Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

|< << < 337 338 339 340 341 342343 344 345 346 347 > >> >|

defed

Cytuj wiadomość#6410670 wtorek, 3 października 2017, 10:38:48
aleks83 napisał(a):

Bo wzięciu udziału w konkursie też przychodzi mejl potwierdzający? bo miałam info na stronie z podziękowaniem i że wyślą potwierdzenie na mejla i nic nie doszło

no właśnie-nie ma potwierdzenia udziału w konkursie, a powinno przyjść  emotka  szkoda, ze nie dopracowali aplikacji przed startem akcji emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6410671 wtorek, 3 października 2017, 10:40:17
Coś pani Lidia się osttańio ociąga emotka  niedawno wysyp konkursów po sklepach różnych a teraz .. dziś kończy się w żabce i tylko ogólnopolski emotka  słabiutko emotka  
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6410682 wtorek, 3 października 2017, 11:07:09
pioge7 napisał(a):

Coś pani Lidia się osttańio ociąga emotka  niedawno wysyp konkursów po sklepach różnych a teraz .. dziś kończy się w żabce i tylko ogólnopolski emotka  słabiutko emotka  

Nie Lidia tylko Frito lay. Od kilku miesiecy robili maraton konkursow. A teraz nagle tylko 1... a na lays mozna bylo liczyc jak na Zablockum
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6410684 wtorek, 3 października 2017, 11:10:23
A jakie wymyślacie te tytuły filmów to ma być znany tytuł np. Epoka Laysów czy zupełnie coś nowego?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6410685 wtorek, 3 października 2017, 11:12:58
agniehaha89 napisał(a):

A jakie wymyślacie te tytuły filmów to ma być znany tytuł np. Epoka Laysów czy zupełnie coś nowego?

Lays Teksasu albo Lays w operze emotka
o jeden lays za daleko

poprostuanette napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Nie Lidia tylko Frito lay. Od kilku miesiecy robili maraton konkursow. A teraz nagle tylko 1... a na lays mozna bylo liczyc jak na Zablockum

Niby tak ale się już utarło że Lidka je robi emotka  
0 0

alamak

Cytuj wiadomość#6410699 wtorek, 3 października 2017, 11:21:17
Czy małe paczki Laysów też biorą udział?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6410701 wtorek, 3 października 2017, 11:21:31
A gdzie mozna kupic lays z nowa banderola? W ktorym sklepie bo u brata jeszcze nie ma nowych
0 0

aleks83

Cytuj wiadomość#6410710 wtorek, 3 października 2017, 11:27:01
poprostuanette napisał(a):

A gdzie mozna kupic lays z nowa banderola? W ktorym sklepie bo u brata jeszcze nie ma nowych

stokrotka
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6410723 wtorek, 3 października 2017, 11:42:49
poprostuanette Żabka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6410763 wtorek, 3 października 2017, 12:45:33
Beda dzis wyniczki?  emotka emotka

edzia21

Cytuj wiadomość#6410911 wtorek, 3 października 2017, 16:13:37
Pojawiają się wyniki z Żabki

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6410914 wtorek, 3 października 2017, 16:25:43
W Opolu w Biedronce też są nowe emotka
0 0

mixik

Cytuj wiadomość#6410956 wtorek, 3 października 2017, 17:52:53
tak dopiero się wczytałem w regulamin tego nowego lejsowego konka... i kiepski ze względu na bardzo ograniczoną ilość kin CC, nawet w większych miastach (np. w Szczecinie brak). Na dodatek karta na okaziciela, na której wydanie trzeba przesłać im zdjęcie, czyli nikt inny (nawet z rodziny) na nią nie wejdzie... cóż - nie dla mnie (zapewne nie tylko), a szkoda
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6410957 wtorek, 3 października 2017, 17:55:10
mixik napisał(a):

tak dopiero się wczytałem w regulamin tego nowego lejsowego konka... i kiepski ze względu na bardzo ograniczoną ilość kin CC, nawet w większych miastach (np. w Szczecinie brak). Na dodatek karta na okaziciela, na której wydanie trzeba przesłać im zdjęcie, czyli nikt inny (nawet z rodziny) na nią nie wejdzie... cóż - nie dla mnie (zapewne nie tylko), a szkoda

To raczej "imienna", jeśli byłaby na "okaziciela" to po co zdjęcie? emotka
cb656 0

luko922

Cytuj wiadomość#6410961 wtorek, 3 października 2017, 18:08:45
superloser napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mixik napisał(a):

Karnety z CinemaCity sa ze zdjeciami. Jak dowód.

