szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Zaloguj się przez Facebook
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6309834
    edzia21

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 5696
    Z nami od: 27.03.2011
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

cb656 napisał(a):
    edzia21 napisał(a):
    jokan napisał(a): wkurza mnie, ze juz pojawiaja sie konkursy walentynowe... a niedlugo bedzie ich wysyp z takimi samymi pytaniami tendencyjnymi....
    Co to znaczy "pytania tendencyjne"?  emotka  W sensie niesprawiedliwe, krzywdzące?
    Tak, pytanie tendencyjne na Walnętynki to każde z gatunku "Powiedz, za co kochasz swoją drugą połówkę?"
    To jest zmowa wiadomych sił, usiłujących wmówić, że każdy ma kogoś do kochania. emotka
    A przecież wiadomo, że nie każdy! I co? I dyskryminacja konkursowa jak znalazł. Pojawią się akty desperacji, płacze, lamenty: "takie fajne nagrody, a konkurs jest wybiórczy, nie dla mnie, to jawna dyskryminacja" emotka
    Eee tam - walentynki, walentynkami.
    Dzień Babci, Dzień Dziadka itd. w przypadku ich wcześniejszej straty...według mnie bardziej "krzywdzące" święto.

"Kopciuszek jest dowodem na to, że nowa para butów może odmienić życie..." emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6309846
    pioge7

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4216
    Z nami od: 25.05.2008
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

Wkurzają mnie te wyzwania na fb... jak uzbieram 1000 lajków to dostanę coś za darmo... no ze sie firmy na to zgadzają emotka  napsizę zaraz do BMW czy za 1000 lajków dadzą mi samochód... przecież to dla nich reklama będzie  emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6309880
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7516
    Z nami od: 06.01.2006
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

pioge7 napisał(a): Wkurzają mnie te wyzwania na fb... jak uzbieram 1000 lajków to dostanę coś za darmo... no ze sie firmy na to zgadzają emotka  napsizę zaraz do BMW czy za 1000 lajków dadzą mi samochód... przecież to dla nich reklama będzie  emotka
    odpada... musiałbyś mieć ich chyba milion emotka  widziałam, jak dziewczyna chciała przedłużenie włosów za 500 lajków (wartość włosów 500 zł), to jej napisali, że ok, ale ma być 5000. Jak widziałam to miała ponad 7 tys. emotka  

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź http://tiny.pl/hs4r3

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6309889
    rafi323raf

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2784
    Z nami od: 28.07.2006
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

ziolko napisał(a):
    pioge7 napisał(a): Wkurzają mnie te wyzwania na fb... jak uzbieram 1000 lajków to dostanę coś za darmo... no ze sie firmy na to zgadzają emotka  napsizę zaraz do BMW czy za 1000 lajków dadzą mi samochód... przecież to dla nich reklama będzie  emotka
    odpada... musiałbyś mieć ich chyba milion emotka  widziałam, jak dziewczyna chciała przedłużenie włosów za 500 lajków (wartość włosów 500 zł), to jej napisali, że ok, ale ma być 5000. Jak widziałam to miała ponad 7 tys. emotka  
    Przecież to fejkowe konta, same firmy/gwiazdy/strony  sobie je tworzą i wysyłają pytanie do siebie by zdobyć rozgłos i poklask emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6309907
    asantesana

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3507
    Z nami od: 14.01.2012
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Czy zna ktoś jakiś skuteczny "pochłaniacz zapachu"? Odkąd zaczęły się ujemne temperatury mam w mieszkaniu niebywały smród papierosów z sąsiednich mieszkań, cały dzień, całą noc, budzę się w nocy co chwilę przez ten smród, jestem uczulona na dym papierosów. Nic nie daje wietrzenie, palenie zapachowych świec czy kadzidełek (poza bólem głowy), to działa na chwilę. Nie wytrzymam do wiosny. Nie wiem kto wymyślił papierosy, ale mam ochotę mu wydłubać oko. emotka    

Mam do sprzedania taniej lub wymiany vouchery do wyjątkowyprezent.pl o nominałach 200 zł oraz bony do 4F, również po 200 zł. Zapraszam na pw.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6309911
    kalka

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2428
    Z nami od: 08.10.2008
    Konkursy dodane: 18

Powrót do góry

asantesana napisał(a): Czy zna ktoś jakiś skuteczny "pochłaniacz zapachu"? Odkąd zaczęły się ujemne temperatury mam w mieszkaniu niebywały smród papierosów z sąsiednich mieszkań, cały dzień, całą noc, budzę się w nocy co chwilę przez ten smród, jestem uczulona na dym papierosów. Nic nie daje wietrzenie, palenie zapachowych świec czy kadzidełek (poza bólem głowy), to działa na chwilę. Nie wytrzymam do wiosny. Nie wiem kto wymyślił papierosy, ale mam ochotę mu wydłubać oko. emotka    
    O, masakra! Szczerze Ci współczuję  emotka  Musisz odnaleźć miejsca gdzie przedostaje się smród i dym i je pozaklejać - u nas takim miejscem okazała się tablica rozdzielcza z bezpiecznikami  emotka  ,musiałam szczelnie pozaklejać drzwiczki i już było o wiele,wiele lepiej (mogą to być też szyby wentylacyjne)

http://modlitwawdrodze.pl/home/ Dla pędzących przez życie,bo czasem warto na chwilę się zatrzymać.

