Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

|< << < 99 100 101 102 103 104105 106 107 108 109 > >> >|

falus

Cytuj wiadomość#6290597 piątek, 25 listopad 2016, 10:24:07

donia7 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

Smolar właśnie odpisał na mojego soczystego maila, że oni oczywiście współpracują z GIODO, wszystko zgodne z prawem, bla bla... a a jeśli jestem "laureatkom" jak to pisze pan Robert, to moje dane przechowują przez 5 lat zgodnie z przepisami. Podobno też wczorajsze smsy wyszły omyłkowo tylko do laureatów ich konkursów i to najdalej od lutego tego roku emotka

na bank nie i niech nie kłamie emotka
Moja mama była ostatni raz laureatkoM chyba z 2 lata temu, a eska dostała wczoraj i szczęśliwa przybiegła na stypie (!!!) mi o tym opowiedzieć emotka  

A może to prawda, bo ja u nich nigdy nie wygrałem i nie dostałem żadnego smsa. Nawet na numery na które ostatnio grałem.
0 0

jackk76

Cytuj wiadomość#6290606 piątek, 25 listopad 2016, 10:29:53
Przeprowadziłem swoją analizę wysłanych smsów przez SMOLAR

Smsy przyszły na numery, które wygrały nagrody w konkursach:

- Loteria Coca Cola w Biedronce (ostatnia akcja) trwał 15.09.2016 - 15.10.2016
- Graj o emocje WARKA (gdzie do wygrania były czteropaki Warki, drukowało się kupony) trwał 27.05.2016 - 23.06.2016
- Loteria Coca-Cola na stacjach Orlen 01.05.2016 - 30.06.2016
- Carlsberg Kaufland 28.04.2016 - 11.05.2016

Wygląda na to, że "kwarantanna" trwa pół roku, bo na wygrane numery z zeszłego roku nic nie przyszło, ale tak zwany "okres ochronny" może trwać od pierwszego "zainfekowania" smolarowej" bazy danych wygraną.
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6290610 piątek, 25 listopad 2016, 10:33:28
donia7 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

Smolar właśnie odpisał na mojego soczystego maila, że oni oczywiście współpracują z GIODO, wszystko zgodne z prawem, bla bla... a a jeśli jestem "laureatkom" jak to pisze pan Robert, to moje dane przechowują przez 5 lat zgodnie z przepisami. Podobno też wczorajsze smsy wyszły omyłkowo tylko do laureatów ich konkursów i to najdalej od lutego tego roku emotka

na bank nie i niech nie kłamie emotka
Moja mama była ostatni raz laureatkoM chyba z 2 lata temu, a eska dostała wczoraj i szczęśliwa przybiegła na stypie (!!!) mi o tym opowiedzieć emotka  

to akurat prawdą nie jest;( mam telefon który wygrał u nich dużą nagrodę trochę ponad 1,5 roku temu. Czytałam na forum, jak smolar traktuje konkursowiczów, nie wiem, czy można to było między bajki włożyć, ale na wszelki wypadek starałam się nie korzystać z niego przy kolejnych konkursach (w smolarze). Chyba tylko ze 2 razy się wyłamałam, i puściłam coś by odczarować numer, jednak nic więcej się nie trafiło. Wczoraj był sms z wygraną, i potem przeprosiny. Tak więc ściemniają, wcale nie od lutego.
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6290618 piątek, 25 listopad 2016, 10:47:28
Ale się pieklicie, tam też pracują tylko ludzie, zwykła ludzka pomyłka  :)  
Jak dla mnie pokrzywdzone mogą się czuć osoby, które brały udział w konkursie, info dostały, a tu jednak pomyłka. Im powinni to jakoś wynagrodzić.

