Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

ziolko

Cytuj wiadomość#3253365 wtorek, 30 marzec 2010, 09:57:12
http://www.sklep.sck.com.pl/zwrot.pdf

www.federacja-konsumentow.org.pl/wzory/19.doc
0 0

awi

Cytuj wiadomość#3253369 wtorek, 30 marzec 2010, 09:59:50
ziolko napisał(a):

kiedy ta umowa była zawarta??
powiedz tej osobie, żeby następnym razem pod ŻADNYM POZOREM nic nie zamawiała ani nie podpisywała żadnej umiwy bez konsultacji z wami

Dzisiaj.
Wielokrotnie jej to mówiłam. Grochem o ścianę.
Ta osoba i tak będzie robić co jej się podoba. Twierdzi że to i tak była przedświąteczna promocja, tak powiedziala jej miła - już znajoma - pani, która zjawiła sie u niej w domu na kolejnym pokazie.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#3253374 wtorek, 30 marzec 2010, 10:03:26
awi napisał(a):

ziolko napisał(a):

kiedy ta umowa była zawarta??
powiedz tej osobie, żeby następnym razem pod ŻADNYM POZOREM nic nie zamawiała ani nie podpisywała żadnej umiwy bez konsultacji z wami

Dzisiaj.
Wielokrotnie jej to mówiłam. Grochem o ścianę.
Ta osoba i tak będzie robić co jej się podoba. Twierdzi że to i tak była przedświąteczna promocja, tak powiedziala jej miła - już znajoma - pani, która zjawiła sie u niej w domu na kolejnym pokazie.

nic nie powiem, bo nie chce mi się cenzurować
emotka

poczytaj o podobnym przypadku tu

http://forum.praw...wy-kupna-t32316.html

a to, że pani jest znajoma, nie znaczy, że nie chce zarobić kasy i robi wodę z mózgu nawet znajomym
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#3253380 wtorek, 30 marzec 2010, 10:06:58
aaa.. zapomniałam dodać, że po to szkolą tych ludzi, aby byli mili, uczynni, mówili o promocjach, specjalnych zniżkach tylko dla osoby X... a faktycznie ciągną z tego grubą kasę.

Z jakiej firmy są te kołdry?
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#3253383 wtorek, 30 marzec 2010, 10:10:27
kiedyś zgodziłam się na taki pokaz pościeli tylko po to, aby zobaczyć, jakie techniki stosują tacy ludzie.. byłam świeżo po lekturze o domokrążcach i powiem, że w większości obserwacje zgadzały się z przeczytanymi informacjami...
trzeba mieć gadane i wciskać ludziom kit... ja tak nie umiem emotka
0 0

awi

Cytuj wiadomość#3253385 wtorek, 30 marzec 2010, 10:15:14
Kołdry z Poznania, firma handlowa z Warszawy a umowa z bankiem, nie wiadomo jakim przyjdzie pocztą za kilka dni
Dzięki ziolko ale i tak chyba nie zasnę dziś
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#3253388 wtorek, 30 marzec 2010, 10:19:46
awi napisał(a):

Kołdry z Poznania, firma handlowa z Warszawy a umowa z bankiem, nie wiadomo jakim przyjdzie pocztą za kilka dni
Dzięki ziolko ale i tak chyba nie zasnę dziś

w ostatnim linku co Ci podałam, jest info, że jak wysyła się pismo o odstąpieniu od umowy to ta firma musi też anulować umowę kredytową... albo trzeba porozmawiac z bankiem i też im takie pismo wysłać - post 9 http://forum.praw...wy-kupna-t32316.html
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3253394 wtorek, 30 marzec 2010, 10:28:19
No to niezły kosmos, nawet taka afera była swego czasu w TV.
Walcz o to jak najszybciej, nadaj listy z rezygnacją wszedzie, do banku, do firmy , do centrali, gdzie tylko możesz i wszystkie za potwierdzeniem odbioru i mówie Ci dzowoń gdzie tylko możesz i nagrywaj wszystkie te rozmowy jak sie da, bo to też jest dowód.
Ale z nimi to czasem jest makabra i bez sądu sie nie obejdzie.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#3253398 wtorek, 30 marzec 2010, 10:35:29
faktycznie... może być nieciekawie... ale jak się zna odpowiednie przepisy, ustawy, zacznie się sypać numerkami jak z rękawa, poprze się dowodami nadania listu, itp... to jest szansa. Mam nadzieję... a jak nie to sąd
0 0