"racja jest jak d.pa-każdy ma swoją" emotka
    - Marszałek J.Piłsudski

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6309912
    asantesana

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3507
    Z nami od: 14.01.2012

Powrót do góry

kalka napisał(a):
    asantesana napisał(a): Czy zna ktoś jakiś skuteczny "pochłaniacz zapachu"? Odkąd zaczęły się ujemne temperatury mam w mieszkaniu niebywały smród papierosów z sąsiednich mieszkań, cały dzień, całą noc, budzę się w nocy co chwilę przez ten smród, jestem uczulona na dym papierosów. Nic nie daje wietrzenie, palenie zapachowych świec czy kadzidełek (poza bólem głowy), to działa na chwilę. Nie wytrzymam do wiosny. Nie wiem kto wymyślił papierosy, ale mam ochotę mu wydłubać oko. emotka    
    O, masakra! Szczerze Ci współczuję  emotka  Musisz odnaleźć miejsca gdzie przedostaje się smród i dym i je pozaklejać - u nas takim miejscem okazała się tablica rozdzielcza z bezpiecznikami  emotka  ,musiałam szczelnie pozaklejać drzwiczki i już było o wiele,wiele lepiej (mogą to być też szyby wentylacyjne)
    Nie ma takiej możliwości, mam w domu piecyk gazowy, zasłaniając wentylację narażam się na zaczadzenie, to już chyba lepszy smród niż trup emotka  Smród wchodzi wieloma miejscami, wentylacją w łazience i kuchni, a nawet czuje go przy rurach od kaloryfera, co oczywiście potęguje ciepło kaloryferów. Dzisiaj wypróbuję zasłyszana metodę rozstawienia sody oczyszczonej na talerzykach.  

Mam do sprzedania taniej lub wymiany vouchery do wyjątkowyprezent.pl o nominałach 200 zł oraz bony do 4F, również po 200 zł. Zapraszam na pw.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6309915
    kalka

Ranga numer 4

Powrót do góry

asantesana napisał(a):
    kalka napisał(a):
    Nie ma takiej możliwości, mam w domu piecyk gazowy, zasłaniając wentylację narażam się na zaczadzenie, to już chyba lepszy smród niż trup emotka  Smród wchodzi wieloma miejscami, wentylacją w łazience i kuchni, a nawet czuje go przy rurach od kaloryfera, co oczywiście potęguje ciepło kaloryferów. Dzisiaj wypróbuję zasłyszana metodę rozstawienia sody oczyszczonej na talerzykach.  
    To już totalna masakra emotka  U nas nie ma gazu, więc możemy pozatykać to i owo  emotka  
    Współczuję Asante !  emotka  

http://modlitwawdrodze.pl/home/ Dla pędzących przez życie,bo czasem warto na chwilę się zatrzymać.

- Marszałek J.Piłsudski

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6309929
    cb656

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 38
    Z nami od: 14.06.2015
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

asantesana napisał(a): Nie wiem kto wymyślił papierosy, ale mam ochotę mu wydłubać oko. emotka    
    Jeśli potrzebujesz do tego zadania pomocnika, piszę się jako pierwszy.
    Postuluję połączyć wydłubanie z posoleniem wydłubanego miejsca emotka
    ...ewentualnie mogę jeszcze pogmerać jakimś brudnym kijaszkiem w dziurce emotka

Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie poczucia humoru emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310036
    joan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 13520
    Z nami od: 02.09.2008

Powrót do góry

Co mnie się pomerdało, że na konek w Kaufie kupiłam Calgon + Finish?! emotka

Produkt Finisha nawet nie był mi potrzebny, ale mniejszy objętościowo, a trochę jednak z buta mam do sklepu emotka

Teraz się zorientowałam emotka

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310037
    kalka

Ranga numer 4

Powrót do góry

joan napisał(a):
    Co mnie się pomerdało, że na konek w Kaufie kupiłam Calgon + Finish?! 

