Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

foton

Cytuj wiadomość#6115161 czwartek, 19 listopad 2015, 11:59:27
Pewnie. Radca prawny to zawód, a zatem sprzedaje usługę. Porada, to porada. Prowadzenie sprawy, to co innego. Każdy pozew, odwołanie, albo prowadzenie sprawy kosztuje. Jest tylko kwestia ceny. Za odwołanie za dużo sobie życzy. Za całą sprawę ewentualnie...
0 0

monikar

Cytuj wiadomość#6115162 czwartek, 19 listopad 2015, 12:01:37
foton napisał(a):

Pewnie. Radca prawny to zawód, a zatem sprzedaje usługę. Porada, to porada. Prowadzenie sprawy, to co innego. Każdy pozew, odwołanie, albo prowadzenie sprawy kosztuje. Jest tylko kwestia ceny. Za odwołanie za dużo sobie życzy. Za całą sprawę ewentualnie...

Ok dzięki foton  emotka
0 0

hittmanka

Cytuj wiadomość#6115198 czwartek, 19 listopad 2015, 12:50:17
to ładnie mi darmowa pomoc prawna...  emotka
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6115205 czwartek, 19 listopad 2015, 12:55:46
A czy ktoś się orientuje czy w każdym mieście znajdę taką darmową pomoc prawną i gdzie mam jej szukać?
0 0

londeku

Cytuj wiadomość#6115212 czwartek, 19 listopad 2015, 13:02:29
kalinea napisał(a):

A czy ktoś się orientuje czy w każdym mieście znajdę taką darmową pomoc prawną i gdzie mam jej szukać?

Znajdziesz urząd misata ,Gminy emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6115214 czwartek, 19 listopad 2015, 13:03:33
kalinea napisał(a):

chyba w kazdym urzedzie gminy i starostwwa jest radca prawny emotka
0 0

rettib

Cytuj wiadomość#6115287 czwartek, 19 listopad 2015, 13:58:13
Potrzebuję pomocy ze Streetcom. Próbuję coś zdziałać w związku z testowaniem ciastek Gerard. Ale wyskakuje informacja o odblokowaniu wyskakujących okienek - no więc ustawiłam, żeby akceptowało, ustawiłam też Adblocka, żeby akceptował. I dalej nic, nie wyskakują... na obu przeglądarkach. Miał ktoś z Was tak?
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6115438 czwartek, 19 listopad 2015, 15:51:13
taalvikki napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

hahaha. ja byłam kasjerką, ale akurat w "moim" sklepie konkursów nie było. zdarzały się osoby, co prosiły na dwa paragony, "bo to dla starszej osoby, chcę się rozliczyć, bo ona z domu nie wychodzi" i ja już miałam skasowane i wydaną resztę, a osoba jeszcze mówiła dlaczego na dwa paragony, a nie na jeden.
nie przesadzajmy. ja raz wyszłam ze sklepu i wróciłam się, bo w jednej biedrze napoje w małych butelkach stały za kasą i zobaczyłam je stojąc już w kolejce, nie chciało mi się wracać na sklep i odkładać dużych butelek. miałam z tego więcej paragonów  emotka
uważam, że postawienie ograniczników wystarcza. można wspomnieć, że proszę na osobne paragony tak, jak towary są rozdzielone. 
raz widziałam, że facet się rozglądał okropnie w której kolejce będzie miał szybciej. w mojej było mniej osób, ale uprzejmie poinformowałam, że będę chciała 4 paragony z moich kilku produktów, więc jeśli mu zależy na czasie, to niestety, ale nie w mojej kolejce  emotka
bucem bym była, gdybym pana nie poinformowała, bo ewidentnie się mu spieszyło!
tyle ode mnie emotka

a ja, jeżeli robiłabym masowe zakupy konkursowe, to przepuściłabym osoby, które się spieszą. z resztą, nawet jeżeli moje zakupy nie są konkursowe, ale spore, to przepuszczam osoby, które się spieszą i mają w koszu jedną pietruszkę. ale cóż, każdy ma swoje normy...

