Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

nanajka81

Cytuj wiadomość#6730461 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 07:09:49
mama2006 napisał(a):

azaflora napisał(a):

mama2006 napisał(a):

może to nie na temat, ale może ktoś mi pomoc na fb? Wróciłam po 3 tyg. pobytu w szpitalu i na fb zastałam nową wersję fb .Nie ogarniam jej, czy jest jeszcze opcja zmiany na starą wersję, bo nie mogę nic znaleźć.

Klikasz po prawej, na górze, pod wyloguj masz "wróć na 24 godziny do starej wersji". Nowa wersja mi nie odpowiada i dopóki się da, co dwa dni klikam na wróć do starej wersji

nie mam takiej opcji, jak piszesz 

przyzwyczaisz się, mnie też ten nowy FB na początku dobijał ale już jestem w stanie go ogarnąć.

chochliczka

Cytuj wiadomość#6730687 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 18:32:17
dostalam kod z kinder bueno, wpisuje wpisuje i niby ciagle zle, mial ktos tak?
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6730692 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 18:44:51
chochliczka napisał(a):

a pilnujesz dużych/małych liter? 
u mnie było drukowanymi na opakowaniu i nie chciało przyjąć małych liter z klawiatury. Czasem w takim dziwnym druczku cyfra 8 myli się nam z literą B np. trzeba się przyjrzeć porządnie.   
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6730700 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 18:56:00
magdalena-chili napisał(a):

chochliczka napisał(a):

a pilnujesz dużych/małych liter? 
u mnie było drukowanymi na opakowaniu i nie chciało przyjąć małych liter z klawiatury. Czasem w takim dziwnym druczku cyfra 8 myli się nam z literą B np. trzeba się przyjrzeć porządnie.   

Madziu wszystko patrze i lipa echhh
0 0

Frama

Cytuj wiadomość#6730727 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 20:01:07
chochliczka napisał(a):

Kod jest z promocyjnego opakowania? Kody z poprzednich opakowań nie wchodzą.
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6730730 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 20:17:03
Szukam pomocy odnośnie ofert pracy zdalnej/chałupniczej. Znajoma pani, która opiekuje się obłożnie chorym członkiem rodziny nie może iść do "normalnej" pracy, a chciałaby cokolwiek zarobić (nawet parę stówek miesięcznie). Czy jest szansa, żeby coś takiego znaleźć. To co widzę na OLX to jakieś ewidentne oszustwa (w stylu wypełnianie prostych wniosków i 12 koła/miesiąc). Ta pani nie ma konkretnych umiejętności np. krawieckich, ale jest inteligentna, ma średnie wykształcenie, komputer, internet, może poświęcić kilka godzin dziennie.

asiam

Cytuj wiadomość#6730752 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 22:03:00
Czy toś z was robi zakupy na Aliexpress ? Proszę o kilka rad bo nie umiem się poruszać po stronie by coś kupić.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6730755 poniedziałek, 21 wrzesień 2020, 22:08:06
asiam napisał(a):

Czy toś z was robi zakupy na Aliexpress ? Proszę o kilka rad bo nie umiem się poruszać po stronie by coś kupić.

priv
asiam 0

ola120

Cytuj wiadomość#6730781 wtorek, 22 wrzesień 2020, 06:20:42
Może ktoś wpłaci nawet najmniejszą kwotę? Chłopak ma wkrótce 22 urodziny i zbierają na protezę ręki. Można wystawić jakieś wygrane na licytacji https://m.faceboo...62&source=result
Ja dałam bransoletkę, plecaki-krówki i wszystko poszło. Wzruszyło mnie zaangażowanie jego dziewczyny w tę zbiórkę. 

https://www.siepo...y-naurodziny-lukasza

alea

Cytuj wiadomość#6731327 czwartek, 24 wrzesień 2020, 10:45:24
Potrzebuję pomocy. 
Potrzebny jest mi lek Asamax 500 tabletki , jest problem z jego dostępnością w aptekach. 
Znajdzie się ktoś kto by mi pomógł z jego zakupem ?
Sprawdzam dostępność na https://ktomalek.pl/.
Proszę sprawa pilna.
0 0

bmacieja

Cytuj wiadomość#6731414 czwartek, 24 wrzesień 2020, 13:43:15
Od początku nie wyświetla mi się film na „Unikalnie Napakowane” Develey, próbuję na różnych przeglądarkach i nic. Co mogę z tym zrobić?
0 0

blanca

Cytuj wiadomość#6731423 czwartek, 24 wrzesień 2020, 14:01:57
bmacieja napisał(a):

Od początku nie wyświetla mi się film na „Unikalnie Napakowane” Develey, próbuję na różnych przeglądarkach i nic. Co mogę z tym zrobić?

