Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

|< << < 1238 1239 1240 1241 1242 1243 12441245 1246 1247 1248 >

wiesia30

Cytuj wiadomość#6546991 wtorek, 13 listopada 2018, 21:44:25
cotomabyc napisał(a):

Czy ktos ma problem z konkursem Fantasia? Kilka a nawet kilkanascie razy wyskakuje mi polecenie weryfikacji , sprawdzające czy nie jestem robotem. No i wychodzi na to ze jestem, bo nie puści mnie dalej... emotka

u mnie ok

UlCiAh

Cytuj wiadomość#6547028 wtorek, 13 listopada 2018, 23:56:30
wiesia30 napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

Czy ktos ma problem z konkursem Fantasia? Kilka a nawet kilkanascie razy wyskakuje mi polecenie weryfikacji , sprawdzające czy nie jestem robotem. No i wychodzi na to ze jestem, bo nie puści mnie dalej... emotka

u mnie ok

U mnie także jest ok.
Bez udziwnień  emotka

Halszka

Cytuj wiadomość#6547164 środa, 14 listopada 2018, 12:12:40
Reklamacja do Poczty Polskiej?

Wysłany paragon i dokumenty do Studio Versus na wygrany zestaw Nivea/Bobovita

Od połowy września mój list polecony, z potwierdzeniem doręczenia, w systemie śledzenia przesyłek wciąż jest „w transporcie” w miejscowości jej nadania! Ok. przyznam że nie sprawdziłam wczesniej, bo niegdy nie zdażyła się taka sytuacja. Więc czekałam….
Nagroda od organizatora oczywiście nie dotarła bo zapewne nie dostał dokumentów. Okres konkursu i reklamacji minął.
Pani na poczcie „nie wie” co się stało. Poleca napisać reklamacje, bo mam na to 3 mies.
Ale co napisać? Ze straciłam nagrodę wartą 100 pln?
W sumie już machnęłam ręką, bo nie bardzo wiem jak się do tego zabrać..

No ale dziś identyczna sytuacja! Koleżanka wysłał mi bilety na przedstawienie 6 listopada, poleconym priorytetem i list nadal w Bydgoszczy w „transporcie” Kobitka w okienku „nie wie”! Pisac reklamacje! No ale co z biletami które są w kopercie?? Masakra!!
0 0

maryam

Cytuj wiadomość#6547169 środa, 14 listopada 2018, 12:28:28
Halszka napisał(a):

Od połowy września mój list polecony, z potwierdzeniem doręczenia, w systemie śledzenia przesyłek wciąż jest „w transporcie” w miejscowości jej nadania! Ok. przyznam że nie sprawdziłam wczesniej, bo niegdy nie zdażyła się taka sytuacja. Więc czekałam….
Nagroda od organizatora oczywiście nie dotarła bo zapewne nie dostał dokumentów. Okres konkursu i reklamacji minął.
Pani na poczcie „nie wie” co się stało. Poleca napisać reklamacje, bo mam na to 3 mies.

No ale dziś identyczna sytuacja! Koleżanka wysłał mi bilety na przedstawienie 6 listopada, poleconym priorytetem i list nadal w Bydgoszczy w „transporcie” Kobitka w okienku „nie wie”! Pisac reklamacje! No ale co z biletami które są w kopercie?? Masakra!!

Masakra, aż muszę sprawdzić, czy mój list do Smolara dotarł z paragonem Surf. Też z Bydgoszczy...
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6547233 środa, 14 listopada 2018, 15:13:54
maryam napisał(a):

Halszka napisał(a):

Masakra, aż muszę sprawdzić, czy mój list do Smolara dotarł z paragonem Surf. Też z Bydgoszczy...

No to raczej jesteście do przodu, bo powinnyście się ubiegać o odszkodowanie 50 krotność kosztów wysyłki. Czyli wyjdziecie na tym lepiej niż nagroda za 100 zł emotka

Zawsze jeżeli Wasz list nie dociera do 14 dni powinnyście się starać o odszkodowanie, PP nie robi łaski, że dostarcza listy. Biorą tak dużo pieniędzy za te wysyłki, że nie ma co się z nimi cackać.

calliope

Cytuj wiadomość#6547242 środa, 14 listopada 2018, 15:38:09
Zgadzam się z Isiulką, nie ma co odpuszczać i machać ręką bo potem może być coraz gorzej. Nie wiem czy to ma związek ale czytałam, że w takich sortowniach np. właśnie pod Bydgoszczą są/były zatrudniane osoby z ZK, które również były przyłapywane na kradzieży paczek.

