Pomocy!!!! (Strona 1230) :: Pomoc :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Pomocy!!!!

|< << < 1225 1226 1227 1228 1229 12301231 1232 1233 1234 1235 > >|

agakaz2

Cytuj wiadomość#6503782 piątek, 29 czerwca 2018, 06:34:03
marzenie16 napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Czy komuś z Was udało się wygrać w Desperados??? 
Wklepałam 15 kodów i kicha  emotka

Bardzo dużo wbiłam i nic emotka

Tu nie chodzi o ilość Ale o trafienie w wylosowany kod przez komisję . Jak widać niektórym takie wpisy nie pasują  emotka
0 0

FBjustyna16

Cytuj wiadomość#6504196 piątek, 29 czerwca 2018, 23:04:09
nie mogę się zalogować na moje konto, które miałam od 2006 roku, wyskakuje mi info, że zostało skasowane,Ponieważ nie miałam ostatnio dostępu do laptopa i korzystałam z telefonu, a że nie widzę zbyt dobrze, zalogowałam się przez fb i od tego czasu nie mogę zalogować się normalnie. o co tu chodzi, bo mówiąc delikatnie ciśnienie mi podskoczyło, oddajcie mi moje konto emotka
0 cb656

joasiunia

Cytuj wiadomość#6504479 sobota, 30 czerwca 2018, 22:34:14
Działa Wam strona konkursu Pumy? Możecie oddawać głosy na zdjęcia? Bo u mnie nawet nie wchodzi w zdjęcie, a co dopiero mówić o głosach... 
0 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6504481 sobota, 30 czerwca 2018, 22:36:36
joasiunia napisał(a):

Działa Wam strona konkursu Pumy? Możecie oddawać głosy na zdjęcia? Bo u mnie nawet nie wchodzi w zdjęcie, a co dopiero mówić o głosach... 

U mnie jest tak samo.
0 0

aaa

Cytuj wiadomość#6504483 sobota, 30 czerwca 2018, 22:38:09
monnikk napisał(a):

joasiunia napisał(a):

U mnie jest tak samo.

Nie działa
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6504566 niedziela, 1 lipca 2018, 10:55:01
Mam problem ze stroną woah
brałem udział w poprzedniej edycji... mam 2 niewykorzystane punkty. Teraz chcę grać w nowej edycji i próbuję się zalogować kontem z facebooka tak jak poprzednio i nic... na poprzednią edycję da się zalogować a na tą nie... niby się loguje ale jak się przeładuje strona to się nie loguje tylko dalej WEŹ UDZIAŁ... próbuje z różnych przeglądarek i nic emotka Może ktoś miał podobnie?
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6504567 niedziela, 1 lipca 2018, 11:07:26
pioge7 napisał(a):

brałem udział w poprzedniej edycji... mam 2 niewykorzystane punkty. Teraz chcę grać w nowej edycji i próbuję się zalogować kontem z facebooka tak jak poprzednio i nic... na poprzednią edycję da się zalogować a na tą nie... niby się loguje ale jak się przeładuje strona to się nie loguje tylko dalej WEŹ UDZIAŁ... próbuje z różnych przeglądarek i nic emotka Może ktoś miał podobnie?

a może dla nowej promocji trzeba nowe konto założyć?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6504568 niedziela, 1 lipca 2018, 11:08:31
delvitto napisał(a):

pioge7 napisał(a):

właśnie pisze że niewykorzystane punkty można przenieść...
ja loguję się facebookiem i założenie konta na ten adres nie daje nic bo pisze że już jest zajęty
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6504572 niedziela, 1 lipca 2018, 11:14:46
cb656 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Loguję się bez problemu tymi samymi danymi, co w poprzedniej promocji i są widoczne obie: nowa i stara, jako zakończona.

