Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

barcza

Cytuj wiadomość#6417017 poniedziałek, 16 październik 2017, 21:02:58
barcza napisał(a):

Czy Need for Speed działa  wam koc na PC  emotka

oczywiście kod na PC , 
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6417020 poniedziałek, 16 październik 2017, 21:13:01
synk napisał(a):

barcza napisał(a):

barcza napisał(a):

oczywiście kod na PC , 

oczywiście że nie powinien działać skoro premiera gry 10 listopada

dziekuje
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6417023 poniedziałek, 16 październik 2017, 21:20:59
barcza napisał(a):

synk napisał(a):

barcza napisał(a):

barcza napisał(a):

oczywiście kod na PC , 

oczywiście że nie powinien działać skoro premiera gry 10 listopada

dziekuje

Dziękuje bardzo za odpowiedz i pomoc
0 0

pingu4

Cytuj wiadomość#6417033 poniedziałek, 16 październik 2017, 21:36:16
bibeck napisał(a):

a ja mogę podać moje zwycięskie hasło, może kogoś zainspiruje i da upragnioną nagrodę: Lays 4 pory roku - w poszukiwaniu zaginionych smaków. (takie luźne, chipsowe nawiązanie do jednego z odcinków Indiany Jonsa)  emotka  Życzę powodzenia!

podaje swoje ktores musialo byc zwycieskie emotka
Szybcy i pieprzni - wersja syczuańska
50 twarzy zielonej cebulki
Star fromage sol-one na kosmiczne chwile
Cheesezilla na chwile grozy
La la lays i wszystko gra

zielona123

Cytuj wiadomość#6417174 wtorek, 17 październik 2017, 10:25:42
Mam problem z regulaminem laysowego filmowego konkursu, nie otwiera mi się na telefonie.. podpowiedzcie proszę czy limit 1 nagrody jest tylko na osobę czy na gospodarstwo domowe też? 
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6417190 wtorek, 17 październik 2017, 10:49:16
zielona123 napisał(a):

Mam problem z regulaminem laysowego filmowego konkursu, nie otwiera mi się na telefonie.. podpowiedzcie proszę czy limit 1 nagrody jest tylko na osobę czy na gospodarstwo domowe też? 

na gospodarstwo na pewno nie ma, a w regulaminie nie potrafię znaleźć nawet limitu na osobę 
jak ktoś widzi, to proszę o wklejenie tego fragmentu emotka
0 0

zielona123

Cytuj wiadomość#6417196 wtorek, 17 październik 2017, 10:57:27
apoccalipsa napisał(a):

zielona123 napisał(a):

na gospodarstwo na pewno nie ma, a w regulaminie nie potrafię znaleźć nawet limitu na osobę jak ktoś widzi, to proszę o wklejenie tego fragmentu emotka

Kurde, naprawdę? Czytałam go na początku konkursu i byłam pewna, że widziałam jakieś ograniczenie... Muszę wieczorem na spokojnie jeszcze raz przeczytać. Ale tyle tych konkursów, że mogłam coś pomieszać, dziękuję za odpowiedź  emotka

pingu4

Cytuj wiadomość#6417198 wtorek, 17 październik 2017, 11:01:14
"Jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę w czasie trwania całego Konkursu. W celu weryfikacji tego zastrzeżenia,Organizator może zażądać przedstawienia przez Uczestnika lub przedstawiciela ustawowego dowodu tożsamości lub przesłania
jego kserokopii."

grzanka

Cytuj wiadomość#6417199 wtorek, 17 październik 2017, 11:02:47
zielona123 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

zielona123 napisał(a):

na gospodarstwo na pewno nie ma, a w regulaminie nie potrafię znaleźć nawet limitu na osobę jak ktoś widzi, to proszę o wklejenie tego fragmentu emotka

Kurde, naprawdę? Czytałam go na początku konkursu i byłam pewna, że widziałam jakieś ograniczenie... Muszę wieczorem na spokojnie jeszcze raz przeczytać. Ale tyle tych konkursów, że mogłam coś pomieszać, dziękuję za odpowiedź  emotka

