Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

agakaz2

Cytuj wiadomość#6488866 sobota, 12 maj 2018, 18:48:26
[email protected]@ napisał(a):

magisterek napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Racja moje inicjały i męża są 3 razy A tylko jedna wygrana

Czyli regulaminu się trzymają, skoro nagroda jedna, tylko pytanie: dlaczego tego nie weryfikują wcześniej? Na to miejsce powinni być nowi laureaci.

Czyli u Avantii można mieć mega szczęście, być na liście 111 razy, ale dostać tylko jedną nagrodę emotka

Myślę, że źle zrozumiałeś wpis. Agakaz2 napisała, że inicjały jej i męża są kilka razy, ale to nie byli oni tylko inne osoby z takim samym imieniem i nazwiskiem na tą samą literę.

No właśnie bo mimo iż nie grałam w tym dniu widzę inicjały czyli zbieżność

rufus

Cytuj wiadomość#6488867 sobota, 12 maj 2018, 18:52:12
9 maja moje inicjały były 2x i nie trafiłem. emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6488869 sobota, 12 maj 2018, 18:55:02
rufus napisał(a):

9 maja moje inicjały były 2x i nie trafiłem. emotka

To trochę drażni szczególnie w bliku  emotka
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6488878 sobota, 12 maj 2018, 19:51:18
superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kermit napisał(a):

magisterek napisał(a):

rufus napisał(a):

masza napisał(a):

Rozumiem, ze jak wygrałam koszulkę , to już zestawu z pufą nie mogę?

Możesz.

23. Organizator zastrzega, iż Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę dzienną danego stopnia oraz jedną nagrodę tygodnia podczas trwania Loterii.

W wynikach z 9.05.2018

Andrzej J. i Halina W. wygrali i zestaw i po 2-3 koszulki emotka więc nie wiem jak to jest emotka

Nawet, gdyby było podane pełne nazwisko i miejscowość to  i tak nie dawałoby to pewności, że jest to jedna i ta sama osoba, a tym bardziej jeśli jest tylko imię i pierwsza litera nazwiska. Myślę, że niejedna Halina W. jak i Andrzej J. chodzą po tym świecie...

Racja moje inicjały i męża są 3 razy A tylko jedna wygrana

Czyli regulaminu się trzymają, skoro nagroda jedna, tylko pytanie: dlaczego tego nie weryfikują wcześniej? Na to miejsce powinni być nowi laureaci.

Czyli u Avantii można mieć mega szczęście, być na liście 111 razy, ale dostać tylko jedną nagrodę emotka

Możesz dostać 3 nagrody dzienne. Oraz 1 raz tygodniową. Czy Regulami jest po chińsku? 

Edit. Tak pani Halina oraz pan Andrzej maja 2 RÓŻNE NAGRODY DZIENNE tego samego dnia. 
Koszulka za 10zl plus worek za 100zl WOW 

Tak, można dostać 3 nagrody dzienne, ale różnego stopnia - o 3 koszulkach można pomarzyć, nawet jeśli są za 10zł, a o worku za 100zł nic mi nie wiadomo, widocznie nie uważałem na lekcjach z chińskiego emotka
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6488893 sobota, 12 maj 2018, 21:22:38
Nawet jeśli ktoś jest w winnerach parę razy, to i tak wg regulaminu nie dostanie ani jednej koszulki więcej jak 1 sztuka. Jeśli jest mało zgłoszeń to prawdopodobieństwo trafienia koszulki, zestawu...czy nawet kina ponownie w kolejnych dniach będzie większe on zera, czyli możliwe. I wówczas AVANTI zostanie ze stertą nie wylosowanych koszulek. Bo przecież wg regulaminu nagrody wylosowane na uczestnika już wygrywającego nie wracają do puli. Zostają do dyspozycji AVANTI. Kina również. Tylko spotkanie z piłkarzem przechodzi na rezerwową
0 0

mkmadzia7

Cytuj wiadomość#6489078 niedziela, 13 maj 2018, 21:38:51
ivanotta napisał(a):

roger111 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

a mnie zaraz pewnie piorun strzeli.. mam kod z nowej paczki, który nie działa  emotka
Ktoś miał podobny przypadek?
i drugi kod ta sama sytuacja. "Nie znaleziono kodu"  emotka  

U mnie nie wychodzą kody z małych solonych stixów. Papryka jest OK emotka

ja mam 2x 150g zielona cebulka. Info poleciała do organizatora i czekam, co dalej. 

Mam tak samo jak Ty emotka

masza

Cytuj wiadomość#6489116 niedziela, 13 maj 2018, 23:56:16
superloser napisał(a):

Tak, można dostać 3 nagrody dzienne, ale różnego stopnia - o 3 koszulkach można pomarzyć, nawet jeśli są za 10zł, a o worku za 100zł nic mi nie wiadomo, widocznie nie uważałem na lekcjach z chińskiego emotka

To cos do siedzenia wypchane odpadami. To worek w kształcie piłki. Taki bajer jak ten plastik zwany "sofa" w Kinder. Tu dostajesz z wypełnieniem a w Kinder sam musisz powietrze łapać.

Koszulek jest 6900 sztuk. Z nalepką Lays+Błaszczykowski. To nie jest autograf ani koszulka Nike/Puma czy Adidas. 

