Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

|< << < 1269 1270 1271 1272 1273 12741275 1276 1277 1278 1279 > >|

ziolko

Cytuj wiadomość#6634533 czwartek, 29 sierpień 2019, 18:49:20
superloser napisał(a):

ziolko napisał(a):

@superloser - no to zgłoś to "wyżej", czyli na PROFIL BIEDRONKI na FB  emotka  Wskaż adres sklepu i datę, kiedy miało to miejsce. I postrasz Sanepidem 

FB jest chyba prowadzony przez podmiot trzeci a nie przez J.M.
Pracownicy sklepu beda olewać rozmrożone produkty ze wzgledu na straty a ludzie, zwlaszcza dzieci beda miały rozwolnienie ...

To jest bardzo prawdopodobne, że prowadzi inna firma. Tak samo, jak Lidla, Carrefoura czy Tesco.
Jednak z doświadczenia wiem, że warto pisać o problemach w sklepach na profilach na fb  emotka  co Ci szkodzi? stracisz chwilę na opisanie problemu i tyle.. 
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6634546 czwartek, 29 sierpień 2019, 19:33:51
superloser widać masz złe doświadczenia... ja tam pisałam o róznych sprawach, publicznie i na pw i jakoś udało mi się pozytywnie załatwić swoje sprawy.
0 0

malenka

Cytuj wiadomość#6634611 piątek, 30 sierpień 2019, 07:52:18
ziolko napisał(a):

malenka pierwsze co pomyślałam, to to, czy pies ma aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie?? jeśli nie, to Twojego faceta czekają bolesne zastrzyki.
Im wcześniej dostanie się zastrzyki, tym lepiej. Chyba nie chcesz, żeby Twój facet miał wściekliznę, bo Ty z dobrego serca nie chciałaś zgłaszać kogoś z dalekiej rodziny?

Kolejna sprawa - skąd wiesz, że dane poprzedniej osoby zgłaszającej biegającego psa na policję zostały udostępnione temu facetowi??

Tak, pies na szczęście jest szczepiony. A o sprawie z policją wiem, bo sam właściciel psa chwalił się przed innymi sąsiadami, że jego syn zna policjantów i po znajomości ujawnili mu kto anonimowo sprawę zgłosił. No i okazało się że faktycznie była to ta osoba którą wskazał. To też pokazuje skalę problemu.
bruce 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6634742 piątek, 30 sierpień 2019, 12:13:55
malenka napisał(a):

ziolko napisał(a):

malenka pierwsze co pomyślałam, to to, czy pies ma aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie?? jeśli nie, to Twojego faceta czekają bolesne zastrzyki.
Im wcześniej dostanie się zastrzyki, tym lepiej. Chyba nie chcesz, żeby Twój facet miał wściekliznę, bo Ty z dobrego serca nie chciałaś zgłaszać kogoś z dalekiej rodziny?

Kolejna sprawa - skąd wiesz, że dane poprzedniej osoby zgłaszającej biegającego psa na policję zostały udostępnione temu facetowi??

Tak, pies na szczęście jest szczepiony. A o sprawie z policją wiem, bo sam właściciel psa chwalił się przed innymi sąsiadami, że jego syn zna policjantów i po znajomości ujawnili mu kto anonimowo sprawę zgłosił. No i okazało się że faktycznie była to ta osoba którą wskazał. To też pokazuje skalę problemu.

Tak... między innymi skalę problemu w policji, że podają dane osób, które zgłaszają anonimowo.
W końcu nie na darmo anonimowo, skoro obawiają się o swoje interesy.
Ciekawe, czy można zgłosić gdzieś wyżej takie wynoszenie informacji z komendy?? i podawanie ich osobom postronnym?
0 0

malenka

Cytuj wiadomość#6634745 piątek, 30 sierpień 2019, 12:21:39
ziolko napisał(a):

malenka napisał(a):

ziolko napisał(a):

Tak... między innymi skalę problemu w policji, że podają dane osób, które zgłaszają anonimowo.
W końcu nie na darmo anonimowo, skoro obawiają się o swoje interesy.
Ciekawe, czy można zgłosić gdzieś wyżej takie wynoszenie informacji z komendy?? i podawanie ich osobom postronnym?