29. punkt regulaminu: "Jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę w czasie trwania całego Konkursu. W celu weryfikacji tego zastrzeżenia,Organizator może zażądać przedstawienia przez Uczestnika lub przedstawiciela ustawowego dowodu tożsamości lub przesłania
jego kserokopii."

taalvikki

Cytuj wiadomość#6417200 wtorek, 17 październik 2017, 11:06:43
pingu4 napisał(a):

bibeck napisał(a):

a ja mogę podać moje zwycięskie hasło, może kogoś zainspiruje i da upragnioną nagrodę: Lays 4 pory roku - w poszukiwaniu zaginionych smaków. (takie luźne, chipsowe nawiązanie do jednego z odcinków Indiany Jonsa)  emotka  Życzę powodzenia!

podaje swoje ktores musialo byc zwycieskie emotka Szybcy i pieprzni - wersja syczuańska
50 twarzy zielonej cebulki

bardzo fajne! zwłaszcza "La La Lay's' mnie ujęło  emotka

ja pisałam o stixach,  zmieniłam 'ogniem i mieczem' na 'solą i ketchupem' i coś tam jeszcze dodałam na koniec, ale nie pamiętam, bo mi się nie chce zapisywać. w każdym razie fajny, hehechowy konkurs, dużo fajniejszy niż loterie. 
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6417334 wtorek, 17 październik 2017, 14:24:45
taalvikki napisał(a):

pingu4 napisał(a):

bibeck napisał(a):

podaje swoje ktores musialo byc zwycieskie emotka Szybcy i pieprzni - wersja syczuańska50 twarzy zielonej cebulki

ja pisałam o stixach,  zmieniłam 'ogniem i mieczem' na 'solą i ketchupem' i coś tam jeszcze dodałam na koniec, ale nie pamiętam, bo mi się nie chce zapisywać. w każdym razie fajny, hehechowy konkurs, dużo fajniejszy niż loterie. 

U mnie były:
- KoneSER i zielona cebulka
- HerkuLays
- 50 twarzy Lays
- Lays - paczka zwana pożądaniem
CHYBA ZA DUŻO PARAFRAZOWANIA...  

lolka182

Cytuj wiadomość#6417336 wtorek, 17 październik 2017, 14:26:26
ja z kolei miałam Miasto Zaginionego Lays'a - tropem zaginionej cebulki , ale też nie ujęło szanownej komisji ;D
0 0

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6417359 wtorek, 17 październik 2017, 15:38:12
luko922 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

pingu4 napisał(a):

bibeck napisał(a):

podaje swoje ktores musialo byc zwycieskie emotka Szybcy i pieprzni - wersja syczuańska50 twarzy zielonej cebulkiStar fromage sol-one na kosmiczne chwile

U mnie były:
- KoneSER i zielona cebulka
- HerkuLays
- 50 twarzy Lays
- Lays - paczka zwana pożądaniem
CHYBA ZA DUŻO PARAFRAZOWANIA...  

HerkuLays bardzo mi się podoba  emotka

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6417361 wtorek, 17 październik 2017, 15:41:11
Nie brałam udziału w tym konkursie bo regulaminowego kina u mnie brak, ale chyba się skuszę. Dla rozrywki emotka
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6417362 wtorek, 17 październik 2017, 15:44:59
Kiciunia21 napisał(a):

Nie brałam udziału w tym konkursie bo regulaminowego kina u mnie brak, ale chyba się skuszę. Dla rozrywki emotka

Gdzie sprawdzić tę listę kin?
0 0

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6417365 wtorek, 17 październik 2017, 15:48:17
Doszły wam już wszystkie karty orlen?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6417367 wtorek, 17 październik 2017, 15:49:47
Mnie na razie najbardziej urzekły:

pingu4 napisał(a):

luko922 napisał(a):