Pomocy!!!!

|< << < 1213 1214 1215 1216 1217 12181219 1220 1221 1222 1223 > >> >|

joasiunia

Cytuj wiadomość#6470119 wtorek, 6 marca 2018, 09:44:57
Czy miał ktoś tak w Orzeszkonkursie, że klikał na link aktywujący zgłoszenie, a przenosiło go po prostu na stronę konkursu, bez żadnego komentarza typu "dziękujemy za aktywację zgłoszenia"? Bo ja już nie wiem, czy mnie skleroza ogarnia i czy tam tak po prostu jest, czy powinien się jednak jakiś stosowny komentarz pojawić... emotka
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6471320 piątek, 9 marca 2018, 07:42:03
Mamy pytanie odnośnie pieczątek na paragonach. Mama zakupiła podravkę na konkurs jednak na paragonie widnieje tylko napis "Makaron". Jak powinna wygladac adnotacja sklepu ze to jest produkt podravka. Czy trzeba dopisać coś w stylu "zakupiono makaron podravka" i wtedy pieczątka z BOKu? 
0 0

Frama

Cytuj wiadomość#6471325 piątek, 9 marca 2018, 08:16:32
yreks napisał(a):

Mamy pytanie odnośnie pieczątek na paragonach. Mama zakupiła podravkę na konkurs jednak na paragonie widnieje tylko napis "Makaron". Jak powinna wygladac adnotacja sklepu ze to jest produkt podravka. Czy trzeba dopisać coś w stylu "zakupiono makaron podravka" i wtedy pieczątka z BOKu? 

Ja piszę np Kamis i proszę o pieczątkę. Jak jest miejsce to na gorze paragonu, a jak nie to z tylu. 
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6471326 piątek, 9 marca 2018, 08:18:26
Frama napisał(a):

yreks napisał(a):

Ja piszę np Kamis i proszę o pieczątkę. Jak jest miejsce to na gorze paragonu, a jak nie to z tylu. 

dzięki emotka
0 0

atka79

Cytuj wiadomość#6471332 piątek, 9 marca 2018, 08:45:02
yreks napisał(a):

Frama napisał(a):

yreks napisał(a):

dzięki emotka

A czy Wy te pieczątki załatwiacie od razu po zakupie, czy dopiero jak wygracie?
Bo ja kiedyś jak miałam coś źle opisane to stwierdziłam, że poczekam do ewentualnej wygranej. Nie wygrałam i nie było potrzeby załatwiania. Ale ja w sumie gram od niedawna i może źle robię.
A tak przy okazji, to ja często sprawdzam na czytniku co się w nazwie wyświetla i raczej taki opis jest potem na paragonie.
0 0

pablo75

Cytuj wiadomość#6471341 piątek, 9 marca 2018, 09:43:07
atka79 napisał(a):

yreks napisał(a):

Frama napisał(a):

yreks napisał(a):

dzięki emotka

Bo ja kiedyś jak miałam coś źle opisane to stwierdziłam, że poczekam do ewentualnej wygranej. Nie wygrałam i nie było potrzeby załatwiania. Ale ja w sumie gram od niedawna i może źle robię.
A tak przy okazji, to ja często sprawdzam na czytniku co się w nazwie wyświetla i raczej taki opis jest potem na paragonie.J

Ja od razu idę po opis paragonu,moim zdaniem najgorzej opisane są paragony Intermarche,zawsze na czytniku sprawdzam co będę miał na paragonie.
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6471439 piątek, 9 marca 2018, 12:54:37
pablo75 napisał(a):

atka79 napisał(a):

yreks napisał(a):

Frama napisał(a):

yreks napisał(a):

dzięki emotka

A tak przy okazji, to ja często sprawdzam na czytniku co się w nazwie wyświetla i raczej taki opis jest potem na paragonie.J

Ja od razu idę po opis paragonu,moim zdaniem najgorzej opisane są paragony Intermarche,zawsze na czytniku sprawdzam co będę miał na paragonie.

ja się martwię jak wygram emotka  nie chce mi się łazić wciąż do boku emotka
0 0

patrycja8

Cytuj wiadomość#6471522 piątek, 9 marca 2018, 15:29:58
Czy ktoś z was wygrał w loterii gorączka złota nescafe i pomoże mi bo nie wiem czy faktycznie te oswiadczenie i paragon trzeba wysłać pocztą czy można zrobić skan
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6471533 piątek, 9 marca 2018, 15:46:41
cb656 napisał(a):

atka79 napisał(a):

czy Wy te pieczątki załatwiacie od razu po zakupie, czy dopiero jak wygracie?

