Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

calineczka354

Cytuj wiadomość#6564208 środa, 16 styczeń 2019, 14:33:41
bagietkoweniebo napisał(a):

rufus napisał(a):

rufus napisał(a):

jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

andii napisał(a):

kate87 napisał(a):

czy może mnie ktoś oświecić co to za nowy konkurs lay's

albo cheetos, albo star! z laysów  nic nie ma emotka

.. co z cheetos?  emotka

https://www.e-kon...os.html#.XD8kVGlCeHs

Dzieki. emotka
Woow glowna nagroda na wypasie. emotka

I bardzo podoba mi się ten punkt regulaminu:
zdjęcie zawiera wizerunek jedynie chrupka Cheetos Crunchos, na zdjęciu nie jest przedstawiony wizerunek osoby, zwierzęcia lub obiektów architektury należących do osób trzecich; 

emotka

A mi nie. Bo jesli to zwykle zdjecia chrupkow będą to po prostu będzie losowanie...

Niestety pewnie będą patrzeć głównie na opisy, a z opisem to może być tak ciężko jak w Star- przynajmniej dla mnie  emotka  ale nagrody trzeba przyznać bardzo sympatyczne!
0 0

maryam

Cytuj wiadomość#6564235 środa, 16 styczeń 2019, 15:52:42
 Tylko 90 znaków, a możne to lepiej.. emotka
jokan 0

madlette

Cytuj wiadomość#6564280 środa, 16 styczeń 2019, 17:41:22
rufus napisał(a):

rufus napisał(a):

jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

andii napisał(a):

kate87 napisał(a):

.. co z cheetos?  emotka

Dzieki. emotka

zdjęcie zawiera wizerunek jedynie chrupka Cheetos Crunchos, na zdjęciu nie jest przedstawiony wizerunek osoby, zwierzęcia lub obiektów architektury należących do osób trzecich; 

emotka

To akurat jest na plus z tym wizerunkiem emotka
Nietrafiony pomysł, to raczej z przyznaniem nagrody głównej- będzie wybierana na podstawie głosów oddanych przez uczestników konkursu, słabo emotka   (Nie, żebym na nią liczyła emotka , takie przemyślenia po prostu)

jokan

Cytuj wiadomość#6564281 środa, 16 styczeń 2019, 17:46:01
madlette napisał(a):

rufus napisał(a):

rufus napisał(a):

jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

andii napisał(a):

kate87 napisał(a):

.. co z cheetos?  emotka

Dzieki. emotka

emotka

Nietrafiony pomysł, to raczej z przyznaniem nagrody głównej- będzie wybierana na podstawie głosów oddanych przez uczestników konkursu, słabo emotka   (Nie, żebym na nią liczyła emotka , takie przemyślenia po prostu)

eee głosowanie? emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6564282 środa, 16 styczeń 2019, 17:46:30
gorzej jak sobie ludzie sami będą cheetosy pod kształt tworzyć - tu odłamią, tam odłamią i wyjdzie coś z niczego
maryam 0

mia

Cytuj wiadomość#6564284 środa, 16 styczeń 2019, 17:47:35
madlette napisał(a):

Dokładnie - ja już informuję, że mogę za stówkę laureatom zagłosować.  emotka Kto pierwszy, ten lepszy! emotka

maryam

Cytuj wiadomość#6564288 środa, 16 styczeń 2019, 18:15:02
Jednego nie rozumiem, czy w tych paczkach są kody? Nie ma nic o tym mowy, ani o paragonie. 
0 mdepfs

katake

Cytuj wiadomość#6564342 środa, 16 styczeń 2019, 20:53:43
maryam napisał(a):

Jednego nie rozumiem, czy w tych paczkach są kody? Nie ma nic o tym mowy, ani o paragonie. 

