szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Konkursy

Lay's

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348606
    ewikewikk

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 242
    Z nami od: 13.01.2017
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

249 zł za koszulkę ze znaczkami Lay's/Pepsi, pomizianą po całości spierającym się flamastrem? emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348610
    delfinka101

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4427
    Z nami od: 08.06.2009
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

aurorcia napisał(a):
    To tak w ramach mobilizacji dla was, bo ja już pasuje w tym konkursie emotka
    Miałam już nie grać...ale zmotywowałaś mnie. Kiedy wygrywa osoba z forum która na forum jest długo anie robi konto by napisać iż telewizor wygrała to aż chce się znowu próbować. 
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348611
    aurorcia

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3746
    Z nami od: 10.04.2011
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

paula9891 napisał(a):
    mia napisał(a):
    synk napisał(a): ja oddałem na charytatywną aukcję - będzie na allegro. Może się uda sensowną cenę uzyskać (były na allegro za ponad 100zł, ale to z pierwszego rzutu)
    A są w ogóle gdzieś na Allegro (czy tylko "były")? Przeglądałam kilka dni temu i nic nie znalazłam...
    Są, widzę emotka  Jedna z licytacją od 1 zł, a druga po 249 zł.
    To ja jestem ślepa, bo nie znalazłam emotka  podasz link?

Nie klikam i nie biorę udziału w klikanych!!!!

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348613
    paula9891

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1072
    Z nami od: 12.04.2016

Powrót do góry

aurorcia napisał(a):
    paula9891 napisał(a):
    mia napisał(a):
    synk napisał(a): ja oddałem na charytatywną aukcję - będzie na allegro. Może się uda sensowną cenę uzyskać (były na allegro za ponad 100zł, ale to z pierwszego rzutu)
    A są w ogóle gdzieś na Allegro (czy tylko "były")? Przeglądałam kilka dni temu i nic nie znalazłam...
    Są, widzę emotka  Jedna z licytacją od 1 zł, a druga po 249 zł.
    To ja jestem ślepa, bo nie znalazłam emotka  podasz link?
    Pewnie emotka
    https://allegro.pl/listing?string=koszulka%20autograf%20b%C5%82aszczykowski&order=m&bmatch=s0-uni-1-4-0222

Zapraszam na mój blog:
    http://www.hugapugblog.pl/

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348615
    aurorcia

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3746
    Z nami od: 10.04.2011
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

Dzięki, jakoś mi nie wyszukiwało emotka  A swoją drogą to trzeba być jego mega kibicem żeby taką koszulkę kupić emotka

Nie klikam i nie biorę udziału w klikanych!!!!

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348647
    marycha5565

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 39
    Z nami od: 10.04.2017
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

aurorcia napisał(a): Dzięki, jakoś mi nie wyszukiwało emotka  A swoją drogą to trzeba być jego mega kibicem żeby taką koszulkę kupić emotka
    To jest taki "chłit" marketingowy. Ta sama osoba wystawia dwie koszulki, jedną za kosmiczną cenę a drugą do licytacji. Osoba, która licytuje widząc cenę kosmiczną, może się nią zasugerować i zaproponować cenę wyższą niż faktyczna wartość, której nikt nie zna. Mam wrażenie, że przed komuniami, jako oryginalny prezent dla "najaranych na piłkę komunistów" może się sprzedać. Konia z Rzędzianinem jednak za ile...
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348648
    andzi18

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 105
    Z nami od: 08.04.2015

Powrót do góry

ewikewikk napisał(a): 249 zł za koszulkę ze znaczkami Lay's/Pepsi, pomizianą po całości spierającym się flamastrem? emotka

Masz rację, cena przesadzona. Koszulki czy piłki z autografami nie są zawrotnie drogie, bo sporo osób takie skarby wystawia. Natomiast znaczki Pepsi i Lay's po prostu obniża cenę koszulki. Ciekawi mnie natomiast co Wy macie z tym spierającym się flamastrem? Zamierzacie chodzić w takiej koszulce, a później prać?
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348653
    marycha5565

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 39
    Z nami od: 10.04.2017

Powrót do góry

andzi18 napisał(a):
    ewikewikk napisał(a): 249 zł za koszulkę ze znaczkami Lay's/Pepsi, pomizianą po całości spierającym się flamastrem? emotka

Masz rację, cena przesadzona. Koszulki czy piłki z autografami nie są zawrotnie drogie, bo sporo osób takie skarby wystawia. Natomiast znaczki Pepsi i Lay's po prostu obniża cenę koszulki. Ciekawi mnie natomiast co Wy macie z tym spierającym się flamastrem? Zamierzacie chodzić w takiej koszulce, a później prać?
    Taki mały "komunista" sugerując się raklamą albo czytając Sienkiewicza (oby) zapyta ojca: Ojciec prać? Ojciec nieświadom odpowie jak stary Kiemlicz- prać i "pozamiatane", bo autograf się spierze a koszula straci na wartości emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348658
    specjal

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 809
    Z nami od: 03.09.2004

