Reklama na e-Konkursy.info 23.09.19 15:58:07

Lay's

|< << < 216 217 218 219 220 221222 223 224 225 226 > >> >|

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6350337 środa, 26 kwiecień 2017, 15:08:44
główne za 2 etap już też na stronie emotka

krseta

Cytuj wiadomość#6350356 środa, 26 kwiecień 2017, 15:43:14
Skreca mnie z ciekawosci zeby zobaczyc hasla z glownych:) bo juz nie wiem co trzeba napisac:p

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6350368 środa, 26 kwiecień 2017, 16:05:03
dostałam info o wysyłce koszulki 
1 0

rufus

Cytuj wiadomość#6350369 środa, 26 kwiecień 2017, 16:05:24
niunia-k napisał(a):

Też mnie skręca emotka  Wyjazd mnie nie interesuje , ale ciekawość jest emotka  Ja chyba już w tym konkursie wygrałam swoje ...
Tylko szkoda że nagrody nie dotarły jeszcze

krseta napisał(a):

Skreca mnie z ciekawosci zeby zobaczyc hasla z glownych:) bo juz nie wiem co trzeba napisac:p

Mnie skręca, żeby zobaczyć hasła z TV.
A jeszcze innych zapewne skręca, by zobaczyć hasła koszulek..

stamp2

Cytuj wiadomość#6350373 środa, 26 kwiecień 2017, 16:20:15
coz Jogobelli też podobno RZyczenia emotka składali wybitni pisarze,a jakie tam były teksty to chyba wszyscy widzieli

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6350388 środa, 26 kwiecień 2017, 16:43:13
magnus napisał(a):

rufus napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Też mnie skręca emotka  Wyjazd mnie nie interesuje , ale ciekawość jest emotka  Ja chyba już w tym konkursie wygrałam swoje ...

krseta napisał(a):

Może lepiej nie wiedzieć bo połowa forum skręciłaby się ze śmiechu.
Mnie jeszcze do dzisiaj skręca jak a może czym uśmiechnął się ktoś za 70 tysięcy 

Z moich hojnie nagradzanych haseł na przestrzeni ostatnich niecałych 3 lat wynika, że liczą się hasła dopracowane, przemyślane i na temat. Wierzę, że jednak wygrywają fajne a nie przypadkowe. Przynajmniej w tych konkach.
1 0

rufus

Cytuj wiadomość#6350394 środa, 26 kwiecień 2017, 16:48:19
ewikewikk napisał(a):

magnus napisał(a):

rufus napisał(a):

niunia-k napisał(a):

krseta napisał(a):

Może lepiej nie wiedzieć bo połowa forum skręciłaby się ze śmiechu.
Mnie jeszcze do dzisiaj skręca jak a może czym uśmiechnął się ktoś za 70 tysięcy 

Z moich hojnie nagradzanych haseł na przestrzeni ostatnich niecałych 3 lat wynika, że liczą się hasła dopracowane, przemyślane i na temat. Wierzę, że jednak wygrywają fajne a nie przypadkowe. Przynajmniej w tych konkach.

Nie sądze by wszystkie byly czytane, wiec i te dopracowane, przemyslane oh i ah moga zostac niezauwazone posrod setek czy tysięcy innych. emotka

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6350397 środa, 26 kwiecień 2017, 16:53:02
Nie twierdzę, że wszystkie są czytane. Poza tym z tymi tysiącami zgłoszeń - liczne publiczne informacje od kolegi z forum, który twierdzi, że ma wtykę w Avanti - te teorie też mi się wydają przesadzone. Ja wysyłam stawiając na jakość, nie ilość i nie narzekam.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6350399 środa, 26 kwiecień 2017, 16:56:13
Wiekszość gra w Lays o TV , a co zrobicie jak przypadkowo traficie główną??  Mam na myśli np. brak wolnego w pracy emotka  
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6350400 środa, 26 kwiecień 2017, 16:57:33
rufus napisał(a):

cb656 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

rufus napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

czy jeśli  wygracie na swoje nazwisko tylko koszulkę to próbujecie jeszcze na nie grać, czy uważacie za spalone?

Jeśli tv wybierany jest spośród koszulek, to bez sensu... spalone.  emotka

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam zapiski wcześniejszych wygranych z tej edycji, ale jeśli ktoś wygrał na siebie koszulkę i w następnych dniach dalej gra na siebie, na te same dane i ma dobre hasło, to nie ma go w wygranych koszulkach, ale TV może dziabnąć?

Tak, dobrze to interpretujesz emotka Jeśli kolejne hasło będzie bombowe, a sprawdzą, że koszulka już przyznana, to drugiej nie będzie, ale od razu TiVi  emotka

A ile takich przypadków zdarza się, że ktoś wygrywa TV ale nie znajduje się na liście koszulek w danym tygodniu bo wygrał wcześniej lub wygrywa od razu TV? To graniczy z cudem. emotka  Jeśli się tak trafia, to chyba przez pomyłke albo nie wiem...

