Lay's

|< << < 396 397 398 399 400 401402 403 404 405 406 > >> >|

agata6

Cytuj wiadomość#6484807 środa, 25 kwietnia 2018, 12:20:17
Jest to loteria potwierdzam.Znów wybieramy nagrodę o którą gramy.Są też male paczki emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6484811 środa, 25 kwietnia 2018, 12:27:13
kreatia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

atanerka napisał(a):

A jednak mialam rację! Nowa promocja Lays
8.05-15.07 Loteria Lay's Football 2018 

Faktycznie jest już planowana nowa akcja, też z połówkami twarzy. emotka W marketach powoli półki zapełniają się tymi opakowaniami. Ja na razie widziałam same brodate gęby.  emotka

A te z połówkami twarzy to co to za konkurs? Kreatywny czy loteria? Czy foto? Wiadomo coś? 

atanerka pisała, że loteria... 

No to marnie emotka  gdzie Avanti lat 2015-2017 emotka  

rufus

Cytuj wiadomość#6484885 środa, 25 kwietnia 2018, 14:43:28
agata6 napisał(a):

Jest to loteria potwierdzam.Znów wybieramy nagrodę o którą gramy.Są też male paczki emotka

Gdzie jest napisane, że nagrody się wybiera?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6484889 środa, 25 kwietnia 2018, 14:54:54
rufus napisał(a):

agata6 napisał(a):

Gdzie jest napisane, że nagrody się wybiera?

Na opakowaniu
rufus 0

rufus

Cytuj wiadomość#6486263 środa, 2 maja 2018, 13:19:56
Pogubiłem się.  emotka
Od 8 maja jest loteria z nagrodami: zestaw kina domowego i spotkanie z K Błaszczykowskim.. a "Pokaż swoje piłkarskie emocje" to ten sam konkurs czy coś jeszcze innego?
Nazwa wskazywałaby na jakiś konkurs ze zdjęciami. emotka  
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6486270 środa, 2 maja 2018, 13:35:55
rufus napisał(a):

Pogubiłem się.  emotka
Od 8 maja jest loteria z nagrodami: zestaw kina domowego i spotkanie z K Błaszczykowskim.. a "Pokaż swoje piłkarskie emocje" to ten sam konkurs czy coś jeszcze innego?

reklama w tv tez pokazuje ze to zdjeciowy..ja tak to odbieram
bruce 0

Gość

Cytuj wiadomość#6486295 środa, 2 maja 2018, 15:03:36
monisss napisał(a):

rufus napisał(a):

Pogubiłem się.  emotka

na paczkach pisze ze loteria....
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6486408 czwartek, 3 maja 2018, 11:38:09
monisss napisał(a):

rufus napisał(a):

Pogubiłem się.  emotka

Też tak odebrałam reklamę. Ale chyba niestety błędnie.
http://kibicujzlays.lays.pl/equity
Ani słówka o konkursie. Poza tym na tych paczkach z połówkami twarzy jest info, ale o loterii właśnie. Wcześniej jeśli np. loteria lub konkurs były łączone np. ze sprzedażą premiową (tak jak ostatnio Showmax lub wcześniej VOD) to o nich również była informacja na opakowaniu.
0 0

maryam

Cytuj wiadomość#6486431 czwartek, 3 maja 2018, 15:09:10
Jak się zjedzie na tej stronie niżej to pokazane są nowe limitowane smaki i napis pokaż swoje piłkarskie emocje.., ciekawe co to będzie?
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6486488 czwartek, 3 maja 2018, 22:34:51
maryam napisał(a):

Jak się zjedzie na tej stronie niżej to pokazane są nowe limitowane smaki i napis pokaż swoje piłkarskie emocje.., ciekawe co to będzie?

Teraz to wydaje mi sie ze to tylko kampania reklamowa i promocja nowych smakow.
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6486490 czwartek, 3 maja 2018, 22:41:06
rufus napisał(a):

maryam napisał(a):

Teraz to wydaje mi sie ze to tylko kampania reklamowa i promocja nowych smakow.

Też tak to odbieram emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6486541 piątek, 4 maja 2018, 13:33:05
cb656 napisał(a):

kermit napisał(a):

monisss napisał(a):

rufus napisał(a):

Od 8 maja jest loteria...

reklama w tv tez pokazuje ze to zdjęciowy... ja tak to odbieram

Też tak odebrałam reklamę. Ale chyba niestety błędnie. Ani słówka o konkursie...

