Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6713197 wtorek, 30 czerwiec 2020, 22:44:03
pawelkoo napisał(a):

Czy wykorzystywal ktos kiedys bony do sklepu po terminie? Czy da sie w ogole tak zrobic?
Jeszcze kilka dni temu pamietalem ze wygrane bony do ITM są ważne do końca czerwca (nawet przypominalem o tym na forum), a pozniej inne obowiazki i przypomnialem sobie dzisiaj o nich o 20, chwilke po 21 bylem pod sklepem (ktory mial byc czynny do 22) niestety byl juz zamkniety emotka nawet jakas pani ktora tez szla do sklepu sie zdziwila, bo zawsze jest otwarty do 22 i mowila ze moze maja jakas inwentaryzje czy cos. Jest w ogole jakas szansa czy raczej bony pojda na straty?

Napisz do organizatora konkursu i do Intermarche. Zawsze warto spróbować. Kojarzę, że ktoś kiedyś pisał na forum że udało mu się taką sytuację rozwiązać choć to było akurat w jakiejś innej sieci.

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6713198 wtorek, 30 czerwiec 2020, 22:54:27
@[email protected] napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Czy wykorzystywal ktos kiedys bony do sklepu po terminie? Czy da sie w ogole tak zrobic?
Jeszcze kilka dni temu pamietalem ze wygrane bony do ITM są ważne do końca czerwca (nawet przypominalem o tym na forum), a pozniej inne obowiazki i przypomnialem sobie dzisiaj o nich o 20, chwilke po 21 bylem pod sklepem (ktory mial byc czynny do 22) niestety byl juz zamkniety emotka nawet jakas pani ktora tez szla do sklepu sie zdziwila, bo zawsze jest otwarty do 22 i mowila ze moze maja jakas inwentaryzje czy cos. Jest w ogole jakas szansa czy raczej bony pojda na straty?

Napisz do organizatora konkursu i do Intermarche. Zawsze warto spróbować. Kojarzę, że ktoś kiedyś pisał na forum że udało mu się taką sytuację rozwiązać choć to było akurat w jakiejś innej sieci.

Dziękuję za radę, napiszę do Intermarche emotka A czy organizator konkursu ma tutaj coś do gadania? Jaki mam podać argument? Bo wydaje mi się, że to już sprawa pomiędzy mną, a sklepem.
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6713353 środa, 1 lipiec 2020, 13:28:55
Mam takiego niebieskiego Lazy Baga. Chciałam rozłożyć ale nie do końca umiem ogarnąć. To trzeba nadmuchac ? Nigdzie nie widzę końcówki  emotka
jokan 0

jokan

Cytuj wiadomość#6713354 środa, 1 lipiec 2020, 13:32:30
pikawka napisał(a):

Mam takiego niebieskiego Lazy Baga. Chciałam rozłożyć ale nie do końca umiem ogarnąć. To trzeba nadmuchac ? Nigdzie nie widzę końcówki  emotka

musisz wiatr złapać;-) - wejdź na YT i zobacz filmiki
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6713357 środa, 1 lipiec 2020, 13:41:14
jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Ok. Dzięki. Już patrzę. Aż się boję  emotka
jokan 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6713359 środa, 1 lipiec 2020, 13:43:24
jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Aaaa wszystko jasne. Próbujemy  emotka
jokan 0

Andzik

Cytuj wiadomość#6714075 niedziela, 5 lipiec 2020, 11:54:00
Pierwszy raz pracuję na umowę zlecenie, od początku tego miesiąca i już wiem, że to była pomyłka. Umowę mam na 3 miesiące, okres wypowiedzenia 14 dni, ale w umowie są też kary, których chciałabym uniknąć. Proszę o pomoc osobę która orientuje się w umowach zlecenie. Pomóżcie ;-(
0 0

warcik

Cytuj wiadomość#6714469 wtorek, 7 lipiec 2020, 18:13:47
Chcę usunąć zainstalowany przypadkowo program Chromium, w panelu sterowania nie mogę go usunąć.  Czy jest jakiś inny sposób? Czy ktoś poradzi?

sks900

Cytuj wiadomość#6714470 wtorek, 7 lipiec 2020, 18:21:09
warcik napisał(a):

Chcę usunąć zainstalowany przypadkowo program Chromium, w panelu sterowania nie mogę go usunąć.  Czy jest jakiś inny sposób? Czy ktoś poradzi?