A tu
https://www.youtu.../watch?v=cQUA_ZUOIhQ

magdalena_g

Cytuj wiadomość#6731426 czwartek, 24 wrzesień 2020, 14:06:34
Mam pytanko, czy kupując dwupak Sensodyne (2 * 75 ml) można zgłosić paragon do konkursu "Zadbaj o siebie jesienią" gdzie wymagany jest zakup dwóch produktów emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6731428 czwartek, 24 wrzesień 2020, 14:09:42
magdalena_g napisał(a):

Mam pytanko, czy kupując dwupak Sensodyne (2 * 75 ml) można zgłosić paragon do konkursu "Zadbaj o siebie jesienią" gdzie wymagany jest zakup dwóch produktów emotka

Moim zdaniem nie
0 0

bmacieja

Cytuj wiadomość#6731433 czwartek, 24 wrzesień 2020, 14:11:36
blanca napisał(a):

bmacieja napisał(a):

A tu
https://www.youtu.../watch?v=cQUA_ZUOIhQ

Dziękuję ślicznie
0 0

la-princessa

Cytuj wiadomość#6731478 czwartek, 24 wrzesień 2020, 16:07:11
Czy ktoś potrafi uruchomić aplikację Intermarche? Zainstalowałam już trzeci raz i ciągle coś takiego mi wyskakuje. Klikam i nic tam nie jest aktywne. Nie mogę wybrać żadnego miasta. Wpisuję nazwy, kody pocztowe, itp... i zero reakcji. 
0 0

bajm

Cytuj wiadomość#6731515 czwartek, 24 wrzesień 2020, 18:23:04
[quote=Możesz jeszcze sprawdzać tu:
https://www.gdziepolek.pl
Znalazłam w Bychawie w okolicach Rzeszowa, posprawdzaj województwami.

Te wyszukiwarki często nie sprawdzają aptek sieciowych, moze spróbuj jeszcze pogrzebać np Gemini, doz czy po
alea] Potrzebuję pomocy. 
Potrzebny jest mi lek Asamax 500 tabletki , jest problem z jego dostępnością w aptekach. 
Znajdzie się ktoś kto by mi pomógł z jego zakupem ?
Sprawdzam dostępność na https://ktomalek.pl/.
Proszę sprawa pilna.
0 0

mama2006

Cytuj wiadomość#6731529 czwartek, 24 wrzesień 2020, 19:35:59
Czy na Lavazzę wysyłacie tylko skany oświadczenia i paragonu, czy również nr dowodu osobistego. Odesłałam im tylko dane o których pisali w @ ale w regulaminie doczytałam, że chcą również nr DO.
: 5.2. Zwycięzcy w celu odbioru nagrody zobowiązani są przesłać do Organizatora na adres email Organizatora: lavazza_netto@fortunaps.pl, następujące dane:5.2.1. imię, nazwisko, adres dla doręczeń w Polsce, serię i numer dokumentu potwierdzającego
tożsamość;
5.2.2. czytelny skan/zdjęcie Dowodu Zakupu;
5.2.3. skan lub zdjęcie podpisanego przez zwycięzcę oświadczenia, iż: (i) zwycięzca jest osobą
uprawnioną do udziału w Loterii, w myśl pkt 2 powyżej; (ii) zwycięzca zapoznał się z
regulaminem Loterii i akceptuje jego warunki, (iii) zwycięzca dokonał zakupów zgodnie z
treścią Regulaminu, a zgłoszony Kod jest autentyczny i nie został podrobiony ani
przerobiony; (iv) odrębne oświadczenia, że zwycięzca wyraża zgodę na przetwarzanie
jego danych dla celów Loterii. Wzór oświadczenia znajduje się w wiadomości email
informującej o nagrodzie.
5.3. Zwycięzcy powinni przesłać dane, o których mowa w pkt 5.2. powyżej w ciągu 3 dni od
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6731546 czwartek, 24 wrzesień 2020, 21:26:11
mama2006 napisał(a):

Czy na Lavazzę wysyłacie tylko skany oświadczenia i paragonu, czy również nr dowodu osobistego. Odesłałam im tylko dane o których pisali w @ ale w regulaminie doczytałam, że chcą również nr DO.
: 5.2. Zwycięzcy w celu odbioru nagrody zobowiązani są przesłać do Organizatora na adres email Organizatora: lavazza_netto@fortunaps.pl, następujące dane:5.2.1. imię, nazwisko, adres dla doręczeń w Polsce, serię i numer dokumentu potwierdzającego
tożsamość;
5.2.3. skan lub zdjęcie podpisanego przez zwycięzcę oświadczenia, iż: (i) zwycięzca jest osobą
uprawnioną do udziału w Loterii, w myśl pkt 2 powyżej; (ii) zwycięzca zapoznał się z
regulaminem Loterii i akceptuje jego warunki, (iii) zwycięzca dokonał zakupów zgodnie z
treścią Regulaminu, a zgłoszony Kod jest autentyczny i nie został podrobiony ani
przerobiony; (iv) odrębne oświadczenia, że zwycięzca wyraża zgodę na przetwarzanie
jego danych dla celów Loterii. Wzór oświadczenia znajduje się w wiadomości email
5.3. Zwycięzcy powinni przesłać dane, o których mowa w pkt 5.2. powyżej w ciągu 3 dni od

w regulaminie carrefourowej loterii też jest taki zapis, ale odsyłałam tylko to, co chcieli w powiadomieniu o wygranej (paragon i oświadczenie) - kawa już w domu

pikawka

Cytuj wiadomość#6731549 czwartek, 24 wrzesień 2020, 21:45:23
mama2006 napisał(a):

tożsamość;

Ja nie dostałam numeru dowodu, kawę dostałam  emotka