Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

postscript

Cytuj wiadomość#5308883 środa, 1 sierpień 2012, 06:34:53
Czy ktos z Was ma u Siebie w domu Neostrade TP Orange? Chcialbym zapytac o pare szczegolow technicznych.
0 0

netka2000

Cytuj wiadomość#5308917 środa, 1 sierpień 2012, 07:17:25
postscript napisał(a):

Czy ktos z Was ma u Siebie w domu Neostrade TP Orange? Chcialbym zapytac o pare szczegolow technicznych.

mam

0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5308944 środa, 1 sierpień 2012, 07:36:31
Szukam osoby ktora wygrała wejsciówki do kina z RMF MAX a na jej kuponie jest nieczytelne m.in imie i nazwisko.
0 0

xena

Cytuj wiadomość#5309078 środa, 1 sierpień 2012, 08:49:13
prosze niech ktoś mi pomoże przetłumaczyć jakie ma to byc hasło bo żadnego nie chce mi przyjąć:

Passwords must be at least 8 charakters, including a number, an uppercase letter, and a lowercase letter. Don't use spaces, the same character 3 times in a row your Apple ID, or a password you've used in the last year.
0 0

ja-sylwia

Cytuj wiadomość#5309083 środa, 1 sierpień 2012, 08:53:35
anaholub napisał(a):

prosze niech ktoś mi pomoże przetłumaczyć jakie ma to byc hasło bo żadnego nie chce mi przyjąć:

Passwords must be at least 8 charakters, including a number, an uppercase letter, and a lowercase letter. Don't use spaces, the same character 3 times in a row your Apple ID, or a password you've used in the last year.

Hasło musi mieć co najmniej 8 charakters, w tym liczby, na wielką literę, i list małymi literami. Nie wolno używać spacji, ten sam znak 3 razy z rzędu Apple ID, albo hasło już użyte w ubiegłym roku
0 0

netka2000

Cytuj wiadomość#5309096 środa, 1 sierpień 2012, 09:01:15
anaholub napisał(a):

Hasło musi mieć przynajmniej 8 znaków, w tym wielkie cyfry, wielkie i małe litery. Nie używaj spacji, te same znaki nie moga występować 3 razy ani nie podawaj hasła użytego w ostatnim roku
0 0

netka2000

Cytuj wiadomość#5309097 środa, 1 sierpień 2012, 09:02:12
poprawka

Hasło musi mieć przynajmniej 8 znaków, w tym cyfry, wielkie i małe litery. Nie używaj spacji, te same znaki nie moga występować 3 razy ani nie podawaj hasła użytego w ostatnim roku
0 0

xena

Cytuj wiadomość#5309100 środa, 1 sierpień 2012, 09:03:14
magic18girl napisał(a):

anaholub napisał(a):

Hasło musi mieć co najmniej 8 charakters, w tym liczby, na wielką literę, i list małymi literami. Nie wolno używać spacji, ten sam znak 3 razy z rzędu Apple ID, albo hasło już użyte w ubiegłym roku

netka2000 napisał(a):

anaholub napisał(a):

Hasło musi mieć przynajmniej 8 znaków, w tym wielkie cyfry, wielkie i małe litery. Nie używaj spacji, te same znaki nie moga występować 3 razy ani nie podawaj hasła użytego w ostatnim roku

ślicznie Wam dziekuję emotka emotka

0 0

renatak0

Cytuj wiadomość#5310369 czwartek, 2 sierpień 2012, 05:23:40
Pomocy. Syn dorwał mój telefon (na kartę) bez pinu, nadał pin, zapomniał go , zablokował a teraz zostały 3 próby na puk.Skąd ja wezmę puk jak kupiłam starter na kartę emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5310374 czwartek, 2 sierpień 2012, 05:45:11
renatak0 napisał(a):

Pomocy. Syn dorwał mój telefon (na kartę) bez pinu, nadał pin, zapomniał go , zablokował a teraz zostały 3 próby na puk.Skąd ja wezmę puk jak kupiłam starter na kartę emotka

spróbuj w salonie lub na infolinii

numer trzeba wtedy jednak na siebie zarejestrować
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5310377 czwartek, 2 sierpień 2012, 05:49:34
renatak0, poszukaj karty, z której wyłamałaś starter

tam powinien być PUK
0 0

renatak0

Cytuj wiadomość#5310388 czwartek, 2 sierpień 2012, 06:21:40
wsciekly napisał(a):

tam powinien być PUK

kurcze, reszta pofrunęła do śmietnika, telefon niezarejestrowany, najgorsze jest to że tel. konkursowy, a dzisiaj czekam m.in. na wyniki z kafla
emotka
0 0

renatak0

Cytuj wiadomość#5310411 czwartek, 2 sierpień 2012, 06:56:42
renatak0 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

tam powinien być PUK

kurcze, reszta pofrunęła do śmietnika, telefon niezarejestrowany, najgorsze jest to że tel. konkursowy, a dzisiaj czekam m.in. na wyniki z kafla
emotka

uff, udało się na infolinii, sposób weryfikacji stan kasy na koncie, dobrze,że pamiętałam
emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5310860 czwartek, 2 sierpień 2012, 11:22:59
Czy ma ktoś może jakiś sposób na takie czarne wągry na nosie? Nie wiem już jak z tym walczyć, próbowałam wielu produktów np. garniera 3w1 i nic. Może zna ktoś jakieś maści? emotka
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#5311310 czwartek, 2 sierpień 2012, 05:13:55
Kurde, potrzebuję pomocy ! Pojawił się problem ! Moja koleżanka pracująca w Niemczech przyjechała na tydzień urlopu w celu wizyty u dentysty /sztuczna szczęka/… Gościu zrobił Jej miarę itd. itp…. Zamówił tez protetyka, który zrobił odlew… Dzisiaj koleżanka poszła „odebrać” towar i okazało się, że buzi zamknąć nie mogła i wszystko Jej zawadzało… Nawet zęby były ponoć jakieś wystające do tyłu… Nie odebrała więc tego „towaru”… Pan dentysta-sadysta ma razem z protetykiem poprawić te mankamenty… Problem jest w tym, że gościu kazał Jej przyjść w sobotę rano, gdyż wieczorem wyjeżdża na urlop za granicę, a koleżanka musi wrócić do Niemiec w poniedziałek… Cena usługi to 2.500 zł. Czy Ona musi odebrać te ząbki i zapłacić Mu, jeśli nadal nie będą jej „pasowały” ? Ewentualnie: czy może zapłacić za sam „towar”, którego notabene nie odbierze, a za robociznę nie płacić ??? Nadmieniam, że żadnej umowy z Nim nie podpisywała, gdyz tego chyba nie stosują tacy prywaciarze… Czy ktoś się zna na takich sprawach ? Co Ona ma uczynić w razie „W” ??? emotka
0 0

awi

Cytuj wiadomość#5311334 czwartek, 2 sierpień 2012, 05:38:48
O rany emotka
Jeżeli proteza nie będzie dopasowana to dlaczego ma za nią płacić? Przecież nie miała wpływu na to jak ją zrobiono. Jak wycisk był prawidłowo wykonany to może wystarczy ją wyszlifować, a jeśli trzeba będzie zrobić nowy wycisk, to chyba nie starczy czasu na zrobienie nowej protezy? Czasami po kilku dniach noszenia potrzebne są drobne poprawki...
Dziękuję, do widzenia, przyjemnego urlopu

znalazłam coś takiego na temat protez
http://www.portal...iedziec_/art100.html
0 0

ela

Cytuj wiadomość#5311356 czwartek, 2 sierpień 2012, 06:03:34
szukam osoby która pomoże mi ułożyć jakąś fajną rymowankę lub wierszyk chętnych prosze na pw na pewno sie dogadamy emotka
0 0

hittmanka

Cytuj wiadomość#5311387 czwartek, 2 sierpień 2012, 06:35:40
malgorzatap napisał(a):

Czy ma ktoś może jakiś sposób na takie czarne wągry na nosie? Nie wiem już jak z tym walczyć, próbowałam wielu produktów np. garniera 3w1 i nic. Może zna ktoś jakieś maści? emotka

takie specyfiki nie pomogą... najlepsza jest kosmetyczka i czyszczenie twarzy ale trzeba się liczyć z tym, że jak się raz pójdzie to już trzeba chodzić regularnie... z domowych sposobów jakie stosuję na moim to parówka z rumianku, wyciskanie( wiem,że nie dobrze ale za to njlepsze) dezynfekcja i maseczka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5311438 czwartek, 2 sierpień 2012, 07:03:22
malgorzatap napisał(a):

Mój sposób, ale nie wiem czy u kogoś też się sprawdzi...
Dać nosowi pooddychać:) Żadnych kolorowych i niekolorowych substancji nie nakładać. Myć buźkę, ale albo naturalnymi mydłami (ręcznie robionymi), albo olejami (znajdziesz gdzieś przepis na olejowanie twarzy, na bank na wizazu), jednak dokładnie co i jak to kwestia osobnicza:), u mnie sprawdza się olejowanie raz na jakiś czas, a czasem przemywam twarz szałwią. U mnie jest tak, że im więcej wysiłków i dziwnych rzeczy, kosmetyczek, tym więcej problemów potem (tak w tydzień po była czasem masakra), a ww czynności pomogły i teraz już kompletnie zrezygnowałam ze sklepowych specyfików emotka Poza tymi mydłami, ale to też ręczna robota Pani z Lawendowej Farmy emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#5311461 czwartek, 2 sierpień 2012, 07:15:44
im więcej mazideł na twarzy, kremów tłustych, fluidów, korektorów, tym bardziej skóra nie ma czym oddychać i tworzą się takie koreczki.
Na wierzchu jest warstwa zanieczyszczenia a pod spodem jest naturalny tłuszcz, który skóra wydala w ciągu dnia, a jak ma problemy, bo wylot jest zatkany, to później jest to widoczne jako wągry.

Więc zgadzam się, że delikatne mycie, odpoczynek dla skóry

0 0