szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Pomoc

Pomocy!!!!

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6396616
    Kobieta ewelinka-017017

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 176
    Z nami od: 12.02.2017
    Punkty karne: 3/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Szukam loteri bic biedronka i nie mągę odszukać czy ktoś podrzuci link??
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6396620
    Kobieta defed

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4366
    Z nami od: 14.01.2015
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

ewelinka-017017 napisał(a):

https://www.e-kon...ka.html#.Waa3m46UfIU
    Liczba plusów to: andii Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6396642
    Kobieta ewelinka-017017

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 176
    Z nami od: 12.02.2017
    Punkty karne: 3/5

Powrót do góry

defed napisał(a):

ewelinka-017017 napisał(a):

https://www.e-kon...ka.html#.Waa3m46UfIU

Dziękuję Ci
    Liczba plusów to: defed Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6398321
    Kobieta xena

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 622
    Z nami od: 03.03.2006

Powrót do góry

xena napisał(a):

xena napisał(a):

za córci tel za ostatni miesiąc dostałam rachunek -ponad 300 zł emotka  w tym 265 smsy premium! normalnie scyzoryk się w kieszeni otwiera na tych cwaniaków, przychodziło jakieś cholerstwo z numerów 60909, 60617 które bagatelizowała a okazuje się że za to g..o trzeba zapłacić (...) co teraz można zrobić

xena napisał(a):

ja pierdziu, normalnie rozbój w biały dzień! Jakieś cwaniaki bogacą się kosztem ludzi bo przecież kompletnie nic sensownego w tych smsach nie przychodzi! A u młodych oczywiście blokady na wszystkich tel nie do przejścia i jak tu kontrolować?? emotka   

Wydaje mi się, że warto przejść z abonamentu na kartę - po czym doładowywać wyłącznie małymi kwotami na bieżąco. Bo gdy jest abonament, to kasę po prostu dopisuje do rachunku, który rozliczasz z operatorem na koniec okresu rozliczeniowego, a gdyby cała kasa z doładowania dajmy na to 10 PLN zeszła po tych SMSach premium, to szybciej byś się zorientowała, że coś jest nie halo i można by było w porę zareagować, podjąć jakieś kroki. Przemyśl sobie takie rozwiązanie.

to nie takie proste, z abonamentu nie da się tak ot zrezygnować, umowę się podpisuje i to w moim przypadku na długo -36 mies:( a za 10 zł, to nawet 1 by nie przyszedł, bo każdy kosztował mnie 11 zł! Mało tego -mojemu szwagrowi nawalili smsów (po 30 zł każdy) w ciągu mies na kwotę 800 zł! emotka  Jak w ogóle taka działalność może mieć miejsce to mnie zadziwia:( przecież nikt o zdrowych zmysłach nie zamówiłby świadomie subskrypcji tych kompletnie bezsensownych smsów nawet gdyby były po 1 zł! Tak więc 100% ich zysków pochodzi ze zrobienia ludzi w balona! No jak tak k...a można??

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej -na miotle! Bo w końcu jesteśmy elastyczne!!!

Cytuj wiadomość #6400805
    Kobieta aurorcia

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3974
    Z nami od: 10.04.2011
    Konkursy dodane: 17

Powrót do góry

Szukam kogoś, kto pracuje w urzędzie Skarbowym, bez względu nas stanowisko, bo mam takie ogólne pytanie na temat urzędu emotka

Nie klikam i nie biorę udziału w klikanych!!!!

Cytuj wiadomość #6401343
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4644
    Z nami od: 25.05.2008
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

xena napisał(a):

xena napisał(a):

xena napisał(a):

za córci tel za ostatni miesiąc dostałam rachunek -ponad 300 zł emotka  w tym 265 smsy premium! normalnie scyzoryk się w kieszeni otwiera na tych cwaniaków, przychodziło jakieś cholerstwo z numerów 60909, 60617 które bagatelizowała a okazuje się że za to g..o trzeba zapłacić (...) co teraz można zrobić

xena napisał(a):

ja pierdziu, normalnie rozbój w biały dzień! Jakieś cwaniaki bogacą się kosztem ludzi bo przecież kompletnie nic sensownego w tych smsach nie przychodzi! A u młodych oczywiście blokady na wszystkich tel nie do przejścia i jak tu kontrolować?? emotka   

Wydaje mi się, że warto przejść z abonamentu na kartę - po czym doładowywać wyłącznie małymi kwotami na bieżąco. Bo gdy jest abonament, to kasę po prostu dopisuje do rachunku, który rozliczasz z operatorem na koniec okresu rozliczeniowego, a gdyby cała kasa z doładowania dajmy na to 10 PLN zeszła po tych SMSach premium, to szybciej byś się zorientowała, że coś jest nie halo i można by było w porę zareagować, podjąć jakieś kroki. Przemyśl sobie takie rozwiązanie.

to nie takie proste, z abonamentu nie da się tak ot zrezygnować, umowę się podpisuje i to w moim przypadku na długo -36 mies:( a za 10 zł, to nawet 1 by nie przyszedł, bo każdy kosztował mnie 11 zł! Mało tego -mojemu szwagrowi nawalili smsów (po 30 zł każdy) w ciągu mies na kwotę 800 zł! emotka  Jak w ogóle taka działalność może mieć miejsce to mnie zadziwia:( przecież nikt o zdrowych zmysłach nie zamówiłby świadomie subskrypcji tych kompletnie bezsensownych smsów nawet gdyby były po 1 zł! Tak więc 100% ich zysków pochodzi ze zrobienia ludzi w balona! No jak tak k...a można??

