Reklama na e-Konkursy.info

PLAGIATY

anaesth

Cytuj wiadomość#6695919 czwartek, 9 kwiecień 2020, 14:37:20
FBilona napisał(a):

Pani w górach z goralkow dalej jest w galerii 

Korektę robią w piątki emotka
1 0

zwyciezczyni

Cytuj wiadomość#6695920 czwartek, 9 kwiecień 2020, 14:39:34
A ktoś w ogóle zgłaszał? 
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6695927 czwartek, 9 kwiecień 2020, 15:16:48
zwyciezczyni napisał(a):

A ktoś w ogóle zgłaszał? 

Tak

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6696045 piątek, 10 kwiecień 2020, 00:35:53
FBilona napisał(a):

Już usunięta. Co trzeba mieć w głowie żeby kraść najnowsza pracę znanej instagramerki i wrzucać ja do konkursu, w którym publikują nagrodzone zgłoszenia?  

ziolko

Cytuj wiadomość#6696147 piątek, 10 kwiecień 2020, 18:43:36
zielonaszpilka napisał(a):

FBilona napisał(a):

Już usunięta. Co trzeba mieć w głowie żeby kraść najnowsza pracę znanej instagramerki i wrzucać ja do konkursu, w którym publikują nagrodzone zgłoszenia?  

Chciwość i bezczelność. To jedyne, co mi przychodzi do głowy. 
A ilu jest takich, którym się to udaje, bo nagrodzone prace nie są publikowane? 

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6696340 niedziela, 12 kwiecień 2020, 22:38:55
Przejrzyjcie galerię konkursu ferrero na fb, ja już swe zdjęcie znalazłam emotka

rafalpyzdra

Cytuj wiadomość#6696368 poniedziałek, 13 kwiecień 2020, 11:15:49
zielonooka85 ktoś skradł twoje zdjęcie? 
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6696371 poniedziałek, 13 kwiecień 2020, 11:42:03
ziolko napisał(a):

FBilona napisał(a):

Chciwość i bezczelność. To jedyne, co mi przychodzi do głowy. 
A ilu jest takich, którym się to udaje, bo nagrodzone prace nie są publikowane? 

A może... blogerka jest rownoczesnie uczestniczką konkursu emotka
0 0

Gość ossuarium

Cytuj wiadomość#6696373 poniedziałek, 13 kwiecień 2020, 12:28:22
yreks napisał(a):

A może... blogerka jest rownoczesnie uczestniczką konkursu emotka

emotka Niewątpliwie tak właśnie jest. W obu miejscach występuje pod różnymi pseudonimami - tak dla bezpieczeństwa, by pozostać Anonimową Konkursowiczką do samego końca. emotka Cóż za wnikliwość! Pełen podziwu chylę czoła. emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6696382 poniedziałek, 13 kwiecień 2020, 13:32:23
zielonooka85 napisał(a):

Przejrzyjcie galerię konkursu ferrero na fb, ja już swe zdjęcie znalazłam emotka

Wow! emotka
Ja tam często widzę przypomnienie organizatora, aby dołączyć oświadczenie, więc sporo osób nie potwierdza, że ma prawa do zgłaszanych zdjęć.  emotka
0 0

anionimowo

Cytuj wiadomość#6696553 wtorek, 14 kwiecień 2020, 11:00:22
Ewidentnie plagiat, trzeba to zgłosić.
Zgłaszał ktoś?
0 0

kiedystobylo

Cytuj wiadomość#6696600 wtorek, 14 kwiecień 2020, 12:40:49
anionimowo napisał(a):

Zgłaszał ktoś?

Zgłosić można, ale czy to coś da? Nagroda wysłana, nie taka cenna, żeby ci z Góralek gdzieś to zgłaszali. 

W ogóle, ujęcie jest inne, więc może to po prostu przerobione zdjęcie tej pani..
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6696634 wtorek, 14 kwiecień 2020, 14:43:42
Patrzę i nie wierzę co ludzie wyprawiają.... Dlatego nie lubię konkursów ze zdjęciami. Jestem powściągliwa we wstawianiu swoich zdjęć do internetu a tymbardziej właśnie w celach konkursowych, gdybym pozniej znalazła taka fotkę u kogoś innego to bym się wściekła... I na pewno nie zostawiłabym tego bez konsekwencji. 
Wstydu ludzie nie mają... 

Reagujcie twardo za każdym razem! To jest bezczelna kradzież! Nie jest istotne ile warta jest nagroda. Chodzi o sam fakt obrzydliwej kradzieży Waszych prac.

A do osób które tak robią i są na forum:
JESTEŚCIE ZWYKŁYMI ZŁODZIEJAMI! 