No niestety tak jest jak się mieszka na wiosce. Każdy zna kogoś, kto zna kogoś, kto może załatwić coś itd... Zresztą to w ogóle jest wielki problem podkarpacia. Tutaj układy i układziki liczą się moim zdaniem dużo bardziej niż w innych częściach Polski. Dodatkowo, po wojnie i powojennych konfliktach zostało w ludziach takie podejście, że kapuś/donosiciel to jest najgorsza zaraza. Czyli na naszym przykładzie: źle że pies ugryzł, ale jeszcze gorzej, jeśli naślemy na sąsiada policję. Temat rzeka.
0 0

edith

Cytuj wiadomość#6636052 wtorek, 3 wrzesień 2019, 14:55:28
Jaką polecacie drukarkę  chodzi mi o to aby wkłady były tanie ,drukowala w kolorze i musi być   skaner emotka
0 0

magdalena-1989

Cytuj wiadomość#6636257 wtorek, 3 wrzesień 2019, 22:55:33
Czy ma ktoś wykupioną opcje Empik premium? Chciałabym kupić pieluszki pampers pantsy 5, mam kod znizkowy z loterii visa30zł... czy ktos byłby uprzejmy ze swojego konta kupic mi ? emotka Bo wtedy kosztuje 119zł,anormalnie 139.Oczywiście podaje kod i robie przelew reszty kwoty do dopłaty emotka  
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6636359 środa, 4 wrzesień 2019, 11:35:33
Nie wiem, czy jestem tak mało kumata, ale nie mogę otworzyć formularza zwycięzcy z budżetu Kaufland.Może ktoś coś wie?
0 0

andii

Cytuj wiadomość#6636364 środa, 4 wrzesień 2019, 11:38:30
FBbeata7 napisał(a):

Nie wiem, czy jestem tak mało kumata, ale nie mogę otworzyć formularza zwycięzcy z budżetu Kaufland.Może ktoś coś wie?

https://e-kupon.i...aufland/kobieta.html +paragon
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6636388 środa, 4 wrzesień 2019, 12:33:08
andii napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

https://e-kupon.i...aufland/kobieta.html +paragon

Dziękuję.
andii 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6636392 środa, 4 wrzesień 2019, 12:38:35
edith napisał(a):

Jaką polecacie drukarkę  chodzi mi o to aby wkłady były tanie ,drukowala w kolorze i musi być   skaner emotka

Brother ... od kilku lat mam jedną i tą samą. Niby kosztowała 450 zł ale wkłady do niej po 3-4 zł (zależy od modelu), sama się czyści w nocy i tusze nie wysychają... tusze wymieniam raz na 3-4 miesiące, a drukuję dość dużo jak na domowe warunki emotka  
wczesniej kupiłem hp... niby kosztowała 180 zł ale tusze po 100 zł do niej. Stale wydychały tusze i trzeba było kupić nowe tonery i po kilku razach tusze przewyższyły brothera. 

magdalena-1989 napisał(a):

Czy ma ktoś wykupioną opcje Empik premium? Chciałabym kupić pieluszki pampers pantsy 5, mam kod znizkowy z loterii visa30zł... czy ktos byłby uprzejmy ze swojego konta kupic mi ? emotka Bo wtedy kosztuje 119zł,anormalnie 139.Oczywiście podaje kod i robie przelew reszty kwoty do dopłaty emotka  

Może warto by było pomysleć o zbiorowym zakupie emotka
tak jak ja mam z Allegro smart. Płacimy z rodzeństwem po 10 zł i kupujemy na rok, hasłem do konta sie dzielimy i kto co chce to sobie kupuje. Zaraz się wraca.  Może warto by było pomysleć o takiej inwestycji z Empik na forum emotka ja korzystam raz na rok... ale są tacy co kupują stale emotka  
0 0

magdalena-1989

Cytuj wiadomość#6636424 środa, 4 wrzesień 2019, 13:49:31
pioge7 napisał(a):

edith napisał(a):

Brother ... od kilku lat mam jedną i tą samą. Niby kosztowała 450 zł ale wkłady do niej po 3-4 zł (zależy od modelu), sama się czyści w nocy i tusze nie wysychają... tusze wymieniam raz na 3-4 miesiące, a drukuję dość dużo jak na domowe warunki emotka  
wczesniej kupiłem hp... niby kosztowała 180 zł ale tusze po 100 zł do niej. Stale wydychały tusze i trzeba było kupić nowe tonery i po kilku razach tusze przewyższyły brothera. 

magdalena-1989 napisał(a):

Może warto by było pomysleć o zbiorowym zakupie emotka
tak jak ja mam z Allegro smart. Płacimy z rodzeństwem po 10 zł i kupujemy na rok, hasłem do konta sie dzielimy i kto co chce to sobie kupuje. Zaraz się wraca.  Może warto by było pomysleć o takiej inwestycji z Empik na forum emotka ja korzystam raz na rok... ale są tacy co kupują stale emotka  