Sprawdz czy twój operator (tzn córki) nie udostępnia limitów na rachunek. U mnie w nju jest taka opcja, mam ustawione 100 zł i powyżej nie da sie juz wysyłać innych smsów. 
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6401344
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Powrót do góry

RATUNKU!!!! 
    Czy ktoś zna jakis dobry sposób na wymycie piekarnika? Raz czytam że mleczko cif jest dobre, na innym że nie, że jednak lepiej wziąć roztwór z sody oczyszczonej, to zaraz na kolejnej stronie czytam że jednak nie zdaje to testu emotka  
    a pasowało by go umyć w końcu emotka  

Cytuj wiadomość #6401345
    Kobieta androm

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 800
    Z nami od: 09.02.2006

Powrót do góry

pioge7 napisał(a):

RATUNKU!!!! Czy ktoś zna jakis dobry sposób na wymycie piekarnika? Raz czytam że mleczko cif jest dobre, na innym że nie, że jednak lepiej wziąć roztwór z sody oczyszczonej, to zaraz na kolejnej stronie czytam że jednak nie zdaje to testu emotka  

ja mam taką gotową pianę w sprayu "do czyszczenia piekarnika", rozpyla się to i zostawia na bodajże 20 minut. Potem trzeba umyć i przewietrzyć, bo to takie żrące. Może więc kup sobie takiego "gotowca"?
    Cytuj wiadomość #6401347
    Kobieta rutka

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 347
    Z nami od: 11.02.2011

Powrót do góry

pioge7 napisał(a):

xena napisał(a):

xena napisał(a):

xena napisał(a):

xena napisał(a):

Sprawdz czy twój operator (tzn córki) nie udostępnia limitów na rachunek. U mnie w nju jest taka opcja, mam ustawione 100 zł i powyżej nie da sie juz wysyłać innych smsów. 

ale to nic nie da bo ona nie placi za sms ktore wysyla tylko za te ktore otrzymuje,sprobuj wyslac na te numery sms STOP 
    Cytuj wiadomość #6401348
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Powrót do góry

androm napisał(a):

pioge7 napisał(a):

RATUNKU!!!! Czy ktoś zna jakis dobry sposób na wymycie piekarnika? Raz czytam że mleczko cif jest dobre, na innym że nie, że jednak lepiej wziąć roztwór z sody oczyszczonej, to zaraz na kolejnej stronie czytam że jednak nie zdaje to testu emotka  a pasowało by go umyć w końcu emotka  

ja mam taką gotową pianę w sprayu "do czyszczenia piekarnika", rozpyla się to i zostawia na bodajże 20 minut. Potem trzeba umyć i przewietrzyć, bo to takie żrące. Może więc kup sobie takiego "gotowca"?

Pomyśle jak będę w mieście emotka  bo u nas na wsi to takiego nie doświadcze emotka  
    a tak na teraz emotka  chyba jednak ta soda mi dostaje albo mleczko emotka  

Cytuj wiadomość #6401427
    Kobieta aga17

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 343
    Z nami od: 21.01.2009

Powrót do góry

Nie mogę wysłać smsa na 5 cyfrowy nr. premium.Mam telefon w Play, blokadę mam zdjętą.Ktoś wie dlaczego?
    Co mam zrobić emotka .Wyskakuje mi błąd 38.
    Cytuj wiadomość #6401444
    Kobieta -Violka-

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 585
    Z nami od: 26.12.2015

Powrót do góry

pioge7 napisał(a):

RATUNKU!!!! Czy ktoś zna jakis dobry sposób na wymycie piekarnika? Raz czytam że mleczko cif jest dobre, na innym że nie, że jednak lepiej wziąć roztwór z sody oczyszczonej, to zaraz na kolejnej stronie czytam że jednak nie zdaje to testu emotka  

Ja mam gotowca Mr Muscle i jest ok. (Można kupić na konkurs pronto jak znowu będzie  emotka  ) 
    Liczba plusów to: pioge7 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6401447
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Powrót do góry

-Violka- napisał(a):

pioge7 napisał(a):

RATUNKU!!!! Czy ktoś zna jakis dobry sposób na wymycie piekarnika? Raz czytam że mleczko cif jest dobre, na innym że nie, że jednak lepiej wziąć roztwór z sody oczyszczonej, to zaraz na kolejnej stronie czytam że jednak nie zdaje to testu emotka  a pasowało by go umyć w końcu emotka  

