Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

|< << < 1270 1271 1272 1273 1274 1275 1276 1277 12781279 1280 >

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6644289 poniedziałek, 30 wrzesień 2019, 17:12:27
Czy jest na sali farmaceuta? Mam pytanie dotyczące leku Ranigast, który jak i jego zamienniki został wycofany z aptek. Czy wiadomo czy powróci? Jest mi potrzebny dla bliskiej osoby emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6644295 poniedziałek, 30 wrzesień 2019, 17:37:15
@[email protected] napisał(a):

Czy jest na sali farmaceuta? Mam pytanie dotyczące leku Ranigast który jak i jego zamienniki został wycofany z aptek. Czy wiadomo czy powróci? Jest mi potrzebny dla bliskiej osoby emotka

"W efekcie inspektor postanowił prewencyjnie wstrzymać sprzedaż wszystkich produktów leczniczych zawierających tę substancję czynną. Apteki i hurtownie nie mogą ich sprzedawać do momentu potwierdzenia ich jakości."

Zatem chyba w aptekach jest, ale nie mogą go sprzedawać do odwołania. Jeśli jest to pilna sprawa i nie boisz się ryzykować ("przyczyną wstrzymania produktów w obrocie jest zanieczyszczenie substancji czynnej N-nitrozodimetylenoaminą"), możesz popytać znajomych, czy mają jakieś resztki w domowych apteczkach.

PS: Zaglądaj tutaj celem sprawdzenia, czy Ranigast przywrócono do obrotu https://www.gif.g...cyzje/decyzje?page=0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6644301 poniedziałek, 30 wrzesień 2019, 18:23:45
joan napisał(a):

@[email protected] napisał(a):

Czy jest na sali farmaceuta? Mam pytanie dotyczące leku Ranigast który jak i jego zamienniki został wycofany z aptek. Czy wiadomo czy powróci? Jest mi potrzebny dla bliskiej osoby emotka

"W efekcie inspektor postanowił prewencyjnie wstrzymać sprzedaż wszystkich produktów leczniczych zawierających tę substancję czynną. Apteki i hurtownie nie mogą ich sprzedawać do momentu potwierdzenia ich jakości."

Zatem chyba w aptekach jest, ale nie mogą go sprzedawać do odwołania. Jeśli jest to pilna sprawa i nie boisz się ryzykować ("przyczyną wstrzymania produktów w obrocie jest zanieczyszczenie substancji czynnej N-nitrozodimetylenoaminą"), możesz popytać znajomych, czy mają jakieś resztki w domowych apteczkach.

PS: Zaglądaj tutaj celem sprawdzenia, czy Ranigast przywrócono do obrotu https://www.gif.g...cyzje/decyzje?page=0

Próbuję, poszukuję, ale póki co mam wrażenie, ze chyba bym prędzej amfę skołowała emotka
joan 0

malgosia74

Cytuj wiadomość#6649541 czwartek, 17 październik 2019, 21:50:13
W dniu dzisiejszym z poczty onet zniknęły z mojej skrzynki odbiorczej wiadomości emotka  Potrzebuję pomocy w ich przywróceniu. Osobiście nie usuwałam niczego jedynie reklamy i spam, a zostało mi obecnie tylko 7 wiadomości  emotka
0 0

werix7

Cytuj wiadomość#6651733 sobota, 26 październik 2019, 14:44:33
Czy w przypadku wygranej z Almette, wystarczy wysłać jakkolwiek paragon z datą wcześniejszą od daty zarejestrowania kodu na stronie, na której znajduje się produkt almette, czy trzeba ten konkretny? Mogą oni to sprawdzić na podstawie paragonu? 
0 0

tygrysek82bu

Cytuj wiadomość#6651734 sobota, 26 październik 2019, 14:48:40
werix7 napisał(a):

Czy w przypadku wygranej z Almette, wystarczy wysłać jakkolwiek paragon z datą wcześniejszą od daty zarejestrowania kodu na stronie, na której znajduje się produkt almette, czy trzeba ten konkretny? Mogą oni to sprawdzić na podstawie paragonu? 

Jakikolwiek z datą wcześniejszą niż zgłoszenie.  emotka
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6651756 sobota, 26 październik 2019, 18:03:06
Kochani moi, dawno mnie żadna zbiórka tak nie przejęła, jak ta, której link podaję. Może dlatego, że w identycznym wieku mam córke... 
5 milionów złotych, by młoda, utalentowana dziewczyna mogła normalniej żyć, ale i dawać nam radość, bo wyjątkowo pięknie śpiewa. Maja Kapłon, brała udział w 8 edycji Voice of Poland, była w drużynie Michała Szpaka, lecz w dalszych odcinkach została "skradziona" przez innego jurora. Była blisko wygranej. A teraz, żal mnie za serce łapie, chciałabym pomóc. Dlatego Was proszę o tę symboliczną złotówkę, i bardzo dziękuję za każdą wpłatę.
https://www.siepomaga.pl/maja-kaplon

werix7

Cytuj wiadomość#6651796 sobota, 26 październik 2019, 22:00:31
tygrysek82bu napisał(a):

werix7 napisał(a):