osobiście nie dziwię się osobom, które czekają w kolejce i się irytują, że ktoś sobie nagle chce nabić każdy z dwudziestu produktów na osobny paragon. dlatego, tak, jak mówiłam, trzy paragony można przełknąć, ale masowość to już chamstwo i, według mnie, wypada wejść drugi raz i kupić coś raz jeszcze, a nie się bździć albo cieszyć z tego, że specjalnie dla mnie kasę otwierają. wyjść i wejść to nie taki straszny wysiłek, naprawdę, drogie panie. emotka

a kiedy mówiłam o pytaniu do kasjerki, to nie chodziło mi o tłumaczenie się przez godzinę, ale o zwykłe, kulturalne zapytanie pt: 'czy mogłabym mieć te rzeczy nabite na osobny paragon?'. i tyle. gdybym tego nie powiedziała, czułabym się jak ordynarny pajac.

będzie długi post, ale żeby była widoczna cała rozmowa. otóż nie czułam się odpowiedzialna za przepuszczenie pana przede mnie, gdyż dwie minuty wcześniej usłyszałam, że pani przede mną również będzie brała produkty na 3 czy 4 paragony, a produktów miała po ok 10 na każdy paragon. niewiele by mu to dało podczas gdy w kolejce obok były dwie osoby z dużo mniejszą ilością produktów. kiedy potrzebowałam dosłownie 20 pojedynczych produktów na 20 paragonów (ach te przysługi emotka  ), poprosiłam panią, która ledwie co odeszła od swojej wolnej kasy, czy mogłaby mnie skasować, bo potrzebuję każdy produkt osobno. wróciła się, pieniądze położyłam na ladzie, dobierała sobie drobne z kupki i dokładała resztę. ja miałam 20 paragonów, kasa obok normalnie kasowała normalnych ludzi, każdy zadowolony. nie ma co sobie życia komplikować. a jeśli kasjerka na twoje pytanie odpowie "nie"? co wtedy? ja tam wolę się "ubezpieczyć" i stwierdzić, że potrzebuję na osobne, niż pytać  emotka  pozdrawiam emotka
0 0

londeku

Cytuj wiadomość#6115475 czwartek, 19 listopad 2015, 16:46:52
rettib napisał(a):

Potrzebuję pomocy ze Streetcom. Próbuję coś zdziałać w związku z testowaniem ciastek Gerard. Ale wyskakuje informacja o odblokowaniu wyskakujących okienek - no więc ustawiłam, żeby akceptowało, ustawiłam też Adblocka, żeby akceptował. I dalej nic, nie wyskakują... na obu przeglądarkach. Miał ktoś z Was tak?

Na chrome nie otwiera? Dziwne zresetuj ustawienia na chrome i próbuj .
0 0

banka-manka

Cytuj wiadomość#6115509 czwartek, 19 listopad 2015, 17:22:36
Jak odblokować sms premium w Virgine Mobile na kartę?  emotka
0 0

magdal14

Cytuj wiadomość#6115757 czwartek, 19 listopad 2015, 22:22:06
Mam pytanie może już pozamiatane, ale jeszcze zapytam. W Mocy- Biedonka komisja odrzuciła moje zgłoszenia bo podałam jeden nr na siebie i mamę (Tak wiem moja wina), ale moja matka stwierdziła, że mniej zachodu będzie jak podam swoje (ja tylko grałam) a ja głupia tak zrobiłam - wiem za głupotę się płaci. W każdym razie odpowiedź negatywna, Jest jeszcze jakaś szansa na odkręcenie czy sobie darować?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6115759 czwartek, 19 listopad 2015, 22:23:55
magdal14 napisał(a):

