Reklama na e-Konkursy.info

Popraw sobie humor...

garyman

Cytuj wiadomość#6657674 piątek, 15 listopad 2019, 21:10:44

awi

bruce

Cytuj wiadomość#6658034 poniedziałek, 18 listopad 2019, 09:50:48

cleo25

Cytuj wiadomość#6658035 poniedziałek, 18 listopad 2019, 09:55:24
Pewnego dnia przychodzi babka do zakrystii i mówi do księdza że chciałaby ochrzcić kota... ksiądz na to: - Oszalała pani ?! Nie można ochrzcić kota!! Kot to zwierze! tylko ludzie mogą przyjąć chrzest !! - Proszę księdza ale on jest taki kochany, ładny i taki miły... nigdy nikomu nic nie zrobił i w ogóle... - Proszę pani, ABSOLUTNIE !!! KOTA NIE MOŻNA OCHRZCIĆ !!! - Proszę księdza ale ja dobrze zapłacę.... - Ile?... - 15 tysięcy... Ksiądz po chwili namysłu skusił się na pieniądze i ochrzcił babce kota. Jednak gryzło go po tym sumienie i tydzień później udał się do biskupa aby się wyspowiadać. No i mówi mu że ochrzcił kota na co biskup: - CO ZROBIŁEŚ ??!! PRZECIEŻ NIE MOŻNA OCHRZCIĆ KOTA !!! DLACZEGO DO JASNEJ CHOLERY TO ZROBIŁEŚ ?! - kobieta dobrze zapłaciła i dałem się skusić... - ile Ci zapłaciła ? - 15 tysięcy... Biskup poklepał księdza po ramieniu i spokojnie odpowiedział : - Proszę zacząć przygotowywać kota do bierzmowania...

androm

Cytuj wiadomość#6658037 poniedziałek, 18 listopad 2019, 09:59:31
cleo25 napisał(a):

Pewnego dnia przychodzi babka do zakrystii i mówi do księdza że chciałaby ochrzcić kota... ksiądz na to: - Oszalała pani ?! Nie można ochrzcić kota!! Kot to zwierze! tylko ludzie mogą przyjąć chrzest !! - Proszę księdza ale on jest taki kochany, ładny i taki miły... nigdy nikomu nic nie zrobił i w ogóle... - Proszę pani, ABSOLUTNIE !!! KOTA NIE MOŻNA OCHRZCIĆ !!! - Proszę księdza ale ja dobrze zapłacę.... - Ile?... - 15 tysięcy... Ksiądz po chwili namysłu skusił się na pieniądze i ochrzcił babce kota. Jednak gryzło go po tym sumienie i tydzień później udał się do biskupa aby się wyspowiadać. No i mówi mu że ochrzcił kota na co biskup: - CO ZROBIŁEŚ ??!! PRZECIEŻ NIE MOŻNA OCHRZCIĆ KOTA !!! DLACZEGO DO JASNEJ CHOLERY TO ZROBIŁEŚ ?! - kobieta dobrze zapłaciła i dałem się skusić... - ile Ci zapłaciła ? - 15 tysięcy... Biskup poklepał księdza po ramieniu i spokojnie odpowiedział : - Proszę zacząć przygotowywać kota do bierzmowania...

Prawdziwy ksiądz zacząłby od przygotowań do komunii św. żeby nie przepuścić okazji:)

maryam

Cytuj wiadomość#6659111 środa, 20 listopad 2019, 21:14:38

slavek

Cytuj wiadomość#6659177 czwartek, 21 listopad 2019, 07:25:14
Dzięki stamp2 i wpisowi w Zapowiedziach konkursów mam dobry humor. Dlaczego? -----> http://swietazgama.pl emotka emotka emotka emotka emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6659241 czwartek, 21 listopad 2019, 10:10:25

awi

Cytuj wiadomość#6659689 piątek, 22 listopad 2019, 11:23:39

awi

awi

Cytuj wiadomość#6660128 niedziela, 24 listopad 2019, 08:57:11

awi

Cytuj wiadomość#6660129 niedziela, 24 listopad 2019, 08:58:44

joan

Cytuj wiadomość#6661069 wtorek, 26 listopad 2019, 14:42:02
Reakcja mugoli na loterię Taurona (zachowana pisownia oryginalna) z https://www.faceb...h/?v=420236375318049

"Wiara w loterie to wiara ludzi dorosłych wierzących w Alladyna, i czrodziejską lampę. Pamiętajcie zw jedynie co można wygrać ,to kubek, który sam sobie zrefundujesz."