Jakikolwiek z datą wcześniejszą niż zgłoszenie.  emotka

Dziękuję bardzo za odpowiedź emotka  
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6652181 poniedziałek, 28 październik 2019, 17:07:47
sprawa jest pilna, powiedziałabym wręcz gardłowa emotka
może ktoś z Was ma styczność, lub zna osoby, które pobierają rentą rodzinną z zagranicy, po zmarłej osobie?
czy ktoś się orientuje, czy można otworzyć konto za granicą, konkretnie w Austrii, online lub przez pełnomocnictwo dla osoby tam mieszkającej? Czy konsulat w takich wypadkach może pomóc, czy jest może inny sposób?
szukam kontaktu z ludźmi, którym udało się przebrnąć przez wszelkie formalności i mieszkajac w Polsce, pobierają zagraniczne świadczenie.
moja sprawa się toczy już od lutego i napotykam na bariery nie do pokonania, ja już nie mam siły, dlatego może ktoś, kto przez to przebrnął, coś mądrego doradzi. Proszę!
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6652184 poniedziałek, 28 październik 2019, 17:19:04
delvitto napisał(a):

sprawa jest pilna, powiedziałabym wręcz gardłowa emotka
może ktoś z Was ma styczność, lub zna osoby, które pobierają rentą rodzinną z zagranicy, po zmarłej osobie?
czy ktoś się orientuje, czy można otworzyć konto za granicą, konkretnie w Austrii, online lub przez pełnomocnictwo dla osoby tam mieszkającej? Czy konsulat w takich wypadkach może pomóc, czy jest może inny sposób?
szukam kontaktu z ludźmi, którym udało się przebrnąć przez wszelkie formalności i mieszkajac w Polsce, pobierają zagraniczne świadczenie.
moja sprawa się toczy już od lutego i napotykam na bariery nie do pokonania, ja już nie mam siły, dlatego może ktoś, kto przez to przebrnął, coś mądrego doradzi. Proszę!

Nie znam tematu ale tak mi przyszło do głowy czy to nie może konto walutowe w polskim banku?
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6652191 poniedziałek, 28 październik 2019, 17:30:27
nkba napisał(a):

czy to nie może konto walutowe w polskim banku?

konto walutowe jest założone, ale Austria wymaga, by nasz bank ( w sensie polski) potwierdził moje dane na ICH formularzu. A bank odmawia, tylko wystawia swoje zaświadczenia wygenerowane przez ich system. Oni tego nie honorują. Zakładałam też konto walutowe w drugim banku i spotkałam się znów z odmową przybicia pieczątki na ich druku. Nie można emotka  tłumaczenia przysięgłego też nie chcą podstemplować:( dziś jestem po burzliwej rozmowie z naczelnikiem jednego z banków, i mam dość emotka
nkba 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6652197 poniedziałek, 28 październik 2019, 17:37:34
delvitto napisał(a):

nkba napisał(a):

konto walutowe jest założone, ale Austria wymaga, by nasz bank ( w sensie polski) potwierdził moje dane na ICH formularzu. A bank odmawia, tylko wystawia swoje zaświadczenia wygenerowane przez ich system. Oni tego nie honorują. Zakładałam też konto walutowe w drugim banku i spotkałam się znów z odmową przybicia pieczątki na ich druku. Nie można emotka  tłumaczenia przysięgłego też nie chcą podstemplować:( dziś jestem po burzliwej rozmowie z naczelnikiem jednego z banków, i mam dość emotka

A może spytaj w Raiffeisen. To jest chyba bank austriacki, może u nich da się załatwić, żeby zaświadczenie było na austriackim druku?
0 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6652200 poniedziałek, 28 październik 2019, 17:44:01
delvitto napisał(a):

nkba napisał(a):

a nie możesz założyć jakiegoś austriackiego konta ?? i czy koniecznie konto bankowe ? żadne portfele internetowe nie wchodzą w grę ?
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6652210 poniedziałek, 28 październik 2019, 18:06:19
nswe69 napisał(a):

a nie możesz założyć jakiegoś austriackiego konta ?? i czy koniecznie konto bankowe ? żadne portfele internetowe nie wchodzą w grę ?

założyłabym, gdybym wiedziała, jak, bo tam pojechać raczej nie mogę:( raczej musi być bankowe, bo to  wszystko taka procedura. Co to jest ten portfel, to nawet nie wiem, ale jest wymóg, by zostały moje dane poświadczone przez bank, czy przy takim portfelu ktoś mi je poświadczy, nie wiem, jak to działa.
0 0

mj156

Cytuj wiadomość#6652354 wtorek, 29 październik 2019, 10:53:10
Kto mi podpowie jak wygrać głoda z danio emotka
0 0

rainbowdash

Cytuj wiadomość#6652546 wtorek, 29 październik 2019, 18:49:31
Kochani, kto mi podpowie gdzie skarżyć portal sprzedający bilety lotnicze (dokładnie esky).nie odpisują na moją reklamacje a straciłam przez nich ponad 6000zl emotka  
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6652549 wtorek, 29 październik 2019, 19:03:22
mj156 napisał(a):

Kto mi podpowie jak wygrać głoda z danio emotka

Mnie się udawało, kiedy nadawałam kilka paragonów jeden po drugim - zawsze wtedy jakiś wskoczył. Jednak teraz, pod koniec akcji, chyba jest mega spore zainteresowanie tymi nieszczęsnymi bramkami.  emotka
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6652657 środa, 30 październik 2019, 10:01:42
Czy tylko ja dzisiaj mam problem z siecią Orange? Od rana mam tylko połączenia alarmowe emotka  
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6652662 środa, 30 październik 2019, 10:07:10
rainbowdash napisał(a):

Kochani, kto mi podpowie gdzie skarżyć portal sprzedający bilety lotnicze (dokładnie esky).nie odpisują na moją reklamacje a straciłam przez nich ponad 6000zl emotka  

do UOKIK?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6652711 środa, 30 październik 2019, 11:58:54
Czy kupował ktoś z Was bilety na FlixBusa w biurze podróży? Czy pobierane są jakieś dodatkowe opłaty / prowizje? Czy drukują dokumenty podróżne na miejscu?

emotka
0 0
|< << < 1270 1271 1272 1273 1274 1275 1276 1277 12781279 1280 >