karolinamat

Cytuj wiadomość#6290632 piątek, 25 listopad 2016, 10:57:11
To się porobiło.... ja akurat Smolara lubię i ślę zawsze zgłoszenia z mojego telefonu + ewentualnie męża i 2 rezerwowych. Wczoraj sms przyszedł na wszystkie numery w tym na ten na którym brałam udział. Nie ekscytowałam się bo widziałam już akcję na forum. Zastanawiam się tylko czy skoro brałam udział i dostałam info o wygranej i leciałam od razu na pocztę i zdążyłam wysłać list (hipotetycznie czysto emotka ) to czy takie zwykłe przeprosiny wystarczą... Kiedyś chyba kalka pisała o takim przypadku i o tym że organizator musiał wydać nagrodę. Wiem że jest dużo takich osób które grały i "wygrały". Rozumiem ze taka pomyłka może zdarzyć się każdemu ale jeśli ktoś jest odpowiedzialny za swoją pracę to powinien dobrze się z niej wywiązywać... Z chęcią ruszyłabym temat ale tak jak wspomniałam lubię ich i nawet jeśli mam poczucie że czasem jestem blokowana to i tak gram u nich za każdym razem i co jakiś czas dają mi powód do radości...
Kolejna sprawa to te nasze dane... Wielka baza numerów i danych nie wiadomo z jakiego okresu... później faktycznie nie ma się co dziwić tej eliminacji numerów w kolejnych konkursach....
Przechlapane jednym słowem...

barszcz

Cytuj wiadomość#6290639 piątek, 25 listopad 2016, 11:01:40
Waśnie teź się zastanawiam,co z przyrzeczeniem nagrody?!
0 0

falus

Cytuj wiadomość#6290640 piątek, 25 listopad 2016, 11:01:41
isiulka napisał(a):

Jak dla mnie pokrzywdzone mogą się czuć osoby, które brały udział w konkursie, info dostały, a tu jednak pomyłka. Im powinni to jakoś wynagrodzić.

Tu nie chodzi oto, że omyłkowo wysłali smsy - tylko oto że jak raz wygrasz to na następny konkurs Cię zablokują, bo trzymają twoje dane.
Przynajmniej ja to tak rozumię emotka

barszcz

Cytuj wiadomość#6290643 piątek, 25 listopad 2016, 11:03:36
Pewnie,że pomyłki się zdarzają,ale na bezprawne trzymanie danych latami,ja osobiście przyzwolenia nie daję!!
isiulka napisał(a):

0 0

arya

Cytuj wiadomość#6290649 piątek, 25 listopad 2016, 11:09:45
Nie dostałam smsa, ale mam u nich bana od długiego czasu  emotka  Zresztą podobnie jak w Avanti. Porażka.
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6290650 piątek, 25 listopad 2016, 11:10:28
isiulka napisał(a):

Bo nikt nie lubi być robiony w bambuko. Gdyby nie przechowywali bezprawnie danych, to i do pomyłki by nie mogło dojść.

canti0

Cytuj wiadomość#6290652 piątek, 25 listopad 2016, 11:11:29
Ja też uważam, że zostaję laureatem, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia danego konkursu. Po jego zakończeniu, dane takie powinny być automatycznie usuwane z bazy bo nie wyraziłem zgody na ich przetrzymywanie czy dalsze wykorzystywanie. I stąd właśnie tutaj problem, że dlaczego nasze dane nie zostały usunięte po zakończeniu konkursu X czy Y? Myślę że Smolar na to pytanie powinien w pierwszej kolejności odpowiedzieć.

masza

Cytuj wiadomość#6290662 piątek, 25 listopad 2016, 11:22:27
isiulka napisał(a):