Jak sobie wyobrażasz owo "po czasie"? emotka
Przychodzisz z paragonem po miesiącu i prosisz o poświadczenie, że pozycja "pasta d.z." to Colgate? Bo tak chcesz?
A pańcia z BOK grzecznie i z uśmiechem stempluje, wierząc na słowo? No bo przecież zużytego opakowania nie targasz ze sobą. emotka

Oczywiście. Robiłam tak np. w przypadku Pudliszek w ITM. Pańcia z BOK-u nie robiła problemu.

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6471549 piątek, 9 marca 2018, 16:42:39
cb656 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

cb656 napisał(a):

Przychodzisz z paragonem po miesiącu i prosisz o poświadczenie, że pozycja "pasta d.z." to Colgate? Bo tak chcesz?
A pańcia z BOK grzecznie i z uśmiechem stempluje, wierząc na słowo? No bo przecież zużytego opakowania nie targasz ze sobą. emotka

Oczywiście. Robiłam tak np. w przypadku Pudliszek w ITM. Pańcia z BOK-u nie robiła problemu.

Trochę się pańci dziwię, znając świat pełen kombinatorów i chachmęciarzy. Widocznie ma w nosie zasady i jest trochę jak leming idący za stadem bez wnikania w przyczyny i powody. A co, jeśli (niechby nawet i w dobrej wierze) poświadczy nieprawdę, która w ostatecznej weryfikacji wyjdzie na jaw? To i nagrodę diabli biorą, konkursowicz wściekły, pańcia ma nieprzyjemności i musi się tłumaczyć... Takie sobie to. Staram się zawsze w takiej sytuacji widzieć siebie, czego ja bym oczekiwał od Klienta, który przychodzi, by mu coś poświadczyć. Bo poświadczenie pisemne jeśli poświadcza fałsz, to już dowód w sprawie nie do wyślizgania, nie da się na gębę tłumaczyć, że ktoś źle zrozumiał.
No OK, pańcia w Twoim ITM może i tak robi. Pańcie w moich sieciówkach są niechętne poświadczaniu nawet wtedy, jak podchodzę spod kasy z paragonem i towarem w garści w czasie rzeczywistym, na gorąco. Co tylko po raz kolejny dowodzi, że są ludzie i ludziska, a nie ma jednej ogólnopolskiej zasady, której wszyscy trzymają się jednakowo. Dlatego ja jestem za załatwianiem takich spraw od reki przy zakupie, a nie później.

Pańcia w BOK-u ma dostęp do tego, w jaki sposób opisane są poszczególne produkty na paragonach emotka . I bardzo cieszy mnie to, że są ludzie, którzy wykazują się empatią, nie piętrząc przed klientem Mount Everestu problemów. emotka

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6471553 piątek, 9 marca 2018, 16:56:33
cb656 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Pańcia w BOK-u ma dostęp do tego, w jaki sposób opisane są poszczególne produkty na paragonach

To ciekawe, co piszesz emotka NIGDY jeszcze nie zdarzyło mi się, by pańcia z BOKU sprawdzała mój paragon w jakimkolwiek komputerze czy innym urządzeniu. Zwykle brała go z jakąś taką ostrożnością w dwa palce, oglądała ze wszystkich stron, zerkała na produkt, na paragon i z wielkim ociąganiem, by nie powiedzieć z łaską, stawiała pieczątkę i dopisek, o który prosiłem.
Żyjemy widocznie w światach równoległych emotka

Skoro idziesz do niej z ze świeżutkim paragonem prosto z kasy wydrukowanym 15 sekund wcześniej& świeżo zakupionymi produktami, które jeszcze pachną sklepową półką, a następnie wykładasz jej grzecznie na blacie, to zapewne ma podstawy, żeby wierzyć Ci na słowo emotka . Ja, jeśli idę miesiąc po zakupie, bo jakiejś agencji zachciało się pieczątki, to Pani uprzejmie sprawdza co i jak i stawia pieczątkę.