Mam pytanie może już pozamiatane, ale jeszcze zapytam. W Mocy- Biedonka komisja odrzuciła moje zgłoszenia bo podałam jeden nr na siebie i mamę (Tak wiem moja wina), ale moja matka stwierdziła, że mniej zachodu będzie jak podam swoje (ja tylko grałam) a ja głupia tak zrobiłam - wiem za głupotę się płaci. W każdym razie odpowiedź negatywna, Jest jeszcze jakaś szansa na odkręcenie czy sobie darować?

wg mnie nic nie ugrasz emotka  Raczej Ci nie uwierzą, że macie wspólny numer komórki...
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6115782 czwartek, 19 listopad 2015, 22:44:47
edzia21 napisał(a):

magdal14 napisał(a):

wg mnie nic nie ugrasz emotka  Raczej Ci nie uwierzą, że macie wspólny numer komórki...

ale tu chodzi o numer komórkowy czy numer konta?
0 0

magdal14

Cytuj wiadomość#6115802 czwartek, 19 listopad 2015, 23:22:26
konta
0 0

ita1987

Cytuj wiadomość#6115804 czwartek, 19 listopad 2015, 23:27:22
dolly napisał(a):

edzia21 napisał(a):

magdal14 napisał(a):

ale tu chodzi o numer komórkowy czy numer konta?

Nie wiem, ale nie da się tego zrobić tak, że mama Cię do swojego konta dopisze abyście miały wspolne? Ja mam i swoje konto i z mamą też mam wspólnym z racji tego, że mi ufa i jakby się coś stało to może na mnie liczyc... jeśli sporo przelewów to byłoby szkoda to zmarnować 
0 0

victorious

Cytuj wiadomość#6115809 czwartek, 19 listopad 2015, 23:37:17
magdal14 napisał(a):

Mam pytanie może już pozamiatane, ale jeszcze zapytam. W Mocy- Biedronka komisja odrzuciła moje zgłoszenia bo podałam jeden nr na siebie i mamę (Tak wiem moja wina), ale moja matka stwierdziła, że mniej zachodu będzie jak podam swoje (ja tylko grałam) a ja głupia tak zrobiłam - wiem za głupotę się płaci. W każdym razie odpowiedź negatywna, Jest jeszcze jakaś szansa na odkręcenie czy sobie darować?

Nic z tym nie zrobisz, poza tym sama się przyznajesz, że postępowałaś niezgodnie z regulaminem. Jeżeli już grałaś na swoją mamę, to trzeba było podać jej numer konta, a nie swój. Każdy gracz powinien mieć osobne konto, chociażby dlatego, żeby uniknąć grania na fikcyjne osoby. Pociesz się, że nie jesteś jedyna na tym forum, która ma teraz takie problemy. Wystarczy wejść w wątek "Moc nagród - przelewy" i poczytać sobie posty.
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6116028 piątek, 20 listopad 2015, 11:22:49
magdal14 napisał(a):

konta

Ja bym do nich dzwonila, nic juz nie tracisz. Reszta na pw.
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6116961 sobota, 21 listopad 2015, 09:24:44
Wkurza mnie facebook. Znikają posty, które polubiłam - były opublikowane przez moich znajomych albo pochodziły ze stron wcześniej przeze mnie polubionych. Nie mogę ich odnaleźć ani na osi, ani w historii, przeglądałam różne ustawienia - i nic. Czy ktoś wie dlaczego znikają, gdzie są i co mogę jeszcze zrobić żeby pozostawały na miejscu - czasami są to artykuły, które chcę jeszcze raz przejrzeć emotka
0 0

Miła26

Cytuj wiadomość#6117117 sobota, 21 listopad 2015, 19:47:44
orientuje się ktoś który to jest numer dowodu zakupu na paragonie w konkursie z pralkami?
0 0

renatak0

Cytuj wiadomość#6119432 środa, 25 listopad 2015, 13:28:18
Próbuję wysłać formularz z kauflanda i wciąż wyskakuje mi bład,nawet zdjęcie zmniejszyłam i nic pomocy co robić?
0 0