Powrót do góry

Ktoś czeka jeszcze na koszulki z 2-go tygla? Jak tak to z jakich dni? Z góry THX emotka

"Kiedy g*wno nabierze wartości,
    biedacy urodzą się bez d*py"

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348659
    niunia22

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 919
    Z nami od: 05.10.2004
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

Tak ja czekam , dzień 10  emotka

"Kocham Cię ... ale Cię nie lubię ... "

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/Whxf/

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348676
    cherry_coke

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 963
    Z nami od: 16.04.2015

Powrót do góry

cb656 napisał(a):
    andzi18 napisał(a):Koszulki czy piłki z autografami nie są zawrotnie drogie, bo sporo osób takie skarby wystawia.
    Ojć, zdziwiłabyś się, ile fani potrafią zapłacić za autograf emotka
    Zdobyłem przed laty autograf Anity Lipnickiej - konscertowała w klubie w moim mieście (nie muszę dodawać, że wejściówka to wygrana w konkursie? emotka ) Jeszcze wtedy nie byli oficjalnie parą z Porterem, ale trochę dziwnie na mnie patrzył przy stoliku, gdy podsunąłem Anicie nie płytę, a egzemplarz Playboya, gdzie miała sesję emotka
    ...no i niedawno poszedł ten podpisany egzemplarz do fana za pięć dych emotka
    Konkursowiecze mają biznes we krwi. Ja sprzedałam kiedyś za grubą kasę autograf Zakościelnego, w którym kochałam się na zabój. Do dziś nie wiem czemu się ze mną nie ożenił  emotka  

Sama sobie sterem, żeglarzem, wkrętem i śrubokrętem...

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348680
    paula9891

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1072
    Z nami od: 12.04.2016

Powrót do góry

cherry_coke napisał(a):
    cb656 napisał(a):
    andzi18 napisał(a):Koszulki czy piłki z autografami nie są zawrotnie drogie, bo sporo osób takie skarby wystawia.
    Ojć, zdziwiłabyś się, ile fani potrafią zapłacić za autograf emotka
    Zdobyłem przed laty autograf Anity Lipnickiej - konscertowała w klubie w moim mieście (nie muszę dodawać, że wejściówka to wygrana w konkursie? emotka ) Jeszcze wtedy nie byli oficjalnie parą z Porterem, ale trochę dziwnie na mnie patrzył przy stoliku, gdy podsunąłem Anicie nie płytę, a egzemplarz Playboya, gdzie miała sesję emotka
    ...no i niedawno poszedł ten podpisany egzemplarz do fana za pięć dych emotka
    Konkursowiecze mają biznes we krwi. Ja sprzedałam kiedyś za grubą kasę autograf Zakościelnego, w którym kochałam się na zabój. Do dziś nie wiem czemu się ze mną nie ożenił  emotka  
    Kochałaś się w nim, ale i tak sprzedałaś? No wiesz... emotka  Zapewne chciałaś czegoś więcej niż autografu, no ale cóż... Teraz nie masz ani jednego, ani drugiego emotka
    Ja tam nie będę zaniżać ceny na allegro i też wystawię swoją po 200 zł. emotka

Zapraszam na mój blog:
    http://www.hugapugblog.pl/

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348683
    trebor1

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1336
    Z nami od: 08.11.2006

Powrót do góry

bo życie napisało mu inny scenariusz...

Tu jest moja stopka, więc ostrożnie by nie nadeptać na odcisk emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348818
    cb656

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 109
    Z nami od: 14.06.2015
    Konkursy dodane: 82

Powrót do góry

marycha5565 napisał(a):
    aurorcia napisał(a):swoją drogą to trzeba być jego mega kibicem żeby taką koszulkę kupić 
    To jest taki "chłit" marketingowy. Ta sama osoba wystawia dwie koszulki, jedną za kosmiczną cenę a drugą do licytacji. Osoba, która licytuje widząc cenę kosmiczną, może się nią zasugerować i zaproponować cenę wyższą niż faktyczna wartość, której nikt nie zna. Mam wrażenie, że przed komuniami, jako oryginalny prezent dla "najaranych na piłkę komunistów" może się sprzedać. Konia z Rzędzianinem jednak za ile...
    emotka Widzę, że cooleżanka ma opanowane chwyty nie tylko na gitarę, brawo! Tak, tak własnie to działa emotka Trzeba multiplikować rekordy, by zająć najwięcej miejsc w wynikach wyszukiwania, mało kto zagląda w szczegóły, przerażająca większość mniej dowściekliwych ludków koncentruje się na informacjach bijących w oczy - "aha, tu jest za stałą cenę i to dość wysoką, a tu licytacja od złotówki, to mam jeszcze spory zapas, rydzyk-fizjoterapeuta, zalicytuję, może się uda zaoszczędzić"
    A każdy następny, który zobaczy, że koszulka się licytuje za "śmiesznie niską" kwotę, dołączy do licytacji. Tak to działa. Któś znający się na rzeczy. Pewnie jaki zubożały, ale jednak szlachcic emotka Dla odróżnienia jednak ktoś o naźwisku Rzędzian, bo to czasy współczesne emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348819
    asantesana

