Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

|< << < 1224 1225 1226 1227 1228 12291230 1231 1232 1233 1234 > >> >|

mietowa

Cytuj wiadomość#6502844 środa, 27 czerwiec 2018, 08:22:26
cherry_coke napisał(a):

mietowa napisał(a):

W styczniu wygrałam kartę 200 zł Douglas w konkursie "Podaruj sobie odrobinę relaksu" (Silan, Albedo). Teraz chciałabym dać ją cioci na urodziny. Czy ktoś pamięta, jaki termin ważności miały te karty? Nie chciałabym zdrapywać pinu, a bez tego niczego nie sprawdzę na stronie Douglasa.

One są bezterminowe. Świetna sprawa zresztą. emotka

jakby co tu jest ta informacja w punkcie I podpunkt 10
https://www.dougl...AS-/index_c0093.html

Oooo, wielkie dzięki za odpowiedź! emotka  Nawet przeglądałam ten regulamin, musiało mi umknąć emotka
0 0

danaaa

Cytuj wiadomość#6503272 środa, 27 czerwiec 2018, 22:04:04
Od wczoraj próbuję wysłać zgłoszenie na Viscoplast i nie przechodzi. Czy ktoś z Was wysyłał dzisiaj?
0 0

telemele

Cytuj wiadomość#6503344 czwartek, 28 czerwiec 2018, 09:46:48
Wczoraj przed północą na Viscoplast też nie można było wysłać emotka
0 0

vanillasky-2017

Cytuj wiadomość#6503544 czwartek, 28 czerwiec 2018, 16:09:14
Czy komuś z Was udało się wygrać w Desperados??? 
Wklepałam 15 kodów i kicha  emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6503626 czwartek, 28 czerwiec 2018, 18:28:30
vanillasky-2017 napisał(a):

Ktoś pisał że trafił
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6503658 czwartek, 28 czerwiec 2018, 19:24:52
cb656 napisał(a):

...Desperados???  Wklepałam 15 kodów i kicha  emotka

Nie pij tyle, alkohol szkodzi zdrowiu.

Ona wklepała nie wypiła emotka
0 0

danaaa

Cytuj wiadomość#6503697 czwartek, 28 czerwiec 2018, 21:18:35
andii napisał(a):

danaaa napisał(a):

Od wczoraj próbuję wysłać zgłoszenie na Viscoplast i nie przechodzi. Czy ktoś z Was wysyłał dzisiaj?

Spróbuj z innego urządzenia! Z kompa nie udało się ,ale z tabletu już tak emotka

Z telefonu poszło bez problemu. Dzięki za radę  emotka
andii 0

marzenie16

Cytuj wiadomość#6503700 czwartek, 28 czerwiec 2018, 21:26:18

Bardzo dużo wbiłam i nic emotka
0 1

agakaz2

Cytuj wiadomość#6503782 piątek, 29 czerwiec 2018, 06:34:03
marzenie16 napisał(a):

Bardzo dużo wbiłam i nic emotka

Tu nie chodzi o ilość Ale o trafienie w wylosowany kod przez komisję . Jak widać niektórym takie wpisy nie pasują  emotka
0 0

FBjustyna16

Cytuj wiadomość#6504196 piątek, 29 czerwiec 2018, 23:04:09
nie mogę się zalogować na moje konto, które miałam od 2006 roku, wyskakuje mi info, że zostało skasowane,Ponieważ nie miałam ostatnio dostępu do laptopa i korzystałam z telefonu, a że nie widzę zbyt dobrze, zalogowałam się przez fb i od tego czasu nie mogę zalogować się normalnie. o co tu chodzi, bo mówiąc delikatnie ciśnienie mi podskoczyło, oddajcie mi moje konto emotka
0 1

joasiunia

Cytuj wiadomość#6504479 sobota, 30 czerwiec 2018, 22:34:14
Działa Wam strona konkursu Pumy? Możecie oddawać głosy na zdjęcia? Bo u mnie nawet nie wchodzi w zdjęcie, a co dopiero mówić o głosach... 
0 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6504481 sobota, 30 czerwiec 2018, 22:36:36
joasiunia napisał(a):

Działa Wam strona konkursu Pumy? Możecie oddawać głosy na zdjęcia? Bo u mnie nawet nie wchodzi w zdjęcie, a co dopiero mówić o głosach... 