Halszka

Cytuj wiadomość#6547248 środa, 14 listopada 2018, 15:59:24
calliope napisał(a):

Zgadzam się z Isiulką, nie ma co odpuszczać i machać ręką bo potem może być coraz gorzej. Nie wiem czy to ma związek ale czytałam, że w takich sortowniach np. właśnie pod Bydgoszczą są/były zatrudniane osoby z ZK, które również były przyłapywane na kradzieży paczek.

Dziękuję, Wasze wpisy dodały mi to energii by jednak napisać reklamację! emotka
Ale w tej drugiej przesyłce, wolalabym jednak odzyskac bilety... aj

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6547252 środa, 14 listopada 2018, 16:07:10
A ktoś może wie, ile się czeka na potwierdzenie zwrotne odebrania korespondencji z zagranicy? Czekam od czerwca. 
0 0

cb656

Cytuj wiadomość#6547258 środa, 14 listopada 2018, 16:22:44
agniehaha89 napisał(a):

A ktoś może wie, ile się czeka na potwierdzenie zwrotne odebrania korespondencji z zagranicy? Czekam od czerwca. 

Wszystko zależy od sposobu potwierdzenia, jaki obsługuje dany system. Najprostsza sprawa, gdy to przesyłka polecona i masz jej numer - na stronie monitorowania widać całą drogę od wysłania do doręczenia.
Przykład odwrócony: kupuję w sklepie w Chinach. Czekam miesiąc, dwa, towar dochodzi. I wtedy MOGĘ, bo przecież nikt mnie nie zmusi, bym to zrobił - mogę wejść na stronę sklepu i kliknąć "potwierdzam odbiór". Wolna wola Odbiorcy. emotka
0 0

Gość krzysiek113

Cytuj wiadomość#6547276 środa, 14 listopada 2018, 17:18:27
Ostatnio wysylalem list polecony z potwierdzeniem odbioru Pocztą Polską do Austrii, czekałem na zwrotkę równe 2 tygodnie od odebrania przed adresata.
cb656 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6547416 czwartek, 15 listopada 2018, 02:24:19
Szukam pomocy od miłej osóbki, która wygrała w loterii Red BULL organizowanej przez Smolara w maju br. voucher do sklepu internetowego www.r-gol.com i go zrealizowała... Bardzo proszę o PW, gdyż mam wielki problem...   emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6547444 czwartek, 15 listopada 2018, 09:15:57
Wie ktoś jak wyłączyć opaskę z Carrefoura z Kiri? Włączyłem ją i liczy kroki a chcę ją odłożyć a nie chce żeby bateria szła emotka co naciskam ten przycisk dłużej to nic się nie dzieje emotka
.
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6547460 czwartek, 15 listopada 2018, 09:53:24
cb656 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Wszystko zależy od sposobu potwierdzenia, jaki obsługuje dany system. Najprostsza sprawa, gdy to przesyłka polecona i masz jej numer - na stronie monitorowania widać całą drogę od wysłania do doręczenia.
Przykład odwrócony: kupuję w sklepie w Chinach. Czekam miesiąc, dwa, towar dochodzi. I wtedy MOGĘ, bo przecież nikt mnie nie zmusi, bym to zrobił - mogę wejść na stronę sklepu i kliknąć "potwierdzam odbiór". Wolna wola Odbiorcy. emotka

chodzi mi o zwrotki Poczty Polskiej. Mam dwie przesyłki i na stronie monitorowania jest, że jedna została odebrana, druga ma status "wysłano z Warszawy" . Z tego co wiem, obie zostały już odebrane ale zwrotki jak dotąd nie przyszły. 
0 0

haima

Cytuj wiadomość#6547478 czwartek, 15 listopada 2018, 10:49:15
agniehaha89 napisał(a):

cb656 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

chodzi mi o zwrotki Poczty Polskiej. Mam dwie przesyłki i na stronie monitorowania jest, że jedna została odebrana, druga ma status "wysłano z Warszawy" . Z tego co wiem, obie zostały już odebrane ale zwrotki jak dotąd nie przyszły. 