agakaz2

Cytuj wiadomość#6471582 piątek, 9 marca 2018, 19:22:53
patrycja8 napisał(a):

Czy ktoś z was wygrał w loterii gorączka złota nescafe i pomoże mi bo nie wiem czy faktycznie te oswiadczenie i paragon trzeba wysłać pocztą czy można zrobić skan

Tak zrobiłam wysłałam poczta
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6471584 piątek, 9 marca 2018, 19:27:48
Szukam sprawdzonego sposobu na "niespodziankę"* na twarzy. Męczy mnie od kilu dni, zawsze używałam Skinoren, ale coś ostatnio nie działa na mnie, a muszę się tego pozbyć do przyszłego piątku. 

*czytaj pryszcz emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6471585 piątek, 9 marca 2018, 19:38:07
Niebieska_Laguna napisał(a):

Szukam sprawdzonego sposobu na "niespodziankę"* na twarzy. Męczy mnie od kilu dni, zawsze używałam Skinoren, ale coś ostatnio nie działa na mnie, a muszę się tego pozbyć do przyszłego piątku. 

*czytaj pryszcz emotka

Spróbuj zawalczyć maścią ichtiolową. Kosztuje w aptece zaledwie 3 złote i na mnie działa! Tzn. na moje syfy  emotka Aplikacja tylko na noc lub "po domu", bo maść jest koloru smolistego i trochę śmierdzi papą z dachu  emotka  Ale w nocy i tak jest ciemno  emotka

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#6471609 piątek, 9 marca 2018, 21:10:05
W tamtym roku wygrałam nagrodę pienieżną 5 tys, ale wypłacono mi 4500 zł (część wzięto na podatek), a dziś dostałam PIT 8C  z  przychodem 4500 zł emotka Czy ktoś z Was miał podobną sytuację? Czy drugi raz muszę zapłacić podatek? czytam w necie różne artykuły, ale czy ktoś doświadczył tego "na żywo"?
bruce 0

androm

Cytuj wiadomość#6471626 piątek, 9 marca 2018, 22:21:45
slonecznik1309 napisał(a):

W tamtym roku wygrałam nagrodę pienieżną 5 tys, ale wypłacono mi 4500 zł (część wzięto na podatek), a dziś dostałam PIT 8C  z  przychodem 4500 zł emotka Czy ktoś z Was miał podobną sytuację? Czy drugi raz muszę zapłacić podatek? czytam w necie różne artykuły, ale czy ktoś doświadczył tego "na żywo"?

mysle ze cos tu jest ewidentnie nie tak i nie powinni Ci wysylac zadnego PITa skoro to oni odprowadzili podatek
nigdy tak nie mialam i napisz do nich bo to chore

barcza

Cytuj wiadomość#6471647 sobota, 10 marca 2018, 06:49:36
hochland wpisałam kod dałam wyślij i nic na zielonym tle białe punkty skaczą i nic się nie dzieje kod dalej jest 
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6471964 niedziela, 11 marca 2018, 17:57:48
Nie mogę znaleźć wątku,w którym była wzmianka na temat wpisania literki "W" przed numerem w formularzu z Milki.Wysłałam zgłoszenie bez literki i wygrałam termos. Teraz nie wiem czy uznają mi gdy zeskanuję z literką nr paragonu, czy nie uznają mi tego i nagrody nie otrzymam?
0 0

mamimamu

Cytuj wiadomość#6471971 niedziela, 11 marca 2018, 18:21:11
Tereniagno Uznają:) miałam taką samą syt i dla pewności skontaktowalam sie z nimi, stąd wiem emotka
nkba 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6471973 niedziela, 11 marca 2018, 18:33:46
mamimamu napisał(a):

Tereniagno Uznają:) miałam taką samą syt i dla pewności skontaktowalam sie z nimi, stąd wiem emotka

Super,dzięki emotka emotka
0 0

|< << < 1213 1214 1215 1216 1217 12181219 1220 1221 1222 1223 > >> >|