Pomocy!!!!

|< << < 1204 1205 1206 1207 1208 12091210 1211 1212 1213 1214 > >> >|

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6454953 niedziela, 21 stycznia 2018, 17:46:36
Czy mogę gdzieś legalnie sprzedać jedną butelkę alkoholu (dość wytworny, cena oficjalna za butelkę to 3800 zł) dostaliśmy dawno temu w prezencie i teraz przez przypadek odkryłam cenę (jeszcze jestem w ciężkim szoku), a że nie pijam nic poza winem sporadycznie to chciałabym jakoś się tego pozbyć z korzyścią. Jak nie sprzedam, to przekażę w przyszłym roku na Orkiestrę, o ile oni mogą wystawiać oficjalnie alkohol.
Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia w tej kwestii? Bardzo proszę o odpowiedź.
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6455011 niedziela, 21 stycznia 2018, 21:35:33
zawszebeznagrod napisał(a):

babariba napisał(a):

kermit napisał(a):

zawszebeznagrod napisał(a):Właśnie przybłąkał się do nas owczarek Collie i nie wiem co mam z nim zrobić ;/ 
Nie za bardzo mogę go też przygarnąć przez warunki mieszkaniowe i inne zwierzęta  emotka  

https://ogloszeni...-szetlandzki,67084 

Dałeś/aś ogłoszenie na Facebook-u? Tak chyba najłatwiej odnaleźć właściciela. Może po prostu komuś uciekł...

chyba najszybciej na lokalne grupy na FB, szukaj jeszcze grup "Zaginione psy"

A dałeś znać najbliższemu schronisku dla zwierząt? Oni na swojej stronie fb umieszczają informację o takiej zgubie lub można im taką znajdę przywieźć. Wydaje mi się, że właściciel zawsze tam zaczyna poszukiwania. A jak widać na zdjęciu pies jest bardzo zadbany i na pewno ma kochających właścicieli. 

Tak, schronisko w Cieszynie tez ma informacje

Znalazł się właściciel?
0 0

kammaro

Cytuj wiadomość#6455058 poniedziałek, 22 stycznia 2018, 08:30:48
Dzwoń na Straż miejską. Oni przewiozą pieska do schroniska, a tam w pierwszej kolejnosci jest sprawdzany chip i informowany właściciel. (Teraz chyba większość piesków jest chipowana) Dodatkowo dodaj ogloszenie na olx, fb
0 0

kozuszka38

Cytuj wiadomość#6455066 poniedziałek, 22 stycznia 2018, 08:57:22
Czy moglby mi ktoś pomóc i podarować jeden link do konkursu 2 dodałam i nie mogę znaleźć trzeciego...jestem bloknięta, a chciałabym wiedzieć co tam w Biedronkowym dziale się dzieje emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6455068 poniedziałek, 22 stycznia 2018, 09:10:41
kozuszka38 napisał(a):

Czy moglby mi ktoś pomóc i podarować jeden link do konkursu 2 dodałam i nie mogę znaleźć trzeciego...jestem bloknięta, a chciałabym wiedzieć co tam w Biedronkowym dziale się dzieje emotka

priv emotka z konkursem

co do biedronkowego działu na razie nic się nie dzieje. Tylko rozmowy o konkursie Somatowym czy są produkty w sklepach czy nie . emotka

zawszebeznagrod

Cytuj wiadomość#6455071 poniedziałek, 22 stycznia 2018, 09:35:09
kammaro napisał(a):

Dzwoń na Straż miejską. Oni przewiozą pieska do schroniska, a tam w pierwszej kolejnosci jest sprawdzany chip i informowany właściciel. (Teraz chyba większość piesków jest chipowana) Dodatkowo dodaj ogloszenie na olx, fb