U mnie jest tak samo.
0 0

aaa

Cytuj wiadomość#6504483 sobota, 30 czerwiec 2018, 22:38:09
monnikk napisał(a):

joasiunia napisał(a):

U mnie jest tak samo.

Nie działa
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6504566 niedziela, 1 lipiec 2018, 10:55:01
Mam problem ze stroną woah
brałem udział w poprzedniej edycji... mam 2 niewykorzystane punkty. Teraz chcę grać w nowej edycji i próbuję się zalogować kontem z facebooka tak jak poprzednio i nic... na poprzednią edycję da się zalogować a na tą nie... niby się loguje ale jak się przeładuje strona to się nie loguje tylko dalej WEŹ UDZIAŁ... próbuje z różnych przeglądarek i nic emotka Może ktoś miał podobnie?
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6504567 niedziela, 1 lipiec 2018, 11:07:26
pioge7 napisał(a):

brałem udział w poprzedniej edycji... mam 2 niewykorzystane punkty. Teraz chcę grać w nowej edycji i próbuję się zalogować kontem z facebooka tak jak poprzednio i nic... na poprzednią edycję da się zalogować a na tą nie... niby się loguje ale jak się przeładuje strona to się nie loguje tylko dalej WEŹ UDZIAŁ... próbuje z różnych przeglądarek i nic emotka Może ktoś miał podobnie?

a może dla nowej promocji trzeba nowe konto założyć?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6504568 niedziela, 1 lipiec 2018, 11:08:31
delvitto napisał(a):

pioge7 napisał(a):

właśnie pisze że niewykorzystane punkty można przenieść...
ja loguję się facebookiem i założenie konta na ten adres nie daje nic bo pisze że już jest zajęty
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6504572 niedziela, 1 lipiec 2018, 11:14:46
cb656 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Loguję się bez problemu tymi samymi danymi, co w poprzedniej promocji i są widoczne obie: nowa i stara, jako zakończona.

to ja na poprzednią się mogę zalogować a na nową nie... daję WEŹ UDZIAŁ i wychodzi zeby się logować daję zaloguj i przeładowuje się strona i dalej WEŹ UDZIAł. nie ma miejsca do wpisywania kodów... emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6504590 niedziela, 1 lipiec 2018, 12:29:58
andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

delvitto napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ja loguję się facebookiem i założenie konta na ten adres nie daje nic bo pisze że już jest zajęty

to nie loguj się facebookiem  tylko spróbuj stroną, albo wyczyść pliki cookie i jeszcze raz spróbuj
u mnie działa ta nowa strona emotka

próbuję się logować stroną to pisze że to konto ma się logować przez facebooka, ciasteczka spóbuję wyczyścić potem, teraz nie mam czasu emotka dzięki za radę emotka
ale nie wiem czy to da, jak inne przeglądarki też zwodzą... założe chyba nowe konto na kogoś innego, chociaż szkoda tych 2 pkt emotka
andii 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6504594 niedziela, 1 lipiec 2018, 12:51:10
pioge7 napisał(a):

andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

delvitto napisał(a):

pioge7 napisał(a):

to nie loguj się facebookiem  tylko spróbuj stroną, albo wyczyść pliki cookie i jeszcze raz spróbuj

próbuję się logować stroną to pisze że to konto ma się logować przez facebooka, ciasteczka spóbuję wyczyścić potem, teraz nie mam czasu emotka dzięki za radę emotka
ale nie wiem czy to da, jak inne przeglądarki też zwodzą... założe chyba nowe konto na kogoś innego, chociaż szkoda tych 2 pkt emotka

U mnie muliło ale dało się odświeżyć , wyskoczył komunikat o konieczności zaakceptowania regulaminu #woahmomenty, kliknęłam i już było OK, stare punkty są i nawet dużo piłek do wzięcia z promocji piłkarskiej

masza

Cytuj wiadomość#6504647 niedziela, 1 lipiec 2018, 15:46:42
andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

delvitto napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ja logowałam się tylko fb, nie zakładam konta i teraz to nie działa- cały czas wyrzuca...
andii 0

|< << < 1224 1225 1226 1227 1228 12291230 1231 1232 1233 1234 > >> >|