Niech sobie wygrywają białe, niefirmowe koszulki. Nie masz ubrań, by sobie nerwy psuć czymś tak 

Pufa może być fajna , te z Lays były porządnie wykonane 

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6489119 poniedziałek, 14 maj 2018, 00:39:41
A ja zadowolona kupiłam 2 małe paczki nowych smaków, przecie z przodu jak byk opis "Pokaż swoje piłkarskie emocje, szukaj szczegółów na www.lays.pl". Szkoda tylko, że z tyłu brak rysunków nagród, przez co i kodu w środku... emotka Też piłeczka, tak samo wygląda "całość", to mnie zmyliło. Nie zwróciłam uwagi na tył paczki ani na to, że powinno być napisane "Graj o piłkarskie nagrody". Mój błąd emotka Ale już wiem, że ostre chilli się chowa przy ostrych skrzydełkach emotka
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6489126 poniedziałek, 14 maj 2018, 02:00:33
superloser napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

A ja zadowolona kupiłam 2 małe paczki nowych smaków, przecie z przodu jak byk opis "Pokaż swoje piłkarskie emocje, szukaj szczegółów na www.lays.pl". Szkoda tylko, że z tyłu brak rysunków nagród, przez co i kodu w środku... emotka Też piłeczka, tak samo wygląda "całość", to mnie zmyliło. Nie zwróciłam uwagi na tył paczki ani na to, że powinno być napisane "Graj o piłkarskie nagrody". Mój błąd emotka Ale już wiem, że ostre chilli się chowa przy ostrych skrzydełkach emotka

Te z kodem zawsze mają tasme z przodu z opisem konkursu/loterii. 

A właśnie, że nie emotka Nadruk o treści Graj..., a z tyłu na żółtym tle grafiki nagród. Nie ma taśmy. W biedronce kupowane. Kody przeszły poprawnie.
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6489128 poniedziałek, 14 maj 2018, 05:49:00
superloser napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Te z kodem zawsze mają tasme z przodu z opisem konkursu/loterii. 

Nie prawda. Napis z tylu opakowania o konkursie i info tu jest kod bez taśmy też biorą udział
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6489130 poniedziałek, 14 maj 2018, 07:03:04
mkmadzia7 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

roger111 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

a mnie zaraz pewnie piorun strzeli.. mam kod z nowej paczki, który nie działa  emotka

ja mam 2x 150g zielona cebulka. Info poleciała do organizatora i czekam, co dalej. 

Trzeba pisać do organizatora. Chcą zdjęcia kodów i paczek. Weryfikuja je i kody sami dodają do bazy. 

Nasze paczki to chyba w tym samym sklepie kupione emotka
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6489164 poniedziałek, 14 maj 2018, 10:26:15
Pierwszy raz mam problem z kodami - już trzecia paczka ;/
0 0

wiesia30

Cytuj wiadomość#6489172 poniedziałek, 14 maj 2018, 10:39:57
cb656 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

mkmadzia7 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

roger111 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

(...) Nasze paczki to chyba w tym samym sklepie kupione emotka

To na pewno pracownicy sklepu potajemnie dezaktywują te kody promieniowaniem złej energii emotka

u mnie kod z cebulki był dobry
0 0

bonitta

Cytuj wiadomość#6489264 poniedziałek, 14 maj 2018, 13:26:44
bezaczek7 napisał(a):

A ostrzegałam tydzień temu w tym wątku o tym...

mkmadzia7

Cytuj wiadomość#6489270 poniedziałek, 14 maj 2018, 13:47:18
ivanotta napisał(a):

Nasze paczki to chyba w tym samym sklepie kupione emotka
Trzeba pisać do organizatora. Chcą zdjęcia kodów i paczek. Weryfikuja je i kody sami dodają do bazy.

Wiem wiem emotka
Taką dostałam od nich też informację zwrotną emotka

I pewnie tak ... ten sam sklep emotka
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6489274 poniedziałek, 14 maj 2018, 13:51:58
Mi teraz z dużej nie chce kod wejsc
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6489284 poniedziałek, 14 maj 2018, 14:17:21
superloser napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

A właśnie, że nie emotka Nadruk o treści Graj..., a z tyłu na żółtym tle grafiki nagród. Nie ma taśmy. W biedronce kupowane. Kody przeszły poprawnie.

Biedronka nie ma małych 40gramowych paczek.

Tak. Mialam na mysli, ze w biedronce sa duze paczki bez tasm, ktore biora udzial w loterii. Male paczki bez kodow w abc znalazlam chyba.
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6489285 poniedziałek, 14 maj 2018, 14:23:05
bonitta napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

A ostrzegałam tydzień temu w tym wątku o tym...

Niestety tydzien temu nie czytalam tego watku. Szkoda. Ale smaki calkiem ok. emotka

masza

Cytuj wiadomość#6489294 poniedziałek, 14 maj 2018, 14:36:45
cb656 napisał(a):

masza napisał(a):

Mi teraz z dużej nie chce kod wejsc

Bo może nie jest wystarczająco duża... do tej wszedł emotka

nHztBFqCcOw

uuu bo malutki, ja mam duzego kocura emotka emotka emotka
już do nich napisałam, zgodnie z Waszymi sugestiami z tego topu
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6489302 poniedziałek, 14 maj 2018, 14:58:10
Dostałam zwrotnego maila ze kod zostal zgloszony do losowania. Kod ktory mi nie dzialal i wyslalam go mailem ze zdjeciem paczki
1 0