Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

|< << < 318 319 320 321 322 323324 325 326 327 328 > >> >|

carissma

Cytuj wiadomość#6400583 czwartek, 7 września 2017, 16:09:42
luko922 napisał(a):

Wygrywacie ciągle na te same nazwiska? Bo ja mam takie wrażenie co jakiś czas, że jednak Lidka sobie zapamiętuje niektóre i ogranicza ich nagradzanie emotka . Ale to tylko moje luźne dywagacje, ciekaw jestem jak u Was to wygląda? :> 

W Żabce dziś wygrał mój mąż a na Orlenie ja, więc wydaje mi się, że chyba wszyscy mają szanse, jeśli chodzi o różne konkursy. Nie mam niestety zdania co do tego samego konkursu ale różnych etapów, gdyż póki co grałam zawsze w jednym etapie i zdarzyło się wygrać, lub w kilku i zero wygranych. 
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6400588 czwartek, 7 września 2017, 16:11:42
luko922 napisał(a):

Wygrywacie ciągle na te same nazwiska? Bo ja mam takie wrażenie co jakiś czas, że jednak Lidka sobie zapamiętuje niektóre i ogranicza ich nagradzanie emotka . Ale to tylko moje luźne dywagacje, ciekaw jestem jak u Was to wygląda? :> 

ja na mamę wygrywam często a na siebie raz na jakiś czas... więc mysle że trzeba po rpostu trafić w gust Lidii aniżeli ograniczenia. Na Lays Maxxx zobacz jak nazwiska się powtarzają
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6400591 czwartek, 7 września 2017, 16:13:28
poprostuanette napisał(a):

luko922 napisał(a):

ja na mamę wygrywam często a na siebie raz na jakiś czas... więc mysle że trzeba po rpostu trafić w gust Lidii aniżeli ograniczenia. Na Lays Maxxx zobacz jak nazwiska się powtarzają

No ale co innego loteria... Ja w sumie sam nie wiem, bo jak był konkurs w Biedronce co było tak dużo tych przelewów po 50zł, to nie było problemu, a jak są takie to zawsze, co bym nie wysłał na swoje nazwisko to lipa. No ale może to przypadek emotka  
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6400595 czwartek, 7 września 2017, 16:16:10
luko922 napisał(a):

luko922 napisał(a):

No ale co innego loteria... Ja w sumie sam nie wiem, bo jak był konkurs w Biedronce co było tak dużo tych przelewów po 50zł, to nie było problemu, a jak są takie to zawsze, co bym nie wysłał na swoje nazwisko to lipa. No ale może to przypadek emotka  

Ja w Bidronce tez po całości wygrywałam... pod koniec juz na inne nazwiska bo mojego nie chcieli nagrodzić. Potem miałam jakiś spadek formy... potem znów nagroda od Lidzi.... i teraz więcej wygrywam częściej nie na siebie ale na mnie się też zdarzy. 
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6400596 czwartek, 7 września 2017, 16:18:12
luko922 napisał(a):

Tak emotka  Z poprzednich mam od Lidki nawet nie odesłane dane na te jej piłki i kominy, a teraz dalej nagradza mi te same nazwiska, tylko, że na bony już odsyłam emotka  I nawet daje dwie nagrody w jednym etapie na to samo nazwisko.

wiesia30

Cytuj wiadomość#6400604 czwartek, 7 września 2017, 16:28:21
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

luko922 napisał(a):

Tak emotka  Z poprzednich mam od Lidki nawet nie odesłane dane na te jej piłki i kominy, a teraz dalej nagradza mi te same nazwiska, tylko, że na bony już odsyłam emotka  I nawet daje dwie nagrody w jednym etapie na to samo nazwisko.

