Reklama na e-Konkursy.info 16.07.19 06:38:25

Lay's

|< << < 372 373 374 375 376 377378 379 380 381 382 > >> >|

madlette

Cytuj wiadomość#6458286 środa, 31 styczeń 2018, 21:11:27
Halo! Gdzie jakieś lay'sowe konkursy?! Specjalnie kupiłam na AliExpress zgrzewareczkę, żeby ją wykorzystać. Już dawno doszła, a tu bieda... emotka emotka

delvitto

Cytuj wiadomość#6458288 środa, 31 styczeń 2018, 21:18:37
madlette napisał(a):

Halo! Gdzie jakieś lay'sowe konkursy?! Specjalnie kupiłam na AliExpress zgrzewareczkę, żeby ją wykorzystać. Już dawno doszła, a tu bieda... emotka emotka

ja też na taką zgrzewarkę czekam:)
nie mam dodanych konkursów, więc na razie nie mam dostępu do zapowiedzi, i nie wiem, może ktoś tam o tym napisał? Nie wiem, czy avanti, ale od 5 lutego będzie coś na chipsy Star, codziennie 1000 zł, co tydzien 10000 zł. Trzeba będzie dokończyć krótką rymowankę. Mam foto banderoli, ale nie umiem tu dodać zdjęcia:( 
W tamtym roku loterię star avanti robiło, więc teraz może też oni? 

trebor1

Cytuj wiadomość#6458299 środa, 31 styczeń 2018, 21:33:48
madlette napisał(a):

te pożal się boże kreatywne agencje reklamowe, rozpisujące konkursy dla kreatywnych...
gdyby oni tylko wiedzieli, że ich kreatywność się kończy, akurat tam gdzie się gawiedzi konkursowej zaczyna!
jak dla mnie Nobel, w kategorii: Drugie Życie Produktu ! emotka
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6458300 środa, 31 styczeń 2018, 21:39:53
delvitto napisał(a):

madlette napisał(a):

nie mam dodanych konkursów, więc na razie nie mam dostępu do zapowiedzi, i nie wiem, może ktoś tam o tym napisał? Nie wiem, czy avanti, ale od 5 lutego będzie coś na chipsy Star, codziennie 1000 zł, co tydzien 10000 zł. Trzeba będzie dokończyć krótką rymowankę. Mam foto banderoli, ale nie umiem tu dodać zdjęcia:( 

Najpierw kliknij ikonkę wstaw obraz, potem wyślij obraz i wybierz plik.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6458301 środa, 31 styczeń 2018, 21:41:01
trebor1 napisał(a):

te pożal się boże kreatywne agencje reklamowe, rozpisujące konkursy dla kreatywnych...
gdyby oni tylko wiedzieli, że ich kreatywność się kończy, akurat tam gdzie się gawiedzi konkursowej zaczyna!

Ja bym jednak z tym Noblem poczekała, bo akurat dziś widziałam film o tym, jak brytyjski syf plastikowy (np. worki po substancjach żrących czy innych niebezpiecznych) leci do Chin*, potem jest prymitywnymi metodami robiony z niego jeszcze większy syf, przetapia się to w cuchnące gluty i produkuje te wszelakie "taniości", co to je chętnie bidny Polak kupuje emotka

*Chiny aktualnie zawiesiły import plastikowego syfu i zachodni świat jest w szoku, bo niektóre kraje przywoziły im 95% swoich "odpadów na recykling".

A co do Lay'sów, miło się chodzi do kina z lejsową kartą Unlimited, czekam aż na ekrany wejdzie "Kształt wody" emotka

mietowa

Cytuj wiadomość#6458302 środa, 31 styczeń 2018, 21:42:22
trebor1 napisał(a):

madlette napisał(a):

jak dla mnie Nobel, w kategorii: Drugie Życie Produktu ! 

Hahaha, też mnie to zauroczyło emotka . Zainspirowałyście mnie  emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6458303 środa, 31 styczeń 2018, 21:42:44
joan napisał(a):

trebor1 napisał(a):

Ja bym jednak z tym Noblem poczekała, bo akurat dziś widziałam film o tym, jak brytyjski syf plastikowy (np. worki po substancjach żrących czy innych niebezpiecznych) leci do Chin*, potem jest prymitywnymi metodami robiony z niego jeszcze większy syf, przetapia się to w cuchnące gluty i produkuje te wszelakie "taniości", co to je chętnie bidny Polak kupuje emotka

*Chiny aktualnie zawiesiły import plastikowego syfu i zachodni świat jest w szoku, bo niektóre kraje przywoziły im 95% swoich "odpadów na recykling".