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3639
    Z nami od: 14.01.2012
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

cb656 napisał(a): emotka Widzę, że cooleżanka ma opanowane chwyty nie tylko na gitarę, brawo!
    Nie chcę Cię martwić cb, ale ta koleżanka, z którą sobie tak słodko słodzicie od pewnego czasu to chyba jednak kolega  emotka  

Mam do sprzedania taniej lub wymiany vouchery do wyjątkowyprezent.pl o nominałach 200 zł

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348823
    asantesana

Ranga numer 5

Powrót do góry

cb656 napisał(a):
    asantesana napisał(a):
    cb656 napisał(a): emotka Widzę, że cooleżanka ma opanowane chwyty nie tylko na gitarę, brawo!
    Nie chcę Cię martwić cb, ale ta koleżanka, z którą sobie tak słodko słodzicie od pewnego czasu to chyba jednak kolega  emotka  
    To całkiem możliwe emotka W internecie niczego nie mozna być pewnym emotka
    A na marginesie: i co z tego?
    No uczę się od Ciebie poprawiania wszystkich i wszystkiego, napisałeś coolezanka, więc poprawiam - to z tego  emotka

Mam do sprzedania taniej lub wymiany vouchery do wyjątkowyprezent.pl o nominałach 200 zł

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348827
    asantesana

Ranga numer 5

Powrót do góry

cb656 napisał(a):
    asantesana napisał(a):
    cb656 napisał(a):
    asantesana napisał(a):
    To całkiem możliwe emotka W internecie niczego nie mozna być pewnym emotka
    A na marginesie: i co z tego?
    No uczę się od Ciebie poprawiania wszystkich i wszystkiego, napisałeś coolezanka, więc poprawiam - to z tego  emotka
    E, tam emotka Ja miałem kiedyś w profilu celowo zmienioną płeć, na forum zwracano się do mnie per "koleżanko", bo ktoś się zasugerował. Mnie tam rybka. emotka Ja tu jestem wyłącznie dla zabawy. I nie przejmuję się płciami. Na przykład to, że używasz żeńskiej formy i masz kobiecą twarz w avatarze, jest w mojej głowie wyłącznie umowną sprawą. Bardziej się liczy CO oraz JAK piszesz emotka
    No różnie ludzie lubią się bawić, jedni klockami, inni płcią  emotka  Ale skoro poprawiamy, to przyjmij na klatę poprawianie. 
    A ja jestem kobietą z małego afrykańskiego plemienia, nie widać? emotka  

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348833
    asantesana

Ranga numer 5

Powrót do góry

cb656 napisał(a):
    asantesana napisał(a):Ale skoro poprawiamy, to przyjmij na klatę poprawianie.
    Nie mam co "przyjmować na klatę", bo skąd mam niby wiedzieć, czy piszesz prawdę i nawet jesli tak, skąd ją wzięłaś?! No nie mów, że z pierwszej ręki, czyli że to (na przykład) drugie konto asantesana? emotka To tylko internet.
    Przyjmuję do wiadomosci, że masz w tej sprawie swoje zdanie. Które notabene, nie ma dla mnie akurat żadnego znaczenia. Podobnie jak płcie rozmówców na forum. emotka
    Ja sama nie do końca wiem czy piszę prawdę, dlatego w pierwszym poście napisałam "chyba". A wzięłam to z obserwacji wpisów Marychy - używa męskich końcówek czasowników. No może jej się wyrwało, albo nie może się zdecydować  emotka
    Ale przecież dla Ciebie to nie ma żadnego znaczenia, jesteś tu tylko dla zabawy  emotka
    Już czuję co napiszesz w następnym poście, więc pasuję.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348860
    synk

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 626
    Z nami od: 29.12.2012
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

cb656 napisał(a):
    asantesana napisał(a):Ale skoro poprawiamy, to przyjmij na klatę poprawianie.
    Nie mam co "przyjmować na klatę", bo skąd mam niby wiedzieć, czy piszesz prawdę i nawet jesli tak, skąd ją wzięłaś?! No nie mów, że z pierwszej ręki, czyli że to (na przykład) drugie konto asantesana? emotka To tylko internet.
    Przyjmuję do wiadomosci, że masz w tej sprawie swoje zdanie. Które notabene, nie ma dla mnie akurat żadnego znaczenia. Podobnie jak płcie rozmówców na forum. emotka

Jak zwykle zaśmiecasz wątek swoimi "refleksjami". Nie lepiej na kozetkę do psychoanalityka?
    Co do Lay's - zapewne dziś nie dadzą wyników. Pierwszy to taki przypadek że w piątek nie ma tygodniowych?

Lay's i pepsi nas wspomaga, po nich rośnie nam nadwaga!

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6348861
    kamilkakicia

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 233
    Z nami od: 05.08.2008

Powrót do góry

dziś emotka tygodniowych chyba nie bedzie

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.