufus

Cytuj wiadomość#6346748 piątek, 14 kwiecień 2017, 18:38:19
Jasminum napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ja pisałem żartobliwie. Nawet kluby z 3 lig Polskich zawarłem. Pepsi i Lay's- któreś z nich w haśle obowiązkowo

I co wygrałeś?
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6346761 piątek, 14 kwiecień 2017, 19:50:03
viviean napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

cb656 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Normalnie to odesłałbym do Regulaminu, ale zrobię wyjątek i pójdę na skróty emotka ...przeczytałem za Ciebie, więc streszczę:
- trzeba stworzyć hasło na Szalik Kibica
- co więcej - tekst ma zachwycić Jury
emotka
I co, pomogłem? Dostanę "naj"? emotka

Ode mnie-całusa! Piękne wyjaśnienie, rzeczowo i na temat! emotka emotka

A ja nieśmiało wtrącę, że być może luko922 nawiązuje do poprzedniej edycji Lay's, gdy bezinteresownie ujawnił na forum swe zwycięskie hasła...

Absolutnie nic takiego nie miałem na myśli. emotka  Wtedy nie byłoby bezinteresownie  emotka  Ja sobie i tak wysyłam to, co mi się podoba. Będzie to będzie, nie to trudno emotka . Ale będzie, konkurs jeszcze trwa... emotka
1 0

viviean

Cytuj wiadomość#6346844 piątek, 14 kwiecień 2017, 22:46:37
luko922 napisał(a):

viviean napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

cb656 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Normalnie to odesłałbym do Regulaminu, ale zrobię wyjątek i pójdę na skróty emotka ...przeczytałem za Ciebie, więc streszczę:
emotka

A ja nieśmiało wtrącę, że być może luko922 nawiązuje do poprzedniej edycji Lay's, gdy bezinteresownie ujawnił na forum swe zwycięskie hasła...

Absolutnie nic takiego nie miałem na myśli. emotka  Wtedy nie byłoby bezinteresownie  emotka  Ja sobie i tak wysyłam to, co mi się podoba. Będzie to będzie, nie to trudno emotka . Ale będzie, konkurs jeszcze trwa... emotka

Jasnowidzem nie jestem, więc już wtrącać, nawet nieśmiało w myśli luko nie będę emotka  też wysyłam co mi tak się zrymuje na różne sposoby,ze skutkiem zerowym w tej edycji..ale kto wie jak to się jeszcze potoczy i co szanowna Lidia uzna za godne nagród

viviean

Cytuj wiadomość#6346845 piątek, 14 kwiecień 2017, 22:51:40
specjal napisał(a):

viviean napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

cb656 napisał(a):

luko922 napisał(a):

emotka

To ja śmiało wtrącę, że jakby ktoś chciał bezinteresownie pokazać swój tyłek na forum (bez względu na motyw)...to sorry ale rewanżu nie będzie emotka

Heh a co ma piernik do wiatraka? szokować ktoś może, ale czy ktoś inny da się sprowokować?
0 0

specjal

Cytuj wiadomość#6347042 sobota, 15 kwiecień 2017, 22:44:39
viviean napisał(a):

specjal napisał(a):

viviean napisał(a):

marycha5565 napisał(a):

cb656 napisał(a):

luko922 napisał(a):

emotka

To ja śmiało wtrącę, że jakby ktoś chciał bezinteresownie pokazać swój tyłek na forum (bez względu na motyw)...to sorry ale rewanżu nie będzie emotka

Heh a co ma piernik do wiatraka? szokować ktoś może, ale czy ktoś inny da się sprowokować?

Zawsze łatwiej jest przeczytać niż zrozumieć. Powodzenia w rymowaniu emotka
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6347063 niedziela, 16 kwiecień 2017, 09:37:59
synk napisał(a):

wczoraj było około 4x więcej zgłoszeń niż w pierwszym tygodniu gry. Dostępność tanich kodów powoduje że haseł przybywa - więc trudniej trafić w pulę którą komisja czyta.

Zniechęcasz, czy motywujesz?  emotka

rufus

Cytuj wiadomość#6347074 niedziela, 16 kwiecień 2017, 11:37:00
synk napisał(a):

wczoraj było około 4x więcej zgłoszeń niż w pierwszym tygodniu gry. Dostępność tanich kodów powoduje że haseł przybywa - więc trudniej trafić w pulę którą komisja czyta.

No więc po części to już jest loteria, mimo wspaaaniale wymyślonych haseł. emotka emotka

nataszka

Cytuj wiadomość#6347075 niedziela, 16 kwiecień 2017, 11:43:32
synk napisał(a):

aurorcia napisał(a):

synk napisał(a):

Zniechęcasz, czy motywujesz?  emotka

uświadamiam. Ale gram nadal. 4 koszulki wygrałem więc zawsze jakaś nadzieja na TV jest.

a 4x więcej to ile ,pytam z ciekawości tylko? 
0 0

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6347110 niedziela, 16 kwiecień 2017, 20:03:09
Czy wszyscy dostali już koszulki z 11 dnia, bo jakos podejrzanie długo im to idzie?..
Ps: czy jeśli  wygracie na swoje nazwisko tylko koszulkę to próbujecie jeszcze na nie grać, czy uważacie za spalone?
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6347113 niedziela, 16 kwiecień 2017, 20:15:32
stokrotka238 napisał(a):

Czy wszyscy dostali już koszulki z 11 dnia, bo jakos podejrzanie długo im to idzie?..
Ps: czy jeśli  wygracie na swoje nazwisko tylko koszulkę to próbujecie jeszcze na nie grać, czy uważacie za spalone?

