Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

mia

Cytuj wiadomość#6486547 piątek, 4 maj 2018, 13:49:22
rufus napisał(a):

Wcale spięty nie jestem by wrzucać na luz.. emotka pospekulować sobie można. emotka

Amen. emotka Od tego w końcu jest ten top.
Wracając do tematu - kupiłam dziś małą paczkę Lay's na nowy konkurs, i na niej nie ma żadnych "twarzowych" zdjęć, natomiast jest wyraźna informacja o loterii.
Może po prostu równolegle poleci konkurs zdjęciowy i loteria?
Tak przy okazji, informacja z banderoli: Jeden uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę każdego rodzaju w całej loterii. To dla zainteresowanych właścicieli chomików... Czas zacząć wyrabiać im dowody. emotka

luko922

Cytuj wiadomość#6487092 poniedziałek, 7 maj 2018, 11:51:11
Z konkursu PEPSI na Circle K dopisują ludzi do tej listy bez żadnego podziału na dzienne? :> 
0 0

miketyson

joan

Cytuj wiadomość#6487125 poniedziałek, 7 maj 2018, 13:21:12
superloser napisał(a):

I co? To Błaszczykowski dostaje te 10tys zl za spotkania   emotka  z laureatem? 

Na to wygląda, skoro nagroda nie zawiera nawet złotówki na podróż. Ciekawe, czy chociaż kawę zasponsorują, czy też może laureaci siedzieć będą przy pustym stole. I ponad 100.000 zł rozplanowało Avanti na takie g*. Rozumiem, że chcieli fest nawiązać do piłki nożnej, ale mogli dać np. dwa samochody w barwach biało-czerwonych emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6487142 poniedziałek, 7 maj 2018, 13:43:42
Nieźle się ceni tyle kasy za spotkanie
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6487151 poniedziałek, 7 maj 2018, 13:56:04
agakaz2 napisał(a):

Ta promocja wywołuje u mnie pewien niesmak. Bo gdyby np. Adam Małysz zagrał i został laureatem spotkania... albo Justyna Kowalczyk? Czyż nie dziwne byłoby wyceniać ów miting na plus 10.000 zł dla Błaszczykowskiego? A może to on powinien zapłacić tym bardziej zasłużonym za autograf i uścisk ręki? Być może osoby opracowujące tę loterię wyszły z założenia, że każdego laureata potraktują jednakowo, czyli jak zlepek kurzu, co Kubie niegodzien jest wiązać rzemyka u sandałów i stąd zawrotna kwota 100.000 zł za spotkanie z taką gromadą ludzi bez znaczenia.
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6487155 poniedziałek, 7 maj 2018, 14:04:37
joan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Ta promocja wywołuje u mnie pewien niesmak. Bo gdyby np. Adam Małysz zagrał i został laureatem spotkania... albo Justyna Kowalczyk? Czyż nie dziwne byłoby wyceniać ów miting na plus 10.000 zł dla Błaszczykowskiego? A może to on powinien zapłacić tym bardziej zasłużonym za autograf i uścisk ręki? Być może osoby opracowujące tę loterię wyszły z założenia, że każdego laureata potraktują jednakowo, czyli jak zlepek kurzu, co Kubie niegodzien jest wiązać rzemyka u sandałów i stąd zawrotna kwota 100.000 zł za spotkanie z taką gromadą ludzi bez znaczenia.

Na szczęście każdy może zdecydować czy chce brać udział w loterii czy też nie, a jeśli tak to czy grać o spotkanie czy nagrody rzeczowe. Ciężko mi uwierzyć, że Błaszczykowski zainkasuje do kieszeni 100000 za spotkanie z fanami. Jeśli jednak tak jest to na jakieś 99 % jestem przekonana, że pieniądze te zasilą konto jego fundacji, która naprawdę prężnie działa.
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6487156 poniedziałek, 7 maj 2018, 14:07:28
kermit napisał(a):

joan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Na szczęście każdy może zdecydować czy chce brać udział w loterii czy też nie, a jeśli tak to czy grać o spotkanie czy nagrody rzeczowe. Ciężko mi uwierzyć, że Błaszczykowski zainkasuje do kieszeni 100000 za spotkanie z fanami. Jeśli jednak tak jest to na jakieś 99 % jestem przekonana, że pieniądze te zasilą konto jego fundacji, która naprawdę prężnie działa.