Joan, nie Ty pierwsza- zrobiłam kiedyś w Kaufie (porę konków wcześniej) tak samo  emotka
     (a nawet lepiej, bo kupiłam tylko Finish  )  

- Marszałek J.Piłsudski

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310502
    dolly

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 7694
    Z nami od: 01.09.2010

Powrót do góry

Musisz miec mikrowentylacje caly czas i wtedy nie bedziesz miala tego syfu u siebie. Tak, wiec z czym to sie wiąże emotka  i kółko zamknięte emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310672
    kozuszka38

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1631
    Z nami od: 05.11.2008
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

http://www.polski...-moze-powodowac-raka       Wkurza mnie,że po zjedzeniu niezliczonej ilości słoików tego przysmaku czytam taki artykuł. A właściwie nie wkurzam się tylko jest mi przykro emotka   

Nieważne jest w moich oczach, czy człowiek będzie mniej czy więcej posiadał. Ważne jest, czy będzie mniej czy bardziej człowiekiem.
    Antoine de Saint-Exupéry 

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310673
    eliotness

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 114
    Z nami od: 05.12.2016
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

kozuszka38 napisał(a): http://www.polski...-moze-powodowac-raka       Wkurza mnie,że po zjedzeniu niezliczonej ilości słoików tego przysmaku czytam taki artykuł. A właściwie nie wkurzam się tylko jest mi przykro emotka   
    Teraz wszystko powoduje raka. Szkoda czasu na takie newsy.
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310778
    bruce

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 90
    Z nami od: 11.01.2014
    Konkursy dodane: 32

Powrót do góry

Wkurza mnie idiotyczne tłumaczenie co poniektórych organizatorów lub sponsorów konkursowych: ponad miesiąc czeka się na badziewiowatą wygraną, a gość mi bezczelnie pisze, że nie miał wcześniej czasu, a teraz .. na allegro aukcja się już dawno skończyła, on nie zdążył i nagroda będzie (o ile w ogóle) chyba jednak inna... emotka emotka Nie byłoby mi żal, gdybym jej nie obiecała już komuś bardzo bliskiemu... emotka emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310781
    emanuela24

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2563
    Z nami od: 06.10.2006
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

eliotness napisał(a):
    kozuszka38 napisał(a): http://www.polski...-moze-powodowac-raka       Wkurza mnie,że po zjedzeniu niezliczonej ilości słoików tego przysmaku czytam taki artykuł. A właściwie nie wkurzam się tylko jest mi przykro emotka   
    Teraz wszystko powoduje raka. Szkoda czasu na takie newsy.
    najlepiej nie oddychać - bo bardzo szkodliwe powietrze mamy emotka
     żyć jest niezdrowo - kto żyje ten umiera
    a na poważnie nie ma co czytać tych wszystkich wieści, kierując się takimi newsami można nie jeść, nie oddychać, nie wychodzić z domu - ale w sumie najwięcej wypadków jednak w domu emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310782
    mczarna

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1730
    Z nami od: 03.01.2012
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

rafi323raf napisał(a):
    ziolko napisał(a):
    Przecież to fejkowe konta, same firmy/gwiazdy/strony  sobie je tworzą i wysyłają pytanie do siebie by zdobyć rozgłos i poklask emotka
    Mnie też to wkurza...Wcale nie są to fejki,jak piszesz firmy/gwiazdy itd,normalni ludzie ślą do firm te wyzwania.Część na szczęście odmawia.

nie głosuję

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310785
    bruce

Ranga numer 2

Powrót do góry

cb656 napisał(a):
    bruce napisał(a): Wkurza mnie ... i nagroda będzie (o ile w ogóle) chyba jednak inna... emotka emotka Nie byłoby mi żal, gdybym jej nie obiecała już komuś bardzo bliskiemu... emotka emotka
    Wyciągnij z tego wnioski na przyszłość, że nie dzieli się skóry na niedźwiedziu, który jeszcze po lesie hasa.
    Odpiszę, póki jeszcze post jest emotka - nie dzieliłam skóry, wspólnie się cieszyłyśmy z wiadomości o wygranej, nawet nie ja ją pierwsza przeczytałam na FB, lecz Córa, która z mojego konta akurat wtedy korzystała. Nigdy w życiu bym Jej na coś podobnego nie naraziła, za kogo mnie bierzesz?! emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310786
    koper

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2145
    Z nami od: 20.03.2011
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

A mnie to akurat cieszy.
    Ja zrobi się z tego jakaś większa burza w mediach, to może poprawią skład. A co ważniejsze, może zrobią jakąś fajną akcję promocyjną (czyt. konkurs)  emotka  jak im sprzedaż spadnie  emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6310792
    bruce

Ranga numer 2

Powrót do góry

koper napisał(a):
    A mnie to akurat cieszy.
    Ja zrobi się z tego jakaś większa burza w mediach, to może poprawią skład. A co ważniejsze, może zrobią jakąś fajną akcję promocyjną (czyt. konkurs)  emotka  jak im sprzedaż spadnie  emotka
    Od razu sobie o tym samym pomyślałam - na pewno coś się szykuje na dniach z Nutellą!
    W temacie - bardzo mnie też wkurza, że na FB znowu sypnęło konkursami, mega ciekawe nagrody, mnóstwo polubień od znajomych, na pierwszy rzut oka każdy super, dodać do bazy chciałam, ale - co czytam zasady - to bardziej podejrzliwie do nich podchodzę, obawiając się kolejnych podpuch oszustów! emotka

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.