Ludzie, opamiętajcie się emotka Tak trudno zaczekać do ósmego maja, kiedy pojawi się Regulamin?
On (teoretycznie przynajmniej) rozwieje wątpliwości. Albo wzbudzi nowe, dotyczące interpretacji... emotka
Po kiego grzyba snuć jakieś teorie?! emotka Nie prościej i zdrowiej wrzucić na luz? emotka

Wcale spięty nie jestem by wrzucać na luz.. emotka pospekulować sobie można. emotka

mia

Cytuj wiadomość#6486547 piątek, 4 maja 2018, 13:49:22
rufus napisał(a):

Wcale spięty nie jestem by wrzucać na luz.. emotka pospekulować sobie można. emotka

Amen. emotka Od tego w końcu jest ten top.
Wracając do tematu - kupiłam dziś małą paczkę Lay's na nowy konkurs, i na niej nie ma żadnych "twarzowych" zdjęć, natomiast jest wyraźna informacja o loterii.
Może po prostu równolegle poleci konkurs zdjęciowy i loteria?
Tak przy okazji, informacja z banderoli: Jeden uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę każdego rodzaju w całej loterii. To dla zainteresowanych właścicieli chomików... Czas zacząć wyrabiać im dowody. emotka

luko922

Cytuj wiadomość#6487092 poniedziałek, 7 maja 2018, 11:51:11
Z konkursu PEPSI na Circle K dopisują ludzi do tej listy bez żadnego podziału na dzienne? :> 
0 0

miketyson

joan

Cytuj wiadomość#6487125 poniedziałek, 7 maja 2018, 13:21:12
superloser napisał(a):

I co? To Błaszczykowski dostaje te 10tys zl za spotkania   emotka  z laureatem? 

Na to wygląda, skoro nagroda nie zawiera nawet złotówki na podróż. Ciekawe, czy chociaż kawę zasponsorują, czy też może laureaci siedzieć będą przy pustym stole. I ponad 100.000 zł rozplanowało Avanti na takie g*. Rozumiem, że chcieli fest nawiązać do piłki nożnej, ale mogli dać np. dwa samochody w barwach biało-czerwonych emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6487142 poniedziałek, 7 maja 2018, 13:43:42
Nieźle się ceni tyle kasy za spotkanie
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6487151 poniedziałek, 7 maja 2018, 13:56:04
agakaz2 napisał(a):

Ta promocja wywołuje u mnie pewien niesmak. Bo gdyby np. Adam Małysz zagrał i został laureatem spotkania... albo Justyna Kowalczyk? Czyż nie dziwne byłoby wyceniać ów miting na plus 10.000 zł dla Błaszczykowskiego? A może to on powinien zapłacić tym bardziej zasłużonym za autograf i uścisk ręki? Być może osoby opracowujące tę loterię wyszły z założenia, że każdego laureata potraktują jednakowo, czyli jak zlepek kurzu, co Kubie niegodzien jest wiązać rzemyka u sandałów i stąd zawrotna kwota 100.000 zł za spotkanie z taką gromadą ludzi bez znaczenia.
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6487155 poniedziałek, 7 maja 2018, 14:04:37
joan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Ta promocja wywołuje u mnie pewien niesmak. Bo gdyby np. Adam Małysz zagrał i został laureatem spotkania... albo Justyna Kowalczyk? Czyż nie dziwne byłoby wyceniać ów miting na plus 10.000 zł dla Błaszczykowskiego? A może to on powinien zapłacić tym bardziej zasłużonym za autograf i uścisk ręki? Być może osoby opracowujące tę loterię wyszły z założenia, że każdego laureata potraktują jednakowo, czyli jak zlepek kurzu, co Kubie niegodzien jest wiązać rzemyka u sandałów i stąd zawrotna kwota 100.000 zł za spotkanie z taką gromadą ludzi bez znaczenia.

Na szczęście każdy może zdecydować czy chce brać udział w loterii czy też nie, a jeśli tak to czy grać o spotkanie czy nagrody rzeczowe. Ciężko mi uwierzyć, że Błaszczykowski zainkasuje do kieszeni 100000 za spotkanie z fanami. Jeśli jednak tak jest to na jakieś 99 % jestem przekonana, że pieniądze te zasilą konto jego fundacji, która naprawdę prężnie działa.
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6487156 poniedziałek, 7 maja 2018, 14:07:28
kermit napisał(a):

joan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Na szczęście każdy może zdecydować czy chce brać udział w loterii czy też nie, a jeśli tak to czy grać o spotkanie czy nagrody rzeczowe. Ciężko mi uwierzyć, że Błaszczykowski zainkasuje do kieszeni 100000 za spotkanie z fanami. Jeśli jednak tak jest to na jakieś 99 % jestem przekonana, że pieniądze te zasilą konto jego fundacji, która naprawdę prężnie działa.

On nie dostaje za to kasy. Ma kontrakt reklamowy za miliony monet, jest twarzą marki i tyle. 
0 0

|< << < 396 397 398 399 400 401402 403 404 405 406 > >> >|