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6696636 wtorek, 14 kwiecień 2020, 14:48:02
superloser napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Zgłaszał ktoś?

Zgłosić można, ale czy to coś da? Nagroda wysłana, nie taka cenna, żeby ci z Góralek gdzieś to zgłaszali. 

W ogóle, ujęcie jest inne, więc może to po prostu przerobione zdjęcie tej pani..

Ktos przerabia pics z Insta, nastepne moze byc Twoje emotka
Moze Goralki zaczna doceniac tych co w domu robia balagan/przemeblowanie do pracy konkursowej, a nie doklejane prace nieznanego pochodzenia z twarzami  “twoich bliskich”

A moim zdaniem ten ktoś z insta i z góralek to ta sama osoba, która przerobiła swoją fotkę. Fotki się troche różnią, więc pewnie to innej ujęcie z tej samej sesji. Nie zmienia to faktu, że ob chyba nagrodzilo te fotkę, więc pewnie prawa majątkowe zostały przekazane Ob. Za taki sam manewr bagietkowe niebo straciło nagrodę.

nanajka81

Cytuj wiadomość#6696650 wtorek, 14 kwiecień 2020, 15:28:13

superloser napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Zgłaszał ktoś?

Ktos przerabia pics z Insta, nastepne moze byc Twoje emotka
Moze Goralki zaczna doceniac tych co w domu robia balagan/przemeblowanie do pracy konkursowej, a nie doklejane prace nieznanego pochodzenia z twarzami  “twoich bliskich”

A moim zdaniem ten ktoś z insta i z góralek to ta sama osoba, która przerobiła swoją fotkę. Fotki się troche różnią, więc pewnie to innej ujęcie z tej samej sesji. Nie zmienia to faktu, że ob chyba nagrodzilo te fotkę, więc pewnie prawa majątkowe zostały przekazane Ob. Za taki sam manewr bagietkowe niebo straciło nagrodę.

ładnie przerobione w programie emotka Ach jak ja niecierpię oglądać takich samych zdjęć tylko z różnymi markami... Bleee...
agicho 0

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6696660 wtorek, 14 kwiecień 2020, 16:08:34
rafalpyzdra napisał(a):

zielonooka85 ktoś skradł twoje zdjęcie? 

Ukradł, ukradł - trzeba być idiotą, żeby kraść. Ale jakim skończonym idiotą trzeba być, żeby kraść tak brzydkie zdjęcie Zrobiłam je parę lat temu i cóż.. do najpiękniejszych nie należy. Ale napracowałam się i to chyba najbardziej wkurza. Ja się męczę a tu ktoś kopiuj-wklej stosuje i liczy na nagrodę.
Już chyba usunięte jest. Zrobiłam zrzut ekranu, później napiszę nicka, to będzie można tę osobę w innych konkursach "śledzić"

maxigiga

Cytuj wiadomość#6696729 wtorek, 14 kwiecień 2020, 20:15:05
tak sobie myślę, że potrzebne jest miejsce, gdzie będzie się publikować plagiatorów. Stworzyłam takie miejsce tu: https://www.facebook.com/konkursoweplagiaty/
Proszę o PW z informacjami o plagiatorach, zawsze będzie można podesłać linka organizatorowi, jeśli to będzie recydywista emotka

rafalpyzdra

Cytuj wiadomość#6696820 środa, 15 kwiecień 2020, 11:03:36
A np jeśli konkurs się zakończy równie dobrze można usuwać swoje zgłoszenie wtedy mamy pewność że nikt nie ukradnie tekstu czy zdjęcia 
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6696823 środa, 15 kwiecień 2020, 11:11:52
rafalpyzdra napisał(a):

A np jeśli konkurs się zakończy równie dobrze można usuwać swoje zgłoszenie wtedy mamy pewność że nikt nie ukradnie tekstu czy zdjęcia 

Pewności nigdy nie ma, bo ktoś mógł je ukraść w czasie trwania konkursu

kofeina

Cytuj wiadomość#6696860 środa, 15 kwiecień 2020, 12:32:52
Osoby, o których już wspominano kradną nie tylko nasze zdjęcia, ale również profesjonalnych fotografów...Po zgłoszeniu właścicielowi zdjęcia Pani zmieniła imię i nazwisko oraz usunęła zdjęcie z konkursu MediaMarkt, ale dalej oszukują ze swoją znaną nam już koleżanką pod innymi nazwiskami albo kradzionymi avatarami.
Opis ukradziony z bloga innego fotografa.

ORYGINAŁ:
https://kuzniafotografii.pl/portfolio/?fbclid=IwAR0ceVoTUMFfbnxS_ahkNJ_y4t_ZtNGb_LozXa-9tHAQsuOsUXGg_RWRSJc

KRADZIEŻ: