Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

luk1990

Cytuj wiadomość#3287922 niedziela, 11 kwiecień 2010, 01:57:45
czy ktos moze wie- jak sie doladuje konto w orange za 5zl to przywroca utracone srodki na te 2 dni czy nie?;/
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#3287948 niedziela, 11 kwiecień 2010, 02:29:50
alaalex40 napisał(a):

czy ktos moze wie- jak sie doladuje konto w orange za 5zl to przywroca utracone srodki na te 2 dni czy nie?;/

nieważne za ile doładujesz.. tylko jeśli zrobisz to do 5 dni po zablokowaniu konta to do 24 godzin odblokują i przywrócą.. emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3288129 niedziela, 11 kwiecień 2010, 05:05:02
jak sprawdzić ilość pieniędzy na koncie w erze emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3288131 niedziela, 11 kwiecień 2010, 05:05:33
ja dzwonię pod nr 9898 i od razu podają emotka

0 0

beataa81

Cytuj wiadomość#3288132 niedziela, 11 kwiecień 2010, 05:05:59
ktoś może sprawdzić co się dzieje z onetem? Konkretnie chodzi mi o stronę gdzie jest czat,możecie tam wejść?
0 0

luckymen

Cytuj wiadomość#3288134 niedziela, 11 kwiecień 2010, 05:06:59
malpka napisał(a):

jak sprawdzić ilość pieniędzy na koncie w erze emotka

*101#
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3288135 niedziela, 11 kwiecień 2010, 05:07:00
jopi napisał(a):

ale sms przychodzi, czy trzeba rozmawiać?
P.S. sprawdzam cioci, sama mam tel. gdzie indziej
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3288138 niedziela, 11 kwiecień 2010, 05:09:28
beataa81 napisał(a):

ktoś może sprawdzić co się dzieje z onetem? Konkretnie chodzi mi o stronę gdzie jest czat,możecie tam wejść?

widocznie jest takie przeciążenie. Bo na czatach teraz nie mówią prawie o niczym tylko o tragedii....

i nie da sie wejsc.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3288142 niedziela, 11 kwiecień 2010, 05:10:04
malpka napisał(a):

jopi napisał(a):

ale sms przychodzi, czy trzeba rozmawiać?
P.S. sprawdzam cioci, sama mam tel. gdzie indziej

automat od razu podaje stan środków emotka
0 0

beataa81

Cytuj wiadomość#3288144 niedziela, 11 kwiecień 2010, 05:10:46
ferinka24 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

widocznie jest takie przeciążenie. Bo na czatach teraz nie mówią prawie o niczym tylko o tragedii....

i nie da sie wejsc.

kurcze to szkoda...ale dzięki za info emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3288147 niedziela, 11 kwiecień 2010, 05:11:09
dziękuję wszystkim juz sprawdzone emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3289562 poniedziałek, 12 kwiecień 2010, 10:00:13
Mam problem z ALLEGRO emotka

Wystawiłam voucher do SPA w Hotelu Sympozjum.
W aukcji dałam link do strony Hotelu (tam Kupujący ma adres Hotelu,dane kontaktowe, formularz rezerwacji, szczegółowe info dot. zabiegów w SPA itd )

A allegro mi aukcje usuwa, bo to jest niezgodne z regulaminem emotka
cyt.:
W opisie przedmiotu znajdował się niedozwolony adres strony WWW. Taki adres może zostać umieszczony w treści oferty tylko wtedy, gdy informacje zawarte na stronie służą poszerzeniu wiedzy Kupującego o konkretnie wystawianym na aukcji przedmiocie. Strona taka nie może mieć jednak charakteru komercyjnego. Nie może również służyć przedstawianiu przedmiotów lub usług, które nie są wystawiane na aukcji Allegro

To jak ja mam tę aukcję wystawić ???
Mam przepisać dla Kupującego wszystkie niezbędne informacje ze strony Hotelu na swoją aukcję ??

To absurd...

0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#3289583 poniedziałek, 12 kwiecień 2010, 10:09:09
jopi napisał(a):

W aukcji dałam link do strony Hotelu (tam Kupujący ma adres Hotelu,dane kontaktowe, formularz rezerwacji, szczegółowe info dot. zabiegów w SPA itd )

cyt.:
W opisie przedmiotu znajdował się niedozwolony adres strony WWW. Taki adres może zostać umieszczony w treści oferty tylko wtedy, gdy informacje zawarte na stronie służą poszerzeniu wiedzy Kupującego o konkretnie wystawianym na aukcji przedmiocie. Strona taka nie może mieć jednak charakteru komercyjnego. Nie może również służyć przedstawianiu przedmiotów lub usług, które nie są wystawiane na aukcji Allegro

Mam przepisać dla Kupującego wszystkie niezbędne informacje ze strony Hotelu na swoją aukcję ??

To absurd...

w jaki sposób umieściłaś ten link? jako więcej informacji można przeczytać na stronie czy inaczej?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3289591 poniedziałek, 12 kwiecień 2010, 10:12:10
ziolko napisał(a):

jopi napisał(a):

cyt.:

To absurd...

w jaki sposób umieściłaś ten link? jako więcej informacji można przeczytać na stronie czy inaczej?

Tak
-że więcej info i rezerwacja na stronie Hotelu
i poniżej ich adres www
0 0

luk1990

Cytuj wiadomość#3289906 poniedziałek, 12 kwiecień 2010, 12:08:14
swibek napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

nieważne za ile doładujesz.. tylko jeśli zrobisz to do 5 dni po zablokowaniu konta to do 24 godzin odblokują i przywrócą.. emotka

dziekuje;*
tak rzeczywiscie jest;]
bo zapomnialam ze mam jeszcze 25zl na koncie nieuzywanym i by przepadlo a tak to sobie wykorzystam;D
0 0

arta

Cytuj wiadomość#3289931 poniedziałek, 12 kwiecień 2010, 12:17:49
@jopi - Strona taka nie może mieć jednak charakteru komercyjnego, czyli że możesz umieścić link do np. strony serwisowej Nokii, a nie możesz dawać linku do oficjalnego sklepu Nokii.

Moim zdaniem napisz o tym hotelu sama (przekopiuj informacje), a na dole dopisz, że informacje pochodzą z oficjalnej strony internetowej Hotelu. A przy okazji zapraszasz do odwiedzin tej stronki, by dowiedzieć się więcej. emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3289935 poniedziałek, 12 kwiecień 2010, 12:18:44
jopi napisał(a):

ziolko napisał(a):

jopi napisał(a):

cyt.:

To absurd...

Tak
-że więcej info i rezerwacja na stronie Hotelu
i poniżej ich adres www

To skopiuj to co jest na stronie tego hotelu, wstaw na aukcje i dopisz,że informacja pochodzi ze strony hotelu Sympozjum
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3289948 poniedziałek, 12 kwiecień 2010, 12:23:26
czy ktoś jeszcze oprócz mnie nie dostał jeszcze maila z Tchibo z prośbą o podanie danych do wysyłki? emotka emotka
0 0

babariba

Cytuj wiadomość#3289975 poniedziałek, 12 kwiecień 2010, 12:37:34
jeżeli chodzi o Tchibo plantacja - to również ja - wygrałam kawę w pierwszym tygodniu
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3290370 poniedziałek, 12 kwiecień 2010, 03:54:00
dzięki wszystkim za pomoc emotka

voucher jest wystawiony na nowej aukcji

-zapraszam wszystkich zainteresowanych emotka

0 0