Reklama na e-Konkursy.info 24.09.19 11:03:40

Lay's

|< << < 261 262 263 264 265 266267 268 269 270 271 > >> >|

pokrzywa30

Cytuj wiadomość#6367212 wtorek, 13 czerwiec 2017, 08:12:16
a czy ktoś coś słyszał o losowaniu z 12 tego  tygodniowym aparatów emotka
0 0

arta

Cytuj wiadomość#6367234 wtorek, 13 czerwiec 2017, 09:18:04
poprostuanette napisał(a):

serio... Dostaja gruba kasę od frito lay za konkursy a o 16 zwijają manatki i dop domu. Agnecje reklamowe to praca w godzinach nie do 17... a ta agencja pokazuje jak bardz9o ma gdzies to wszystko. 

jako wieloletni pracownik agencji reklamowych życzę Ci aneto, byś miała pracę, w której możesz o 16.00 zawinąć manatki i do domu i by nikt nigdy Ci tego nie wypomniał. Byś nie musiała biec zziajana po dziecko do przedszkola, bo jeśli go za moment nie odbierze to oddadzą do okna życia, byś mogła spokojnie wejść do ulubionej placówki banku czynnej np. do 17.00 (i o dziwo też zamykanej PUNKTUALNIE), byś mogła zrobić ze swoim czasem po godzinie 16.00 co tylko zechcesz, ponieważ to Twój czas i nic nikomu do niego.

Gość

Cytuj wiadomość#6367260 wtorek, 13 czerwiec 2017, 09:45:51
arta napisał(a):

serio... Dostaja gruba kasę od frito lay za konkursy a o 16 zwijają manatki i dop domu. Agnecje reklamowe to praca w godzinach nie do 17... a ta agencja pokazuje jak bardz9o ma gdzies to wszystko. 

jako wieloletni pracownik agencji reklamowych życzę Ci aneto, byś miała pracę, w której możesz o 16.00 zawinąć manatki i do domu i by nikt nigdy Ci tego nie wypomniał. Byś nie musiała biec zziajana po dziecko do przedszkola, bo jeśli go za moment nie odbierze to oddadzą do okna życia, byś mogła spokojnie wejść do ulubionej placówki banku czynnej np. do 17.00 (i o dziwo też zamykanej PUNKTUALNIE), byś mogła zrobić ze swoim czasem po godzinie 16.00 co tylko zechcesz, ponieważ to Twój czas i nic nikomu do niego.

każdy wybiera sobie zawód jaki chce. Rozumiem, że lekarz o godzinie 16 ma opuscic sale operacyjną bo skońćzyła się jego zmiana...

Wybrałam sobie taki zawód że pracuje również w soboty a sezonie (branża turystyczna) potrafię siedzieć kilka godzin po zamknieciu biura. Agencje reklamowe tzn ludzie w nich pracujący wybrali taki zawód i powinni zdawac obie sprawe że jak są wazne projekty to po prostu się siedzi w firmie. Moja mama pracuje w szpitalu i też jak musi to zostaje dłużej bo nikt nie zrobi za nią pracy która miała zrobić. Tata pracuje w TV i również potrafi przyjść do domy grubo po 22... czy nad ranem. Mąż ma prace zmianową... wraca czasami kilka godzin po czasie bo po prostu klienci go zatrzymali

luko922

Cytuj wiadomość#6367267 wtorek, 13 czerwiec 2017, 09:57:33

arta napisał(a):

każdy wybiera sobie zawód jaki chce. Rozumiem, że lekarz o godzinie 16 ma opuscic sale operacyjną bo skońćzyła się jego zmiana...

Wybrałam sobie taki zawód że pracuje również w soboty a sezonie (branża turystyczna) potrafię siedzieć kilka godzin po zamknieciu biura. Agencje reklamowe tzn ludzie w nich pracujący wybrali taki zawód i powinni zdawac obie sprawe że jak są wazne projekty to po prostu się siedzi w firmie. Moja mama pracuje w szpitalu i też jak musi to zostaje dłużej bo nikt nie zrobi za nią pracy która miała zrobić. Tata pracuje w TV i również potrafi przyjść do domy grubo po 22... czy nad ranem. Mąż ma prace zmianową... wraca czasami kilka godzin po czasie bo po prostu klienci go zatrzymali

Nie no błagam. Porównywanie pracy w agencji reklamowej do pracy w szpitalu... emotka  
Jak ktoś lubi i chce siedzieć w pracy od rana do wieczora to jego sprawa, ale nie każ tego robić wszystkim. emotka  

Gość

Cytuj wiadomość#6367302 wtorek, 13 czerwiec 2017, 10:52:47

arta napisał(a):