"Proszę Państwa totalizatir sportowy też podlega kontroli adm, skarbowej i jest jak jest. MOŻECIE Państwo scedowac wygraną na członka dalszej rodziny itd, dlaczego Państwo nigdy nie ujawniacie danych wybranego.Oczywiscie jest RODO ,powiecie? lecz do obcego klienta nic nie trafia. Dwa jaki macie interes żeby robić prezenty zwykłej jednostce jaki jest wasz konsument?"

"Nie wierzę w żadne loterie kłamstwo i nic więcej a skąd tauron ma tyle kasy lupie obywatela ja tego doświadczyłam bierze kasę za usługę jak na zachodzie ."

"loteria to to samo co totolotek i inne tego rodzaju rozrywki, to płacenie podatku od złudzeń."

"Raz wysłałam, nawet lizaka nie dostalam????????nie wysyłam wiecej"

"Kłamstwo i my odbiorcy za te wymysły płacimy"

"Tauron mnie nie interesuje. Logować się nie będę. Wiem na czym stoję"

"chyba loteria tylko dla wybranych już dawno wiadomo kto wygra "

"Te tak zwane sto tysięcy złotych do wygrania to już dawno wygrał szwagier! Teraz szukają jeleni .. ????????????"

"w bajki nie wierzę _nigdy nie wygrałam i nie wygram"

"Przestańcie naciągnąć ludzi nie naszym kosztem"

"Nie wierze w takie coś. A jak już ktoś wygra to zapewne syn prezesa"

"Bzdura,wyciąganie naszych danych już widzę jak Tauron rozdaje nagrody....chyba sobie????"

"Następna ściema."

"To raczej wyłudzenie danych osobowych ????"

"Nastepne oszustwo"

emotka emotka emotka emotka

patyk

Cytuj wiadomość#6661120 wtorek, 26 listopad 2019, 16:05:55
Miałam wpisać w wkurza mnie ale jednak chyba bardziej smieszy:

Przekminiłam pomysł na zdjęcie do konkursu bonduelle w Auchan. Pół kuchni wysprzatałam, akcesoria przygotowane, dumna z siebie jaki to mam super pomysł i oh i ah, wszystko przygotowane. Mama do zrobienia zdjecia poinstruowana co w kadrze się ma znaleźć. Lecę do zamrażarki po paczkę z warzywami a tu... HORTEX emotka

Czyli wykonując te kilka kroków od plakatu z opisem konkursu do zamrazarek w Auchan pomyliłam firmy... Jednak mam za dużo na głowie. 

awe

Cytuj wiadomość#6661232 wtorek, 26 listopad 2019, 20:03:41
patyk napisał(a):

Przekminiłam pomysł na zdjęcie do konkursu bonduelle w Auchan. Pół kuchni wysprzatałam, akcesoria przygotowane, dumna z siebie jaki to mam super pomysł i oh i ah, wszystko przygotowane. Mama do zrobienia zdjecia poinstruowana co w kadrze się ma znaleźć. Lecę do zamrażarki po paczkę z warzywami a tu... HORTEX emotka

Czyli wykonując te kilka kroków od plakatu z opisem konkursu do zamrazarek w Auchan pomyliłam firmy... Jednak mam za dużo na głowie. 