Mogę napisać dokładnie to samo - jak pojawiły się później, długo po zakończeniu konkursu, informacje o kolejnym wygranym szalu (podczas gdy pierwszy wygrany zdążył już dojechać) to zignorowałem odesłanie oświadczenia i nic się z tego powodu nie stało, nie urwał się żaden komin, nagrody nadal od Avanti na to samo nazwisko i dane adresowe wpadają emotka Nie obraziła się za rezygnację z drugiego szala-komina emotka nie wciągnęła na żadną czarną listę.

wygrywam,na to samo nazwisko

inter81

Cytuj wiadomość#6400730 czwartek, 7 września 2017, 21:53:25
a zwrotki dalej odsyłają w lays maxx?
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6400819 piątek, 8 września 2017, 09:12:40
mariolakal napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

luko922 napisał(a):

Mogę napisać dokładnie to samo - jak pojawiły się później, długo po zakończeniu konkursu, informacje o kolejnym wygranym szalu (podczas gdy pierwszy wygrany zdążył już dojechać) to zignorowałem odesłanie oświadczenia i nic się z tego powodu nie stało, nie urwał się żaden komin, nagrody nadal od Avanti na to samo nazwisko i dane adresowe wpadają emotka Nie obraziła się za rezygnację z drugiego szala-komina emotka nie wciągnęła na żadną czarną listę.

wygrywam,na to samo nazwisko

I ja wciąż na swoje dane gram i czasami, a może i często udaje się... Może Lidce po prostu podoba się moje imię ?  emotka Odpukać...  emotka

nagrody ostatniego stopnia wpadają.. ale nie umiem juz wygrać wyższej na te dane co już są "Zużyte" emotka

andziulka21

Cytuj wiadomość#6401070 piątek, 8 września 2017, 15:16:29
Czy w tym konkursie lays maxx jest ewentualnie rezerwa?  Pytam z ciekawości emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6401074 piątek, 8 września 2017, 15:29:53
czy Lidka wysyłała już coś   tego konkursu"?
https://www.e-kon...he.html#.WbKbL9FpzIU
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6401143 piątek, 8 września 2017, 17:36:43
pioge7 napisał(a):

czy Lidka wysyłała już coś   tego konkursu"?https://www.e-kon...he.html#.WbKbL9FpzIU

Nie,ze stokrotki hulajnogi jedynie,bonow brak
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6401146 piątek, 8 września 2017, 17:37:55
A co to dzis wynikow nie ma z c4 i odido?
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6401160 piątek, 8 września 2017, 18:00:59
andziulka21 napisał(a):

Czy w tym konkursie lays maxx jest ewentualnie rezerwa?  Pytam z ciekawości emotka

Tylko do 1 stopnia . 

edzia21

Cytuj wiadomość#6401162 piątek, 8 września 2017, 18:03:15
anialistopad napisał(a):

A co to dzis wynikow nie ma z c4 i odido?

Odido juz rozwiazane cale
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6401175 piątek, 8 września 2017, 18:39:12
anialistopad napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy Lidka wysyłała już coś   tego konkursu"?https://www.e-kon...he.html#.WbKbL9FpzIU

Nie,ze stokrotki hulajnogi jedynie,bonow brak

Aha czyli pewnie itm będzie sie zajmować potem emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6401405 sobota, 9 września 2017, 13:23:33
Chyba niedługo zbuduje z nich domek.  emotka emotka emotka

kukunamuniu

Cytuj wiadomość#6401408 sobota, 9 września 2017, 13:31:12
rufus napisał(a):

To ja przy sporadycznie wysłanym kodzie mogę się schować.  emotka  
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6401410 sobota, 9 września 2017, 13:40:24
rufus napisał(a):

i Ty to wszystko zjesz?
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6401411 sobota, 9 września 2017, 13:43:47
kukunamuniu napisał(a):

rufus napisał(a):

To ja przy sporadycznie wysłanym kodzie mogę się schować.  emotka  

Wszystko kwestia szczęścia. Wiecej losów niby większa szansa, ale w zeszłym tyg wysłałem "trochę" i wpadła tylko 100 i gra. więc no..  emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6401412 sobota, 9 września 2017, 13:44:44

rufus napisał(a):

i Ty to wszystko zjesz?

Oczywiście.. że nie. Rozdaję.  emotka emotka
|< << < 318 319 320 321 322 323324 325 326 327 328 > >> >|