Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

|< << < 332 333 334 335 336 337338 339 340 341 342 > >> >|

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6409230 piątek, 29 wrzesień 2017, 11:20:36
cb656 napisał(a):

yreks napisał(a):

Jak pisaliście w żabkowym konkursie? Chodzi o grę jako czynność np grać na konsoli, pc ? 

Jedni do grania potrzebują konsolę, inni sami odgrywają różne role... emotka a

ale wszyscy wiedzą co jest grane
0 0

shell

Cytuj wiadomość#6409279 piątek, 29 wrzesień 2017, 12:31:44
czy w Lays loterii jedna osoba moze wygrac kilka razy np 100zl albo kilka gier w jednym losowaniu?
jesli tak, to czy moze wygrac tego samego dnia?
0 0

bawik70

Cytuj wiadomość#6409280 piątek, 29 wrzesień 2017, 12:33:58
shell napisał(a):

czy w Lays loterii jedna osoba moze wygrac kilka razy np 100zl albo kilka gier w jednym losowaniu?jesli tak, to czy moze wygrac tego samego dnia?

1 dzień-1 nagroda danego stopnia czyli jedna stówa , jedna gra i jedna tygodniwa konsola emotka
z regulaminu...
Organizator zastrzega, iż Uczestnik może wygrać wielokrotnie nagrody II i III stopnia podczas Loterii, z zastrzeżeniem, iż Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę danego stopniapodczas jednego losowania w Loterii. Organizator zastrzega, iż Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę Istopnia podczas całej Loterii.
shell 0

shell

Cytuj wiadomość#6409282 piątek, 29 wrzesień 2017, 12:38:05
bawik70 napisał(a):

shell napisał(a):

czy w Lays loterii jedna osoba moze wygrac kilka razy np 100zl albo kilka gier w jednym losowaniu?jesli tak, to czy moze wygrac tego samego dnia?

1 dzień-1 nagroda danego stopnia czyli jedna stówa , jedna gra i jedna tygodniwa konsola emotka z regulaminu...
Organizator zastrzega, iż Uczestnik może wygrać wielokrotnie nagrody II i III stopnia podczas Loterii, z zastrzeżeniem, iż Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę danego stopnia podczas jednego losowania w Loterii. Organizator zastrzega, iż Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę Istopnia podczas całej Loterii.

tzn podczas losowania dziennego, tak?
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6409288 piątek, 29 wrzesień 2017, 12:44:08
Z każdego dnia możesz wygrać po nagrodzie, czyli jeśli losowania są co poniedziałek, to możesz ich wygrać 7 (po jednej z każdego dnia)
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6409299 piątek, 29 wrzesień 2017, 13:01:21
czy możecie wysłać na lay's żabka bo mi pokazuje się komunikat błąd podczas wysyłania emotka
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6409312 piątek, 29 wrzesień 2017, 13:27:41
barcza napisał(a):

czy możecie wysłać na lay's żabka bo mi pokazuje się komunikat błąd podczas wysyłania emotka

tak u mnie działa
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6409348 piątek, 29 wrzesień 2017, 14:36:33
agniehaha89 napisał(a):

barcza napisał(a):

tak u mnie działa

Juz mi poszło
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6409367 piątek, 29 wrzesień 2017, 15:15:17
superloser napisał(a):

Te ŻABKOWE bony to jako PDF przychodzi.  To trzeba samemu w kolorze drukować???  Czy black and white? 

Serio?
Jak tak, to myślę, że ważny będzie kod kreskowy - aby dało się go zeskanować. Kolor niepotrzebny.

pioge7

Cytuj wiadomość#6409377 piątek, 29 wrzesień 2017, 15:35:56
defed napisał(a):

superloser napisał(a):

Te ŻABKOWE bony to jako PDF przychodzi.  To trzeba samemu w kolorze drukować???  Czy black and white? 

Serio?Jak tak, to myślę, że ważny będzie kod kreskowy - aby dało się go zeskanować. Kolor niepotrzebny.

Faktycznie... tragedia ... już widzę oczy kasjerek emotka  
defed 0

yreks

Cytuj wiadomość#6409378 piątek, 29 wrzesień 2017, 15:36:10
cb656 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

cb656 napisał(a):

yreks napisał(a):

Jak pisaliście w żabkowym konkursie? Chodzi o grę jako czynność np grać na konsoli, pc ? 

Jedni do grania potrzebują konsolę, inni sami odgrywają różne role... emotka

ale wszyscy wiedzą co jest grane

Polemizowałbym z tą śmiałą oceną emotka Widocznie jednak nie wszyscy, skoro padają takie pytania emotka

A ja polemizowałbym z Twoją oceną. Zadanie pytania nie oznacza od razu braku wiedzy. To np. rozwianie wątpliwości. Zwłaszcza w przypadku kiedy sà juź pierwsi laureaci a interpretacja pozwala na kilka wariantów odpowiedzi. Polecam szersze myślenie emotka  
1 0

defed

Cytuj wiadomość#6409381 piątek, 29 wrzesień 2017, 15:41:57
pioge7 napisał(a):

już widzę oczy kasjerek

damy radę! już kiedyś płaciłam drukowanymi bonami (z konka z pytaniem "za co lubisz zakupy w Żabce?")
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6409382 piątek, 29 wrzesień 2017, 15:45:09
defed napisał(a):

pioge7 napisał(a):

już widzę oczy kasjerek

damy radę! już kiedyś płaciłam drukowanymi bonami (z konka z pytaniem "za co lubisz zakupy w Żabce?")