cykaj te fotki- może konkurs Hortex zrobi- szkoda tej wymuskanej aranżacji emotka
patyk, joan 0

grappa25

Cytuj wiadomość#6661239 wtorek, 26 listopad 2019, 20:22:19
znajoma kupiła sobie wypasiony, samojeżdżący i samoodkurzający odkurzacz ze stacją dokującą. Ustawiła sobie, żeby odkurzał jak ona będzie w pracy. Wszystko było w porządku,aż do pewnego feralnego dnia, kiedy po powrocie do domu o mało nie zabił jej smród... Okazało się, że jej ogromny kocur rasy Maine Coon tego dnia załatwił się na rzadko w salonie, a odkurzacz baardzo dokładnie to wszystko rozmazał po całym domu. Odtąd nie bierze nawet udziału w konkursach z odkurzaczami emotka

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6661241 wtorek, 26 listopad 2019, 20:32:42
patyk napisał(a):

Spoko, ja ostatnio w Intermarche kupiłam zamiast Wawel - E.Wedel na 4 paragony emotka

Cytrusek77

Cytuj wiadomość#6661242 wtorek, 26 listopad 2019, 20:37:27
joan napisał(a):

Reakcja mugoli na loterię Taurona (zachowana pisownia oryginalna) z https://www.faceb...h/?v=420236375318049

"Wiara w loterie to wiara ludzi dorosłych wierzących w Alladyna, i czrodziejską lampę. Pamiętajcie zw jedynie co można wygrać ,to kubek, który sam sobie zrefundujesz."

"Proszę Państwa totalizatir sportowy też podlega kontroli adm, skarbowej i jest jak jest. MOŻECIE Państwo scedowac wygraną na członka dalszej rodziny itd, dlaczego Państwo nigdy nie ujawniacie danych wybranego.Oczywiscie jest RODO ,powiecie? lecz do obcego klienta nic nie trafia. Dwa jaki macie interes żeby robić prezenty zwykłej jednostce jaki jest wasz konsument?"

"Nie wierzę w żadne loterie kłamstwo i nic więcej a skąd tauron ma tyle kasy lupie obywatela ja tego doświadczyłam bierze kasę za usługę jak na zachodzie ."

"loteria to to samo co totolotek i inne tego rodzaju rozrywki, to płacenie podatku od złudzeń."

"Raz wysłałam, nawet lizaka nie dostalam????????nie wysyłam wiecej"

"Kłamstwo i my odbiorcy za te wymysły płacimy"

"Tauron mnie nie interesuje. Logować się nie będę. Wiem na czym stoję"

"chyba loteria tylko dla wybranych już dawno wiadomo kto wygra "

"Te tak zwane sto tysięcy złotych do wygrania to już dawno wygrał szwagier! Teraz szukają jeleni .. ????????????"

"w bajki nie wierzę _nigdy nie wygrałam i nie wygram"

"Przestańcie naciągnąć ludzi nie naszym kosztem"

"Nie wierze w takie coś. A jak już ktoś wygra to zapewne syn prezesa"

"Bzdura,wyciąganie naszych danych już widzę jak Tauron rozdaje nagrody....chyba sobie????"

"Następna ściema."

"To raczej wyłudzenie danych osobowych ????"

"Nastepne oszustwo"

emotka emotka emotka emotka

Najbardziej podoba mi się "wyłudzanie danych osobowych" w tej loterii emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6661246 wtorek, 26 listopad 2019, 20:40:57
Cytrusek77 napisał(a):

O tak, bo przecież Tauron nie wie, z kim podpisał umowę emotka

Moje ulubione argumentacje hejtujące Tauron: "Tauron mnie nie interesuje. Logować się nie będę. Wiem na czym stoję" oraz "skąd tauron ma tyle kasy lupie obywatela ja tego doświadczyłam bierze kasę za usługę jak na zachodzie" emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6661264 wtorek, 26 listopad 2019, 21:44:47
joan napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

O tak, bo przecież Tauron nie wie, z kim podpisał umowę emotka

Moje ulubione argumentacje hejtujące Tauron: "Tauron mnie nie interesuje. Logować się nie będę. Wiem na czym stoję" oraz "skąd tauron ma tyle kasy lupie obywatela ja tego doświadczyłam bierze kasę za usługę jak na zachodzie" emotka

I niech tak nadal myślą, nie wyprowadzajmy ich z błędu :D niech wiedzą, że wszystkie konki to ściema emotka