Byliśmy u weterynarza, pies nie jest zachipowany, ani nie ma tatuażu - niestety jest dość mocno zaniedbany, także wczoraj rozczesaliśmy kołtuny, mycie itd. Dzisiaj zabieramy ją do weterynarza po raz drugi, zrobić prześwietlenie łapy i sprawdzić guza na podbrzuszu. Ogłoszenie trafiło na strony z ogłoszeniami i na strone miasta (Wisła), także właściciel może się znajdzie. A pies zaczyna czuć się jak u siebie emotka

kozuszka38

Cytuj wiadomość#6455135 poniedziałek, 22 stycznia 2018, 12:12:28
pioge7 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

priv emotka z konkursem

co do biedronkowego działu na razie nic się nie dzieje. Tylko rozmowy o konkursie Somatowym czy są produkty w sklepach czy nie . emotka

Bardzo dziękuję; ) już śmigam po wszystkich wątkach; )
pioge7 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6456157 czwartek, 25 stycznia 2018, 10:41:15
Osoby, które wygrały powerbank z gp - gdzie wysyłacie to zdjęcie paragonu, oświadczenie i dane? Trochę pogmatwany ten regulamin i sms, nie mam pewności, co powinnam zrobić. No i nie ma adresu mailowego. 
edit: adres mailowy widzę, konkurs@gto.com.pl - wysłać tam wszystko czy normalnie listem na zwykły adres?
0 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6456170 czwartek, 25 stycznia 2018, 11:21:21
cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Osoby, które wygrały powerbank z gp - gdzie wysyłacie to zdjęcie paragonu, oświadczenie i dane? Trochę pogmatwany ten regulamin i sms, nie mam pewności, co powinnam zrobić. No i nie ma adresu mailowego. 
edit: adres mailowy widzę, konkurs@gto.com.pl - wysłać tam wszystko czy normalnie listem na zwykły adres?

Regulamin jest prosty, widocznie jesteś zmęczona, wyśpij się dobrze emotka
konkurs@gto.com.pl
Drukujesz oświadczenie, wypełniasz wszystkie wymagane pola, podpisujesz, skanujesz i skan wysyłasz mailem razem ze skanem paragonu. Oryginał zostaje w domu. Jak chcesz, możesz wyrzucić, ale nie trać pieniędzy na znaczek. Potwierdzam, że to wystarczy, bo tak zrobiłem i powerbank już w domu.

Aż uśmiechnęłam się do monitora, widząc Twoje pierwsze zdanie, bo po wczorajszym dniu i dzisiejszej nocy patrzę tępo w monitor i wszystko idzie mi dwukrotnie dłużej. Dziękuję za info i tak w ogóle  emotka   emotka
0 0

renatak0

Cytuj wiadomość#6456179 czwartek, 25 stycznia 2018, 11:55:09
Maz pokazał mi przed chwila sms z Mieszka o bransoletce,dostał ktos dziś tez czy to jakis sms staroć ,którego wczesniej nie zauważył ,nie ma daty ,bo cos zamieszał w telefonie 
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6456182 czwartek, 25 stycznia 2018, 12:05:00
renatak0 napisał(a):

Maz pokazał mi przed chwila sms z Mieszka o bransoletce,dostał ktos dziś tez czy to jakis sms staroć ,którego wczesniej nie zauważył ,nie ma daty ,bo cos zamieszał w telefonie 

w "informują" właśnie się wpis pojawił
0 0

cotomabyc

Cytuj wiadomość#6456677 piątek, 26 stycznia 2018, 15:10:10
mietowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

konkurs@gto.com.pl
Drukujesz oświadczenie, wypełniasz wszystkie wymagane pola, podpisujesz, skanujesz i skan wysyłasz mailem razem ze skanem paragonu. Oryginał zostaje w domu. Jak chcesz, możesz wyrzucić, ale nie trać pieniędzy na znaczek. Potwierdzam, że to wystarczy, bo tak zrobiłem i powerbank już w domu.

