Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6713197 wtorek, 30 czerwiec 2020, 22:44:03
pawelkoo napisał(a):

Czy wykorzystywal ktos kiedys bony do sklepu po terminie? Czy da sie w ogole tak zrobic?
Jeszcze kilka dni temu pamietalem ze wygrane bony do ITM są ważne do końca czerwca (nawet przypominalem o tym na forum), a pozniej inne obowiazki i przypomnialem sobie dzisiaj o nich o 20, chwilke po 21 bylem pod sklepem (ktory mial byc czynny do 22) niestety byl juz zamkniety emotka nawet jakas pani ktora tez szla do sklepu sie zdziwila, bo zawsze jest otwarty do 22 i mowila ze moze maja jakas inwentaryzje czy cos. Jest w ogole jakas szansa czy raczej bony pojda na straty?

Napisz do organizatora konkursu i do Intermarche. Zawsze warto spróbować. Kojarzę, że ktoś kiedyś pisał na forum że udało mu się taką sytuację rozwiązać choć to było akurat w jakiejś innej sieci.

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6713198 wtorek, 30 czerwiec 2020, 22:54:27
@[email protected] napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Czy wykorzystywal ktos kiedys bony do sklepu po terminie? Czy da sie w ogole tak zrobic?
Jeszcze kilka dni temu pamietalem ze wygrane bony do ITM są ważne do końca czerwca (nawet przypominalem o tym na forum), a pozniej inne obowiazki i przypomnialem sobie dzisiaj o nich o 20, chwilke po 21 bylem pod sklepem (ktory mial byc czynny do 22) niestety byl juz zamkniety emotka nawet jakas pani ktora tez szla do sklepu sie zdziwila, bo zawsze jest otwarty do 22 i mowila ze moze maja jakas inwentaryzje czy cos. Jest w ogole jakas szansa czy raczej bony pojda na straty?

Napisz do organizatora konkursu i do Intermarche. Zawsze warto spróbować. Kojarzę, że ktoś kiedyś pisał na forum że udało mu się taką sytuację rozwiązać choć to było akurat w jakiejś innej sieci.

Dziękuję za radę, napiszę do Intermarche emotka A czy organizator konkursu ma tutaj coś do gadania? Jaki mam podać argument? Bo wydaje mi się, że to już sprawa pomiędzy mną, a sklepem.
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6713353 środa, 1 lipiec 2020, 13:28:55
Mam takiego niebieskiego Lazy Baga. Chciałam rozłożyć ale nie do końca umiem ogarnąć. To trzeba nadmuchac ? Nigdzie nie widzę końcówki  emotka
jokan 0

jokan

Cytuj wiadomość#6713354 środa, 1 lipiec 2020, 13:32:30
pikawka napisał(a):

Mam takiego niebieskiego Lazy Baga. Chciałam rozłożyć ale nie do końca umiem ogarnąć. To trzeba nadmuchac ? Nigdzie nie widzę końcówki  emotka

musisz wiatr złapać;-) - wejdź na YT i zobacz filmiki
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6713357 środa, 1 lipiec 2020, 13:41:14
jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Ok. Dzięki. Już patrzę. Aż się boję  emotka
jokan 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6713359 środa, 1 lipiec 2020, 13:43:24
jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Aaaa wszystko jasne. Próbujemy  emotka
jokan 0

superloser

Cytuj wiadomość#6713487 środa, 1 lipiec 2020, 22:56:08
pikawka napisał(a):

jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Aaaa wszystko jasne. Próbujemy  emotka

Albo tylkiem odkurzacza  , suszarka na zimnym dmuchaniu emotka