https://tiny.pl/7ddl6
1 0

anitka17

Cytuj wiadomość#6715230 sobota, 11 lipiec 2020, 13:16:32
Proszę ,
pomóżmy małemu bohaterowi, ma coraz mniej czasu!!!!!!!!!!!!!!!

https://www.siepomaga.pl/uratuj-serce-jasia

0 0

malmika

Cytuj wiadomość#6715294 sobota, 11 lipiec 2020, 19:30:19
Cześć!
Mam takie pytanie - czy na wygrane nagrody obowiązuje gwarancja, skoro nie mamy paragonu/faktury? Czy ktoś z Was kiedykolwiek reklamował wygrany towar? emotka  
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6715298 sobota, 11 lipiec 2020, 20:21:06
malmika napisał(a):

Cześć!
Mam takie pytanie - czy na wygrane nagrody obowiązuje gwarancja, skoro nie mamy paragonu/faktury? Czy ktoś z Was kiedykolwiek reklamował wygrany towar? emotka  

nie ma na to jednej odpowiedzi, czasem jest, a czasem nie
najczęściej nie ma, bo nie masz paragonu zakupu - ma go organizator, bo wliczają w koszty zakup nagrody

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6715309 sobota, 11 lipiec 2020, 21:15:41
androm napisał(a):

malmika napisał(a):

Cześć!

nie ma na to jednej odpowiedzi, czasem jest, a czasem nie
najczęściej nie ma, bo nie masz paragonu zakupu - ma go organizator, bo wliczają w koszty zakup nagrody

w przypadku wartościowej nagrody, którą ostatnio sprzedawałam, poprosiłam agencję o jakiś kwit odnośnie wygranej + data... Może warto napisać do organizatora i poprosić o jakieś potwierdzenie. 

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6715311 sobota, 11 lipiec 2020, 21:26:19
malmika napisał(a):

Cześć!

Tak, organizator kazał mi wysłać na swój koszt expres do kawy do siebie a oni mieli zgłosić reklamacje, odpuściłam sobie emotka

mia

Cytuj wiadomość#6715312 sobota, 11 lipiec 2020, 21:54:33
malmika napisał(a):

Cześć!

Jeśli masz protokół przekazania nagrody, to w wielu przypadków serwisy uznanej firmy (np. Samsung, Lenovo, Bosch) traktują to jak paragon. Data gwarancji jest wtedy liczona od daty przekazania na protokole.
Jeśli nie masz nic, to cienko, chyba że gwarancja leci od momentu uruchomienia sprzętu (np. Apple).
P.S.
Z reklamacjami u organizatora jest różnie - mąż np. swego czasu wywalczył sobie nowiutki smartfon u Grafa (ech, nostalgia!...  emotka )  w zamian za zepsuty nawet bez odsyłania sprzętu, ale jakaś pierońska agencja InCubi (chyba tak się zwali) od Tchibo na temat gwarancji miała tylko jedną śpiewkę "Jakby coś się działo, to odeśle pani sprzęt do nas". Szczęśliwie nic się nie działo. emotka

malmika

Cytuj wiadomość#6715606 poniedziałek, 13 lipiec 2020, 18:01:46
Dzięki wszystkim za pomoc i odpowiedzi emotka  
0 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6716774 niedziela, 19 lipiec 2020, 21:49:41
Przez najbliższe dwa tygodnie będę korzystać ze starego laptopa z Windowsem XP. Jaką przeglądarkę mogę na niego ściągnąć?
0 0

joaza111

Cytuj wiadomość#6717175 wtorek, 21 lipiec 2020, 12:36:56
Jak przedłużyć ważność biletów do kina wygranych z Tymbarka?
0 0

anoj

Cytuj wiadomość#6717253 wtorek, 21 lipiec 2020, 17:49:45
kumulacja napisał(a):

Przez najbliższe dwa tygodnie będę korzystać ze starego laptopa z Windowsem XP. Jaką przeglądarkę mogę na niego ściągnąć?

Dowolną. Windows XP nie otrzymuje już aktualizacji ani wsparcia technicznego, ale nie przeszkadza to w korzystaniu na nim z dowolnej przeglądarki - każda powinna działać.
0 0

martul

Cytuj wiadomość#6717415 środa, 22 lipiec 2020, 13:06:40
Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak użyć kod na player wygranego z EverydayMe
Wpisuje w miejscu na voucher i wyskakuje komunikat o nieprawidłowym kodzie 
Czy robię coś źle czy mam jakiś felerny kod
0 0