On nie dostaje za to kasy. Ma kontrakt reklamowy za miliony monet, jest twarzą marki i tyle. 
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6487159 poniedziałek, 7 maj 2018, 14:15:06
cherry_coke napisał(a):

kermit napisał(a):

joan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

On nie dostaje za to kasy. Ma kontrakt reklamowy za miliony monet, jest twarzą marki i tyle. 

Pewnie masz rację i jest to w ramach kontraktu. Poza tym myślę, że spotkanie będzie w atrakcyjny sposób zorganizowane i nie będzie polegało na siedzeniu przy stole, chrupaniu paluszków i drętwej gadce emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6487201 poniedziałek, 7 maj 2018, 15:13:31
superloser napisał(a):

kermit & cherry coke - nie sa znane szczegóły kontraktu Blaszczykowskiego z PepsiCo. Może jest twarzą na butelce... może ma nawet asystenta, co autografy za niego smiga... może spotkania z fanami - To jest grupowy meeting z 20 osobami (10tyg razy 2 osoby) jest czescia kontraktu ... a może to DODATKOWA FUCHA  emotka  by nie był jak chlopiec na posylki w wielkim koncernie PepsiCo.

100tys zl to jednak przegięcie, skoro wygrasz spotkanie za 10tys a nie mozesz zabrać swojej 3-4 osobowej RODZINY.

Edit. Nie jest napisane, ze to sam na sam.. a 20 to juz tłum.

Spotkanie z fanami jest na pewno grupowe.
joan 0

joan

Cytuj wiadomość#6487239 poniedziałek, 7 maj 2018, 16:16:34
W ogóle, to coś tanio wyceniają tego Kubę, dlaczego nie milijon? Albo i dwa milijony? emotka

PS: Gdyby ktoś chciał spędzić sensownie czas z ciekawą postacią, która nie jest celebrytą, co sobie liczy 100.000 złociszy za dwie godziny -> akurat wróciłam z Lidla i widzę w ich gazetce podróżniczej oferty trzydniowych spływów kajakowych z Aleksandrem Dobą. Cena? 349 zł / osobę emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6487274 poniedziałek, 7 maj 2018, 17:55:56
Ciekawe, czy jutro tradycyjnie im strona padnie... emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6487279 poniedziałek, 7 maj 2018, 18:24:16
Jeszcze nie ma wyników za ostatnie 3 dni. emotka
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6487303 poniedziałek, 7 maj 2018, 20:15:58
Ale gówniane te nagrody... emotka  

madlette

Cytuj wiadomość#6487340 poniedziałek, 7 maj 2018, 22:19:16
luko922 napisał(a):

Ale gówniane te nagrody... emotka  

Ale założę się, że i tak będzie "miljony" zgłoszeń..:)
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6487350 poniedziałek, 7 maj 2018, 22:47:25
na gówniane konkursy a zwłaszcza loterie,jest tylko jeden sposób-olać! emotka emotka emotka

mia

Cytuj wiadomość#6487362 wtorek, 8 maj 2018, 00:25:08
superloser napisał(a):

A Koszulka to aż nadruk... będą hurtowe ilości na OLX, po 10-15zl  emotka   bo ich tylko 6900  emotka  

Nagroda dzienna III stopnia w postaci koszulki w rozmiarze L z nadrukowanym podpisem Kuby Błaszczykowskiego  (Organizator zastrzega, iż podpis Kuby Błaszczykowskiego nie jest podpisem odręcznym) o wartości 45 zł brutto – 6900 nagród o łącznej wartości 310 500 zł. 

superloser napisał(a):
Fit & Easy na LAY'S  2 paragony : 3 kody

Więc po jakiego uja grasz?... emotka

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6487364 wtorek, 8 maj 2018, 00:48:03
W jakim sklepie kupujecie małe paczki? emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6487366 wtorek, 8 maj 2018, 00:57:46
superloser napisał(a):

(...)

O to co ma wartość. Tak jak w ZDRAPKACH za 1zl. Nie grasz o złotówke. Chyba logiczne?

A, i dlatego nam robisz wykład, że nie ma o co grać?
Wybacz, ja taka nielogiczna... emotka
andii 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6487371 wtorek, 8 maj 2018, 07:10:11
pawelkoo napisał(a):

W jakim sklepie kupujecie małe paczki? emotka

W osiedlowych, spolem, stokrotka