Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

dysia

Cytuj wiadomość#6366902 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 13:16:48
działa Wam stonka lays? u mnie nadal nie.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6366903 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 13:16:59
cb656 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

nie tupie nóżką... za duża jestem emotka

Ale uśmiechnęłaś się w końcu? emotka emotka

Jest poniedziałek a wbrew wszystkiemu Lubie poniedziałki. Lubie ludzi więc się usmiecham emotka
1 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#6366916 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 13:34:04
u mnie nadal  ie dziala formularz
1 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6366965 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 14:52:55
bruce napisał(a):

Czyli w sumie już czwarty dzień tak jest. emotka  Strach pomyśleć emotka , co by było, gdyby zamiast dotychczas proponowanych nagród, Lay's rozpisało konkurs czy loterię z autkami jako głównymi... emotka

Nierozdysponowane nagrody pozostają do dyspozycji organizatora emotka emotka

bandit

Cytuj wiadomość#6367009 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 16:35:23
no wąłsnie miałem pytac emotka  u mnie tez nie dziala ehhh
avanti cos pisze na ten temat ?>
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6367018 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 16:50:35
bandit napisał(a):

Pani Magda dzisiaj wysyłała maile z Rockstara i Lay's Tesco, a teraz pewno jest w tramwaju w drodze do domu - a loteria jak nie działa tak nie działa emotka - jutro z weekendu losów nie będzie musiała przygotowywać bo nie ma zgłoszeń emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6367019 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 16:53:27
magisterek napisał(a):

bandit napisał(a):

Pani Magda dzisiaj wysyłała maile z Rockstara i Lay's Tesco, a teraz pewno jest w tramwaju w drodze do domu - a loteria jak nie działa tak nie działa emotka - jutro z weekendu losów nie będzie musiała przygotowywać bo nie ma zgłoszeń emotka

serio... Dostaja gruba kasę od frito lay za konkursy a o 16 zwijają manatki i dop domu. Agnecje reklamowe to praca w godzinach nie do 17... a ta agencja pokazuje jak bardz9o ma gdzies to wszystko. 
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6367021 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 17:02:55
poprostuanette napisał(a):

magisterek napisał(a):

bandit napisał(a):

serio... Dostaja gruba kasę od frito lay za konkursy a o 16 zwijają manatki i dop domu. Agnecje reklamowe to praca w godzinach nie do 17... a ta agencja pokazuje jak bardz9o ma gdzies to wszystko. 

dlatego ja takie w "tyłkumanie" konsumenta zgłaszam do Fritolay, czyli tym, kto za obsługę konkursową im płaci... no właśnie ciekawe za co płaci... jak widać za to, że odechciewa się Laysów kupować.
0 0

bandit

Cytuj wiadomość#6367030 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 17:14:55
dostałem odpowiedz email wysłałem 5 minut temu 
----------
Witam,
Dziękujemy za kontakt i zainteresowanie loterią promocyjną „Lato smakuje lepiej z Lay’s”. Niezmiernie nam przykro, iż napotkali Państwo problemy z rejestracją zgłoszenia. Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż sprawdzamy kwestie techniczne. Wrócimy do Państwa z odpowiedzią tak szybko jak będzie to możliwe.
Pozdrawiam
Zespół Obsługi Loterii
Magdalena Puła
0 0

izak1000

Cytuj wiadomość#6367045 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 17:57:33
bandit napisał(a):

----------
Witam,
Dziękujemy za kontakt i zainteresowanie loterią promocyjną „Lato smakuje lepiej z Lay’s”. Niezmiernie nam przykro, iż napotkali Państwo problemy z rejestracją zgłoszenia. Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż sprawdzamy kwestie techniczne. Wrócimy do Państwa z odpowiedzią tak szybko jak będzie to możliwe.
Pozdrawiam
Zespół Obsługi Loterii
Magdalena Puła

Taką odpowiedź dostalam wcześnie rano, czyli nic nie zrobili by naprawić formularz..
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6367046 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 17:58:52
bandit napisał(a):

----------
Witam,
Pozdrawiam
Zespół Obsługi Loterii
Magdalena Puła

Widzę, że z automatu jadąz odpowiedziami emotka a drużyna Avanti co nam Mordor Loteryjny zafundowała nie spieszy się by problem naprawić... ileż można sprawdzać czy działa jak nie działa?
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6367052 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 18:12:08
lolzek napisał(a):

Fakt - z loterią są problemy, ale Avanti to moim zdaniem i tak jedna z lepszych agencji organizujących konkursy. Tyle konkursów a wszystko odbywa się dosyć sprawnie, szybko są wyniki, dobry kontakt z agencją. Z tego co wiem bywają wyrozumiali dla laureatów, którzy np. zbyt późno odsyłają oświadczenia, etc. emotka

Nic tylko czekać, aż loteria zacznie "działać" i grać z podwójną mocą  emotka  

Ja im wybaczę nawet takie wpadki, jak zaczną tworzyć formularze konkursowe bez nazwisk, bo w przeciwnym razie wciąż będę miała wątpliwości czy warto było zrobić zakupy i myśleć nad odpowiedzią emotka

mczarna

Cytuj wiadomość#6367062 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 18:43:09
magisterek napisał(a):

bandit napisał(a):

----------
Witam,
Pozdrawiam
Zespół Obsługi Loterii
Magdalena Puła

Widzę, że z automatu jadąz odpowiedziami emotka a drużyna Avanti co nam Mordor Loteryjny zafundowała nie spieszy się by problem naprawić... ileż można sprawdzać czy działa jak nie działa?

A co-mają dla każdego z osobna wierszyk na temat awarii tworzyć? Mieli awarię - to się zdarza,bez przesady...Dobrze,że kody nie przepadły i będą mogły grać dalej.
1 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6367074 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 19:00:35
cb656 napisał(a):

mczarna napisał(a):

magisterek napisał(a):

Widzę, że z automatu jadą z odpowiedziami emotka

A co-mają dla każdego z osobna wierszyk na temat awarii tworzyć? Mieli awarię - to się zdarza, bez przesady...

emotka
Ja tam jestem "za". Chciałbym taki spersonalizowany wierszyk. Zaraz bym go sobie w ramki oprawił emotka albo przerobił na czekoladki emotka

Hehe,no może wtedy poznalibyśmy ich gust? emotka
0 0

buziolek

Cytuj wiadomość#6367077 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 19:02:18
juz w końcu działa strona emotka  posżło zgłoszenie, przyszło potwierdzenie na @

bandit

Cytuj wiadomość#6367094 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 19:46:51
u mnnie tez poszło emotka
0 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#6367103 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 20:22:20
strona ożyła emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6367135 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 21:44:06
a kiedy maja byc wyniki za weekend?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6367157 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 22:28:05
bruce napisał(a):

jokan napisał(a):

Zastanawiam się, jak oni je w ogóle uzyskają, skoro większość zgłoszeń właśnie w te dni nie wchodziła. emotka

Skoro określasz zgłoszenia "niewchodzące" większością, to znaczy że była też jakaś mniejszość która wchodziła i najprawdopodobniej to właśnie ona wygra emotka
bruce 0

jokan

Cytuj wiadomość#6367173 poniedziałek, 12 czerwiec 2017, 22:59:26
bruce napisał(a):

jokan napisał(a):

Zastanawiam się, jak oni je w ogóle uzyskają, skoro większość zgłoszeń właśnie w te dni nie wchodziła. emotka

ja mam zgłoszenie z piątku
bruce 0