No czyli nie "na okaziciela". 
0 0

mixik

Cytuj wiadomość#6410964 wtorek, 3 października 2017, 18:17:59
właśnie dlatego napisałem, że jakaś dziwna nomenklatura karty niby na okaziciela, a wg regulaminu konkursu:
"26. a) Nagroda w postaci karty podarunkowej CINEMA CITY UNLIMITED uprawniającej do oglądania nielimitowanej liczby filmów w dowolnym kinie Cinema City w Polsce w terminie 12 miesięcy od daty rejestracji, zgodnie z regulaminem dostępnym na https://cinema-city.pl/static/pl/pl/regulamin-karta-podarunkowa-unlimited "
a na tej stronie znowuż, że:
"3. Karta Podarunkowa - plastikowa karta wydana na okaziciela, posiadająca Kod promocyjny - zdrapkę na rewersie, uprawniająca Użytkownika do rejestracji w programie Unlimited na stronie, z wykorzystaniem Formularza rejestracji."
no i w końcu w owym formularzu rejestracji - https://www.cinema-city.pl/unlimited/rejestracja
"Zdjęcie użytkownika karty *"
Ale coś mi tu i tak nie pasi... chyba, że CC stworzy jakąś podstronę specjalnie dla zwycięzców konkursu... bo tu TRZEBA wybrać formę płatności, nie ma do wyboru np. jakiegoś hasła itp. dla zwycięzców konkursu... trochę to zakręcone, chyba, że to ja taki jestem
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6410965 wtorek, 3 października 2017, 18:18:36
luko922 napisał(a):

superloser napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mixik napisał(a):

Karnety z CinemaCity sa ze zdjeciami. Jak dowód.

No czyli nie "na okaziciela". 

Tak na logikę muszą być imienne, bo by pół miasta na jednej karcie chodziło do kina emotka  
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6410966 wtorek, 3 października 2017, 18:20:23
mixik napisał(a):

właśnie dlatego napisałem, że jakaś dziwna nomenklatura karty niby na okaziciela, a wg regulaminu konkursu: "26. a) Nagroda w postaci karty podarunkowej CINEMA CITY UNLIMITED uprawniającej do oglądania nielimitowanej liczby filmów w dowolnym kinie Cinema City w Polsce w terminie 12 miesięcy od daty rejestracji, zgodnie z regulaminem dostępnym na https://cinema-city.pl/static/pl/pl/regulamin-karta-podarunkowa-unlimited "
a na tej stronie znowuż, że:
"3. Karta Podarunkowa - plastikowa karta wydana na okaziciela, posiadająca Kod promocyjny - zdrapkę na rewersie, uprawniająca Użytkownika do rejestracji w programie Unlimited na stronie, z wykorzystaniem Formularza rejestracji."
no i w końcu w owym formularzu rejestracji - https://www.cinema-city.pl/unlimited/rejestracja
"Zdjęcie użytkownika karty *"
Ale coś mi tu i tak nie pasi... chyba, że CC stworzy jakąś podstronę specjalnie dla zwycięzców konkursu... bo tu TRZEBA wybrać formę płatności, nie ma do wyboru np. jakiegoś hasła itp. dla zwycięzców konkursu... trochę to zakręcone, chyba, że to ja taki jestem

Właśnie... Może stworzą jakąś stronę, gdzie dopiero po zwycięstwie w konkursie będzie można stworzyć kartę na kogo się chce? emotka  
0 0

gwizdor

Cytuj wiadomość#6410994 wtorek, 3 października 2017, 19:19:01
Ja rozumiem z regulaminu ze te karty co są do wygrania będą tymi podarunkowymi CC i one będą na okaziciela a dzięki nim będzie można na stronie CC opłacić i założyć kartę Unlimited która będzie już przypisana do danej osoby.  I jest tam taka forma płatności jak płatność kodem promocyjnym
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6410999 wtorek, 3 października 2017, 19:37:15
Takie karty już dawali w innym konkursie niedawno.
Po podaniu danych (swoich czy kogoś tam) i dodaniu zdjęcia, klikało się w małą ikonkę "mam kod promocyjny" i wpisywało ciąg cyfr  emotka

|< << < 337 338 339 340 341 342343 344 345 346 347 > >> >|