Ja mam gotowca Mr Muscle i jest ok. (Można kupić na konkurs pronto jak znowu będzie  emotka  ) 

Pomyśle emotka  muszę podjechać do miasta i poszukać 

Cytuj wiadomość #6401452
    Kobieta netka2000

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 362
    Z nami od: 30.04.2007
    Konkursy dodane: 14

Powrót do góry

-Violka- napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Bardzo skuteczny jest Dix Professional, ale, uwaga, opary są silnie drażniące! Wystarczy rozpylić a po kilku godzinach przypalenia same odpadają. Jeżeli to nie pomoże, to radzę kupić w markecie budowlanym wełnę stalową. Jest ona przeznaczona do szlifowania powierzchni, np. marmuru, granitu itp. Nie pozostawia zarysowań.
    Cytuj wiadomość #6401453
    Kobieta xena

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 622
    Z nami od: 03.03.2006

Powrót do góry

rutka napisał(a):

ale to nic nie da bo ona nie placi za sms ktore wysyla tylko za te ktore otrzymuje,sprobuj wyslac na te numery sms STOP

dzięki za odzew i rady, oczywiście zrezygnowałam z subskrypcji jak tylko zobaczyłam rachunek ale wstecz zapłacić trzeba:(  

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej -na miotle! Bo w końcu jesteśmy elastyczne!!!

Cytuj wiadomość #6401468
    Kobieta bezaczek7

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1350
    Z nami od: 17.07.2011

Powrót do góry

Szukam osoby, ktora zamowila u mnie paragon COCIO DELIKATESY CENTRUM. Skasowalam pw i nie pamietam kompletnie nicku. 
    Prosze w mobilnym widoku o ustawienie iksa kasujacego wiadomosc obok tematu, a nie pod! Przeskakuje mi czasem strona ok centymetr w gore w trakcie ladowania sie strony, po czym wraca na miejsce, ale klikniecie w nieodpowiednim momencie tak sie konczy emotka  albo niech pyta: czy na pewno chcesz usunac wiadomosc? No bo kurde, nie pierwszy raz juz tak mi sie zdarza emotka
    Liczba plusów to: maryam Liczba minusów to: 0

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=13898213
    http://olx.pl/oferty/uzytkownik/3xiR/
    wymiana:zestawy lego(nowe oraz bardzo stare,używane-dla kolekcjonera),książki fantastyczne,coś dla syna 3lata,telefon dualSim,końcówki PhilipsSonicareSensitive,rozważę wszystko.
    ZAKUPY:Ross,Lidl,małeTesco,Biedronka,ABC,Koliber,Spar,Natura,Żabka,DC,Orlen,Odido; okazjonalnie:Kauf,ITM,Statoil,Lotos.

Cytuj wiadomość #6401591
    Kobieta tusienka

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1059
    Z nami od: 13.05.2009

Powrót do góry

Kochani, jestem po raz pierwszy ambasadorką LPM. Czy jest życzliwa osóbka , która wytłumaczy mi na priv na czym polegają u nich kampanie? Jaka jest moja rola. 
    Cytuj wiadomość #6401592
    Kobieta nkba

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1188
    Z nami od: 22.12.2015
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

Czy zdarzyło się komuś przegapić termin wykorzystania bonu ITM? Zbierałam na większy zakup w Brico i teraz patrzę, ze kilka z nich maiło termin ważności, który upłynął w sierpniu emotka Czy istnieje jakaś możliwość, żeby ten termin hmmm... wydłużyć? Miał ktoś taki przypadek? Jest jeszcze jakaś szansa na ich wykorzystanie czy już dooopa? emotka
    Cytuj wiadomość #6401675
    Kobieta andziulka21

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 853
    Z nami od: 06.06.2016

Powrót do góry

Kupiłam na loterie serek almette z ziołami,z kodem. A na paragonie mam almette z kurkami emotka  
    Czy widział ktoś promocyjne opakowania tego z kurkami? Bo nie wiem czy zgłaszać ten paragon czy nie emotka
    Cytuj wiadomość #6401678
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1144
    Z nami od: 24.02.2016
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

nkba napisał(a):

Czy zdarzyło się komuś przegapić termin wykorzystania bonu ITM? Zbierałam na większy zakup w Brico i teraz patrzę, ze kilka z nich maiło termin ważności, który upłynął w sierpniu emotka Czy istnieje jakaś możliwość, żeby ten termin hmmm... wydłużyć? Miał ktoś taki przypadek? Jest jeszcze jakaś szansa na ich wykorzystanie czy już dooopa? emotka

Może skontaktuj się ze SCA PR Polska to Ci jakoś przebiją tę datę albo wymienią na nowe, bo to oni wydają bony. W sklepie wątpię, żeby przyjęli, bo mi zawsze sprawdzają daty ważności.
    Liczba plusów to: nkba Liczba minusów to: 0

Panu Bogu nic się nie udało, z wyjątkiem kotów.
    Wisława Szymborska

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.