Reklama na e-Konkursy.info 21.08.19 22:41:59

Pomocy!!!!

|< << < 1261 1262 1263 1264 1265 12661267 1268 1269 1270 1271 > >|

delvitto

Cytuj wiadomość#6614624 piątek, 28 czerwiec 2019, 19:12:29
kody do coca cola tutaj https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-razem-smakuje-lepiej.html nie wchodzą, wciąż mam komunikat, że kod nieprawidłowy, mam kilka kodów do wbicia na ostatnią prawie chwilę, niektóre są niewyraźne i czasem może niezbyt skutecznie udaje mi się trafić, ale gdy mam kod dobrze wydrukowany, też go nie przyjmuje. Cola kupiona w zafoliowanym 4-paku, nie ma szansy, by ktoś się przede mną bawił w te kody... Miał tak ktoś? Niby można do organizatora zgłosić, ale jest weekend, i już nikt mi ich nie sprawdzi (
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6614634 piątek, 28 czerwiec 2019, 19:49:10
delvitto napisał(a):

kody do coca cola tutaj https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-razem-smakuje-lepiej.html nie wchodzą, wciąż mam komunikat, że kod nieprawidłowy, mam kilka kodów do wbicia na ostatnią prawie chwilę, niektóre są niewyraźne i czasem może niezbyt skutecznie udaje mi się trafić, ale gdy mam kod dobrze wydrukowany, też go nie przyjmuje. Cola kupiona w zafoliowanym 4-paku, nie ma szansy, by ktoś się przede mną bawił w te kody... Miał tak ktoś? Niby można do organizatora zgłosić, ale jest weekend, i już nikt mi ich nie sprawdzi (

Ja tak miałam. Napisałam do organizatora wiadomość przez formularz na stronie. Odpisali żeby zrobić zdjęcia etykietek i im przesłać. W ciągu godziny dostałam kody zastępcze na maila. U mnie nie wchodziły kody z dużych butelek emotka  
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6614635 piątek, 28 czerwiec 2019, 19:55:43
izkak napisał(a):

delvitto napisał(a):

Ja tak miałam. Napisałam do organizatora wiadomość przez formularz na stronie. Odpisali żeby zrobić zdjęcia etykietek i im przesłać. W ciągu godziny dostałam kody zastępcze na maila. U mnie nie wchodziły kody z dużych butelek emotka  

no właśnie to duże butelki... szkoda, bo wbijanie kodów się kończy, a już nikt tam pewnie nie pracuje:( dzięki za odzew, przynajmniej wiem, że to nie ja się pomyliłam.
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6614645 piątek, 28 czerwiec 2019, 20:27:49
delvitto napisał(a):

izkak napisał(a):

delvitto napisał(a):

no właśnie to duże butelki... szkoda, bo wbijanie kodów się kończy, a już nikt tam pewnie nie pracuje:( dzięki za odzew, przynajmniej wiem, że to nie ja się pomyliłam.

Spróbuj jeszcze na Messengerze napisać do Coca-Cola. Wyjaśnij w czym problem i poproś o kody reklamacyjne. A nóż widelec się uda emotka  

izak1000

Cytuj wiadomość#6614672 piątek, 28 czerwiec 2019, 22:21:58
nswe69 napisał(a):

monek22 napisał(a):

Czy ktoś pamięta jak jest z kubkami Prima bo mam problem z regulaminem i nie mogę odczytać go. Czy na jeden adres 1 kubek??? 

tak. 1 adres = 1 kubek

1 uczestnik - 1 kubek,...tak jest w regulaminie emotka
nswe69 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6614878 sobota, 29 czerwiec 2019, 23:32:17
Poda mi ktoś kod z płatków Lion na  loterię? 
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6614919 niedziela, 30 czerwiec 2019, 09:34:14
Czy komuś przy tworzeniu CEWE fotoksiążki wyskoczyła opcja uszlachetnianie? Jak to COŚ wyłączyć, bo w opcjach na pierwszy rzut okanie widzę  emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6614920 niedziela, 30 czerwiec 2019, 09:41:53
nikos napisał(a):