Mi taylko chodzi o sytuacje ze jak jest awaria to powinna byc osiba ktora naprawi to... i nie wazne czy jest to poniedzialek czy niedziela. Jak wszystko gra to kazdy wychodzi w godzinach pracy. Tylko tyle. Pracuja do 16... super. Niech wychodza o 16 ale jak w sobote i niedziele nic nie dzialalo to powinni naprawic to. Dostaja kase za to zeby konkurs sprawnie dzialal. 
bruce 0

jokan

Cytuj wiadomość#6367318 wtorek, 13 czerwiec 2017, 11:26:25
pokrzywa30 napisał(a):

a czy ktoś coś słyszał o losowaniu z 12 tego  tygodniowym aparatów emotka

jak widac po wynikach są bardzo do tyłu z tymi losowaniami....
bruce 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6367332 wtorek, 13 czerwiec 2017, 11:53:26
Nie ma co się licytować z godzinami pracy, zgodzę się że jeśli ktoś zobowiązuje się do organizowania kolejnego konkursu to powinien nad nim czuwać, ale cóż wpadki się zdarzają. Mi akurat aż tak na tej loterii nie zależy, jak wspominałam wolałabym, żeby formularze były bez nazwisk bo bardziej to człowieka denerwuje.. No i współczuje Pani Magdalenie, bo czy otrzymał ktoś kiedyś maila z tej agencji od innego pracownika? emotka Za dużo zleceń na siebie wzięli..
0 0

ewaewci

Cytuj wiadomość#6367403 wtorek, 13 czerwiec 2017, 15:11:08
Skoro strona ruszyła to dziś pewnie lawina zgłoszeń będzie.... nie ma szans
0 0

dysia

Cytuj wiadomość#6367413 wtorek, 13 czerwiec 2017, 15:39:57
kiedy będzie losowanie?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6367415 wtorek, 13 czerwiec 2017, 15:41:30
dysia napisał(a):

kiedy będzie losowanie?

a któż to wie ? emotka
0 0

cc_investigator

Cytuj wiadomość#6367423 wtorek, 13 czerwiec 2017, 15:49:08
Puscili maile... Ja mam z czwartku.
jokan 0

Gość

Cytuj wiadomość#6367426 wtorek, 13 czerwiec 2017, 15:52:45
cb656 napisał(a):

arta napisał(a):

każdy wybiera sobie zawód jaki chce. Rozumiem, że lekarz o godzinie 16 ma opuscic sale operacyjną bo skońćzyła się jego zmiana... Wybrałam sobie taki zawód że pracuje również w soboty a sezonie (branża turystyczna) potrafię siedzieć kilka godzin po zamknieciu biura. Agencje reklamowe tzn ludzie w nich pracujący wybrali taki zawód i powinni zdawac obie sprawe że jak są wazne projekty to po prostu się siedzi w firmie.

To jest po prostu żałosne. W sensie: sam nie wiem, czy bardziej mi ciebie żal, czy bardziej chce mi się płakać. SAMA SOBIE WYBIERASZ, na co się godzisz. Okej, wolna wola. Ale żądać, by inni robili to samo?! Lekuchne przegięcie. emotka

Przecież nie siedzę za darmo. Płacą za nadgodziny. A klientów z biura nie wyproszę jak jest kolejka. Jeżeli ktoś jest w stanie wyprosić klienta i powiedzieć... sorry zamkniete to wspólczuje. Jedynie tak to w urzedzie zrobią... nie obsłużą tylko zamkną drzwi przed nosem. Nigdy nie zostałeś nadgodzin w pracy? A chyba że siedzisz na bezrobociu a inni pracują na Ciebie to spoko
0 0

dysia

Cytuj wiadomość#6367434 wtorek, 13 czerwiec 2017, 16:00:54
cc_investigator napisał(a):

dzienna?
0 0

cc_investigator

Cytuj wiadomość#6367436 wtorek, 13 czerwiec 2017, 16:06:50
dysia napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

dzienna?

Tak
dysia 0

primaballerina

Cytuj wiadomość#6367455 wtorek, 13 czerwiec 2017, 17:11:28
Wciąż nie widzę listy laureatów nagród dziennych. Oni mailem powiadamiają, jak rozumiem? emotka
0 0

helcia85

Cytuj wiadomość#6367457 wtorek, 13 czerwiec 2017, 17:16:27
Jak mam 3 takie same maile tzn mam wygrane 3 aparaty Instax czy im się coś pomyliło?
0 0

rkvi

Cytuj wiadomość#6367458 wtorek, 13 czerwiec 2017, 17:17:18
O ktorej dokładnie godzinie były te maile?
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6367464 wtorek, 13 czerwiec 2017, 17:24:42
helcia85 napisał(a):

Jak mam 3 takie same maile tzn mam wygrane 3 aparaty Instax czy im się coś pomyliło?

raczej się im pomyliło
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6367474 wtorek, 13 czerwiec 2017, 17:50:49
A z piątku dzienne juz były? 
0 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6367475 wtorek, 13 czerwiec 2017, 17:52:10
Ja mam info o dziennej z soboty, kiedy to udało mi się puścić jedno zgłoszenie.
0 0
|< << < 261 262 263 264 265 266267 268 269 270 271 > >> >|