A co do Lay'sów, miło się chodzi do kina z lejsową kartą Unlimited, czekam aż na ekrany wejdzie "Kształt wody" emotka

to poczekamy sobie we dwie emotka
joan 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6458304 środa, 31 styczeń 2018, 21:51:27
[quote=kermit]
delvitto napisał(a):

madlette napisał(a):

Najpierw kliknij ikonkę wstaw obraz, potem wyślij obraz i wybierz plik. o, super, udało się emotka  dziękuję za krótki, acz owocny instruktaż emotka

luko922

Cytuj wiadomość#6458307 środa, 31 styczeń 2018, 21:56:51
Ale to loteria czy konkurs? emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6458309 środa, 31 styczeń 2018, 21:57:42
luko922 napisał(a):

skoro zasadą jest "dokończenie rymowanki", to raczej nie loteria?!?!
1 0

luko922

Cytuj wiadomość#6458310 środa, 31 styczeń 2018, 21:58:02
edzia21 napisał(a):

luko922 napisał(a):

No właśnie miałem edytować, że już doczytałem... emotka

I to jeszcze AVANTI emotka
https://promocjas...ibrary/regulamin.pdf

pioge7

Cytuj wiadomość#6458379 czwartek, 1 luty 2018, 09:26:21
Lidka nie zaburzyła.... wcześniej tyle nagród na etap (dzień) a teraz 1 dziennie emotka miejmy nadzieję że nasza ulubienica dopiero się rozkręca i przebudzi się z zimowego snu emotka  
bruce 0

izkak

Cytuj wiadomość#6458380 czwartek, 1 luty 2018, 09:26:59
edzia21 napisał(a):

Ojj, zdziwiłabyś się. Bodajże w grudniu brałam udział w "konkursie" znanej sieci handlowej S..R - na plakatach napis konkurs, na kuponie trzeba było dokończyć zdanie, po czym w dniu ogłaszania wyników wylosowano z urny kilku zwycięzców. Nawet zdjęcia z losowania Pani ekspedientki wstawiły na profil Fb...

A co do Star, to bardzo się cieszę, że Avanti ruszyło!  emotka   https://promocjastar.pl/#start - zapowiada się ciekawie, chociaż szanse na zgarnięcie tysiaczka będą malutkie. Niemniej, życzę każdemu powodzenia, niech wygrają najLAYpsi! emotka

monisss

Cytuj wiadomość#6458384 czwartek, 1 luty 2018, 09:35:24
super, że Lidka, super nagrody.. ale juz sie boje konkurencji emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6458387 czwartek, 1 luty 2018, 09:38:49
izkak napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Ojj, zdziwiłabyś się. Bodajże w grudniu brałam udział w "konkursie" znanej sieci handlowej S..R - na plakatach napis konkurs, na kuponie trzeba było dokończyć zdanie, po czym w dniu ogłaszania wyników wylosowano z urny kilku zwycięzców. Nawet zdjęcia z losowania Pani ekspedientki wstawiły na profil Fb...

A co do Star, to bardzo się cieszę, że Avanti ruszyło!  emotka   https://promocjastar.pl/#start - zapowiada się ciekawie, chociaż szanse na zgarnięcie tysiaczka będą malutkie. Niemniej, życzę każdemu powodzenia, niech wygrają najLAYpsi! emotka

U nas było to samo we wspomnianym sparze... na otwarcie , też na plakacie dokończ zdanie, i przyjdź na LOSOWANIE O 12 a potem sie okazało że losowanie o 10 było emotka  a obecność obowiązkowa miała być, na szczęście tego co wylosowali to dzownili 
izkak 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6458390 czwartek, 1 luty 2018, 09:40:56
pioge7 napisał(a):

izkak napisał(a):

edzia21 napisał(a):

U nas było to samo we wspomnianym sparze... na otwarcie , też na plakacie dokończ zdanie, i przyjdź na LOSOWANIE O 12 a potem sie okazało że losowanie o 10 było emotka  a obecność obowiązkowa miała być, na szczęście tego co wylosowali to dzownili 

Nie mógł ich ktoś nagrać i zgłosić do izby celnej? emotka
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6458391 czwartek, 1 luty 2018, 09:43:15
pioge7 napisał(a):

O to i tak dobrze, że dzwonili. Bo "u nas" jak kogoś nie było to nagroda przepadała i losowali do skutku  emotka
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6458392 czwartek, 1 luty 2018, 09:44:21
edzia21 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

izkak napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Nie mógł ich ktoś nagrać i zgłosić do izby celnej? emotka

Tego niestety nie wiem. My zbieraliśmy się na to „losowanie” i mieliśmy 11:50 jechać z domu a tu dzowni ciotka że jest na miejscu i już po losowaniu. Było raptem 5 osob podobno akurat co robili zakupy w sklepie, wylosowali pare nagród i mieli się kontaktować z tymi osobami przez telefon, z główną (telewizor) dzwonili przy wszystkich, a z mniejszymi podobno dzownili bo odbierało kilka osob, ale czy wszytskie rozdali ... nikt nie wie emotka  od tego czas nie chodzę do sklepu emotka  
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6458395 czwartek, 1 luty 2018, 09:55:40
monisss napisał(a):

super, że Lidka, super nagrody.. ale juz sie boje konkurencji emotka

Konkurencji nie ma się co bać, bez niej przecież nie organizowano by konkursów emotka Gorzej, że (standardowo) trzeba w zgłoszeniu podać imię, nazwisko i miasto emotka Mam nadzieję, że - wzorem IQM - Avanti kiedyś przerzuci się na PESELe emotka

delvitto

Cytuj wiadomość#6458402 czwartek, 1 luty 2018, 10:05:15
szkoda, że tylko jedna nagroda dziennie, szanse są słabiutkie...:( ale trzeba będzie zagrać ze 2 razy, dla podtrzymania kondycji emotka  
0 0
|< << < 372 373 374 375 376 377378 379 380 381 382 > >> >|