awi

Cytuj wiadomość#3253400 wtorek, 30 marzec 2010, 10:38:32
Dzięki dziewczyny za wszystkie informacje, na forum prawniczym ciekawie piszą o podobnych przypadkach. Chyba zacznę od wizyty u rzecznika konsumentów.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3253660 środa, 31 marzec 2010, 06:41:23
hej, jak wyślesz natychmiast rezygnację to nie powinno byc kłopotu,
myśmy mieli taką sytuację, teściowa zamówiła jakiś kosmiczny robot za kosmiczne pieniądze(też w tej firmie od kołder, też takie sprzedają)
rezygnację wysłaliśmy faxem, nie było problemów, ale zgadzam sie zbieraj potwierdzenia wysłania, nagrania itp bo ta firma jest bezwzględna w egzekwowaniu należności
0 0

awi

Cytuj wiadomość#3255402 środa, 31 marzec 2010, 01:31:57
Niestety, osoba która to kupiła nie chce słyszeć o anulowaniu transakcji, w sumie nie jest ubezwłasnowolniona i może ze swoimi pieniędzmi robić co chce, no trudno. Ciekawa jestem na ile opiewa umowa z bankiem, która ma przyjść pocztą.
0 0

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#3255409 środa, 31 marzec 2010, 01:33:17
zostałam oszukana przez kinga1
co robic?
jesli się wymieniacie to uważajcie na kinga1.
Dziś spotkała mnie bardzo przykra sytuacja.
Piszę to, aby przestrzec innych wymieniających się. Uważajcie na osobę o niku kinga1. Parę dni temu dogadałam się z nią na wymianę, a raczej sprzedaż. Miałam dostac miseczkę Bobovita, sliniak, łyżeczkę i inne drobne z Bobovity oraz 2 OSŁONKI BOBOVITA na szybę. Za wszystko zapłaciłam 33 zł. Przelałam pieniądze na konto. Dziś dostałam paczkę i okazało się, że jest wszytsko ale brak jednej osłonki. Dostałam tylko jedną osłonę na szybę do samochodu. Napisałałam do kinga1, ze brakuje osłonki, a płaciłam za dwie, o czym była mowa w mailach – ma wszytsko do wglądu dla zainteresowanych. Ona tłumaczyła się, ze nie wiedziała i że drugiej nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaproponowałam, aby oddała mi 10 zł jako rekompensatę – no bo po co mi jedna osłonka do samochodu na szybę, skoro tylko dwie spełniają swoją rolę, a ona zaczęła bardzo nieładnie się zachowywac i odpisywać, że sprawa dla niej jest zakonczona.Zaproponowalam tez ze mogę odesłać jej wszystko i poprosiłam o zwrot pieniędzy, a ona ze sprawa jest zakonczona. Tak się nie postępuje. Jestem bardzo rozczarowana tą transakcją. Jeśli ktos nie chce się rozczarowac to uwazajcie na osobe o niku kinga1. Nie wywiązuje się z tego o czym była mowa. Przykro mi i czuje się bardzo oszukana przez kingę1. zapłaciłam za cos czego nie dostała – dostalam tylko w czesci. Przestrzegam przed wymiana z kinga1. mam do wglądu calą korespondencję dla zainteresowanych pozdrawiam
0 0

kalisto1986

Cytuj wiadomość#3255429 środa, 31 marzec 2010, 01:38:51
asiabuczkowska napisał(a):