No zobaczymy co będzie u mnie :( jak prosze o nabicie czegoś na dwa rachunki to patrzą na mnie jak na kosmitę, a najlepsze że tych paragnów mi nie wydają.., trzeba się upominać. A ostatnio mama kupowała to kasjerka wzięła zmięła i do kosza... mina jak miała szukać paragonu, bo się mama upomniała . BEZCENNA emotka  
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6409386 piątek, 29 wrzesień 2017, 15:49:17
pioge7 napisał(a):

defed napisał(a):

pioge7 napisał(a):

już widzę oczy kasjerek

No zobaczymy co będzie u mnie :( jak prosze o nabicie czegoś na dwa rachunki to patrzą na mnie jak na kosmitę, a najlepsze że tych paragnów mi nie wydają.., trzeba się upominać. A ostatnio mama kupowała to kasjerka wzięła zmięła i do kosza... mina jak miała szukać paragonu, bo się mama upomniała . BEZCENNA emotka  

mi kasjer najpierw wmawiał, że wydał mi paragon a na zakończenie znalazł go w koszu
pioge7 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6409387 piątek, 29 wrzesień 2017, 15:49:31
pioge7 napisał(a):

defed napisał(a):

pioge7 napisał(a):

już widzę oczy kasjerek

To u mnie jest zupełnie inaczej emotka  mam w żabce miłą kobitkę...już nawet się znamy, zawsze porozmawiamy o konkach, o nagrodach. Odkłada mi paragony (sama z siebie), ma dla mnie najświeższe gazetki żabki "spod lady" i ulotki konkursowe odłożone na kupkę dla mnie emotka  oczywiście, zawsze udaję że owa akcja z ulotki jest dla mnie zaskoczeniem, coby przykrości jej nie robić emotka  ogólnie - fajnie. Podobną sytuację mam w najbliższej biedrze, tam chyba wszyscy mnie znają... emotka  Niby Wrocław, a jak na wsi emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6409390 piątek, 29 wrzesień 2017, 15:55:06
edzia21 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

defed napisał(a):

pioge7 napisał(a):

już widzę oczy kasjerek

To u mnie jest zupełnie inaczej emotka  mam w żabce miłą kobitkę...już nawet się znamy, zawsze porozmawiamy o konkach, o nagrodach. Odkłada mi paragony (sama z siebie), ma dla mnie najświeższe gazetki żabki "spod lady" i ulotki konkursowe odłożone na kupkę dla mnie emotka  oczywiście, zawsze udaję że owa akcja z ulotki jest dla mnie zaskoczeniem, coby przykrości jej nie robić emotka  ogólnie - fajnie. Podobną sytuację mam w najbliższej biedrze, tam chyba wszyscy mnie znają... emotka  Niby Wrocław, a jak na wsi emotka

To tylko pozazdrościć. U mnie kasjerki traktują każdego jak potencjalnego złodzieja, i jak jesteś sam w sklepie to chodzą za mną jak nie wiem. A ja tylko zakupy przyszedłem na konkurs zrobić. emotka  

yreks

Cytuj wiadomość#6409447 piątek, 29 wrzesień 2017, 18:48:10
cb656 napisał(a):

yreks napisał(a):

cb656 napisał(a):

"...ale wszyscy wiedzą co jest grane"

Zadanie pytania nie oznacza od razu braku wiedzy. To np. rozwianie wątpliwości. Zwłaszcza w przypadku kiedy sà juź pierwsi laureaci a interpretacja pozwala na kilka wariantów odpowiedzi. Polecam szersze myślenie emotka  

W kwestii "szerszego myślenia" polecam zastanowienie się nad znaczeniem zwrotu "wiedzieć, co jest grane". emotka Wiedzieć, co jest grane zawiera w sobie dużo więcej znaczeń, niż tylko "brak braku wiedzy" emotka .

Otóż to emotka  Dlatego nie rozumie skąd wnioski, że nie wiem co jest grane ? emotka
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6409493 piątek, 29 wrzesień 2017, 21:42:14
pioge7 napisał(a):

pingu4 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

violka88 napisał(a):

a jakie nagrody? tylko te kino za darmo czy coś jeszcze???

Kody na film vod i karty do kina 

a ilośc nagród np. jedna karta dziennie lub jakis regulamin jest znany emotka  z paczki emotka  ?

Regulaminu chyba jeszcze nie ma 

dzięki za info emotka
pioge7 0

yreks

Cytuj wiadomość#6409511 piątek, 29 wrzesień 2017, 22:18:20
cb656 napisał(a):

yreks napisał(a):

nie rozumie skąd wnioski, że nie wiem co jest grane ? emotka

Nie rozumiem, skąd wniosek, że zakładam, iż nie rozumiesz. emotka  A wiesz, CO JEST GRANE? emotka

Hmm Wyczytałem między wierszami a raczej bezpośrednio skoro cytujesz moją wypowiedź
A czy wiem co jest grane? emotka
https://www.youtu.../watch?v=pFZuO8veqn8 od 4:50
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6409545 sobota, 30 wrzesień 2017, 08:51:43
bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

To tylko pozazdrościć. U mnie kasjerki traktują każdego jak potencjalnego złodzieja, i jak jesteś sam w sklepie to chodzą za mną jak nie wiem. A ja tylko zakupy przyszedłem na konkurs zrobić. emotka  

emotka Tu na południu po prostu nie cierpią konkursowiczów - ja mam dokładnie to samo. emotka

Dokładnie tak, ochroniarz w Biedronce jak mnie widzi to od razu za mną podąża emotka

|< << < 332 333 334 335 336 337338 339 340 341 342 > >> >|