Aż uśmiechnęłam się do monitora, widząc Twoje pierwsze zdanie, bo po wczorajszym dniu i dzisiejszej nocy patrzę tępo w monitor i wszystko idzie mi dwukrotnie dłużej. Dziękuję za info i tak w ogóle  emotka   emotka

Ja mysle ze mozna nawet pominac skanowanie i zrobic zdjecia tel. I mailem wyslac fotki. Taki mam plan
cb656 0

cotomabyc

Cytuj wiadomość#6456703 piątek, 26 stycznia 2018, 15:58:47
cb656 napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

Ja mysle ze mozna nawet pominac skanowanie i zrobic zdjecia tel. I mailem wyslac fotki. Taki mam plan

"Czy konie mnie słyszą?! Ja uważam, że to jest bardzo dobra koncepcja!" emotka emotka
cotomabyc napisał(a):

mietowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

konkurs@gto.com.pl

0 0

kalmia86

Cytuj wiadomość#6456808 piątek, 26 stycznia 2018, 21:02:16
Otrzymałam punkt karny (nieumyślnie wrzuciłam post nie w tym temacie co powinnam, jak tylko zauważyłam błąd usunęłam swój wpis i zamieściłam we właściwym temacie). Co zrobić aby pozbyć się tego punktu karnego? Wiem, ze to pierwszy ale już mnie drażni...
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6456810 piątek, 26 stycznia 2018, 21:09:44
kalmia86 napisał(a):

Otrzymałam punkt karny (nieumyślnie wrzuciłam post nie w tym temacie co powinnam, jak tylko zauważyłam błąd usunęłam swój wpis i zamieściłam we właściwym temacie). Co zrobić aby pozbyć się tego punktu karnego? Wiem, ze to pierwszy ale już mnie drażni...

dodać 10 konkursów do bazy emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6456813 piątek, 26 stycznia 2018, 21:14:20
Czy jest tutaj jakiś farmaceuta albo ktoś w ten deseń emotka  ? Jakiś czas temu suplementowałam się balsamem krzemowym na włosy i paznokcie. Ostatnio sobie o nim przypomniałam i kupiłam nowy słoiczek. Dopiero w domu zauważyłam, że zmieniła się jego szata graficzna. I ma na etykiecie napis "kosmetyk" i brak informacji o dawkowaniu doustnym. Na stronie sklepu widnieje jeszcze stara wersja graficzna i jest podana informacja o dawkowaniu wewnętrznym. Niestety, nie mogę skontaktować się z producentem ani ze sklepem, żeby dojść do tego, czy dalej można to spożywać. Spróbuję jeszcze podzwonić po nich po weekendzie, ale chciałabym zasięgnąć porady czy taki skład może być jadalny: aqua, sodium silicate, citric acid.
0 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6456815 piątek, 26 stycznia 2018, 21:21:20
cotomabyc napisał(a):

cb656 napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

"Czy konie mnie słyszą?! Ja uważam, że to jest bardzo dobra koncepcja!" emotka emotka
cotomabyc napisał(a):

mietowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

konkurs@gto.com.pl

Ja też myślę, że zdjęcie wystarczy, aczkolwiek mam skaner i nie zawaham się go użyć emotka
cb656 0

inter81

Cytuj wiadomość#6456848 sobota, 27 stycznia 2018, 01:32:28
nie umiem spać którąś noc z rzędu tzn usypiam ale bardzo późno pije za duzo kawy chyba
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6456876 sobota, 27 stycznia 2018, 11:39:45
inter81 napisał(a):

nie umiem spać którąś noc z rzędu tzn usypiam ale bardzo późno pije za duzo kawy chyba

No to już znasz powód bezsenności, więc odstaw kasę i wszystkie inne energetyki, ściągnij sobie na telefon aplikację z relaksującymi dźwiękami, np. deszczu, weź ciepłą lub gorącą kąpiel, nie korzystaj z laptopa ani komórki w łóżku i powodzenia emotka  
Możesz poczytać jakąś nudną książkę, bo interesująca wciągnie Cię w akcję do rana emotka  
0 0

margo96

Cytuj wiadomość#6456887 sobota, 27 stycznia 2018, 12:19:33
Pomocy, kochani!
1. Czy ktoś próbował wypłacić pieniądze z bankomatu kartą Visa Prepaid z Luksji bądź płacił nią w sklepie? Ja nie mogę - w bankomacie pojawia się informacja, że operacja nie może być zrealizowana. Co robię nie tak?
2. Czy ktoś zna cudowny sposób, jak uratować zalany telefon? Tzn. telefon częściowo działa, ale nie chce się ładować.
0 0
|< << < 1204 1205 1206 1207 1208 12091210 1211 1212 1213 1214 > >> >|