co robic?
Piszę to, aby przestrzec innych wymieniających się. Uważajcie na osobę o niku kinga1. Parę dni temu dogadałam się z nią na wymianę, a raczej sprzedaż. Miałam dostac miseczkę Bobovita, sliniak, łyżeczkę i inne drobne z Bobovity oraz 2 OSŁONKI BOBOVITA na szybę. Za wszystko zapłaciłam 33 zł. Przelałam pieniądze na konto. Dziś dostałam paczkę i okazało się, że jest wszytsko ale brak jednej osłonki. Dostałam tylko jedną osłonę na szybę do samochodu. Napisałałam do kinga1, ze brakuje osłonki, a płaciłam za dwie, o czym była mowa w mailach – ma wszytsko do wglądu dla zainteresowanych. Ona tłumaczyła się, ze nie wiedziała i że drugiej nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaproponowałam, aby oddała mi 10 zł jako rekompensatę – no bo po co mi jedna osłonka do samochodu na szybę, skoro tylko dwie spełniają swoją rolę, a ona zaczęła bardzo nieładnie się zachowywac i odpisywać, że sprawa dla niej jest zakonczona.Zaproponowalam tez ze mogę odesłać jej wszystko i poprosiłam o zwrot pieniędzy, a ona ze sprawa jest zakonczona. Tak się nie postępuje. Jestem bardzo rozczarowana tą transakcją. Jeśli ktos nie chce się rozczarowac to uwazajcie na osobe o niku kinga1. Nie wywiązuje się z tego o czym była mowa. Przykro mi i czuje się bardzo oszukana przez kingę1. zapłaciłam za cos czego nie dostała – dostalam tylko w czesci. Przestrzegam przed wymiana z kinga1. mam do wglądu calą korespondencję dla zainteresowanych pozdrawiam

o tej osobie było już głośno emotka i dziwie się że jeszcze wchodzi tu na forum bez wstydu
ale tez prosze nie pisz w każdym wątku w jednym wystarczy emotka
0 0

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#3255441 środa, 31 marzec 2010, 01:42:01
kalisto1986 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

co robic?

o tej osobie było już głośno emotka i dziwie się że jeszcze wchodzi tu na forum bez wstydu
ale tez prosze nie pisz w każdym wątku w jednym wystarczy emotka

przez to chce nagłośnić tą sprawę, aby przestrzec innych, bo jest mi naprawdę przykro...ze zaufałam takiej osobie...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3255454 środa, 31 marzec 2010, 01:47:10
witam wiem ze to nie kliknijcie ale potrzebuje pomocy w glosoach nie trzeba sie logowac wystarczy zaglosowac na marzenke na tym linku slicznie dziekuje i pozdrawiam wszystkich
http://always.pl/galeria/ocen/fotka/5273
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3256764 środa, 31 marzec 2010, 07:33:41
niech mnie ktoś oświeci,bo nie mam pojęcia jak to rozegrać,upiec sernik już jutro i myślicie,że do niedzieli będzie jeszcze świeży(bo to,że go do tej pory zjem to inna kwestia:P) ...ktoś z Was piecze już w czwartek??
0 0

mariwanna

Cytuj wiadomość#3256778 środa, 31 marzec 2010, 07:35:56
regusia napisał(a):

niech mnie ktoś oświeci,bo nie mam pojęcia jak to rozegrać,upiec sernik już jutro i myślicie,że do niedzieli będzie jeszcze świeży(bo to,że go do tej pory zjem to inna kwestia:P) ...ktoś z Was piecze już w czwartek??

najlepiej w piątek lub nawet w sobote z rana, imho...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3256790 środa, 31 marzec 2010, 07:37:35
mariwanna napisał(a):

regusia napisał(a):

dziękuję za tak jasną i wyraźną odpowiedz:) dotarło do mnie:) dziekuje emotka
0 0

psika

Cytuj wiadomość#3256827 środa, 31 marzec 2010, 07:47:44
regusia napisał(a):

mariwanna napisał(a):

regusia napisał(a):

dziękuję za tak jasną i wyraźną odpowiedz:) dotarło do mnie:) dziekuje emotka

Moja babcia zawsze piekła w czwartek i w niedziele nadal był dobry, pulchny i świeży. Znikał w mgnieniu oka!!!
0 0