Ja nie dostałem jeszcze z pierwszego tygodnia koszulki.
Jeśli tv wybierany jest spośród koszulek, to bez sensu... spalone.  emotka
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6347125 niedziela, 16 kwiecień 2017, 22:04:18
Ja nie mam koszulki z 1 tygodnia 
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6347130 niedziela, 16 kwiecień 2017, 22:30:34
rufus napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam zapiski wcześniejszych wygranych z tej edycji ale jeśli ktoś wygrał na siebie koszulkę i w następnych dniach
dalej gra na siebie, na te same dane i ma dobre hasło to nie ma go w
wygranych koszulkach ale TV może dziabnąć?
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6347131 niedziela, 16 kwiecień 2017, 22:36:29
ewikewikk napisał(a):

rufus napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam zapiski wcześniejszych wygranych z tej edycji ale jeśli ktoś wygrał na siebie koszulkę i w następnych dniach
dalej gra na siebie, na te same dane i ma dobre hasło to nie ma go w
wygranych koszulkach ale TV może dziabnąć?

Teoretycznie może, praktycznie nie.

rufus

Cytuj wiadomość#6347136 niedziela, 16 kwiecień 2017, 22:53:17
cb656 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

rufus napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

czy jeśli  wygracie na swoje nazwisko tylko koszulkę to próbujecie jeszcze na nie grać, czy uważacie za spalone?

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam zapiski wcześniejszych wygranych z tej edycji, ale jeśli ktoś wygrał na siebie koszulkę i w następnych dniach dalej gra na siebie, na te same dane i ma dobre hasło, to nie ma go w wygranych koszulkach, ale TV może dziabnąć?

Tak, dobrze to interpretujesz emotka Jeśli kolejne hasło będzie bombowe, a sprawdzą, że koszulka już przyznana, to drugiej nie będzie, ale od razu TiVi  emotka

A ile takich przypadków zdarza się, że ktoś wygrywa TV ale nie znajduje się na liście koszulek w danym tygodniu bo wygrał wcześniej lub wygrywa od razu TV? To graniczy z cudem. emotka  Jeśli się tak trafia, to chyba przez pomyłke albo nie wiem...
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6347141 niedziela, 16 kwiecień 2017, 22:59:54
cb656 napisał(a):

emotka
Masz rację. Albo nie wiesz.

Nie wiem w sensie, czym jest spowodowane że ktoś wygrywa z poza listy koszulek czy faktycznie, że ktoś napisał "bombowo".  emotka
Ale to by zaprzeczało teorii, którą ktoś wyżej napisał - że są wybierane z danej puli.  emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6347146 niedziela, 16 kwiecień 2017, 23:18:47
cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):

to by zaprzeczało teorii, którą ktoś wyżej napisał...

TUTAJ teorii jest tyle, że KAŻDY znajdzie dla siebie swoją ulubioną emotka

I niech tak zostanie.  emotka
0 0

nataszka

Cytuj wiadomość#6347162 poniedziałek, 17 kwiecień 2017, 09:05:18
cb656 napisał(a):

nataszka napisał(a):

a 4x więcej to ile, pytam z ciekawości tylko? 

Na przykładzie:
jak "normalnie jest dziesięć, to 4x więcej będzie czterdzieści emotka

chodziło mi o liczbę wyjściową ile było zgłoszeń 300,400,900 emotka
0 0

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6347184 poniedziałek, 17 kwiecień 2017, 10:37:18
synk napisał(a):

cb656 napisał(a):

synk napisał(a):

https://www.avanti.waw.pl/lidia
Lidka fajna laska jest  emotka możesz uderzać w konkury
generalnie to jesteś kreatywny za co Cię podziwiam emotka
i wiem że się ciągle ze wszystkich nabijasz. Jesteś forumowym błaznem, takim nadwornym - i twoja rola to taki zawór bezpieczeństwa. I jest OK.

No i OK. emotka Też tak to widzę.
Co do "laski" - akurat ta paniena ze zdjęcia nie pociąga mnie. emotka Jakaś taka zimna. Ale chyba nie o gustach będziemy rozmawiać, prawda? Pytanie moje było o coś zupełnie innego, znów usiłujesz odwracać kota ogonem. Taki już chyba "urok" synka, mówi się trudno. emotka Nic prosto, wszystko pokrętnie.

i tak ma być, aby donosiciel(ka) miała utrudnione zadanie

Czyli wychodzi na to, że nic nie wiesz.... a piszesz na forum to info o ilości zgłoszeń... żeby zwrócić na siebie uwagę??? strasznie słabe!

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6347189 poniedziałek, 17 kwiecień 2017, 10:53:33
synk napisał(a):

cb656, chciałem Ci wysłać info na priv, no ale mnie nie lubisz... emotka

Poczułam się jak w pierwszej grupie przedszkola
,,buuu, nie lubisz mnie!,,  emotka emotka emotka
emotka
|< << < 204 205 206 207 208 209210 211 212 213 214 > >> >|