Pomyłka, pomyłką a trzymać nasze dane przez kilka lat to inny temat
0 0

harnas

Cytuj wiadomość#6290665 piątek, 25 listopad 2016, 11:25:28
Napiszcie sobie do nich maila z zapytaniem dlaczego przechowują bezprawnie dane, skoro miały być usunięte zaraz po zakończeniu konkursu emotka  Ja napisałem do nich ze zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych mam prawo do dostepu do swoich danych i żądam ich usunięcia emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6290668 piątek, 25 listopad 2016, 11:27:21
A mnie tam wisi i powiewa niech sobie trzymają dane. Przynajmniej do byle cenzurarela nie chcą nr dowodu peselu nipu xera dokumentów i jeszcze jak w niektórych konkursach do fartuszka niedługo będą chcieli nr buta aby im podać.
Generalnie smolar dał ciała z tymi sms z przeprosinami bo wysłał na 50x więcej numerów niż poszły te z gratulacjami.
Co by kto nie pisał dla mnie smolar to najlepsza agencja do loterii oczywiście pisze tak bo u nich najwięcej wygrywam i wiadomo że odwrotnie psioczyć będą ci którym się to nie udaje. Ja sobie popsioczę na Lidkę że w Leysach nawet piłka nie obdarowała ciekawe czy nadal trzyma dane które były zgłaszane emotka
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6290671 piątek, 25 listopad 2016, 11:30:13
masza napisał(a):

isiulka napisał(a):

Masz a Ty dostałaś smsa na numer, z którego przez kilka lat nie wysłałaś do nich żadnego zgłoszenia?
Ja miałam tylko na te numery z których grałam w przeciągu ostatniego roku. Teoretycznie biorąc udział w konkursie, automatycznie wyrażam zgodę na przetwarzanie danych, bez względu na to czy wygram czy nie, więc do tego momentu wydaje mi się wszystko jasne.
Nie chcę tam nikogo bronić, bo akurat Smolar mi ostatnio mało daje wygrać... ale z doświadczenia wiem jak łatwo o pomyłkę przy ustawianiu automatu sms emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6290678 piątek, 25 listopad 2016, 11:35:10
isiulka napisał(a):

masza napisał(a):

isiulka napisał(a):

Masz a Ty dostałaś smsa na numer, z którego przez kilka lat nie wysłałaś do nich żadnego zgłoszenia?
Ja miałam tylko na te numery z których grałam w przeciągu ostatniego roku. Teoretycznie biorąc udział w konkursie, automatycznie wyrażam zgodę na przetwarzanie danych, bez względu na to czy wygram czy nie, więc do tego momentu wydaje mi się wszystko jasne.
Nie chcę tam nikogo bronić, bo akurat Smolar mi ostatnio mało daje wygrać... ale z doświadczenia wiem jak łatwo o pomyłkę przy ustawianiu automatu sms emotka

siostra grała 2012/13 już nie pamiętam dobrze i też dostała SMSA, potem już nie grała w konkursach z tego teleofnu. więc dłuższy okres obejmuje ten system emotka
0 0

miketyson

Cytuj wiadomość#6290679 piątek, 25 listopad 2016, 11:35:51
No i co ? Na czym stoimy w temacie skargi ? Ja znalazłem coś takiego i pójdę tą drogą - chyba, że ktoś z Was podpowie coś więcej
http://www.giodo....79/id_art/2677/j/pl/
0 0

harnas

Cytuj wiadomość#6290683 piątek, 25 listopad 2016, 11:41:30
isiulka napisał(a):

masza napisał(a):

isiulka napisał(a):

isiulka, ja mam na starterze od Smolara SMS z lutego 2015 emotka
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6290686 piątek, 25 listopad 2016, 11:43:54
pioge7 napisał(a):

isiulka napisał(a):

masza napisał(a):

isiulka napisał(a):

siostra grała 2012/13 już nie pamiętam dobrze i też dostała SMSA, potem już nie grała w konkursach z tego teleofnu. więc dłuższy okres obejmuje ten system emotka

Uuu no to się nie spodziewałam, polecieli po całości  emotka  

Pamiętacie konkurs sprzed kilku lat z innej agencji , gdzie było chyba 1000 nagród i na liście zwycięzców udostępnili pełne dane z adresami i peselami uczestników emotka  Teraz chyba by ich ludzie roznieśli w drobny pył, a wtedy przeszło bez echa emotka
0 0

fragles

Cytuj wiadomość#6290692 piątek, 25 listopad 2016, 11:55:39
ciasssteczko napisał(a):

To na pewno równie chętnie podadzą numer księgi rejestrowej w GIODO pod którym trzymają owy zbiór danych   emotka
|< << < 99 100 101 102 103 104105 106 107 108 109 > >> >|