Pomocy!!!!

|< << < 1165 1166 1167 1168 1169 11701171 1172 1173 1174 1175 > >> >|

pioge7

Cytuj wiadomość#6381934 niedziela, 23 lipca 2017, 14:16:08
Na jakiej podstawie działa reklamacja na zegarki z brico? Nie ma paragonu ale jest podbita gwarancja. Jak z nią iść w przypadku wady zegarka ? Uznają na podstawie gwarancji bez paragonu? I gdzie? Tylko adres z gwarancji? 

masza

Cytuj wiadomość#6381974 niedziela, 23 lipca 2017, 17:50:14
masza napisał(a):

Czy doładowanie T-Mobile TAK- Tak  zasili mi normalne konto T- Mobile- na GFK sa tylko karty T-Mobile TAk - Tak i nie wiem czy dobrze zamówię....

0 0

masza

Cytuj wiadomość#6381979 niedziela, 23 lipca 2017, 18:07:28
cb656 napisał(a):

masza napisał(a):

masza napisał(a):

Czy doładowanie T-Mobile TAK- Tak  zasili mi normalne konto T- Mobile- na GFK sa tylko karty T-Mobile TAk - Tak i nie wiem czy dobrze zamówię....

takTak-Tak traktuj symbolicznie jako "telefon na kartę w sieci Era" emotka
----
* ERA zmieniła się w T-Mobile, ale to ta sama sieć, respektują prawa nabyte.

emotka ślicznie dziękuję
cb656 0

rkvi

Cytuj wiadomość#6382379 poniedziałek, 24 lipca 2017, 19:28:24
Mam problem z dodaniem konkursów do bazy. Dodałam trzy w sobotę bodajże,  ale nadal nie mam ich zatwierdzonych. Czy to oznacza,  że  nie zostaną dodane do bazy, czy mam uzbroić się w cierpliwość?
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6382384 poniedziałek, 24 lipca 2017, 19:42:50
rkvi napisał(a):

Mam problem z dodaniem konkursów do bazy. Dodałam trzy w sobotę bodajże,  ale nadal nie mam ich zatwierdzonych. Czy to oznacza,  że  nie zostaną dodane do bazy, czy mam uzbroić się w cierpliwość?

Ja podobnie jak Ty dodałam konkursy w weekend i ich nie widać w bazie - tym samym mamy zablokowane wątki  emotka  To po co te ograniczenie skoro admin nie dodaje konków na bieżąco  emotka
rkvi 0

awi

Cytuj wiadomość#6382437 poniedziałek, 24 lipca 2017, 22:13:10
bruce napisał(a):

Czy działa Wam stronka loterii bp, bo mnie, niestety - NI(E)!? emotka

sprawdzałaś o 2-3 w nocy?
bruce 0

masza

Cytuj wiadomość#6382483 poniedziałek, 24 lipca 2017, 23:17:36
rkvi napisał(a):

uzbroić się w cierpliwość, admini też mają prawo do urlopu emotka
nkba, rkvi 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6382494 poniedziałek, 24 lipca 2017, 23:52:55
barcza napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

barcza napisał(a):

Loteria pełne ziarno- dlaczego nie ma podświetlonej daty 17.07.2017 i nie można z tą data zgłosić paragonu   emotka  

To kwestia przeglądarki. Spróbuj z innej.

dziękuje emotka

Właśnie dziś mam to samo emotka Nie chce przyjąć daty, jak w nią klikam,tylko ostatnia data podświetlona jest 22,a dziś 24 emotka
0 0

rettib

Cytuj wiadomość#6382780 wtorek, 25 lipca 2017, 22:52:09
Mam, pewnie głupie, pytanie - czy jeśli agencja żąda zarówno peselu, jak i nr dowodu osobistego, to naprawdę trzeba obie te informacje podawać? Co wtedy robicie? Wydaje mi się, że aby rozliczyć nagrodę w urzędzie, wystarczy im pesel... prawda?
Nie wiem, co zrobić. emotka
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6382784 wtorek, 25 lipca 2017, 23:00:56
W konkach kauflandowych numer paragonu to numer systemowy i wtedy w formularzach kauflandowych wyraźnie pokazują na podglądzie, że to
systemowy. Ale w konku Fa z bonami, organizowanym przez zewnętrzną
agencję mam wrażenie sądząc po zapisach w regulaminie, że to numer
paragonu ten obok daty?  I w tym ogólnopolskim też?
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6382785 wtorek, 25 lipca 2017, 23:04:04
ewikewikk napisał(a):

