Reklama na e-Konkursy.info

Lay's

mugolinka

Cytuj wiadomość#6604132 wtorek, 28 maj 2019, 19:27:46
pawelkoo napisał(a):

androm napisał(a):

Czy protokół podpisuje sie nawet przy małych nagrodach jak plecak badz chipsy badz koszulka?
Bo Ty miałąś tv więc może dlatego musiałaś podpisać.

Przy takich malych nagrodach nie podpisuje sie zadnego protokolu. W srodku w kartonie jest dolaczony dokument wydania nagrody czy jakos tak (od Avanti).

Dziś odebrałam plecak z II tury II edycji- nic nie podpisywałam, w środku tylko gratulacje,żadnego protokołu. Rano był mail ,że paczka od Avanti idzie
androm 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6604150 wtorek, 28 maj 2019, 19:42:37
Okej, czyli protokół jest tylko przy nagrodzie głównej - już wszystko jasne emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6604160 wtorek, 28 maj 2019, 20:24:07
czy lays sie juz skonczyl czy znowu jest to samo pytanie o Kubę? przyznaję się, że nie ogarniam tego konkursu emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6604161 wtorek, 28 maj 2019, 20:25:18
jokan napisał(a):

czy lays sie juz skonczyl czy znowu jest to samo pytanie o Kubę? przyznaję się, że nie ogarniam tego konkursu emotka

To samo.
jokan 0

masza

Cytuj wiadomość#6604166 wtorek, 28 maj 2019, 20:57:16
jokan napisał(a):

teraz jest II tura- to samo pytanie:)
jokan 0

jokan

Cytuj wiadomość#6604169 wtorek, 28 maj 2019, 21:01:40
masza napisał(a):

jokan napisał(a):

teraz jest II tura- to samo pytanie:)

dzięki, z drugiej strony szkoda, ze to samo, bo na razie nie mam pomysłów nowych emotka emotka
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6604248 środa, 29 maj 2019, 07:41:48
Jak dla mnie, to pytanie konkursowe jest najtrudniejsze. Pisałam w poprzednim etapie o tym, jaką wiedzę o piłce posiadłam dzięki grze z Kubą i widocznie nie o to im chodziło. 
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6605204 piątek, 31 maj 2019, 15:51:14
Jako aspołeczna jednostka /wstyd/, nie mam teraz dostępu do "Zapowiedzi". Kupiłam paczkę z nową promocją od 10 czerwca.

rufus

Cytuj wiadomość#6605214 piątek, 31 maj 2019, 16:11:03
male paczki tez sa? emotka
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6605222 piątek, 31 maj 2019, 16:41:29
rufus napisał(a):

male paczki tez sa? emotka

Namierzyłam tylko duże w Delikatesach Centrum ale w zestawie z litrem Pepsi za 5,99, gdzie indziej promocyjnych nie widziałam

rufus

Claudia77

Cytuj wiadomość#6605459 sobota, 1 czerwiec 2019, 18:24:52
czy ktoś mnie oświeci jak strzelać tą piłką w grze z Kubą - żaden przycisk mi nie działa..............
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6605514 sobota, 1 czerwiec 2019, 21:51:02
Claudia77 napisał(a):

czy ktoś mnie oświeci jak strzelać tą piłką w grze z Kubą - żaden przycisk mi nie działa..............

Ja klikam myszka na piłkę i przesyłam kursor i klikam ponownie nad piłką 

jokan

Cytuj wiadomość#6605517 sobota, 1 czerwiec 2019, 21:53:26
agniehaha89 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

do kiedy ten etap jest, do dzisiaj?
0 0

vivi

Cytuj wiadomość#6605518 sobota, 1 czerwiec 2019, 21:56:26
jokan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

tak
jokan 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6605528 sobota, 1 czerwiec 2019, 22:08:02
vivi napisał(a):

jokan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

tak

a jak w ogóle wysłać tego messengera do Kuby? Nie umiem znaleźć:( wysłałam wiadomość na stronie lays, ale to chyba nie było to, Kuba mnie olał emotka
0 0

wea86

Cytuj wiadomość#6605534 sobota, 1 czerwiec 2019, 22:17:08
delvitto napisał(a):

vivi napisał(a):

jokan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

tak

a jak w ogóle wysłać tego messengera do Kuby? Nie umiem znaleźć:( wysłałam wiadomość na stronie lays, ale to chyba nie było to, Kuba mnie olał emotka

Chyba im się coś zawiesiło i nie działa messenger

jokan

Cytuj wiadomość#6605547 sobota, 1 czerwiec 2019, 22:44:16
wea86 napisał(a):

delvitto napisał(a):

vivi napisał(a):

jokan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

tak

Ja wyslalam wlasnie odpowiedz, odczytane i kicha dalej ...a powinno sie pytac czy zglaszam do konkursu..ech mam nauczke, zeby nie zostawiac na ostatnia chwile
0 0

vivi

Cytuj wiadomość#6605555 sobota, 1 czerwiec 2019, 23:35:51
jokan napisał(a):

wea86 napisał(a):

delvitto napisał(a):

vivi napisał(a):

jokan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

tak

Ja wyslalam wlasnie odpowiedz, odczytane i kicha dalej ...a powinno sie pytac czy zglaszam do konkursu..ech mam nauczke, zeby nie zostawiac na ostatnia chwile

Już działa! Spróbuj jeszcze raz. Jak nie będzie się dało wysłać, usuń konwersacje i rozpocznij jeszcze raz chat to pomaga, sprawdziłam emotka
jokan 0

jokan

Cytuj wiadomość#6605558 sobota, 1 czerwiec 2019, 23:41:23
vivi napisał(a):

jokan napisał(a):

wea86 napisał(a):

delvitto napisał(a):

vivi napisał(a):

jokan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

tak

Już działa! Spróbuj jeszcze raz. Jak nie będzie się dało wysłać, usuń konwersacje i rozpocznij jeszcze raz chat to pomaga, sprawdziłam emotka

dzięki za info, pusciłam jeszcze raz, poszło!
0 0