Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

|< << < 291 292 293 294 295 296297 298 299 300 301 > >> >|

Monika11

Cytuj wiadomość#6389989 wtorek, 15 sierpnia 2017, 17:29:09
Ja wysyłałam bez kodu i dostałam takie info od nich
Witam ponownie,   Serdecznie dziękujemy za przesłane Oświadczenie, potwierdzamy jego wpływ.   Po prawidłowej weryfikacji wyżej wymienionego dokumentu nagrodę wydamy nagrodę, najpóźniej do dnia 01.12.2017 r.
0 0

flinta_13

Cytuj wiadomość#6389990 wtorek, 15 sierpnia 2017, 17:30:02
mariolakal napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Wygrałam grę w Lays. Mam odesłać. Oświadczenie i swoje dane w mailu napisali że jeszcze kod! Skąd mam wiedzieć jaki to jest kod? Odsylacie z kodem? 

Po wysłaniu zgłoszenia przychodzi e-mailem zwrotka o treści: "Cześć,Dziękujemy za zgłoszenie udziału w Loterii Lay's Maxx Gaming.Poniższy kod został zarejestrowany i weźmie udział w losowaniu, które odbędzie się: 21.08.2017
34A933PXXXX"PS. Masz odesłać kod "w naturze" czy tylko 10 znaków z opakowania ?  emotka

Wszystko mailem. Ale jak mam teraz poznać jaki to był dzień, który został wylosowany? 
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6389991 wtorek, 15 sierpnia 2017, 17:31:49
flinta_13 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Wygrałam grę w Lays. Mam odesłać. Oświadczenie i swoje dane w mailu napisali że jeszcze kod! Skąd mam wiedzieć jaki to jest kod? Odsylacie z kodem? 

Po wysłaniu zgłoszenia przychodzi e-mailem zwrotka o treści: "Cześć,Dziękujemy za zgłoszenie udziału w Loterii Lay's Maxx Gaming.Poniższy kod został zarejestrowany i weźmie udział w losowaniu, które odbędzie się: 21.08.201734A933PXXXX"PS. Masz odesłać kod "w naturze" czy tylko 10 znaków z opakowania ?  emotka

Wszystko mailem. Ale jak mam teraz poznać jaki to był dzień, który został wylosowany? 

Przecież w tytule wiadomości informującej o wygranej jest podana data zgłoszenia... 
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6389992 wtorek, 15 sierpnia 2017, 17:33:21
flinta_13 napisał(a):

w @ masz wiadomość zwrotną od nich jak zarejestrujesz kod
Cześć,
Dziękujemy za zgłoszenie udziału w Loterii Lay's Maxx Gaming.Poniższy kod został zarejestrowany i weźmie udział w losowaniu, które odbędzie się: 21.08.2017
  XXXXXXXXXX i tu jest numer kodu podany jaki zgłaszałaś emotka

aleks83

Cytuj wiadomość#6389993 wtorek, 15 sierpnia 2017, 17:35:33
flinta_13 napisał(a):

a na pewno chcieli kod z opakowania? a nie przypadkiem kod Twojej miejscowości ?  emotka

flinta_13

Cytuj wiadomość#6389994 wtorek, 15 sierpnia 2017, 17:37:35
aleks83 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

a na pewno chcieli kod z opakowania? a nie przypadkiem kod Twojej miejscowości ?  emotka

Faktycznie może być to kod miejscowości... Dziwnie to napisali nie zrozumiale.... Ale dzięki za odpowiedz! emotka  

awe

Cytuj wiadomość#6390111 środa, 16 sierpnia 2017, 07:17:06
agakaz2 napisał(a):

awe napisał(a):

czy dodrze doczytałam, że już były @ o wygranych za etap od 7 do 13 sierpnia???

było chyba tylko losowanie a wyniki możliwe że jutro

DZIĘKUJĘ
0 0

awe

Cytuj wiadomość#6390112 środa, 16 sierpnia 2017, 07:18:02
@@gnieszk@ napisał(a):

awe napisał(a):

czy dodrze doczytałam, że już były @ o wygranych za etap od 7 do 13 sierpnia???