Tydzień temu kolega z forum, w tym tygodniu ja - tyle wiem. Odpowiadając na zapytanie z ostatnich dni emotka I nikt bez wcześniejszego wygrania choć raz koszulki nie ma szans na TV.
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6350401 środa, 26 kwiecień 2017, 17:00:45
magnus napisał(a):

Może to ten uśmiech ?  emotka  
https://www.youtu.../watch?v=bQusD2v35nQ

W edycji z uśmiechami się nie bawiłam, nie odpowiadał mi konkurs i nagrody.
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6350402 środa, 26 kwiecień 2017, 17:01:42
mattadore napisał(a):

Wiekszość gra w Lays o TV , a co zrobicie jak przypadkowo traficie główną??  Mam na myśli np. brak wolnego w pracy emotka  

Kasę dostaniesz gdziekolwiek będziesz - w pracy czy na urlopie.
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6350403 środa, 26 kwiecień 2017, 17:02:45
ewikewikk napisał(a):

mattadore napisał(a):

Kasę?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6350405 środa, 26 kwiecień 2017, 17:05:09
ewikewikk napisał(a):

mattadore napisał(a):

masz na myśli  kieszonkowe 1500 zł, ale bilety na mecz , przelot, hotel przepadają
.  

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6350407 środa, 26 kwiecień 2017, 17:07:51
rufus napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

mattadore napisał(a):

Kasę?

Główną wygraną jest podróż z biletami i kasa: "nagroda pieniężna w wysokości 1500zł' + kasa na podatek, której się nie dostaje. warto wiedzieć o co się gra, jest inna motywacja emotka
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6350408 środa, 26 kwiecień 2017, 17:08:44
Nie wiem czy przepadają emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6350409 środa, 26 kwiecień 2017, 17:12:28
ewikewikk napisał(a):

rufus napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

mattadore napisał(a):

Kasę?

Główną wygraną jest podróż z biletami i kasa: "nagroda pieniężna w wysokości 1500zł' + kasa na podatek, której się nie dostaje. warto wiedzieć o co się gra, jest inna motywacja emotka

Wiem o co gram, zawsze czytam regulaminy. Tak jak zostało napisane wyżej 1500 to dodatek. 

Jeśli Laureat odwoła możliwość skorzystania z całości lub części Nagrody Głównej z jakiejkolwiek przyczyny nie leżącej po stronie Organizatora, nie będzie mu przysługiwał zwrot jakichkolwiek poniesionych kosztów, możliwość skorzystania z Nagrody Głównej w
innym terminie lub zwrot równowartości Nagrody Głównej.

W przypadku gdyby z przyczyn losowych Laureat nie mógł skorzystać z Nagrody Głównej, osoba towarzysząca uprzednio zgłoszona
przez Laureata może skorzystać z Nagrody Głównej jedynie samodzielnie
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6350413 środa, 26 kwiecień 2017, 17:15:46
cb656 napisał(a):

mattadore napisał(a):

Tu nie ma przypadków. Tu jest działanie według schematu:
- założenie poczynione, zadanie wykonane, cel osiągnięty.
Wygrana jest w pełni świadomym wyborem. emotka emotka Głęboko w to wierzę (w odróżnieniu od różnych innych teorii na temat tego konkursu emotka - w końcu mam informacje z pierwszej ręki)

Nie każdy gra o nagrodę główną. Mi zależy np by wygrać TV, więc gdybym trafił nagrode główną to byłaby jakąś wypadkową a nie celem samym w sobie.
W wygranych jest wiele szczescia i przypadku, nie powiedziałbym że to tylko wybór(?) emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6350417 środa, 26 kwiecień 2017, 17:21:18
magnus napisał(a):

rufus napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

rufus napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

mattadore napisał(a):

Kasę?

Wiem o co gram, zawsze czytam regulaminy. Tak jak zostało napisane wyżej 1500 to dodatek. 

Jeśli Laureat odwoła możliwość skorzystania z całości lub części Nagrody Głównej z jakiejkolwiek przyczyny nie leżącej po stronie Organizatora, nie będzie mu przysługiwał zwrot jakichkolwiek poniesionych kosztów, możliwość skorzystania z Nagrody Głównej w
innym terminie lub zwrot równowartości Nagrody Głównej.

W przypadku gdyby z przyczyn losowych Laureat nie mógł skorzystać z Nagrody Głównej, osoba towarzysząca uprzednio zgłoszona
przez Laureata może skorzystać z Nagrody Głównej jedynie samodzielnie

Grając z założeniem, że jak wygram Główną a nie pojadę to mam kieszonkowe 1500 jest podejściem egoistycznym- blokowanie miejsca tym, którzy piłkę i mecze kochają

Może jechać też jedna wskazana osoba.
Poza tym do nagrody głównej  najpierw prowadzi zwycięstwo TV, wiec jesli wygra kilka szt. i za ktoryms razem nawet nie obierając sobie za celu nagrody głownej, trafi ją to co?? Ja nie uwazam tego za egoistyczne.
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6350420 środa, 26 kwiecień 2017, 17:22:56
Czuje się poruszona! No tak... To teraz wszyscy skruszeni, którzy niepotrzebne nagrody sprzedają - choć są tacy, którym by się przydały! - posypują pazerną i nierozważną główkę popiołem i idą na pielgrzymkę. Oraz po wsze czasy rezygnują z konków.
|< << < 216 217 218 219 220 221222 223 224 225 226 > >> >|