W konkach kauflandowych numer paragonu to numer systemowy i wtedy w formularzach kauflandowych wyraźnie pokazują na podglądzie, że to systemowy. Ale w konku Fa z bonami, organizowanym przez zewnętrzną

Ten po prawej przeszedł bez niczego. Wiec, jakby sie mieli czepiać to system powinien informować, że zbyt mało cyferek

tereniagno

Cytuj wiadomość#6382804 środa, 26 lipca 2017, 00:13:48
tereniagno napisał(a):

barcza napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

barcza napisał(a):

Loteria pełne ziarno- dlaczego nie ma podświetlonej daty 17.07.2017 i nie można z tą data zgłosić paragonu   emotka  

To kwestia przeglądarki. Spróbuj z innej.

dziękuje emotka

Właśnie dziś mam to samo emotka Nie chce przyjąć daty, jak w nią klikam,tylko ostatnia data podświetlona jest 22,a dziś 24 emotka

Na innej też mi dziś nie działa.Wpisałam wszystko i przy dacie mam "pole wymagane",a data jest dobrze zaznaczona,ale wysłać nie chce Wrrr. Ani na Mozilli,ani na Chrome emotka Co może być nie tak? Sprawdzam i wszystko wpisane i zaznaczone ok. emotka
0 0

pablo75

Cytuj wiadomość#6382893 środa, 26 lipca 2017, 11:09:58
ewikewikk napisał(a):

W konkach kauflandowych numer paragonu to numer systemowy i wtedy w formularzach kauflandowych wyraźnie pokazują na podglądzie, że to systemowy. Ale w konku Fa z bonami, organizowanym przez zewnętrzną

W tych kauflandowych to chyba tak mają w regulaminie z tym numerem systemowym by ludzie się mylili,choć również wyraznie mają napisane ze można tez numer paragonu wysłać a ten numer to praktycznie zawsze jest kolo daty.Dwa razy mi odmówili nagrody przez to  emotka
bruce 0

FBdominika

Cytuj wiadomość#6382945 środa, 26 lipca 2017, 12:16:27
Wysłałam właśnie smsa z konkursem biedronkowym. Trzeba było wpisać kod pocztowy oraz numer paragonu. Wpisałam w internet nazwę sklepu i wyskoczył mi kod kreskowy, więc taki wysłałam, jednak później zerknęłam na paragon i okazało się, że na paragonie jest inny... co teraz? :< Pozdrawiam
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6382951 środa, 26 lipca 2017, 12:24:58
FBdominika napisał(a):

Wysłałam właśnie smsa z konkursem biedronkowym. Trzeba było wpisać kod pocztowy oraz numer paragonu. Wpisałam w internet nazwę sklepu i wyskoczył mi kod kreskowy emotka , więc taki wysłałam, jednak później zerknęłam na paragon i okazało się, że na paragonie jest inny... co teraz? :< Pozdrawiam

Powinnaś wpisać kod pocztowy konkretnego sklepu, w którym robiłaś zakupy. Możliwe, że na paragonie go nie masz, a jest tylko kod Kostrzyna (siedziby Jeronimo). Tak wpisałaś?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6382954 środa, 26 lipca 2017, 12:30:08
pablo75 napisał(a):

W tych kauflandowych to chyba tak mają w regulaminie z tym numerem systemowym by ludzie się mylili,choć również wyraznie mają napisane ze można tez numer paragonu wysłać a ten numer to praktycznie zawsze jest kolo daty.Dwa razy mi odmówili nagrody przez to  emotka