Zazwyczaj czeka się mniej więcej tyle lub kilka dni więcej ile szła przesyłka w tamtą stronę, przynajmniej ja tak miałam. Dziwne, że monitoring nie pokazuje tego, że przesyłka jest odebrana. Najdzikszy kraj do jakiego wysyłam to Indie i mimo ich popapranego systemu urzędowego monitoring działa bardzo sprawnie po obu stronach. Może spróbuj monitoringu poczty z kraju docelowego. 
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6547486 czwartek, 15 listopada 2018, 10:52:25
haima napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

cb656 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Zazwyczaj czeka się mniej więcej tyle lub kilka dni więcej ile szła przesyłka w tamtą stronę, przynajmniej ja tak miałam. Dziwne, że monitoring nie pokazuje tego, że przesyłka jest odebrana. Najdzikszy kraj do jakiego wysyłam to Indie i mimo ich popapranego systemu urzędowego monitoring działa bardzo sprawnie po obu stronach. Może spróbuj monitoringu poczty z kraju docelowego. 

Przesyłki wysłałam do Wlk Brytanii. W monitoringu kraju docelowego jest informacja, że przesyłka jest nadal w sortownii. Natomiast druga przesyłka ma informację, że została odebrana w czerwcu. Myślicie, że warto składać reklamacje?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6547862 piątek, 16 listopada 2018, 06:49:14
jorunn2010 napisał(a):

Pomocy, mam nietypowy problem!
Pracuję w gabinecie terapeutyczno-logopedycznym i podczas terapii używałam słuchawek z Cheetos. Niestety, zepsuły się, a część dzieci  (głównie autystycznych), nie chcą żadnych innych słuchawek, tylko tygrysy!
Kupię więc po taniości używane kocurowe słuchawki, byle sprawne!

zaproponowałam słuchawki ale widzę że nie były tak potrzebne jak pisałaś bo słuchawki nadal mam u siebie. oferowałam za nie tylko 5zł

androm

Cytuj wiadomość#6547913 piątek, 16 listopada 2018, 10:16:14
Jak to jest z gwarancją konsoli xbox?
Jak się wygrało, nie dali gwarancji papierowej to te konsole i tak mają gwarancje przez nr seryjny?
0 0

mdepfs

Cytuj wiadomość#6549091 wtorek, 20 listopada 2018, 12:07:36
SZUKAM DOMU DLA TEGO PRZYSTOJNIAKA  emotka
Przybłąkał się do nas niedawno oswojony czarno-biały kocurek. Myślę, że się zgubił, ale na forum gminy nikt się nie odezwał , ani na ogłoszenia również. Od dłuższego czasu jestem już bezdomniaczkiem... emotka
Jest młody, ale to nie kocurek (może z 2 lata?), bardzo zabawowy i niesamowicie potrzebuje człowieka. Niewykastrowany.

Chętnie dałabym mu schronienie, ale mój Foreścik go nie akceptuje. emotka
Z przyczyn niezależnych ode mnie, nie mogę dać mu domu. Na razie oczywiście dajemy jedzonko i zbudowaliśmy domek-schronienie.
Jednak idzie zima, a mi serce pęka, że nie ma przystojniak domu. I należytej miłości.

Warszawa i okolice! Proszę pomóżcie. Oddam chłopaka z dowozem. Znajdźmy mu ciepłą kanapę i miejsce w czyimś serduszku.
Proszę pomóżcie, bo serce mi pęka...
bruce 0

Masza86

Cytuj wiadomość#6549834 czwartek, 22 listopada 2018, 13:39:46
jesli mozesz wyslij sms ;(

https://www.siepo...OWqwtMUEFTIoQ5POBbkw
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6550708 poniedziałek, 26 listopada 2018, 11:27:57
Czy do Nestle-"Kasa pełna złotych" trzeba dołączyć paragon do wysyłki, czy tylko opakowanie z kodem i oświadczenie?
W regulaminie nie wyczytałam o przesyłce paragonu i pogubiłam się.Nie pamiętam czy wysyłałam paragon poprzednio czy nie emotka
0 0

|< << < 1238 1239 1240 1241 1242 1243 12441245 1246 1247 1248 >