Akurat nie kupuje często, pierwszy raz, bo wygrałam te dwie zniżki w loterii Visa. Znalazła się już życzliwa osoba, która mi zamówi emotka
pioge7 0

edzia3

Cytuj wiadomość#6637207 piątek, 6 wrzesień 2019, 14:25:10
Czy mógłby mi ktoś napisać jak informowało fortis z konkursu Bp sms czy mailem.Wygrałam powerbank ale nie dostałam nagrody ,kiedy do nich napisałam kazali mi przesłać zdjęcie wysłanej wiadomości.Przeszukałam maile i smsy i nic nie znalazłam
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6637208 piątek, 6 wrzesień 2019, 14:26:41
edzia3 napisał(a):

Czy mógłby mi ktoś napisać jak informowało fortis z konkursu Bp sms czy mailem.Wygrałam powerbank ale nie dostałam nagrody ,kiedy do nich napisałam kazali mi przesłać zdjęcie wysłanej wiadomości.Przeszukałam maile i smsy i nic nie znalazłam

Sms
0 0

aniunia1900

Cytuj wiadomość#6637335 piątek, 6 wrzesień 2019, 22:30:03
zielonaszpilka napisał(a):

aniunia1900 napisał(a):

Czy ktoś z Was miał problem z dysponowaniem nagrodą, po jej odebraniu z uwagi na zapis "Nie jest możliwe przeniesienie prawa do Nagrody na rzecz osób trzecich"? Proszę o kontakt

W tym zapisie chodzi o to, że jak organizator przyznał tę nagrodę Annie Kowalskiej, to Anna Kowalska nie może napisać do organizatora i poprosić, żeby tę jej nagrodę przyznał i wysłał Janowi Nowakowi, bo ona ma takie życzenie. Tę nagrodę może otrzymać tylko Anna Kowalska.  Ale jak Kowalska ma nagrodę już w domu to może robić z tym co chce, bo to jest już Jej własność, 6że dać Nowakowi albo sprzedac Malinowskiej. no chyba ze to voucher imienny.

A co jeśli to voucher imienny? Miał ktoś doświadczenie w takiej sprawie?
0 0

tamtiram

Cytuj wiadomość#6637407 sobota, 7 wrzesień 2019, 13:45:59
Czy ktoś się orientuje po ile jest Carlsberg w biedrze? Lub czy znajdę gdzieś taniej niż 2,79? Bo potrzebuje hurtowo  emotka
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6637709 niedziela, 8 wrzesień 2019, 22:01:50
głupia sprawa, ale...
kiedyś MMS były jakoś inaczej oznaczone chyba? czy teraz, w smartfonie, MMS to znaczy SMS z dopiętym załącznikem? Przecież jak dostaję coś takiego od kogoś, to mam info w sms-ach, że dostałam wiadomość. Nie ma jakiegoś rozgraniczenia pomiędzy nimi, skąd wiadomo, czy to sms czy mms? Jak mam wysłać zgłoszenie mmsem?  No tylko nie chichajcie się ze mnie  emotka
0 0

garyman

Cytuj wiadomość#6637710 niedziela, 8 wrzesień 2019, 22:12:31
delvitto napisał(a):

głupia sprawa, ale...
kiedyś MMS były jakoś inaczej oznaczone chyba? czy teraz, w smartfonie, MMS to znaczy SMS z dopiętym załącznikem? Przecież jak dostaję coś takiego od kogoś, to mam info w sms-ach, że dostałam wiadomość. Nie ma jakiegoś rozgraniczenia pomiędzy nimi, skąd wiadomo, czy to sms czy mms? Jak mam wysłać zgłoszenie mmsem?  No tylko nie chichajcie się ze mnie  emotka

Napisz odpowiednią wiadomość, dodaj załącznik, a wiadomość automatycznie wyśle się jako mms

kate1980

Cytuj wiadomość#6638933 środa, 11 wrzesień 2019, 22:55:37
co mogło być nadane na tej poczcie? ul. Tadeusza Kościuszki 43, 05-500 Piaseczno
0 0

nariam

Cytuj wiadomość#6639401 piątek, 13 wrzesień 2019, 10:14:55
poradzcie jak trafić na tę maskotkę Głoda, 4 latek szalał na jego punkcie i  chyba tylko serki mu zawiozę na osłodę
0 0
|< << < 1269 1270 1271 1272 1273 12741275 1276 1277 1278 1279 > >|