to ja na poprzednią się mogę zalogować a na nową nie... daję WEŹ UDZIAŁ i wychodzi zeby się logować daję zaloguj i przeładowuje się strona i dalej WEŹ UDZIAł. nie ma miejsca do wpisywania kodów... emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6504590 niedziela, 1 lipca 2018, 12:29:58
andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

delvitto napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ja loguję się facebookiem i założenie konta na ten adres nie daje nic bo pisze że już jest zajęty

to nie loguj się facebookiem  tylko spróbuj stroną, albo wyczyść pliki cookie i jeszcze raz spróbuj
u mnie działa ta nowa strona emotka

próbuję się logować stroną to pisze że to konto ma się logować przez facebooka, ciasteczka spóbuję wyczyścić potem, teraz nie mam czasu emotka dzięki za radę emotka
ale nie wiem czy to da, jak inne przeglądarki też zwodzą... założe chyba nowe konto na kogoś innego, chociaż szkoda tych 2 pkt emotka
andii 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6504594 niedziela, 1 lipca 2018, 12:51:10
pioge7 napisał(a):

andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

delvitto napisał(a):

pioge7 napisał(a):

to nie loguj się facebookiem  tylko spróbuj stroną, albo wyczyść pliki cookie i jeszcze raz spróbuj

próbuję się logować stroną to pisze że to konto ma się logować przez facebooka, ciasteczka spóbuję wyczyścić potem, teraz nie mam czasu emotka dzięki za radę emotka
ale nie wiem czy to da, jak inne przeglądarki też zwodzą... założe chyba nowe konto na kogoś innego, chociaż szkoda tych 2 pkt emotka

U mnie muliło ale dało się odświeżyć , wyskoczył komunikat o konieczności zaakceptowania regulaminu #woahmomenty, kliknęłam i już było OK, stare punkty są i nawet dużo piłek do wzięcia z promocji piłkarskiej

masza

Cytuj wiadomość#6504647 niedziela, 1 lipca 2018, 15:46:42
andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

delvitto napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ja logowałam się tylko fb, nie zakładam konta i teraz to nie działa- cały czas wyrzuca...
andii 0

monek22

Cytuj wiadomość#6505459 wtorek, 3 lipca 2018, 18:12:25
Jak dodać konkurs by mieć dostęp do wszystkich działów czy jak to zwiecie emotka  Zaznaczam że jestem nowa tu więc przygotujcie się na śmiech ewentualny banalnymi dla Was pytaniami z mojej strony emotka  Ktoś pomoże ?
0 0

hittmanka

Cytuj wiadomość#6505467 wtorek, 3 lipca 2018, 18:25:48
 u góry masz zakładkę "dodaj konkurs" klikasz i postępujesz wg wskazówek 
0 0

justyna1411

Cytuj wiadomość#6505475 wtorek, 3 lipca 2018, 18:35:26
Dlaczego nie kogę załadować zdjęcia żeby dodać avatar? wgrywa mi plik ale jak nacisnę zapisz zmiany to nic sie nie zmienia.
0 0

scrabble

Cytuj wiadomość#6505477 wtorek, 3 lipca 2018, 18:36:33
justyna1411 napisał(a):

Dlaczego nie kogę załadować zdjęcia żeby dodać avatar? wgrywa mi plik ale jak nacisnę zapisz zmiany to nic sie nie zmienia.

Może za duży rozmiar zdjęcia?
0 0

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6505488 wtorek, 3 lipca 2018, 18:58:24
nie mogę wysłać zgłoszenia na Dove Baby, co robić?
pojawia się komunikat: Captcha jest wymagana
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6505490 wtorek, 3 lipca 2018, 19:03:02
justyna1411 napisał(a):

Mi poszło dopiero z innego urządzenia
0 0

calliope

Cytuj wiadomość#6505509 wtorek, 3 lipca 2018, 19:44:40
kameleon1982 napisał(a):

Masz odhaczone prawidłowe obrazki?
0 0

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6505526 wtorek, 3 lipca 2018, 20:18:34
calliope napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Masz odhaczone prawidłowe obrazki?

w tym problem, ze obrazki w ogole mi sie nie pojawiaja.
Probowalam na laptopie i telefonie i ten sam problem. 
Moze limit zwrotow juz sie skonczyl
0 0
|< << < 1225 1226 1227 1228 1229 12301231 1232 1233 1234 1235 > >|