Za 2 etap losowanie będzie jutro dopiero.

DZIĘKI
0 0

karkocka

Cytuj wiadomość#6390171 środa, 16 sierpnia 2017, 10:08:52
kate86 napisał(a):

Hej, dziś znowu kupiłam 2 paczki z banderolkami konkursowymi i nie ma kodów;/ czy ktoś to może wśród naszych konkursowiczów reklamował? ewentualnie pisał im? odpisali coś? najchętniej bym te paczki odesłała i poprosiła o nowe z kodami...

Też kupiłam w Biedronce Laysy bez kodów, napisałam maxxgaming@lays.pl  i dzisiaj dostała odpowiedz
Dziękujemy za kontakt i zainteresowanie loterią promocyjną „Loteria Lay’s Maxx Gaming”Niezmiernie nam przykro, iż napotkała Pani problemy z odnalezieniem kodu wewnątrz opakowania.Uprzejmie informujemy, iż kod promocyjny powinien być naniesiony wewnątrz opakowania w formie tłoczenia zgodnie z załączonymi zdjęciami przykładowymi. Będziemy wdzięczni za ponowne sprawdzenie opakowań w dobrym świetle dziennym aby potwierdzić brak kodu.Jeżeli kod nie zostanie przez Panią zlokalizowany po ponownej weryfikacji, uprzejmie prosimy o ponowny kontakt i  przesłanie dla każdego opakowania:- nazwy produktu- daty przydatności- gramatury- numeru partii (znajduje się poniżej daty ważności i informacji o gramaturze na froncie opakowania)- zdjęcia opakowania, jego wewnętrznej oraz zewnętrznej strony. Jednocześnie uprzejmie prosimy o zachowanie opakowań, mogą być niezbędne do dalszych wyjaśnień.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6390173 środa, 16 sierpnia 2017, 10:11:37
karkocka napisał(a):

kate86 napisał(a):

Hej, dziś znowu kupiłam 2 paczki z banderolkami konkursowymi i nie ma kodów;/ czy ktoś to może wśród naszych konkursowiczów reklamował? ewentualnie pisał im? odpisali coś? najchętniej bym te paczki odesłała i poprosiła o nowe z kodami...

Też kupiłam w Biedronce Laysy bez kodów, napisałam maxxgaming@lays.pl  i dzisiaj dostała odpowiedzDziękujemy za kontakt i zainteresowanie loterią promocyjną „Loteria Lay’s Maxx Gaming”Niezmiernie nam przykro, iż napotkała Pani problemy z odnalezieniem kodu wewnątrz opakowania.Uprzejmie informujemy, iż kod promocyjny powinien być naniesiony wewnątrz opakowania w formie tłoczenia zgodnie z załączonymi zdjęciami przykładowymi. Będziemy wdzięczni za ponowne sprawdzenie opakowań w dobrym świetle dziennym aby potwierdzić brak kodu.Jeżeli kod nie zostanie przez Panią zlokalizowany po ponownej weryfikacji, uprzejmie prosimy o ponowny kontakt i  przesłanie dla każdego opakowania:- nazwy produktu- daty przydatności- gramatury- numeru partii (znajduje się poniżej daty ważności i informacji o gramaturze na froncie opakowania)- zdjęcia opakowania, jego wewnętrznej oraz zewnętrznej strony. Jednocześnie uprzejmie prosimy o zachowanie opakowań, mogą być niezbędne do dalszych wyjaśnień.

to dziwne, ja kupiłam 1 paczke w biedronce, i wszystko było ok, może faktycznie jakas wadliwa partia?
0 0

maryam

Cytuj wiadomość#6390194 środa, 16 sierpnia 2017, 10:31:26
nagrodynalato.pl kiedy możliwe wyniki za 2 etap?
0 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6390195 środa, 16 sierpnia 2017, 10:34:51
maryam napisał(a):

nagrodynalato.pl kiedy możliwe wyniki za 2 etap

Jeszcze z pierwszego są nie podane,pewnie z drugiego będą w przyszłym tygodniu
maryam 0

aleks83

Cytuj wiadomość#6390196 środa, 16 sierpnia 2017, 10:35:07
maryam napisał(a):

nagrodynalato.pl kiedy możliwe wyniki za 2 etap?