Czy komuś przy tworzeniu CEWE fotoksiążki wyskoczyła opcja uszlachetnianie? Jak to COŚ wyłączyć, bo w opcjach na pierwszy rzut okanie widzę  emotka

dokładnie nie pamiętam bo już mam odinstalowaną aplikację, ale to chyba tyczy się okładki, spróbuj wejść na okładkę i jak nie wyjdzie to gdzies u góry powinno być żeby to wyłączyć.
nikos 0

nikos

Cytuj wiadomość#6614921 niedziela, 30 czerwiec 2019, 09:49:59
pioge7 napisał(a):

nikos napisał(a):

dokładnie nie pamiętam bo już mam odinstalowaną aplikację, ale to chyba tyczy się okładki, spróbuj wejść na okładkę i jak nie wyjdzie to gdzies u góry powinno być żeby to wyłączyć.

Dziękuję jesteś WIELKI  emotka
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6614925 niedziela, 30 czerwiec 2019, 10:20:54
nikos napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nikos napisał(a):

czy ja wiem emotka 172 cm to taki zaś WIELKI nie jestem emotka emotka
ale się wyłączyło ? dobrze pamiętałem że to tam ?
nikos 0

nikos

Cytuj wiadomość#6614941 niedziela, 30 czerwiec 2019, 11:15:57
pioge7 napisał(a):

nikos napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nikos napisał(a):

czy ja wiem emotka 172 cm to taki zaś WIELKI nie jestem emotka emotka
ale się wyłączyło ? dobrze pamiętałem że to tam ?

Zgadza się, to ikona diamentu, kliknęłam zdobienie. 
pioge7 0

bruce

Cytuj wiadomość#6614961 niedziela, 30 czerwiec 2019, 12:14:19
Czy ktoś wie może, czemu Paczka w Ruchu dziś nie działa?  emotka
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6614985 niedziela, 30 czerwiec 2019, 13:44:47
aurorcia napisał(a):

Poda mi ktoś kod z płatków Lion na  loterię? 

Ludzie! Nikt nie ma? Zostałam z paragonem, a opakowanie mi wyrzucili emotka
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6614986 niedziela, 30 czerwiec 2019, 13:46:46
Tylko tam w razie wygranej i tak odsyła się opakowanie.
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6614987 niedziela, 30 czerwiec 2019, 13:53:44
@[email protected] napisał(a):

To kupię, one wszystkie mają ten sam kod, ale chciałam już w weekend wysłać zgłoszenie, a do sklepu się nie wybieram emotka
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6614990 niedziela, 30 czerwiec 2019, 14:00:14
aurorcia napisał(a):

To kupię, one wszystkie mają ten sam kod, ale chciałam już w weekend wysłać zgłoszenie, a do sklepu się nie wybieram emotka

Rozumiem, nie mam tych płatków, więc nie pomogę. Może ktoś się odezwie.
0 0

monek22

Cytuj wiadomość#6615126 niedziela, 30 czerwiec 2019, 23:59:29
aurorcia napisał(a):

Wysłałam priv z kodem.
0 0

monek22

Cytuj wiadomość#6616818 czwartek, 4 lipiec 2019, 23:37:40
Chcę odesłać formularz laureata w Urodzinowej Loterii Brico / mop z dodatkowego losowania / i ... nie ma już tej loterii na stronie laureaci smolar ... Więc co teraz ? Ktoś w podobnej sytuacji znalazł się ?
0 0

baxter

Cytuj wiadomość#6616819 czwartek, 4 lipiec 2019, 23:47:35
monek22 napisał(a):

Chcę odesłać formularz laureata w Urodzinowej Loterii Brico / mop z dodatkowego losowania / i ... nie ma już tej loterii na stronie laureaci smolar ... Więc co teraz ? Ktoś w podobnej sytuacji znalazł się ?

https://loteriabricomarche.pl/#wez-udzial     kliknij na tez 3 poziome kreski po prawej i rozwinie Ci sie lista, w tym dla laureata
0 0

monek22

Cytuj wiadomość#6616824 piątek, 5 lipiec 2019, 01:23:32
8baxter napisał(a):

monek22 napisał(a):

https://loteriabricomarche.pl/#wez-udzial     kliknij na tez 3 poziome kreski po prawej i rozwinie Ci sie lista, w tym dla laureata

Dziękuję bardzo!!! emotka  
0 0
|< << < 1261 1262 1263 1264 1265 12661267 1268 1269 1270 1271 > >|