Ale gdzie znalazłeś informację, że "również wyraznie mają napisane ze można tez numer paragonu wysłać"? Bo kojarzę jedynie, że należy wysłać numer systemowy ALBO numer transakcji, w zależności od tego, który znajduje się na paragonie. Przy ostatnim konkursie Tqg nawet była dostępna w sklepach specjalna ulotka z instrukcją, co to jest kod pocztowy i numer paragonu emotka

FBdominika

Cytuj wiadomość#6382958 środa, 26 lipca 2017, 12:33:10
@@gnieszk@ napisał(a):

FBdominika napisał(a):

Wysłałam właśnie smsa z konkursem biedronkowym. Trzeba było wpisać kod pocztowy oraz numer paragonu. Wpisałam w internet nazwę sklepu i wyskoczył mi kod kreskowy emotka , więc taki wysłałam, jednak później zerknęłam na paragon i okazało się, że na paragonie jest inny... co teraz? :< Pozdrawiam

Powinnaś wpisać kod pocztowy konkretnego sklepu, w którym robiłaś zakupy. Możliwe, że na paragonie go nie masz, a jest tylko kod Kostrzyna (siedziby Jeronimo). Tak wpisałaś?

Nie wiem, co mnie natchnęło i zamiast sprawdzić kod na paragonie, sprawdziłam w internecie, wpisując nazwę sklepu i ulicę. Po wysłaniu zerknęłam na paragon i okazało się, że kod, który został na nim podany jest inny...
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6383058 środa, 26 lipca 2017, 17:07:37
FBdominika napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

FBdominika napisał(a):

Nie wiem, co mnie natchnęło i zamiast sprawdzić kod na paragonie, sprawdziłam w internecie, wpisując nazwę sklepu i ulicę. Po wysłaniu zerknęłam na paragon i okazało się, że kod, który został na nim podany jest inny...

Ale na paragonie masz kod miejscowości, w której robiłaś zakupy, czy tylko 62-025 Kostrzyn?
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6383098 środa, 26 lipca 2017, 19:28:07
Mam zagwozdkę odnośnie konkursu Colgate: "Miesiąc uśmiechu z Żabką".
Mój sklep Freshmarket zmienił szyld na Żabkę, jednak na paragonie jest nadal Freshmarket. Pytałam czy będzie zmiana nazwy na paragonie - odpowiedzieli, że nie. Większość konkursów jest żabkowo-freshmarketowa, ale ten ma regulamin odnoszący się tylko do sklepów sieci Żabka. W moim Freshmarkecie pod szyldem Żabki na półce z produktami Colgate jest szyld reklamujący ów konkurs, przy kasie są gazetki żabkowe z info o konkursie, a na paragonach ten nieszczęsny Freshmarket... Co myślicie?
Czy ktoś mnie zrozumiał?  emotka
bruce 0

mia

Cytuj wiadomość#6383101 środa, 26 lipca 2017, 19:34:08
defed napisał(a):

Mam zagwozdkę odnośnie konkursu Colgate: "Miesiąc uśmiechu z Żabką".Mój sklep Freshmarket zmienił szyld na Żabkę, jednak na paragonie jest nadal Freshmarket. Pytałam czy będzie zmiana nazwy na paragonie - odpowiedzieli, że nie. Większość konkursów jest żabkowo-freshmarketowa, ale ten ma regulamin odnoszący się tylko do sklepów sieci Żabka. W moim Freshmarkecie pod szyldem Żabki na półce z produktami Colgate jest szyld reklamujący ów konkurs, przy kasie są gazetki żabkowe z info o konkursie, a na paragonach ten nieszczęsny Freshmarket... Co myślicie?
Czy ktoś mnie zrozumiał?  emotka

Zrozumieć zrozumial. emotka
Sprawdź na tej stronie, czy figuruje już jako Żabka. Jeśli tak, to myślę, że zero problemu.
http://zabka.pl/pl/lokalizator-sklepow
Jak nie ma, to napisz do nich i zapytaj, co w związku z tym.

|< << < 1165 1166 1167 1168 1169 11701171 1172 1173 1174 1175 > >> >|