taka informacja zapewne widnieje w regulaminie
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6390220 środa, 16 sierpnia 2017, 11:20:18
jokan napisał(a):

karkocka napisał(a):

kate86 napisał(a):

Też kupiłam w Biedronce Laysy bez kodów, napisałam maxxgaming@lays.pl  i dzisiaj dostała odpowiedzDziękujemy za kontakt i zainteresowanie loterią promocyjną „Loteria Lay’s Maxx Gaming”Niezmiernie nam przykro, iż napotkała Pani problemy z odnalezieniem kodu wewnątrz opakowania.Uprzejmie informujemy, iż kod promocyjny powinien być naniesiony wewnątrz opakowania w formie tłoczenia zgodnie z załączonymi zdjęciami przykładowymi. Będziemy wdzięczni za ponowne sprawdzenie opakowań w dobrym świetle dziennym aby potwierdzić brak kodu.Jeżeli kod nie zostanie przez Panią zlokalizowany po ponownej weryfikacji, uprzejmie prosimy o ponowny kontakt i  przesłanie dla każdego opakowania:- nazwy produktu- daty przydatności- gramatury- numeru partii (znajduje się poniżej daty ważności i informacji o gramaturze na froncie opakowania)- zdjęcia opakowania, jego wewnętrznej oraz zewnętrznej strony. Jednocześnie uprzejmie prosimy o zachowanie opakowań, mogą być niezbędne do dalszych wyjaśnień.

to dziwne, ja kupiłam 1 paczke w biedronce, i wszystko było ok, może faktycznie jakas wadliwa partia?

jokan napisał(a):

karkocka napisał(a):

kate86 napisał(a):

ja kupiłam z jednego kartonu 4 paczki i na jednej zero kodu
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6390315 środa, 16 sierpnia 2017, 15:02:44
superloser napisał(a):

Dzis ostatni dzien na IM smak,tak? 

tak emotka

mahuska

Cytuj wiadomość#6390329 środa, 16 sierpnia 2017, 15:18:55
Nikt się nie przyzna bo konkurs w bazie od pierwszego dnia drugiego etapu haha

A z maxx gry tez  były?
Czy 100 z wszystkich dni czy tylko 7/8 narazie?

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6390337 środa, 16 sierpnia 2017, 15:34:23
mahuska napisał(a):

Nikt się nie przyzna bo konkurs w bazie od pierwszego dnia drugiego etapu hahaA z maxx gry tez  były?

jeszcze idą 100 zł
właśnie dostałam z 16.08
0 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6390339 środa, 16 sierpnia 2017, 15:35:01
apoccalipsa napisał(a):

mahuska napisał(a):

Nikt się nie przyzna bo konkurs w bazie od pierwszego dnia drugiego etapu hahaA z maxx gry tez  były?Czy 100 z wszystkich dni czy tylko 7/8 narazie?

jeszcze idą 100 zł
właśnie dostałam z 16.08

z dzisiaj?
0 0

gocha542

Cytuj wiadomość#6390340 środa, 16 sierpnia 2017, 15:35:05
mahuska napisał(a):

Nikt się nie przyzna bo konkurs w bazie od pierwszego dnia drugiego etapu hahaA z maxx gry tez  były?

Tydzień temu gry były dopiero drugiego dnia  emotka
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6390346 środa, 16 sierpnia 2017, 15:38:13
mahuska napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

mahuska napisał(a):

Nikt się nie przyzna bo konkurs w bazie od pierwszego dnia drugiego etapu hahaA z maxx gry tez  były?Czy 100 z wszystkich dni czy tylko 7/8 narazie?

jeszcze idą 100 złwłaśnie dostałam z 16.08

z dzisiaj?

oj sorry
ta data była w mailu i nie zajarzylam emotka
0 0
|< << < 291 292 293 294 295 296297 298 299 300 301 > >> >|