Chyba się dowiemy jak formularz zgłoszeniowy się uaktywni:-)
maryam 0

rufus

Cytuj wiadomość#6564520 czwartek, 17 styczeń 2019, 14:12:10
nanajka81 napisał(a):

gorzej jak sobie ludzie sami będą cheetosy pod kształt tworzyć - tu odłamią, tam odłamią i wyjdzie coś z niczego

Wydaje mi się ze w głównej mierze właśnie tak to będzie wyglądać. 
0 0

kinzao

Cytuj wiadomość#6564530 czwartek, 17 styczeń 2019, 14:55:38
madlette napisał(a):

o akurat jest na plus z tym wizerunkiem
Nietrafiony pomysł, to raczej z przyznaniem nagrody głównej- będzie wybierana na podstawie głosów oddanych przez uczestników konkursu, słabo   (Nie, żebym na nią liczyła , takie przemyślenia po prostu)

Tego nie doczytałem... emotka czyli już ktoś sobie wygraną kupi emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6564532 czwartek, 17 styczeń 2019, 15:17:08
rufus napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Wydaje mi się ze w głównej mierze właśnie tak to będzie wyglądać. 

rzeźbienie z chipsach emotka - tego jeszcze nie było...

nata1898

Cytuj wiadomość#6564554 czwartek, 17 styczeń 2019, 17:06:40
w STAR staracie się co zgłoszenie iść w innym kierunku? Czy jednak obraliście jeden content? emotka  
0 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6564618 czwartek, 17 styczeń 2019, 19:05:39

nietrafiony pomysł, to raczej z przyznaniem nagrody głównej- będzie wybierana na podstawie głosów oddanych przez uczestników konkursu, słabo emotka   (Nie, żebym na nią liczyła emotka , takie przemyślenia po prostu) 

śmiechem żartem. emotka
Zebrać ze 200 osób tu, wychodzi po 500zł,
głosowanie trwa 14dni, 
mamy 2800 głosów... Może być mało, aczkolwiek, każdy komuś podlinkuje i szansa wzrasta...
Zakładamy grupę i działamy  emotka
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6564622 czwartek, 17 styczeń 2019, 19:12:08
nswe69: Najpierw ktoś musi mieć nagrodę tygodnia emotka
"W etapie finałowego głosowania Prace Konkursowe LaureatówNagród I Stopnia każdego z pięciu Etapów zostaną poddane ocenie zarejestrowanych Uczestników Konkursu poprzez głosowanie".
Ludzie już prace przygotowują. Tam będzie mocne uderzenie osób uzdolnionych plastycznie  emotka
nswe69 0

katake

Cytuj wiadomość#6564644 czwartek, 17 styczeń 2019, 20:05:03
nata1898 napisał(a):

w STAR staracie się co zgłoszenie iść w innym kierunku? Czy jednak obraliście jeden content? emotka  

Ja próbuję różnych chłytów marketingowych,ale bezskutecznie emotka

rufus

Cytuj wiadomość#6565007 sobota, 19 styczeń 2019, 00:13:20
katake napisał(a):

maryam napisał(a):

Chyba się dowiemy jak formularz zgłoszeniowy się uaktywni:-)

Informacja od źródła.
zgodnie z regulaminem należy dokonać zakupu Produktu Promocyjnego, nie ma zaś wymogu zachowania dowodu zakupu.

Szkoda, będzie masówka.  emotka
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6565067 sobota, 19 styczeń 2019, 14:12:15
Star, pojawiły się wyniki z 14.01.
0 0

nique

Cytuj wiadomość#6565513 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 17:42:10
Jakiś czas temu były wyniki za 15 i 16 a teraz ich nie widzę...
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6565530 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 18:30:44
assal napisał(a):

"W etapie finałowego głosowania Prace Konkursowe LaureatówNagród I Stopnia każdego z pięciu Etapów zostaną poddane ocenie zarejestrowanych Uczestników Konkursu poprzez głosowanie".
Ludzie już prace przygotowują. Tam będzie mocne uderzenie osób uzdolnionych plastycznie  emotka

Jak to uzdolnionych plastycznie? A to nie jest tak, że trzeba ZNALEŹĆ chrupka w jakimś fajnym kształcie i go nazwać, a nie lepić sobie swoje kształty?  emotka  

Bo z tego co wiem, to lepienie odpada. I dobrze. Mam nadzieję, że będą się tego trzymać. Jak nie, to  emotka

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6565551 poniedziałek, 21 styczeń 2019, 19:52:39
luko922 napisał(a):

assal napisał(a):

Jak to uzdolnionych plastycznie? A to nie jest tak, że trzeba ZNALEŹĆ chrupka w jakimś fajnym kształcie i go nazwać, a nie lepić sobie swoje kształty?  emotka  

Bo z tego co wiem, to lepienie odpada. I dobrze. Mam nadzieję, że będą się tego trzymać. Jak nie, to  emotka

ja już mam kilka zgłoszeń przygotowanych emotka  pytanie czy jury doceni mój pkt widzenia emotka