Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

|< << < 461 462 463 464 465 466467 468 469 470 471 > >|

anaesth

Cytuj wiadomość#6604071 wtorek, 28 maj 2019, 16:44:10
pipi99 napisał(a):

Co wpisujecie w formularzu zwycięzcy w polu nick z facebooka? Czy to po prostu imie i nazwisko czy cos innego?

Jeżeli posługujesz się imieniem i nazwiskiem na facebooku, to o to chodzi. Była już na ten temat dyskusja, bo sama się zastanawiałam... Napisałam też do nich maila, który niczego nie wyjaśnił, ale nagroda dotarła, więc najwidoczniej tego wymagali emotka  

A tak w ogóle, to czy komuś udało się wygrać cokolwiek przesyłając im rymowankę? Próbowałam jeszcze swoich szans w dwóch poprzednich turach i niestety nie mogę ustrzelić czipsów dla narzeczonego emotka  Została ostatnia szansa i zastanawiam się, czy pisanie rymowanki ma tutaj sens emotka
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6604073 wtorek, 28 maj 2019, 16:46:43
anaesth napisał(a):

pipi99 napisał(a):

Co wpisujecie w formularzu zwycięzcy w polu nick z facebooka? Czy to po prostu imie i nazwisko czy cos innego?

Jeżeli posługujesz się imieniem i nazwiskiem na facebooku, to o to chodzi. Była już na ten temat dyskusja, bo sama się zastanawiałam... Napisałam też do nich maila, który niczego nie wyjaśnił, ale nagroda dotarła, więc najwidoczniej tego wymagali emotka  

A tak w ogóle, to czy komuś udało się wygrać cokolwiek przesyłając im rymowankę? Próbowałam jeszcze swoich szans w dwóch poprzednich turach i niestety nie mogę ustrzelić czipsów dla narzeczonego emotka  Została ostatnia szansa i zastanawiam się, czy pisanie rymowanki ma tutaj sens emotka

W I etapie wygralam pilke rymowanka. W kolejnych ani rymowanki ani proza nie zostala doceniona, ale z avanti nigdy nie bylo mi po drodze emotka
0 0

zielona-1986

Cytuj wiadomość#6604074 wtorek, 28 maj 2019, 16:50:34
[quote= Teraz wygrałam rymowanką ale nie byłam z niej specjalnie dumna uważam że miałam lepsze wypowiedzi w poprzednich etapach i nic nie wygrałam

iwona0103]
anaesth napisał(a):

pipi99 napisał(a):

W I etapie wygralam pilke rymowanka. W kolejnych ani rymowanki ani proza nie zostala doceniona, ale z avanti nigdy nie bylo mi po drodze emotka
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6604075 wtorek, 28 maj 2019, 16:51:30
Ja w drugim etapie zrezygnowałam z rymowanek, bo kto widział komentatora co rymuje  emotka  
0 0

pipi99

Cytuj wiadomość#6604078 wtorek, 28 maj 2019, 17:01:14
anaesth napisał(a):

pipi99 napisał(a):

A tak w ogóle, to czy komuś udało się wygrać cokolwiek przesyłając im rymowankę? Próbowałam jeszcze swoich szans w dwóch poprzednich turach i niestety nie mogę ustrzelić czipsów dla narzeczonego emotka  Została ostatnia szansa i zastanawiam się, czy pisanie rymowanki ma tutaj sens  

Bardzo dziękuję!
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6604095 wtorek, 28 maj 2019, 17:38:24
anaesth napisał(a):

pipi99 napisał(a):

Jakim kurierem śle Lays? Jest mail w dniu dostawy?
Długo się czeka czy się uwijają.
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6604097 wtorek, 28 maj 2019, 17:39:56
androm napisał(a):

DPD. O wszystkim informują mailowo. U mnie paczka była po 2 tygodniach od wygranej.
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6604101 wtorek, 28 maj 2019, 17:46:55
anaesth napisał(a):

androm napisał(a):

DPD. O wszystkim informują mailowo. U mnie paczka była po 2 tygodniach od wygranej.

dzięki
a czy podpisuje sie jakieś docsy kurierowi?
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6604105 wtorek, 28 maj 2019, 17:50:36
androm napisał(a):

anaesth napisał(a):

androm napisał(a):

dzięki

Protokół przekazania nagrody, czy coś w tym stylu emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6604111 wtorek, 28 maj 2019, 18:10:31
anaesth napisał(a):

androm napisał(a):

anaesth napisał(a):

androm napisał(a):

dzięki

Protokół przekazania nagrody, czy coś w tym stylu :

Czy protokół podpisuje sie nawet przy małych nagrodach jak plecak badz chipsy badz koszulka?
Bo Ty miałąś tv więc może dlatego musiałaś podpisać.
0 0

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6604115 wtorek, 28 maj 2019, 18:25:26
androm napisał(a):

Czy protokół podpisuje sie nawet przy małych nagrodach jak plecak badz chipsy badz koszulka?

Przy takich malych nagrodach nie podpisuje sie zadnego protokolu. W srodku w kartonie jest dolaczony dokument wydania nagrody czy jakos tak (od Avanti).
0 0

mugolinka

Cytuj wiadomość#6604132 wtorek, 28 maj 2019, 19:27:46
pawelkoo napisał(a):

androm napisał(a):

Przy takich malych nagrodach nie podpisuje sie zadnego protokolu. W srodku w kartonie jest dolaczony dokument wydania nagrody czy jakos tak (od Avanti).

Dziś odebrałam plecak z II tury II edycji- nic nie podpisywałam, w środku tylko gratulacje,żadnego protokołu. Rano był mail ,że paczka od Avanti idzie
androm 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6604150 wtorek, 28 maj 2019, 19:42:37
Okej, czyli protokół jest tylko przy nagrodzie głównej - już wszystko jasne emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6604160 wtorek, 28 maj 2019, 20:24:07
czy lays sie juz skonczyl czy znowu jest to samo pytanie o Kubę? przyznaję się, że nie ogarniam tego konkursu emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6604161 wtorek, 28 maj 2019, 20:25:18
jokan napisał(a):

czy lays sie juz skonczyl czy znowu jest to samo pytanie o Kubę? przyznaję się, że nie ogarniam tego konkursu emotka

To samo.
jokan 0

masza

Cytuj wiadomość#6604166 wtorek, 28 maj 2019, 20:57:16
jokan napisał(a):

teraz jest II tura- to samo pytanie:)
jokan 0

jokan

Cytuj wiadomość#6604169 wtorek, 28 maj 2019, 21:01:40
masza napisał(a):

jokan napisał(a):

teraz jest II tura- to samo pytanie:)

dzięki, z drugiej strony szkoda, ze to samo, bo na razie nie mam pomysłów nowych emotka emotka
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6604248 środa, 29 maj 2019, 07:41:48
Jak dla mnie, to pytanie konkursowe jest najtrudniejsze. Pisałam w poprzednim etapie o tym, jaką wiedzę o piłce posiadłam dzięki grze z Kubą i widocznie nie o to im chodziło. 
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6605204 piątek, 31 maj 2019, 15:51:14
Jako aspołeczna jednostka /wstyd/, nie mam teraz dostępu do "Zapowiedzi". Kupiłam paczkę z nową promocją od 10 czerwca.

rufus

Cytuj wiadomość#6605214 piątek, 31 maj 2019, 16:11:03
male paczki tez sa? emotka
0 0
|< << < 461 462 463 464 465 466467 468 469 470 471 > >|